Showing 1 to 100 of 291 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
1007 Ann Ablett Female 120 F50+ 15 Buckley Runners 03:20:53 280 03:20:38 280
1008 James Ackland Male 144 MOPEN 76 02:45:22 223 02:45:21 225
1009 Kevin Adams Male 62 M40+ 17 Pewsey Vale Running Club 02:07:24 71 02:07:16 72
1010 Sally Adans Female 53 F40+ 23 Parbold Pink Panthers 02:34:31 180 02:34:20 182
1012 Emmy Akin Female 82 FOPEN 38 Didcot Runners 02:45:40 227 02:45:37 228
1013 Richard Allan Male 27 MOPEN 17 01:51:48 28 01:51:42 27
1016 Scott Andrews Male 159 MOPEN 82 03:14:13 276 03:14:07 276
1019 Sarah Aubrey Female 122 FOPEN 57 03:24:45 282 03:24:41 282
1021 James Baldock Male 37 MOPEN 26 01:57:01 39 01:56:37 38
1022 Nicole Baldock Female 98 FOPEN 44 02:53:29 253 02:52:58 252
1023 Claire Ballamy Female 58 F50+ 6 Wrecsam Tri Club 02:35:58 187 02:35:32 187
1024 Angela Bamford Female 117 F40+ 48 Maldwyn Harriers 03:13:52 275 03:13:19 274
1025 Paul Banks Male 71 MOPEN 43 liverpool running club 02:11:11 82 02:10:56 82
1026 Martin Barber Male 142 M40+ 45 02:42:24 216 02:41:51 216
1029 Roger Beddard Male 114 M60+ 4 Dudley Kingswinford 02:28:21 160 02:27:54 160
1033 Chris Bentley Male 91 MOPEN 53 02:17:39 110 02:17:14 110
1035 Sue Block Female 61 F40+ 27 Pewsey Vale Running Club 02:36:54 191 02:36:45 192
1036 Asmi Bollmann Female 90 F40+ 39 02:47:54 239 02:47:32 239
1037 Laura Bosworth Female 54 FOPEN 25 02:35:05 183 02:34:58 183
1038 Shan Breese Female 119 F50+ 14 Aberystwyth AC 03:19:39 279 03:19:29 279
1040 Carl Brittain Male 73 MOPEN 44 Peel Road Runners 02:11:24 84 02:11:14 85
1043 David Brown Male 56 M40+ 13 02:06:14 65 02:06:04 65
1044 Michael Brown Male 88 MOPEN 51 02:16:25 106 02:16:01 106
1045 Sebastian Brown Male 123 M40+ 36 02:32:16 173 02:31:45 171
1048 Samantha Cann Female 78 F40+ 34 02:43:48 220 02:43:46 220
1050 Louise Cardwell Female 84 FOPEN 39 02:46:02 229 02:45:45 230
1051 Robert Cator Male 102 M50+ 14 Stockport Harriers 02:22:04 133 02:21:46 133
1053 Rache Clarke Female 96 FOPEN 43 02:52:34 251 02:52:30 251
1054 Sharon Clayton Female 45 FOPEN 22 02:27:10 154 02:27:04 157
1055 Stephen Cleary Male 31 MOPEN 21 01:52:52 32 01:52:47 32
1056 Jon Clements Male 58 MOPEN 37 02:06:52 67 02:06:24 67
1057 Esther Clifford Female 104 FOPEN 48 02:58:48 260 02:58:29 259
1058 Geoffrey Coates Male 154 M60+ 7 02:51:37 249 02:51:29 249
1059 Fiona Coleman Female 102 F40+ 44 Colwyn Bay Athletic Club 02:55:33 257 02:55:08 256
1061 Maggie Collingborn Female 59 F40+ 25 aberystwyth 02:36:06 188 02:35:35 188
1062 Aethne Cooke Female 85 F40+ 37 02:46:08 230 02:45:42 229
1407 Noel Craine Male 11 M40+ 3 01:44:55 11 01:44:54 11
1064 George Critchley Male 136 M50+ 19 Radcliffe AC 02:39:31 206 02:39:26 207
1065 Helen Critchley Female 71 FOPEN 33 02:39:31 207 02:39:26 206
1066 Louisa Crossley Female 50 F40+ 21 02:31:13 169 02:31:05 169
1067 Phil Crowley Male 90 MOPEN 52 Chase Harriers 02:16:33 108 02:16:06 107
1068 Catherine Cuthbert Female 108 FOPEN 52 Wallasey AC 03:04:52 266 03:04:40 266
1070 Caroline Dallimore Female 23 F50+ 3 Les Croupiers 02:18:40 120 02:18:24 118
1072 Caryl Davies Female 10 FOPEN 4 Sarn Helen 02:07:27 72 02:07:25 73
1076 Myles Davies Male 76 M40+ 21 Sphinx AC 02:12:22 88 02:12:09 90
1075 Martyn Davies Male 79 MOPEN 47 02:13:03 93 02:12:40 93
1073 Gareth Davies Male 104 M40+ 32 02:24:12 139 02:24:02 139
1078 Sue Davies Female 74 F40+ 32 South Cheshire Harriers 02:41:52 214 02:41:22 214
1077 Sharon Davies Female 107 FOPEN 51 Maldwyn 03:01:29 265 03:00:57 265
1071 Alun Davies Male DNF MOPEN DNF DNF DNF DNF DNF
