Showing 1 to 100 of 601 results
Bib First Name Surname Gen Gen Pos Cat Cat Pos Club 5 Mile Pos Gun Time O/A Pos Chip Time Chip Pos
639 Steven Boyton Male 1 MOPEN 1 00:26:22 1 00:53:15 1 00:53:15 1
271 Matthew Rose Male 2 MOPEN 2 buckley running club 00:26:23 2 00:53:30 2 00:53:30 2
294 Daniel Weston Male 3 MOPEN 3 Wrexham Athletic Club 00:27:04 3 00:54:15 3 00:54:14 3
499 Nathaniel Lane Male 4 M35+ 1 Cardiff AAC 00:27:10 6 00:54:28 4 00:54:28 4
243 Rob Downs Male 5 M45+ 1 Wilmslow RC 00:27:07 5 00:54:58 5 00:54:57 5
607 Brendan Rothery Male 6 MOPEN 4 Eryri Harriers 00:27:04 4 00:55:04 6 00:55:04 6
262 Edward Donovan Male 7 MOPEN 5 Les Croupiers 00:27:18 7 00:55:06 7 00:55:06 7
324 Jordan Evans Male 8 MOPEN 6 Eryri Harriers 00:27:46 9 00:56:04 8 00:56:04 8
323 Christopher Evans Male 9 MOPEN 7 Eryri Harriers 00:27:20 8 00:56:14 9 00:56:13 9
627 Malcolm Fowler Male 10 M45+ 2 Wilmslow RC 00:28:10 11 00:56:36 10 00:56:35 10
177 Chris Hollinshead Male 11 M45+ 3 Stafford Harriers 00:28:10 12 00:56:46 11 00:56:45 11
26 Rob Grantham Male 12 M35+ 2 Ellesmere Port 00:28:11 13 00:57:03 12 00:57:03 12
421 Iain Ridgway Male 13 MOPEN 8 Eryri Harriers 00:28:12 14 00:57:13 13 00:57:12 13
600 Steffan Sayer Male 14 MOPEN 9 MENAI TRACK AND FIELD 00:28:14 15 00:57:16 14 00:57:15 14
626 Andrew Edwards Male 15 MOPEN 10 Deestriders Running Club 00:28:06 10 00:57:19 15 00:57:19 15
601 Anthony Taylor Male 16 M35+ 3 Salford Harriers 00:28:37 17 00:57:31 16 00:57:30 16
362 Richard Wilder Male 17 M35+ 4 San Domenico 00:28:57 20 00:57:57 17 00:57:57 17
474 Guy Roberts Male 18 MOPEN 11 Mossley Hill Athletic Club 00:28:56 19 00:58:10 18 00:58:08 18
2 Martin Hugh Green Male 19 M35+ 5 North Wales Road Runners 00:28:39 18 00:58:18 19 00:58:16 19
82 Ian Lowe Male 20 M40+ 1 Oswestry Olympians 00:28:29 16 00:58:32 20 00:58:31 20
504 Matthew Davies Male 21 MOPEN 12 Mossley Hill Athletic Club 00:29:52 32 00:58:54 21 00:58:50 21
487 Paul Johnston Male 22 M35+ 6 stockport harriers 00:29:04 22 00:59:00 22 00:58:59 22
689 Jim Pendrill Male 23 M40+ 2 Wilmslow RC 00:28:59 21 00:59:27 23 00:59:25 23
425 Adair Broughton Male 24 M35+ 7 Helsby RC 00:29:17 25 00:59:39 24 00:59:37 24
520 Andrew Whittingham Male 25 M40+ 3 Wilmslow RC 00:29:19 26 00:59:45 25 00:59:45 25
606 Harvey Wharton Male 26 MOPEN 13 Cybi Striders 00:29:05 24 01:00:01 26 01:00:00 27
693 Simon Oliver Male 27 M35+ 8 City of Chester Triathlon Club 00:29:43 31 01:00:02 27 00:59:59 26
297 Michael Hill Male 28 M45+ 4 Wilmslow RC 00:29:40 30 01:00:16 28 01:00:14 28
452 Richard Webster Male 29 M45+ 5 Wallasey AC 00:29:39 29 01:00:23 29 01:00:20 29
267 John Mcmaster Male 30 MOPEN 14 Skelmersdale Boundary Harriers 00:29:23 27 01:00:30 30 01:00:28 30
640 Adrian Williams Male 31 M40+ 4 Eryri Harriers 00:29:32 28 01:00:32 31 01:00:30 31
443 Louise Blizzard Female 1 F35+ 1 Belgrave Harriers 00:29:56 34 01:00:34 32 01:00:31 32
