Showing 1 to 100 of 291 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
1001 Rob Hope Male 1 MOPEN 1 Pudsey and Bramley 01:26:35 1 01:26:35 1
1006 Tammy Lewis-Jones Female 1 F40+ 1 Eryri Harriers 01:51:44 27 01:51:42 28
1003 Andres Jones Male 2 MOPEN 2 Aberystwyth AC 01:27:34 2 01:27:33 2
1261 Jan Nicholls Female 2 F40+ 2 Sale Harriers 01:54:28 35 01:54:23 35
1004 Filipe Jones Male 3 MOPEN 3 Aberystwyth AC 01:30:53 3 01:30:52 3
1142 Torunn Grut Female 3 F40+ 3 SYRIL 02:00:12 44 02:00:02 43
1346 Andrew Sprague Male 4 M40+ 1 Dudley Kingswinford 01:36:58 4 01:36:57 4
1102 Helen Evans Female 4 FOPEN 1 02:00:29 45 02:00:28 45
1091 Richard Edwards Male 5 MOPEN 4 Menai T&F 01:39:19 5 01:39:18 5
1244 Joanne Mcdonough Female 5 FOPEN 2 Prestatyn Running Club 02:00:58 47 02:00:39 47
1218 Stuart Le'clere Male 6 MOPEN 5 SY Tri 01:40:11 6 01:40:08 6
1161 Jenny Heming Female 6 F40+ 4 ERYRI 02:01:52 50 02:01:45 50
1174 Matthew Hurford Male 7 MOPEN 6 Les Croupiers 01:40:30 7 01:40:24 7
1124 Paula Gaterell Female 7 F40+ 5 Parbold Pink Panthers 02:02:53 52 02:02:42 52
1113 John Ford Male 8 M40+ 2 NORTH WALES ROAD RUNNERS 01:40:49 8 01:40:48 8
1108 Edie Fassnidge Female 8 FOPEN 3 London Heathside Runners AC 02:03:35 55 02:03:25 54
1220 Arwel Lewis Male 9 M50+ 1 Eryri Harriers 01:41:18 9 01:41:18 9
1364 Ali Thomas Female 9 F40+ 6 02:04:11 57 02:04:03 57
1259 Leo Nathan Male 10 MOPEN 7 Eryri Harriers 01:44:32 10 01:44:30 10
1072 Caryl Davies Female 10 FOPEN 4 Sarn Helen 02:07:27 72 02:07:25 73
1407 Noel Craine Male 11 M40+ 3 01:44:55 11 01:44:54 11
1175 Suzanna Jackson Female 11 FOPEN 5 02:10:53 80 02:10:27 80
1322 Daniel Rushton Male 12 MOPEN 8 01:46:26 12 01:46:20 12
1183 Dee Jolly Female 12 FOPEN 6 sarn helen 02:11:25 85 02:11:13 84
1380 Jack Verity Male 13 M50+ 2 Saltaire Striders 01:46:32 13 01:46:30 13
1155 Delor Harvey Female 13 F40+ 7 Aberystwyth 02:12:23 89 02:11:56 88
1393 Gary Williams Male 14 M40+ 4 01:47:49 14 01:47:34 14
1133 Miranda Grant Female 14 FOPEN 7 ERYRI 02:12:44 92 02:12:36 92
1409 Andy Walling Male 15 MOPEN 9 Menai T & F 01:47:51 15 01:47:35 15
1206 Dawn Kenwright Female 15 F50+ 1 SARN HELEN 02:14:13 96 02:14:08 96
1256 Derek Morris Male 16 MOPEN 10 01:48:04 16 01:47:58 16
1276 Bethzabe Palma Female 16 FOPEN 8 Amo a mi mami 02:15:19 102 02:15:06 101
1271 Dewi Owen Male 17 MOPEN 11 01:48:52 17 01:48:44 17
1164 Caren Hirst Female 17 FOPEN 9 02:15:30 104 02:15:27 104
1316 Paul Robertson Male 18 M50+ 3 Ellesmere Port RC 01:49:07 18 01:49:03 18
1298 Chloe Rafferty Female 18 FOPEN 10 02:15:56 105 02:15:36 105
1120 Owain Fychan Male 19 MOPEN 12 Cerist 01:49:22 19 01:49:20 19
1090 Juliet Edwards Female 19 F50+ 2 meirionnydd running club 02:16:55 109 02:16:35 109
1264 Dave Norman Male 20 M40+ 5 01:49:24 20 01:49:21 20
1182 Fiona Johnston Female 20 F40+ 8 02:17:57 111 02:17:46 112
1366 Dyfed Thomas Male 21 MOPEN 13 Eryri 01:49:36 21 01:49:34 21
1232 Helen Lynch Female 21 F40+ 9 Haldon Trail Runners 02:18:04 115 02:17:54 114
1219 Alex Lewis Male 22 MOPEN 14 01:50:19 22 01:50:04 22
1236 Louise Malone Female 22 FOPEN 11 02:18:30 118 02:18:27 119
1408 Dafydd Roberts Male 23 M50+ 4 01:50:46 23 01:50:42 23
1070 Caroline Dallimore Female 23 F50+ 3 Les Croupiers 02:18:40 120 02:18:24 118
1328 Scott Sadler Male 24 MOPEN 15 Middleton Harriers 01:51:20 24 01:51:19 24
1361 Bethan Wyn Taylor-Jones Female 24 F40+ 10 02:18:53 121 02:18:41 121
1101 Heddwyn Evans Male 25 MOPEN 16 01:51:27 25 01:51:24 25
1152 Kelly Harris Female 25 FOPEN 12 02:19:24 122 02:18:56 122
