Showing 201 to 300 of 589 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
1132 Sharon Gayter Female 26 F45 5 North York Moors AC 00:43:30 201 00:43:27 208
674 Richard Firth Male 176 MOPEN 104 00:43:33 202 00:43:17 203
448 David Orange Male 177 M50 12 JJB Jets 00:43:36 203 00:43:34 209
185 Mark Appleyard Male 178 MOPEN 105 00:43:39 204 00:43:16 202
122 Mark Tordoff Male 179 M40 26 00:43:45 205 00:43:42 212
1067 Chris Jones Male 180 MOPEN 106 Saltaire Striders (St Bedes) 00:43:47 206 00:43:37 211
244 Andrew Conally Male 181 MOPEN 107 Keighley & Craven AC 00:43:48 207 00:43:26 207
757 Nicky Steel Female 27 FOPEN 15 Wakefield Harriers 00:43:49 208 00:43:37 210
858 Paul Softley Male 182 M45 26 Crystal Peak Runners 00:43:54 209 00:43:09 198
541 Stephen Graham Male 183 M60 7 East Hull Harriers & AC 00:43:54 210 00:43:51 218
268 Jonathan Cox Male 184 MOPEN 108 00:43:57 211 00:43:42 213
801 Alex Wheeler Male 185 MOPEN 109 Chapel Allerton Road Runners 00:43:58 212 00:43:48 216
69 Martin Wilson Male 186 M60 8 00:43:59 213 00:43:52 219
975 Ian Eastwood Male 187 M45 27 00:44:05 214 00:43:45 214
695 Becky Hill Female 28 FOPEN 16 Horsforth Harriers 00:44:06 215 00:43:54 220
638 Ralph Kidner Male 188 M55 6 Hyde Park Harriers 00:44:08 216 00:43:49 217
425 Steven Procter Male 189 MOPEN 110 00:44:10 217 00:43:46 215
329 Dave Skirrow Male 190 M40 27 00:44:11 218 00:44:09 223
404 Barry Maddison Male 191 M40 28 00:44:12 219 00:43:14 200
385 Craig Orr Male 192 M45 28 Wakefield Harriers 00:44:23 220 00:44:17 225
772 Adrian Knowles Male 193 MOPEN 111 00:44:27 221 00:43:20 204
34 Robert Booth Male 194 M55 7 Steel City Striders 00:44:34 222 00:44:29 231
230 Simon Cottington Male 195 MOPEN 112 00:44:36 223 00:44:12 224
167 Tony Peace Male 196 M50 13 00:44:36 224 00:44:24 228
481 Martin Booth Male 197 M40 29 00:44:40 225 00:44:05 221
365 Richard Taylor Male 198 MOPEN 113 00:44:41 226 00:44:23 226
476 Martin Woodland Male 199 MOPEN 114 00:44:45 227 00:44:07 222
51 John Howarth Male 200 M60 9 Longwood Harriers 00:44:46 228 00:44:41 235
716 Sue Sunderland Female 29 F50 5 Valley Striders 00:44:52 229 00:44:40 234
1074 Martin Coyle Male 201 M45 29 00:44:53 230 00:44:25 229
730 Adrian Leach Male 202 M45 30 Ackworth Road Runners 00:44:56 231 00:44:51 240
832 Catherine Fenton Female 30 FOPEN 17 00:45:03 232 00:44:54 242
78 Robert Lawrence Male 203 MOPEN 115 00:45:06 233 00:44:50 239
326 Sean Carragher Male 204 MOPEN 116 00:45:07 234 00:44:48 238
1080 Craig Taylor Male 205 M45 31 00:45:12 235 00:44:39 233
455 Gary Lewis Male 206 M50 14 00:45:17 236 00:45:16 248
449 Andrew Brown Male 207 M40 30 00:45:17 237 0
1064 Adrian Moss Male 208 M50 15 Steel City Striders 00:45:19 238 00:45:04 244
697 Patrick Garry Male 209 M40 31 00:45:19 239 00:44:51 241
876 Ian Petrie Male 210 M50 16 Rothwell Harriers 00:45:20 240 00:44:27 230
1001 Darren Lennon Male 211 MOPEN 117 Rothwell Harriers 00:45:21 241 00:44:36 232
871 Paul Maddison Male 212 M40 32 Long Eaton RC 00:45:21 242 00:44:23 227
477 Lucy Verrill Female 31 FOPEN 18 Holmfirth Harriers 00:45:21 243 00:45:15 247
313 Oliver Downing Male 213 M65 1 Bingley Harriers 00:45:28 244 00:45:21 250
186 Nicola Lawrence Female 32 FOPEN 19 York Knavesmire Harriers 00:45:31 245 00:45:15 246
248 Marc Loftus Male 214 MOPEN 118 00:45:35 246 00:44:57 243
33 Shaun Naylor Male 215 M40 33 00:45:38 247 00:44:47 237
124 Neil Jordan Croft Male 216 MOPEN 119 00:45:40 248 00:44:43 236
59 Stephen Holmes Male 217 M40 34 00:45:43 249 00:45:20 249