276 Andy Bromley Male 32 MOPEN 15 Deeside Athletic Club 00:29:53 33 01:00:40 33 01:00:37 33
605 Chris Millett Male 33 MOPEN 16 Shelton striders 00:29:05 23 01:00:48 34 01:00:48 34
183 Darren Blazier Male 34 M40+ 5 ABERGELE HARRIERS 00:29:59 35 01:01:07 35 01:01:05 35
599 Mark Byrne Male 35 MOPEN 17 Wrexham Athletic Club 00:30:08 39 01:01:10 36 01:01:07 36
184 Emma Parry Female 2 F35+ 2 Wrexham Athletic Club 00:30:08 40 01:01:19 37 01:01:16 37
151 Steven Hayes Male 36 M35+ 9 00:30:07 38 01:01:22 38 01:01:19 38
664 George Nicholls Male 37 M40+ 6 Prestatyn Running Club 00:30:16 42 01:01:32 39 01:01:29 39
92 Richard Hunter Male 38 MOPEN 18 Shropshire Shufflers 00:30:06 37 01:01:37 40 01:01:32 40
224 Robert Wilson Male 39 M40+ 7 Wilmslow RC 00:30:40 44 01:01:41 41 01:01:37 41
363 Sally Wilder Female 3 FOPEN 1 San Domenico 00:30:44 46 01:01:42 42 01:01:39 42
440 David Rogers Male 40 M40+ 8 Wrexham Athletic Club 00:31:01 50 01:02:23 43 01:02:17 43
383 Andy Savage Male 41 M40+ 9 00:30:18 43 01:02:32 44 01:02:26 44
667 James McQueen Male 42 M40+ 10 Eryri Harriers 00:30:59 49 01:02:36 45 01:02:30 45
437 Jeff Gifford Male 43 M45+ 6 buckley running club 00:30:44 45 01:02:50 46 01:02:46 46
538 Irfon Rowlands Male 44 M40+ 11 Cybi Striders 00:31:01 51 01:02:52 47 01:02:50 47
694 Lee Crowe Male 45 MOPEN 19 00:30:00 36 01:02:53 48 01:02:51 48
653 Graham Screawn Male 46 M45+ 7 Wilmslow RC 00:31:07 53 01:03:01 49 01:02:58 49
584 Jodi Waters Male 47 M35+ 10 abergele harriers 00:30:47 47 01:03:07 50 01:03:04 50
649 Paul Jones Male 48 M35+ 11 00:31:28 60 01:03:16 51 01:03:14 51
634 David Gilbert Male 49 M45+ 8 UKNetrunners 00:31:16 56 01:03:22 52 01:03:17 52
522 Ian Landucci Male 50 M45+ 9 Helsby RC 00:31:05 52 01:03:23 53 01:03:21 53
90 Kevin Loundes Male 51 MOPEN 20 Chase Harriers 00:30:13 41 01:03:27 54 01:03:25 54
146 David Millington Male 52 M40+ 12 Wrexham Athletic Club 00:31:36 63 01:03:30 55 01:03:27 55
16 Simon Rogers Male 53 M50+ 1 Pensby Runners 00:31:20 57 01:03:32 56 01:03:27 56
381 Diane Mcvey Female 4 F35+ 3 Wilmslow RC 00:31:07 54 01:03:38 57 01:03:36 57
512 Craig Thomas Davies Male 54 M35+ 12 UKNetrunners 00:30:59 48 01:03:46 58 01:03:40 58
648 James Woodcock Male 55 M60+ 1 MENAI TRACK AND FIELD 00:31:26 58 01:03:59 59 01:03:56 59
180 Neal Jones Male 56 MOPEN 21 colwyn bay athletics 00:31:09 55 01:04:08 60 01:04:05 60
593 Peter M W Jones Male 57 M50+ 2 00:31:28 59 01:04:13 61 01:04:11 61
525 Colin Thompson Male 58 MOPEN 22 Helsby RC 00:31:32 62 01:04:23 62 01:04:21 62
617 James Eyre Male 59 M35+ 13 Wilmslow RC 00:31:37 64 01:04:26 63 01:04:22 63
513 Mick Fairs Male 60 M60+ 2 Wilmslow RC 00:31:38 66 01:04:28 64 01:04:26 64
679 Lisa Grantham Female 5 F35+ 4 City of Chester Triathlon Club 00:31:44 69 01:04:33 65 01:04:32 66
463 Dominic Cooper Male 61 MOPEN 23 Mossley Hill Athletic Club 00:31:40 67 01:04:34 66 01:04:29 65
387 Peter Shipley Male 62 MOPEN 24 Sale Harriers 00:31:52 71 01:04:38 67 01:04:32 67
