Showing 1 to 100 of 291 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
1144 Aaron Gwilliam Male 34 MOPEN 23 01:55:26 36 01:55:20 36
1265 Adam Norton Male 117 MOPEN 63 brat 02:29:16 163 02:29:04 164
1062 Aethne Cooke Female 85 F40+ 37 02:46:08 230 02:45:42 229
1213 Agnes Landstad Female 31 F40+ 13 SYRIL 02:20:43 130 02:20:25 129
1204 Ai-Lin Kee Female 121 F40+ 49 Les Croupiers Running Club 03:24:44 281 03:24:13 281
1266 Aisling O'brien Female 30 FOPEN 15 02:20:31 128 02:20:24 128
1219 Alex Lewis Male 22 MOPEN 14 01:50:19 22 01:50:04 22
1388 Alex Watkins Male 30 MOPEN 20 Haldon Trail Runners 01:52:31 31 01:52:22 31
1364 Ali Thomas Female 9 F40+ 6 02:04:11 57 02:04:03 57
1336 Alistair Sibley Male 134 M40+ 43 02:39:01 203 02:38:35 203
1071 Alun Davies Male DNF MOPEN DNF DNF DNF DNF DNF
1296 Amanda Price Female 83 F40+ 36 Meirionnydd Running Club 02:45:45 228 02:45:23 227
1003 Andres Jones Male 2 MOPEN 2 Aberystwyth AC 01:27:34 2 01:27:33 2
1346 Andrew Sprague Male 4 M40+ 1 Dudley Kingswinford 01:36:58 4 01:36:57 4
1406 Andrew Yates Male 44 M40+ 9 02:01:47 49 02:01:42 49
1228 Andrew Loftus Male 70 MOPEN 42 02:10:59 81 02:10:52 81
1371 Andrew Toft Male 74 M40+ 20 02:11:35 86 02:11:31 87
1121 Andrew Gadd Male 86 M40+ 25 02:15:18 101 02:15:13 102
1128 Andrew Goodson Male 126 M50+ 18 02:33:02 177 02:32:34 177
1409 Andy Walling Male 15 MOPEN 9 Menai T & F 01:47:51 15 01:47:35 15
1337 Andy Smith Male 147 M40+ 46 02:46:44 234 02:46:17 233
1024 Angela Bamford Female 117 F40+ 48 Maldwyn Harriers 03:13:52 275 03:13:19 274
1214 Ann Law Female 47 F50+ 5 DK KINGSWINFORD 02:29:16 164 02:28:48 162
1007 Ann Ablett Female 120 F50+ 15 Buckley Runners 03:20:53 280 03:20:38 280
1245 Ann-Marie Mcgilvray Female 28 F40+ 12 rochdale harriers ac 02:19:45 125 02:19:41 125
1185 Anwen Jones Female 37 FOPEN 17 02:25:14 143 02:24:53 143
1170 Arfon Hughes Male 46 M40+ 10 Meirionnydd Running club 02:03:28 53 02:03:22 53
1220 Arwel Lewis Male 9 M50+ 1 Eryri Harriers 01:41:18 9 01:41:18 9
1270 Arwel Owen Male 137 MOPEN 71 02:40:36 208 02:40:21 208
1036 Asmi Bollmann Female 90 F40+ 39 02:47:54 239 02:47:32 239
1119 Bedwyr Fychan Male 65 MOPEN 40 Cerist 02:08:50 75 02:08:47 76
1402 Ben Woodhouse Male 108 M40+ 34 02:26:02 149 02:25:48 149
1230 Ben Lumley Male 135 MOPEN 70 02:39:01 204 02:38:46 204
1146 Bernadette Haddock Female 127 FOPEN 60 04:03:25 288 04:03:05 287
1186 Bernie Jones Male 72 M50+ 9 02:11:21 83 02:11:14 86
1361 Bethan Wyn Taylor-Jones Female 24 F40+ 10 02:18:53 121 02:18:41 121
1276 Bethzabe Palma Female 16 FOPEN 8 Amo a mi mami 02:15:19 102 02:15:06 101
1089 Bobby Edwards Female 105 FOPEN 49 02:58:53 261 02:58:39 261
1290 Cameron Pope Male 87 M50+ 10 Aberystwyth AC 02:15:26 103 02:15:20 103
1164 Caren Hirst Female 17 FOPEN 9 02:15:30 104 02:15:27 104
1299 Cari Randall Female 103 FOPEN 47 02:58:38 259 02:58:36 260
1040 Carl Brittain Male 73 MOPEN 44 Peel Road Runners 02:11:24 84 02:11:14 85
1070 Caroline Dallimore Female 23 F50+ 3 Les Croupiers 02:18:40 120 02:18:24 118
1262 Caroline Nightingale Female 41 F40+ 17 Les Croupiers 02:25:59 148 02:25:29 146
1365 Carwyn Thomas Male 77 M40+ 22 02:12:26 90 02:12:11 91
1072 Caryl Davies Female 10 FOPEN 4 Sarn Helen 02:07:27 72 02:07:25 73
1250 Catherine Mcnicholl Female 66 FOPEN 30 02:38:00 198 02:37:30 198
1068 Catherine Cuthbert Female 108 FOPEN 52 Wallasey AC 03:04:52 266 03:04:40 266
1298 Chloe Rafferty Female 18 FOPEN 10 02:15:56 105 02:15:36 105
1033 Chris Bentley Male 91 MOPEN 53 02:17:39 110 02:17:14 110
