Showing 1 to 100 of 589 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
578 Matthew Bowser Male 1 MOPEN 1 Lincoln Wellington 00:29:59 1 00:29:58 1
28 Carl Thackery Male 13 M45 1 Hallamshire Harriers 00:33:21 13 00:33:20 13
809 Ben Bennett Male 17 M40 1 Redhill RR 00:33:42 17 00:33:41 17
275 Sarah Harris Female 1 FOPEN 1 Long Eaton RC 00:35:23 36 00:35:21 36
79 Keith McGhie Male 48 M50 1 Spenborough AC 00:36:21 50 00:36:20 51
50 Chris Henry Male 77 M55 1 Wirral AC 00:38:26 81 00:38:25 82
27 Pete Johnson Male 83 M60 1 Scarborough AC 00:38:42 88 00:38:39 88
687 Yamuna Thiru Female 6 F45 1 Elswick Harriers 00:38:43 89 00:38:40 89
1081 Lorraine Smith Female 7 F40 1 Holmfirth Harriers 00:39:23 102 00:39:18 103
741 Marie Hart Female 17 F50 1 Horsforth Harriers 00:41:46 158 00:41:35 160
903 Jenny Wakeman Female 24 F55 1 Barnsley AC 00:43:26 197 00:43:13 199
313 Oliver Downing Male 213 M65 1 Bingley Harriers 00:45:28 244 00:45:21 250
195 Sean Connolly Male 2 MOPEN 2 Stockport Harriers 00:30:01 2 00:30:01 2
205 David Lockett Male 14 M45 2 Salford Harriers 00:33:27 14 00:33:26 14
491 Simon Pass Male 18 M40 2 Saltaire Striders (St Bedes) 00:34:00 18 00:33:57 18
416 Helen Singleton Female 2 FOPEN 2 Wakefield Harriers 00:35:38 38 00:35:37 39
754 Duncan Clark Male 58 M50 2 Abbey Runners 00:37:09 60 00:37:06 60
101 Andrea Dennison Female 9 F45 2 Bingley Harriers 00:40:15 119 00:40:07 121
52 Gerry Bell Male 118 M60 2 Bingley Harriers 00:40:44 128 00:40:36 130
1048 Terence Thomson Male 119 M55 2 00:40:44 129 00:40:24 126
98 Beth Massey Female 16 F40 2 Barnsley AC 00:41:32 151 00:41:28 154
91 Christine McCarthy Female 18 F50 2 Pontefract AC 00:42:00 165 00:41:51 166
14 David Varley Male 250 M65 2 York Knavesmire Harriers 00:47:42 291 00:47:16 291
670 Yvonne Twelvetree Female 45 F55 2 Totley AC 00:48:03 297 00:47:32 298
279 Thomas Abyu Male 3 MOPEN 3 Salford Harriers 00:30:13 3 00:30:13 3
62 Kevin Ogden Male 24 M40 3 Spenborough AC 00:34:13 24 00:34:11 24
187 John Convery Male 29 M45 3 Bingley Harriers 00:34:46 29 00:34:45 29
155 Alison Dargie Female 3 FOPEN 3 Elswick Harriers 00:37:49 70 00:37:45 71
994 Drew Donaldson Male 104 M50 3 Rotherham Harriers 00:39:47 111 00:39:39 111
133 Keith Paling Male 125 M60 3 Rothwell Harriers 00:41:00 137 00:40:55 140
339 Peter Grimoldby Male 130 M55 3 Ackworth Road Runners 00:41:15 142 00:41:11 145
992 Kate Morris Female 13 F45 3 00:41:22 144 00:41:12 146
116 Bev Wright Female 20 F50 3 Blackpool Wyre Fylde 00:42:16 169 00:42:10 173
484 Carol Limbert Female 35 F40 3 Pudsey Pacers 00:46:22 258 00:46:11 261
556 Kate Waddicor Female 51 F55 3 00:48:42 315 00:48:32 321
837 James McCormack Male 297 M65 3 Longwood Harriers 00:50:13 354 00:50:09 357
576 Dan Garbutt Male 4 MOPEN 4 Durham City Harriers 00:30:36 4 00:30:35 4
1093 Ian Jackson Male 31 M40 4 Salford Harriers 00:34:55 31 00:34:54 32
75 Peter Cruse Male 42 M45 4 Lytham St Annes 00:35:47 44 00:35:44 43
829 Kaeti Anne Mackenzie Female 4 FOPEN 4 Barnsley AC 00:38:23 79 00:38:21 80
192 Paul Crossan Male 115 M50 4 Chapel Allerton Road Runners 00:40:34 125 00:40:24 127
68 Ian Mitchell Male 135 M60 4 Longwood Harriers 00:41:29 149 00:41:26 152
802 Sharon Williams Female 15 F45 4 Abbey Runners 00:41:30 150 00:41:20 149
740 Chris Jones Male 143 M55 4 Hyde Park Harriers 00:41:49 160 00:41:42 162
834 Jackie Mather Female 25 F50 4 Long Eaton RC 00:43:29 199 00:43:23 206
108 Emma Maguire Female 36 F40 4 Spenborough AC 00:46:24 259 00:46:06 260
131 Cyril Jones Male 314 M65 4 Pontefract AC 00:52:16 386 00:51:55 394
81 Christine Wilson Female 82 F55 4 00:53:41 424 00:53:25 427
945 Richard Brown Male 5 MOPEN 5 Lincoln Wellington 00:31:07 5 00:31:06 5
838 Ian Anderson Male 36 M40 5 Knavesmire Harriers 00:35:26 37 00:35:23 37