382 Allan Mccormick Male 63 MOPEN 25 Wilmslow RC 00:31:55 74 01:04:44 68 01:04:39 68
229 Sally Gray Female 6 F35+ 5 stafford harriers 00:32:05 79 01:04:44 69 01:04:40 69
574 Les Coathup Male 64 M55+ 1 buckley running club 00:32:00 76 01:04:50 70 01:04:47 70
457 Nigel Roberts Male 65 MOPEN 26 00:31:59 75 01:04:53 71 01:04:48 71
87 Dave Newton Male 66 M45+ 10 Oswestry Olympians 00:31:55 73 01:04:58 72 01:04:56 72
511 Stephen Bellis Male 67 M55+ 2 buckley running club 00:31:31 61 01:05:08 73 01:05:07 73
568 Nick Holt Male 68 M35+ 14 Wallasey AC 00:31:50 70 01:05:20 74 01:05:16 74
401 Anthony Metcalfe Male 69 M55+ 3 Mossley Hill Athletic Club 00:31:53 72 01:05:23 75 01:05:20 75
491 Kelly Morgan Female 7 FOPEN 2 aberdare valley aac 00:32:00 77 01:05:27 76 01:05:25 76
562 Martin Platt Male 70 M55+ 4 Macclesfield Harriers 00:32:36 86 01:05:32 77 01:05:26 77
175 Andrew Huxley Male 71 M40+ 13 Skelmersdale boundary harriers 00:31:43 68 01:05:35 78 01:05:32 79
670 Jared Lee Roberts Male 72 MOPEN 27 colwyn bay athletics 00:31:37 65 01:05:35 79 01:05:29 78
270 Mark Davies Male 73 M35+ 15 North Wales Road Runners 00:32:04 78 01:05:44 80 01:05:43 80
84 Andrew Yates Male 74 M45+ 11 00:32:08 80 01:05:47 81 01:05:43 81
459 Francis Sweeney Male 75 M45+ 12 Sale Harriers 00:32:36 87 01:05:52 82 01:05:48 82
536 Neil Bevan Male 76 M40+ 14 Oswestry Olympians 00:32:14 81 01:05:56 83 01:05:53 83
422 Jayne Joy Female 8 FOPEN 3 Helsby RC 00:32:37 88 01:05:57 84 01:05:54 84
301 John Davies Male 77 MOPEN 28 Wrexham Athletic Club 00:32:23 83 01:06:07 85 01:06:03 85
341 Stephen Mcnicholas Male 78 M45+ 13 Penny Lane Striders 00:32:35 85 01:06:12 86 01:06:05 86
370 Dilwyn Rowlands Male 79 M40+ 15 Eryri Harriers 00:32:19 82 01:06:18 87 01:06:13 87
635 Brian Wills Male 80 M40+ 16 Eryri Harriers 00:33:21 102 01:06:30 88 01:06:28 90
632 Helen Davies Female 9 FOPEN 4 Mossley Hill Athletic Club 00:32:33 84 01:06:31 89 01:06:27 88
192 Ian Williams Male 81 M45+ 14 Mossley Hill Athletic Club 00:33:06 98 01:06:35 90 01:06:28 89
417 Robert Burke Male 82 M45+ 15 Liverpool Running Club 00:33:31 111 01:06:41 91 01:06:34 91
645 Paul Price Male 83 M50+ 3 Ellesmere Port 00:32:38 89 01:06:50 92 01:06:46 93
430 Dave Ellis Male 84 MOPEN 29 Cybi Striders 00:33:05 97 01:06:52 93 01:06:44 92
603 David Shaw Male 85 M45+ 16 Salford Harriers 00:32:46 93 01:06:58 94 01:06:56 97
221 Mark Jones Male 86 M40+ 17 00:32:44 91 01:06:58 95 01:06:54 96
305 Chris Callaghan Male 87 MOPEN 30 00:33:03 95 01:07:00 96 01:06:49 95
46 Tony Hulme Male 88 M65+ 1 Wilmslow RC 00:33:10 99 01:07:02 97 01:06:59 98
672 Mark Mayers Male 89 M40+ 18 Abergele Harriers 00:33:27 107 01:07:07 98 01:06:49 94
535 Brad Ehlen Male 90 M40+ 19 Spectrum striders 00:33:21 103 01:07:16 99 01:07:12 100
500 Simon Greenwood Male 91 M45+ 17 City of Chester Triathlon Club 00:33:21 104 01:07:18 100 01:07:10 99