Showing 1 to 100 of 291 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
92 Tom Foster Male 53 MOPEN 35 02:05:15 62 02:05:14 63
101 Lorraine Gilson Female 34 F50+ 4 Exmouth Harriers 02:23:22 137 02:23:14 137
170 Roger Lloyd Male 157 M50+ 22 Mercia 02:59:19 262 02:59:12 262
224 Rose Parker Female 109 F40+ 45 03:05:29 267 03:05:19 267
289 James Timmins Male 148 M40+ 47 02:47:37 236 02:47:16 236
294 Claire Louise Trinder Female 100 FOPEN 45 Stockport Harriers 02:54:20 255 02:54:13 255
1001 Rob Hope Male 1 MOPEN 1 Pudsey and Bramley 01:26:35 1 01:26:35 1
1003 Andres Jones Male 2 MOPEN 2 Aberystwyth AC 01:27:34 2 01:27:33 2
1004 Filipe Jones Male 3 MOPEN 3 Aberystwyth AC 01:30:53 3 01:30:52 3
1006 Tammy Lewis-Jones Female 1 F40+ 1 Eryri Harriers 01:51:44 27 01:51:42 28
1007 Ann Ablett Female 120 F50+ 15 Buckley Runners 03:20:53 280 03:20:38 280
1008 James Ackland Male 144 MOPEN 76 02:45:22 223 02:45:21 225
1009 Kevin Adams Male 62 M40+ 17 Pewsey Vale Running Club 02:07:24 71 02:07:16 72
1010 Sally Adans Female 53 F40+ 23 Parbold Pink Panthers 02:34:31 180 02:34:20 182
1012 Emmy Akin Female 82 FOPEN 38 Didcot Runners 02:45:40 227 02:45:37 228
1013 Richard Allan Male 27 MOPEN 17 01:51:48 28 01:51:42 27
1016 Scott Andrews Male 159 MOPEN 82 03:14:13 276 03:14:07 276
1019 Sarah Aubrey Female 122 FOPEN 57 03:24:45 282 03:24:41 282
1021 James Baldock Male 37 MOPEN 26 01:57:01 39 01:56:37 38
1022 Nicole Baldock Female 98 FOPEN 44 02:53:29 253 02:52:58 252
1023 Claire Ballamy Female 58 F50+ 6 Wrecsam Tri Club 02:35:58 187 02:35:32 187
1024 Angela Bamford Female 117 F40+ 48 Maldwyn Harriers 03:13:52 275 03:13:19 274
1025 Paul Banks Male 71 MOPEN 43 liverpool running club 02:11:11 82 02:10:56 82
1026 Martin Barber Male 142 M40+ 45 02:42:24 216 02:41:51 216
1029 Roger Beddard Male 114 M60+ 4 Dudley Kingswinford 02:28:21 160 02:27:54 160
1033 Chris Bentley Male 91 MOPEN 53 02:17:39 110 02:17:14 110
1035 Sue Block Female 61 F40+ 27 Pewsey Vale Running Club 02:36:54 191 02:36:45 192
1036 Asmi Bollmann Female 90 F40+ 39 02:47:54 239 02:47:32 239
1037 Laura Bosworth Female 54 FOPEN 25 02:35:05 183 02:34:58 183
1038 Shan Breese Female 119 F50+ 14 Aberystwyth AC 03:19:39 279 03:19:29 279
1040 Carl Brittain Male 73 MOPEN 44 Peel Road Runners 02:11:24 84 02:11:14 85
1043 David Brown Male 56 M40+ 13 02:06:14 65 02:06:04 65
1044 Michael Brown Male 88 MOPEN 51 02:16:25 106 02:16:01 106
1045 Sebastian Brown Male 123 M40+ 36 02:32:16 173 02:31:45 171
1048 Samantha Cann Female 78 F40+ 34 02:43:48 220 02:43:46 220
1050 Louise Cardwell Female 84 FOPEN 39 02:46:02 229 02:45:45 230
1051 Robert Cator Male 102 M50+ 14 Stockport Harriers 02:22:04 133 02:21:46 133
1053 Rache Clarke Female 96 FOPEN 43 02:52:34 251 02:52:30 251
1054 Sharon Clayton Female 45 FOPEN 22 02:27:10 154 02:27:04 157
1055 Stephen Cleary Male 31 MOPEN 21 01:52:52 32 01:52:47 32
1056 Jon Clements Male 58 MOPEN 37 02:06:52 67 02:06:24 67
1057 Esther Clifford Female 104 FOPEN 48 02:58:48 260 02:58:29 259
1058 Geoffrey Coates Male 154 M60+ 7 02:51:37 249 02:51:29 249
1059 Fiona Coleman Female 102 F40+ 44 Colwyn Bay Athletic Club 02:55:33 257 02:55:08 256
1061 Maggie Collingborn Female 59 F40+ 25 aberystwyth 02:36:06 188 02:35:35 188
1062 Aethne Cooke Female 85 F40+ 37 02:46:08 230 02:45:42 229
1064 George Critchley Male 136 M50+ 19 Radcliffe AC 02:39:31 206 02:39:26 207
1065 Helen Critchley Female 71 FOPEN 33 02:39:31 207 02:39:26 206
1066 Louisa Crossley Female 50 F40+ 21 02:31:13 169 02:31:05 169
1067 Phil Crowley Male 90 MOPEN 52 Chase Harriers 02:16:33 108 02:16:06 107