395 Andrew McNeill Male 43 M45 5 Long Eaton RC 00:35:54 45 00:35:54 45
109 Sally Morley Female 5 FOPEN 5 Ilkley Harriers 00:38:39 87 00:38:36 87
984 Rick Wright Male 123 M50 5 Doncaster Athletic Club 00:40:57 135 00:40:51 138
214 Stuart Thompson Male 138 M60 5 Bingley Harriers 00:41:43 154 00:41:15 147
612 David Womersley Male 157 M55 5 Hyde Park Harriers 00:42:38 177 00:42:29 181
1132 Sharon Gayter Female 26 F45 5 North York Moors AC 00:43:30 201 00:43:27 208
716 Sue Sunderland Female 29 F50 5 Valley Striders 00:44:52 229 00:44:40 234
586 Paula Eastaugh Female 37 F40 5 Harrogate Harriers 00:46:48 266 00:46:38 273
966 Kenneth Pickles Male 320 M65 5 00:52:29 394 00:52:06 398
1016 Kate Penrose Female 89 F55 5 Kippax Harriers 00:54:28 441 00:54:00 445
413 Jonathan Wills Male 6 MOPEN 6 Bristol and West 00:31:13 6 00:31:13 6
194 Lee Barlow Male 38 M40 6 Wesham Road Runners 00:35:45 40 00:35:42 40
1121 Antony Bradford Male 45 M45 6 Spenborough AC 00:36:05 47 00:36:03 47
104 Julie Greenwood Female 8 FOPEN 6 Wakefield Harriers 00:39:48 112 00:39:42 113
622 Mick Hogan Male 132 M50 6 Eccleshill Road Runners 00:41:23 145 00:41:18 148
692 Martyn Stearn Male 173 M60 6 Ackworth Road Runners 00:43:25 196 00:43:21 205
638 Ralph Kidner Male 188 M55 6 Hyde Park Harriers 00:44:08 216 00:43:49 217
957 Nikky Christie Female 34 F45 6 00:46:11 253 00:45:56 257
555 Hazel Pike Female 39 F40 6 Spenborough AC 00:47:33 286 00:47:08 286
1098 Helen Love Female 49 F50 6 Saltaire Striders (St Bedes) 00:48:28 307 00:48:16 311
32 Brian Pinder Male 332 M65 6 Stadium Runners 00:53:13 410 00:52:28 409
666 Gill Jones Female 91 F55 6 Eccleshill Road Runners 00:54:37 445 00:54:06 449
392 Richard Kay Male 7 MOPEN 7 Tipton Harriers 00:32:03 7 00:32:03 7
309 Will Kaye Male 41 M40 7 York Triathlon Club 00:35:46 43 00:35:42 42
1078 Steve Darby Male 50 M45 7 Barnsley Harriers 00:36:26 52 00:36:19 50
1172 Suzanne Sharman Female 10 FOPEN 7 North Derbyshire RC 00:40:17 122 00:40:13 122
648 Andrew Nicholls Male 150 M50 7 Hyde Park Harriers 00:42:17 170 00:42:10 172
541 Stephen Graham Male 183 M60 7 East Hull Harriers & AC 00:43:54 210 00:43:51 218
34 Robert Booth Male 194 M55 7 Steel City Striders 00:44:34 222 00:44:29 231
1066 Sharon Light Female 50 F40 7 00:48:35 311 00:48:22 316
818 Jo Heseltine Female 54 F45 7 Rothwell Harriers 00:49:10 324 00:48:49 328
82 Karen Mitchell Female 60 F50 7 Longwood Harriers 00:50:37 358 00:50:31 360
126 Ronald Davies Male 340 M65 7 Ackworth Road Runners 00:53:30 420 00:53:03 422
1039 Margaret Littledyke Female 115 F55 7 00:56:57 487 00:56:21 490
450 Martin Sanders Male 8 MOPEN 8 Rothwell Harriers 00:32:07 8 00:32:07 8
872 Kelvin Dickinson Male 49 M40 8 Wirral AC 00:36:26 51 00:36:23 52
247 John Marshall Male 52 M45 8 Pudsey Pacers 00:36:37 54 00:36:34 54
798 Elizabeth Wood Female 11 FOPEN 8 Valley Striders 00:40:51 130 00:40:35 129
1057 Tim Pocock Male 161 M50 8 Harrogate Harriers 00:42:48 181 00:42:42 189
69 Martin Wilson Male 186 M60 8 00:43:59 213 00:43:52 219
1127 Gordon Crawford Male 218 M55 8 Hyde Park Harriers 00:45:54 251 00:45:43 255
1086 Pauline Taylor Female 55 F45 8 00:49:11 325 00:48:16 312
191 Janet Cliff Female 61 F50 8 Chapel Allerton Road Runners 00:50:53 360 00:50:26 359
844 Debbie Rycroft Female 64 F40 8 Pocklington Runners 00:51:24 366 00:51:04 366
164 Kelly Palmer Female 136 F55 8 Kippax Harriers 01:00:27 533 00:54:53 468
830 John David Goodson Male 405 M65 8 01:04:00 558 01:03:18 555
411 Richard Smith Male 9 MOPEN 9 Holmfirth Harriers 00:32:32 9 00:32:31 9
245 David McGuire Male 51 M40 9 Hyde Park Harriers 00:36:34 53 00:36:31 53
276 James Cantwell Male 53 M45 9 Pudsey Pacers 00:36:40 55 00:36:37 56
149 Andrea Lancaster Female 12 FOPEN 9 York Knavesmire Harriers 00:40:55 132 00:40:50 137