1118 Cindy Froggatt Female 97 F40+ 42 Dudley/Kingswinford 02:53:28 252 02:53:00 254
1023 Claire Ballamy Female 58 F50+ 6 Wrecsam Tri Club 02:35:58 187 02:35:32 187
1122 Claire Gadsby Female 62 FOPEN 28 Prestatyn Running Club 02:36:55 192 02:36:36 190
294 Claire Louise Trinder Female 100 FOPEN 45 Stockport Harriers 02:54:20 255 02:54:13 255
1107 Clare Fairclough Female 124 F40+ 50 03:38:52 284 03:38:39 284
1408 Dafydd Roberts Male 23 M50+ 4 01:50:46 23 01:50:42 23
1322 Daniel Rushton Male 12 MOPEN 8 01:46:26 12 01:46:20 12
1188 Darren Jones Male 155 M40+ 48 02:51:38 250 02:51:29 250
1264 Dave Norman Male 20 M40+ 5 01:49:24 20 01:49:21 20
1300 David Ransome Male 50 MOPEN 32 02:04:21 59 02:04:19 60
1043 David Brown Male 56 M40+ 13 02:06:14 65 02:06:04 65
1404 David Woodward Male 101 MOPEN 55 02:21:25 132 02:21:09 132
1372 David Tomlinson Male 105 MOPEN 56 colwyn bay athletics 02:24:38 141 02:24:13 141
1159 David Hawkes Male 115 MOPEN 61 02:29:06 161 02:29:03 163
1301 David Raybone Male 124 M40+ 37 Meirionnydd RC 02:32:50 175 02:32:29 175
1210 David Kirkby Male 132 M40+ 41 Eryri Harriers 02:37:39 195 02:36:47 194
1369 David Todd Male 152 MOPEN 78 02:49:15 246 02:49:03 248
1206 Dawn Kenwright Female 15 F50+ 1 SARN HELEN 02:14:13 96 02:14:08 96
1180 Debbie John Female 112 FOPEN 54 Deeside Orienteering Club 03:07:45 270 03:07:23 270
1183 Dee Jolly Female 12 FOPEN 6 sarn helen 02:11:25 85 02:11:13 84
1155 Delor Harvey Female 13 F40+ 7 Aberystwyth 02:12:23 89 02:11:56 88
1256 Derek Morris Male 16 MOPEN 10 01:48:04 16 01:47:58 16
1271 Dewi Owen Male 17 MOPEN 11 01:48:52 17 01:48:44 17
1309 Dewi Roberts Male 85 M40+ 24 02:15:07 100 02:14:53 100
1292 Diane Powell Female 116 F40+ 47 Parbold Pink Panthers 03:13:31 274 03:13:19 275
1345 Dianne Spencer Female 79 F50+ 8 Mercia Fellrunners 02:44:47 222 02:44:15 222
1189 Dominique Jones Female 101 FOPEN 46 Abergele Harriers 02:55:33 256 02:55:08 257
1366 Dyfed Thomas Male 21 MOPEN 13 Eryri 01:49:36 21 01:49:34 21
1272 Dylan Owen Male 33 M40+ 6 01:54:13 34 01:54:10 34
1100 Dylan Evans Male 40 M40+ 8 Meirionydd Running Club 01:59:59 42 01:59:36 42
1108 Edie Fassnidge Female 8 FOPEN 3 London Heathside Runners AC 02:03:35 55 02:03:25 54
1240 Elizabeth Mccluskey Female 40 FOPEN 19 02:25:57 147 02:25:45 148
1190 Elwyn Jones Male 106 M60+ 3 Cerist 02:24:51 142 02:24:38 142
1139 Emma Groves Female 55 FOPEN 26 02:35:22 184 02:35:03 185
1012 Emmy Akin Female 82 FOPEN 38 Didcot Runners 02:45:40 227 02:45:37 228
1149 Eric Hanna Male 119 M50+ 17 02:30:33 167 02:30:17 167
1320 Erin Ross Female 52 FOPEN 24 Prestatyn Running Club 02:33:20 178 02:33:01 178
1057 Esther Clifford Female 104 FOPEN 48 02:58:48 260 02:58:29 259
1004 Filipe Jones Male 3 MOPEN 3 Aberystwyth AC 01:30:53 3 01:30:52 3
1182 Fiona Johnston Female 20 F40+ 8 02:17:57 111 02:17:46 112
1130 Fiona Graham Female 39 FOPEN 18 02:25:56 146 02:25:37 147
1059 Fiona Coleman Female 102 F40+ 44 Colwyn Bay Athletic Club 02:55:33 257 02:55:08 256
1379 Frank Vaughan Male 95 M50+ 12 Meironnydd RC 02:18:04 116 02:17:45 111
1350 Gail Stonehouse Female 57 F40+ 24 Parbold Pink Panthers 02:35:35 186 02:35:24 186
1167 Gareth Hodgson Male 81 MOPEN 49 Ysgol y Gader 02:14:06 95 02:14:01 95
1073 Gareth Davies Male 104 M40+ 32 02:24:12 139 02:24:02 139
1393 Gary Williams Male 14 M40+ 4 01:47:49 14 01:47:34 14
1362 Gary Thapa Male 54 MOPEN 36 Cerist Tri 02:05:27 63 02:05:06 62
1058 Geoffrey Coates Male 154 M60+ 7 02:51:37 249 02:51:29 249
1064 George Critchley Male 136 M50+ 19 Radcliffe AC 02:39:31 206 02:39:26 207