Showing 1 to 100 of 1138 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Team Chip Time Chip Position
1401 Thomas Dold Male 1 M 1 00:03:58 1
1408 Fabio Ruga Male 2 M 2 00:04:11 2
1403 Tomas Celko Male 3 M 3 00:04:28 3
1407 Ignacio Cardona Male 4 M 4 00:04:35 4
1410 Omar Bekkali Male 5 M 5 00:04:37 5
1415 David Robles Tapia Male 6 M 6 00:04:43 6
1405 Milan Wurst Male 7 M 7 00:04:45 7
1417 Alex Romagnolo Male 8 M 8 00:04:47 8
1404 Pavel Holec Male 9 M 9 00:04:49 9
866 Andy Taylor Male 10 M 10 Kingswood Directives 00:04:57 10
1411 Norbert Lechner Male 11 M 11 00:04:58 11
1413 Davide De Maria Male 12 M 12 00:04:59 12
1402 Suzy Walsham Female 1 F 1 00:05:01 13
625 Chris Nicholls Male 13 M 13 ConocoPhillips Team 1 00:05:03 14
1013 Mark Sims Male 14 M 14 00:05:03 15
1245 Patrick Kobelhirt Male 15 M 15 00:05:10 16
510 Ben Richardson Male 16 M 16 Hilson Moran Team 1 00:05:27 17
639 Jordan Tapper Male 17 M 17 FSA Team B 00:05:30 18
1105 Relay Greg Tett Male 18 RELAY 1 The Ford 00:05:31 19
962 Aidan McCann Male 19 M 18 00:05:31 20
1106 Relay David Chamberlain Mixed 1 RELAY 2 Team Easto 00:05:32 21
1053 Daniel Bardiger Male 20 M 19 00:05:35 22
26 Michael Howe Male 21 M 20 D&P Gators 00:05:37 23
1102 Relay Levent Ergin Male 22 RELAY 3 The Basel Three 00:05:40 24
1221 Tim Donovan Male 23 M 21 00:05:40 25
1203 William Harbison Male 24 M 22 00:05:40 26
1416 Carlos Grimalt Franco Male 25 M 23 00:05:41 27
310 Jake Barr Male 26 M 24 Don't Stair 00:05:43 28
1079 Matthew Atyeo Male 27 M 25 00:05:45 29
781 Will Kelly Male 28 M 26 Breeds Boy's 00:05:46 30
304 Kieran Goodwin Male 29 M 27 Team iris 00:05:49 31
1225 Marcel Schriber Male 30 M 28 00:05:49 32
1412 Alessandra Valgoi Female 2 F 2 00:05:50 33
643 Matthew Perry Male 31 M 29 Bluefin Real Estate 00:05:51 34
1409 Cristina Bonacina Female 3 F 3 00:05:52 35
13 Richard Skeet Male 32 M 30 Bonds are Back 00:05:54 36
567 Bruce Claassen Male 33 M 31 Tullett Prebon 04 00:05:54 37
175 Sofie Shore Female 4 F 4 Citihub 00:05:59 38
778 Tom Gough Male 34 M 32 Walker's Walkers 00:05:59 39
705 David Tyler Male 35 M 33 Stupid Idea 00:05:59 40
948 Keith Scotter Male 36 M 34 00:06:01 41
666 Florent Danset Male 37 M 35 The Heron PG Runners 00:06:01 42
929 Alex Powell Male 38 M 36 00:06:02 43
1050 Yosu Gomez Male 39 M 37 00:06:03 44
48 Martin Legault Male 40 M 38 NBC - B team 00:06:03 45
665 Scott Margetts Male 41 M 39 Team 3 00:06:04 46
203 Khaled Gamgoum Male 42 M 40 Allies and Morrison Team 2 00:06:05 47
638 Jack Smith-Keegin Male 43 M 41 FSA Team B 00:06:05 48
713 Martin Earle Male 44 M 42 Tower Trudgers 00:06:06 49
568 Phu Ly Male 45 M 43 Tullett Prebon 04 00:06:07 50
1414 Roberto Toffano Male 46 M 44 00:06:07 51