1068 Catherine Cuthbert Female 108 FOPEN 52 Wallasey AC 03:04:52 266 03:04:40 266
1070 Caroline Dallimore Female 23 F50+ 3 Les Croupiers 02:18:40 120 02:18:24 118
1071 Alun Davies Male DNF MOPEN DNF DNF DNF DNF DNF
1072 Caryl Davies Female 10 FOPEN 4 Sarn Helen 02:07:27 72 02:07:25 73
1073 Gareth Davies Male 104 M40+ 32 02:24:12 139 02:24:02 139
1075 Martyn Davies Male 79 MOPEN 47 02:13:03 93 02:12:40 93
1076 Myles Davies Male 76 M40+ 21 Sphinx AC 02:12:22 88 02:12:09 90
1077 Sharon Davies Female 107 FOPEN 51 Maldwyn 03:01:29 265 03:00:57 265
1078 Sue Davies Female 74 F40+ 32 South Cheshire Harriers 02:41:52 214 02:41:22 214
1079 Katie Dawson Female 110 FOPEN 53 03:05:53 268 03:05:32 268
1080 Philip De Monchy Male 97 MOPEN 54 02:18:30 119 02:18:27 120
1084 Philippa Doidge Female 125 FOPEN 59 03:41:11 285 03:40:41 285
1086 Marissa-Anne Duggan Female 73 FOPEN 35 02:41:16 211 02:41:07 210
1088 Tom Eagle Male 41 MOPEN 28 chester tri 02:00:07 43 02:00:05 44
1089 Bobby Edwards Female 105 FOPEN 49 02:58:53 261 02:58:39 261
1090 Juliet Edwards Female 19 F50+ 2 meirionnydd running club 02:16:55 109 02:16:35 109
1091 Richard Edwards Male 5 MOPEN 4 Menai T&F 01:39:19 5 01:39:18 5
1092 Ronald Edwards Male 51 MOPEN 33 02:04:25 60 02:04:14 59
1093 Valerie Anne Edwards Female 33 F60+ 1 02:23:05 136 02:22:55 136
1094 Ian Ellis Male 75 MOPEN 45 02:11:38 87 02:11:12 83
1095 Julia Ellis Female 51 F40+ 22 Maldwin harriers 02:32:40 174 02:32:08 174
1097 Jude Evams Female 70 F40+ 31 Meirionydd Running Club 02:39:20 205 02:38:57 205
1100 Dylan Evans Male 40 M40+ 8 Meirionydd Running Club 01:59:59 42 01:59:36 42
1101 Heddwyn Evans Male 25 MOPEN 16 01:51:27 25 01:51:24 25
1102 Helen Evans Female 4 FOPEN 1 02:00:29 45 02:00:28 45
1103 Janet Evans Female 93 F40+ 41 south cheshire harriers 02:48:26 243 02:47:56 242
1104 John Gwynn Evans Male 55 M60+ 1 Aberystwyth A C 02:05:54 64 02:05:43 64
1105 Kevin Evans Male 100 M50+ 13 meirionydd running club 02:21:12 131 02:20:48 131
1107 Clare Fairclough Female 124 F40+ 50 03:38:52 284 03:38:39 284
1108 Edie Fassnidge Female 8 FOPEN 3 London Heathside Runners AC 02:03:35 55 02:03:25 54
1109 Matt Fassnidge Male 28 MOPEN 18 London Heathside Runners AC 01:52:19 29 01:52:09 29
1110 Mark Fidler Male 82 M40+ 23 Ellesmere Port RC 02:14:19 97 02:14:15 99
1113 John Ford Male 8 M40+ 2 NORTH WALES ROAD RUNNERS 01:40:49 8 01:40:48 8
1114 Tom Forshaw Male 120 M40+ 35 02:31:26 170 02:31:24 170
1115 Jacqueline Fowler Female 77 F40+ 33 Meirionnydd Running Club 02:43:40 219 02:43:17 218
1117 Ricky Francis Male 61 MOPEN 38 Meirionnydd running club 02:07:15 70 02:06:54 70
1118 Cindy Froggatt Female 97 F40+ 42 Dudley/Kingswinford 02:53:28 252 02:53:00 254
1119 Bedwyr Fychan Male 65 MOPEN 40 Cerist 02:08:50 75 02:08:47 76
1120 Owain Fychan Male 19 MOPEN 12 Cerist 01:49:22 19 01:49:20 19
1121 Andrew Gadd Male 86 M40+ 25 02:15:18 101 02:15:13 102
1122 Claire Gadsby Female 62 FOPEN 28 Prestatyn Running Club 02:36:55 192 02:36:36 190
1123 Michael Gashe Male 59 M40+ 15 02:06:52 68 02:06:41 68
1124 Paula Gaterell Female 7 F40+ 5 Parbold Pink Panthers 02:02:53 52 02:02:42 52
1128 Andrew Goodson Male 126 M50+ 18 02:33:02 177 02:32:34 177
1130 Fiona Graham Female 39 FOPEN 18 02:25:56 146 02:25:37 147
1132 Rob Graham Male 68 MOPEN 41 Haldon Trail Runners 02:09:32 78 02:09:23 78
1133 Miranda Grant Female 14 FOPEN 7 ERYRI 02:12:44 92 02:12:36 92
1135 Nicola Greenhalgh Female 115 F40+ 46 Parbold Pink Panthers 03:13:30 273 03:13:19 273
1139 Emma Groves Female 55 FOPEN 26 02:35:22 184 02:35:03 185
1141 Preston Grundy Male 145 M60+ 5 Dudley Kingswinford Running Cl 02:45:31 226 02:45:01 223