629 Emma Mackenzie Female 33 FOPEN 20 Hyde Park Harriers 00:45:47 250 00:45:05 245
1127 Gordon Crawford Male 218 M55 8 Hyde Park Harriers 00:45:54 251 00:45:43 255
417 Jaffel Versi Male 219 MOPEN 120 00:46:05 252 00:45:51 256
957 Nikky Christie Female 34 F45 6 00:46:11 253 00:45:56 257
955 Stephen Dawson Male 220 M40 35 Thorney Running Club 00:46:11 254 00:45:58 258
390 Gregory Duffy Male 221 M45 32 00:46:11 255 00:45:30 251
319 James Gill Male 222 MOPEN 121 00:46:14 256 00:45:43 254
362 Paul Bates Male 223 MOPEN 122 00:46:15 257 00:45:42 252
484 Carol Limbert Female 35 F40 3 Pudsey Pacers 00:46:22 258 00:46:11 261
108 Emma Maguire Female 36 F40 4 Spenborough AC 00:46:24 259 00:46:06 260
11 Stephen Rossall Male 224 MOPEN 123 00:46:36 260 00:46:06 259
502 Amechi Umunna Male 225 MOPEN 124 00:46:37 261 00:45:43 253
921 Andrew Green Male 226 MOPEN 125 00:46:39 262 00:46:16 265
364 Kieran Moohan Male 227 MOPEN 126 00:46:42 263 00:46:15 263
29 Nick Brooks Male 228 M55 9 00:46:45 264 00:46:25 270
1083 Adrian Smith Male 229 M40 36 Holmfirth Harriers 00:46:47 265 00:46:21 268
586 Paula Eastaugh Female 37 F40 5 Harrogate Harriers 00:46:48 266 00:46:38 273
814 Johnston Townsend Male 230 MOPEN 127 00:46:56 267 00:46:22 269
646 Gerard Coll Male 231 M45 33 Valley Striders 00:47:00 268 00:46:16 264
836 Iain Currie Male 232 M40 37 Valley Striders 00:47:00 269 00:46:17 266
352 Ian Cotton Male 233 M40 38 Skyrac AC 00:47:04 270 00:46:44 276
350 Damian Cameron Male 234 MOPEN 128 00:47:05 271 00:46:12 262
21 Christopher Reece Male 235 MOPEN 129 00:47:07 272 00:46:53 281
515 Steve Brown Male 236 M40 39 00:47:13 273 00:46:45 277
1119 Colin Clayton Male 237 M40 40 00:47:14 274 00:46:31 271
1130 Luke Ballantyne Male 238 MOPEN 130 00:47:14 275 00:46:40 275
189 Michael Pickard Male 239 M45 34 00:47:15 276 00:46:48 278
771 Ian Womersley Male 240 M40 41 00:47:18 277 00:47:01 283
494 Rebecca Barson Female 38 FOPEN 21 00:47:18 278 00:46:49 279
234 Darren Robson Male 241 M45 35 00:47:18 279 00:46:49 280
1050 Jason Beckett Male 242 M40 42 00:47:20 280 00:46:18 267
1028 Christian Head Male 243 MOPEN 131 00:47:23 281 00:47:04 284
22 Steve Mitchell Male 244 M40 43 00:47:25 282 00:47:15 290
259 Kevin Field Male 245 MOPEN 132 00:47:26 283 00:46:40 274
183 David Rayson Male 246 M45 36 Abbey Runners 00:47:29 284 00:47:12 288
19 Christopher Hill Male 247 M55 10 Airecentre Pacers 00:47:32 285 00:46:34 272
555 Hazel Pike Female 39 F40 6 Spenborough AC 00:47:33 286 00:47:08 286
1176 Dehorah Tee Female 40 FOPEN 22 Rothwell Harriers 00:47:35 287 00:47:11 287
605 Ben Hawley Male 248 M40 44 Wakefield Triathlon 00:47:37 288 00:47:24 295
509 Reece Isaac Male 249 MOPEN 133 Kippax Harriers 00:47:38 289 00:42:04 170
553 Esther Broughton Female 41 FOPEN 23 Ripley RC 00:47:40 290 00:47:17 292
14 David Varley Male 250 M65 2 York Knavesmire Harriers 00:47:42 291 00:47:16 291
1000 Lisa Lennon Female 42 FOPEN 24 Rothwell Harriers 00:47:47 292 00:47:00 282
480 Karen Ratcliffe Female 43 FOPEN 25 00:47:49 293 00:47:15 289
672 Robert Sutton Male 251 M45 37 Eccleshill Road Runners 00:47:52 294 00:47:05 285
747 Claire Thompson Female 44 FOPEN 26 Spenborough AC 00:47:53 295 00:47:28 296
42 Ian Shaw Male 252 M45 38 00:48:01 296 00:47:28 297
670 Yvonne Twelvetree Female 45 F55 2 Totley AC 00:48:03 297 00:47:32 298
1173 Graham Frogatt Male 253 M45 39 Crystal Peak Runners 00:48:03 298 00:47:18 293
375 Kate Scott Female 46 FOPEN 27 Crystal Peak Runners 00:48:03 299 00:47:18 294
271 Tom Morton Male 254 MOPEN 134 Wakefield Triathlon 00:48:05 300 00:47:47 303