1079 Katie Dawson Female 110 FOPEN 53 03:05:53 268 03:05:32 268
1080 Philip De Monchy Male 97 MOPEN 54 02:18:30 119 02:18:27 120
1084 Philippa Doidge Female 125 FOPEN 59 03:41:11 285 03:40:41 285
1086 Marissa-Anne Duggan Female 73 FOPEN 35 02:41:16 211 02:41:07 210
1088 Tom Eagle Male 41 MOPEN 28 chester tri 02:00:07 43 02:00:05 44
1091 Richard Edwards Male 5 MOPEN 4 Menai T&F 01:39:19 5 01:39:18 5
1092 Ronald Edwards Male 51 MOPEN 33 02:04:25 60 02:04:14 59
1090 Juliet Edwards Female 19 F50+ 2 meirionnydd running club 02:16:55 109 02:16:35 109
1093 Valerie Anne Edwards Female 33 F60+ 1 02:23:05 136 02:22:55 136
1089 Bobby Edwards Female 105 FOPEN 49 02:58:53 261 02:58:39 261
1094 Ian Ellis Male 75 MOPEN 45 02:11:38 87 02:11:12 83
1095 Julia Ellis Female 51 F40+ 22 Maldwin harriers 02:32:40 174 02:32:08 174
1097 Jude Evams Female 70 F40+ 31 Meirionydd Running Club 02:39:20 205 02:38:57 205
1101 Heddwyn Evans Male 25 MOPEN 16 01:51:27 25 01:51:24 25
1100 Dylan Evans Male 40 M40+ 8 Meirionydd Running Club 01:59:59 42 01:59:36 42
1102 Helen Evans Female 4 FOPEN 1 02:00:29 45 02:00:28 45
1104 John Gwynn Evans Male 55 M60+ 1 Aberystwyth A C 02:05:54 64 02:05:43 64
1105 Kevin Evans Male 100 M50+ 13 meirionydd running club 02:21:12 131 02:20:48 131
1103 Janet Evans Female 93 F40+ 41 south cheshire harriers 02:48:26 243 02:47:56 242
1107 Clare Fairclough Female 124 F40+ 50 03:38:52 284 03:38:39 284
1109 Matt Fassnidge Male 28 MOPEN 18 London Heathside Runners AC 01:52:19 29 01:52:09 29
1108 Edie Fassnidge Female 8 FOPEN 3 London Heathside Runners AC 02:03:35 55 02:03:25 54
1110 Mark Fidler Male 82 M40+ 23 Ellesmere Port RC 02:14:19 97 02:14:15 99
1113 John Ford Male 8 M40+ 2 NORTH WALES ROAD RUNNERS 01:40:49 8 01:40:48 8
1114 Tom Forshaw Male 120 M40+ 35 02:31:26 170 02:31:24 170
92 Tom Foster Male 53 MOPEN 35 02:05:15 62 02:05:14 63
1115 Jacqueline Fowler Female 77 F40+ 33 Meirionnydd Running Club 02:43:40 219 02:43:17 218
1117 Ricky Francis Male 61 MOPEN 38 Meirionnydd running club 02:07:15 70 02:06:54 70
1118 Cindy Froggatt Female 97 F40+ 42 Dudley/Kingswinford 02:53:28 252 02:53:00 254
1120 Owain Fychan Male 19 MOPEN 12 Cerist 01:49:22 19 01:49:20 19
1119 Bedwyr Fychan Male 65 MOPEN 40 Cerist 02:08:50 75 02:08:47 76
1121 Andrew Gadd Male 86 M40+ 25 02:15:18 101 02:15:13 102
1122 Claire Gadsby Female 62 FOPEN 28 Prestatyn Running Club 02:36:55 192 02:36:36 190
1123 Michael Gashe Male 59 M40+ 15 02:06:52 68 02:06:41 68
1124 Paula Gaterell Female 7 F40+ 5 Parbold Pink Panthers 02:02:53 52 02:02:42 52
101 Lorraine Gilson Female 34 F50+ 4 Exmouth Harriers 02:23:22 137 02:23:14 137
1128 Andrew Goodson Male 126 M50+ 18 02:33:02 177 02:32:34 177
1132 Rob Graham Male 68 MOPEN 41 Haldon Trail Runners 02:09:32 78 02:09:23 78
1130 Fiona Graham Female 39 FOPEN 18 02:25:56 146 02:25:37 147
1133 Miranda Grant Female 14 FOPEN 7 ERYRI 02:12:44 92 02:12:36 92
1135 Nicola Greenhalgh Female 115 F40+ 46 Parbold Pink Panthers 03:13:30 273 03:13:19 273
1139 Emma Groves Female 55 FOPEN 26 02:35:22 184 02:35:03 185
1141 Preston Grundy Male 145 M60+ 5 Dudley Kingswinford Running Cl 02:45:31 226 02:45:01 223
1142 Torunn Grut Female 3 F40+ 3 SYRIL 02:00:12 44 02:00:02 43
1143 William Guthrie Male 118 MOPEN 64 02:30:05 166 02:29:34 166
1144 Aaron Gwilliam Male 34 MOPEN 23 01:55:26 36 01:55:20 36
1145 Ria Hackwell Female 123 FOPEN 58 03:32:31 283 03:32:24 283
1146 Bernadette Haddock Female 127 FOPEN 60 04:03:25 288 04:03:05 287
1148 Tony Hall Male 43 M50+ 6 sarn helen 02:01:37 48 02:01:32 48
1149 Eric Hanna Male 119 M50+ 17 02:30:33 167 02:30:17 167