1201 Trefor Jones Male 26 M50+ 5 01:51:33 26 01:51:30 26
1234 Sara Macbride-Stewart Female 26 F40+ 11 Les Croupiers 02:19:31 123 02:19:13 123
1013 Richard Allan Male 27 MOPEN 17 01:51:48 28 01:51:42 27
1396 Heidi Williams Female 27 FOPEN 13 02:19:32 124 02:19:13 124
1109 Matt Fassnidge Male 28 MOPEN 18 London Heathside Runners AC 01:52:19 29 01:52:09 29
1245 Ann-Marie Mcgilvray Female 28 F40+ 12 rochdale harriers ac 02:19:45 125 02:19:41 125
1395 Gwion Williams Male 29 MOPEN 19 Eryri 01:52:23 30 01:52:16 30
1383 Sophie Ward Female 29 FOPEN 14 02:20:27 127 02:20:01 127
1388 Alex Watkins Male 30 MOPEN 20 Haldon Trail Runners 01:52:31 31 01:52:22 31
1266 Aisling O'brien Female 30 FOPEN 15 02:20:31 128 02:20:24 128
1055 Stephen Cleary Male 31 MOPEN 21 01:52:52 32 01:52:47 32
1213 Agnes Landstad Female 31 F40+ 13 SYRIL 02:20:43 130 02:20:25 129
1195 Gwynedd Jones Male 32 MOPEN 22 01:53:08 33 01:52:58 33
1277 Rachel Parry Female 32 FOPEN 16 02:23:04 135 02:22:46 135
1272 Dylan Owen Male 33 M40+ 6 01:54:13 34 01:54:10 34
1093 Valerie Anne Edwards Female 33 F60+ 1 02:23:05 136 02:22:55 136
1144 Aaron Gwilliam Male 34 MOPEN 23 01:55:26 36 01:55:20 36
101 Lorraine Gilson Female 34 F50+ 4 Exmouth Harriers 02:23:22 137 02:23:14 137
1401 Mark Wood Male 35 MOPEN 24 Cerist Triathlon Club 01:55:46 37 01:55:25 37
1319 Vicky Ronald Female 35 F40+ 14 Colwyn bay Athletic Club 02:23:43 138 02:23:19 138
1330 Jim Savage Male 36 MOPEN 25 Knowlsey Harriers AC 01:56:56 38 01:56:50 39
1354 Susanne Svardal Female 36 F40+ 15 SYRIL 02:24:25 140 02:24:07 140
1021 James Baldock Male 37 MOPEN 26 01:57:01 39 01:56:37 38
1185 Anwen Jones Female 37 FOPEN 17 02:25:14 143 02:24:53 143
1199 Nick Jones Male 38 MOPEN 27 Eryri Harriers 01:58:38 40 01:58:29 41
1367 Helen Thomas Female 38 F40+ 16 02:25:17 145 02:24:58 144
1332 Paul Scullion Male 39 M40+ 7 aberystwyth 01:58:38 41 01:58:15 40
1130 Fiona Graham Female 39 FOPEN 18 02:25:56 146 02:25:37 147
1100 Dylan Evans Male 40 M40+ 8 Meirionydd Running Club 01:59:59 42 01:59:36 42
1240 Elizabeth Mccluskey Female 40 FOPEN 19 02:25:57 147 02:25:45 148
1088 Tom Eagle Male 41 MOPEN 28 chester tri 02:00:07 43 02:00:05 44
1262 Caroline Nightingale Female 41 F40+ 17 Les Croupiers 02:25:59 148 02:25:29 146
1160 Richard Hayes Male 42 MOPEN 29 02:00:38 46 02:00:32 46
1403 Wendy Woodhouse Female 42 F40+ 18 Leamington C & AC 02:26:02 150 02:25:49 150
1148 Tony Hall Male 43 M50+ 6 sarn helen 02:01:37 48 02:01:32 48
1318 Louise Rolfe Female 43 FOPEN 20 02:26:57 152 02:26:31 152
1406 Andrew Yates Male 44 M40+ 9 02:01:47 49 02:01:42 49
1394 Gwenllian Williams Female 44 FOPEN 21 02:27:00 153 02:26:42 153
1273 Huw Owen Male 45 MOPEN 30 02:01:59 51 02:01:51 51
1054 Sharon Clayton Female 45 FOPEN 22 02:27:10 154 02:27:04 157
1170 Arfon Hughes Male 46 M40+ 10 Meirionnydd Running club 02:03:28 53 02:03:22 53
1389 Julie Webb Female 46 F40+ 19 Chester Triathlon Club 02:27:10 155 02:27:04 156
1158 Jon Hawker Male 47 M40+ 11 Ellesmere Port RC 02:03:34 54 02:03:31 55
1214 Ann Law Female 47 F50+ 5 DK KINGSWINFORD 02:29:16 164 02:28:48 162
1153 Julian Hart Male 48 M40+ 12 Cobra 02:04:04 56 02:03:38 56
1247 Mandy Mcgonigle Female 48 F40+ 20 ellesmere port running club 02:29:20 165 02:29:04 165
1386 Glenn Waterhouse Male 49 MOPEN 31 02:04:13 58 02:04:06 58
1373 Nicola Tomlinson Female 49 FOPEN 23 colwyn bay athletics 02:30:44 168 02:30:19 168
1300 David Ransome Male 50 MOPEN 32 02:04:21 59 02:04:19 60
1066 Louisa Crossley Female 50 F40+ 21 02:31:13 169 02:31:05 169