82 Nick Bell Male 47 M 45 Best of the Rest - Team 1 00:06:09 52
429 Paddy Fletcher Male 48 M 46 Teach Me Kangeroo Down Sport 00:06:09 53
606 Matt Masters Male 49 M 47 42 Fast 42 Furious Sagicorians 00:06:09 54
131 Stuart Ellis Male 50 M 48 Tullett Prebon 01 00:06:10 55
431 Edward Eborall Male 51 M 49 Finchley Fantastic Five 00:06:12 56
945 Michael Beard Male 52 M 50 00:06:12 57
1215 Ross Cunningham Male 53 M 51 00:06:13 58
495 Mike Butler Male 54 M 52 Eat My Dust! 00:06:14 59
813 Tim Harris Male 55 M 53 Tower De Force 00:06:14 60
343 Paul Whiteread Male 56 M 54 Floorless 00:06:16 61
1418 John Messamore Male 57 M 55 Sweat Equity 00:06:17 62
820 Oliver Stanley Male 58 M 56 Dirty Rotten Boys 00:06:20 63
557 Wayne Lloyd Male 59 M 57 Asperity Harriers 00:06:20 64
161 Charles Harris Male 60 M 58 ECH Grads 00:06:20 65
657 Jon Hollick Male 61 M 59 Team 2 00:06:22 66
782 Charlie Tweddle Male 62 M 60 Breeds Boy's 00:06:23 67
3 Tom Aikens Male 63 M 61 00:06:23 68
1227 Guy Collender Male 64 M 62 00:06:25 69
830 Owen Thomas Male 65 M 63 Modrian 00:06:25 70
817 Simon de Broise Male 66 M 64 Dirty Rotten Boys 00:06:25 71
15 Dean Hudson Male 67 M 65 Bonds are Back 00:06:26 72
959 David Jenkins Male 68 M 66 00:06:26 73
1469 Kieran Hobbs Male 69 M 67 Develop-er Sweat 00:06:27 74
667 James Wallington Male 70 M 68 The Heron PG Runners 00:06:27 75
106 Richard Murgatroyd Male 71 M 69 MGPA Vertical Freestyle Runner 00:06:27 76
1480 Patrick Baxter Male 72 M 70 Redwood Rangers 00:06:27 77
504 Sam Lloyd Male 73 M 71 CACI Sprinters 00:06:28 78
922 Tom Bacon Male 74 M 72 00:06:28 79
73 Simon Dixon Male 75 M 73 The Elite Squad 00:06:29 80
644 Paul Newton Male 76 M 74 Bluefin Real Estate 00:06:29 81
932 Jon Sharkey Male 77 M 75 00:06:30 82
670 Peter Atkinson Male 78 M 76 The Heron PG Runners 00:06:30 83
723 Gordon Sheffield Male 79 M 77 Rocky's Rockets 00:06:31 84
783 Derek Gilby Male 80 M 78 Breeds Boy's 00:06:31 85
522 Sean Green Male 81 M 79 Stair Master Pro 3.0 00:06:32 86
1112 Relay Crystal Wong Mixed 2 RELAY 4 MN Team C 00:06:32 87
977 John Hetherington Male 82 M 80 00:06:32 88
771 Nick Shanks Male 83 M 81 FOGS 00:06:32 89
1038 Simon Jenkins Male 84 M 82 00:06:32 90
991 Robert Britten Male 85 M 83 00:06:33 91
787 Joss Hargrave Male 86 M 84 The Flying Freeholds 00:06:34 92
998 Jonathan Bradley Male 87 M 85 00:06:34 93
818 Luke Arbuthnot Male 88 M 86 Dirty Rotten Boys 00:06:34 94
816 Russell Williamson Male 89 M 87 Dirty Rotten Boys 00:06:35 95
95 Justin Costley Male 90 M 88 Pillsbury 00:06:36 96
863 Andy Ruby Male 91 M 89 Citihub 00:06:37 97
302 Toby Kushner Male 92 M 90 Team iris 00:06:37 98
728 Nigel Sanderson Male 93 M 91 Basil Rush 00:06:37 99
447 Matthew Townend Male 94 M 92 Riverdance 00:06:38 100