Showing 1 to 100 of 927 results
Bib First Name Surname Gen Gen Pos Cat Cat Pos Club Gun Time O/A Pos Chip Time Chip Pos
1131 Michael Salt Male 1 MV40 1 Cambridge & Coleridge 01:11:37 1 01:11:37 1
535 Maz Firouzi Male 2 MS 1 01:14:12 2 01:14:11 2
450 Martin Bateman Male 3 MS 2 Hillingdon AC 01:14:16 3 01:14:16 3
1106 Paul Holley Male 4 MV40 2 Newmarket Joggers 01:14:27 4 01:14:27 4
745 David Connell Male 5 MS 3 Huntingdon AC 01:15:12 5 01:15:12 5
309 Dan Thompson Male 6 MS 4 Hillingdon AC 01:15:15 6 01:15:15 6
604 Charles Wartnaby Male 7 MV40 3 Cambridge & Coleridge 01:16:16 7 01:16:16 7
192 Simon Freeman Male 8 MS 5 Mornington Chasers 01:16:24 8 01:16:22 8
297 Dave Sedgwick Male 9 MS 6 Doncaster & Stainforth AC 01:16:59 9 01:16:59 9
447 Istvan Jacso Male 10 MS 7 Cambridge & Coleridge 01:17:41 10 01:17:41 10
300 Alan Pritchard Male 11 MS 8 Cambridge & Coleridge 01:17:51 11 01:17:50 11
1161 Steve Mckeown Male 12 MV40 4 North Herts Road Runners 01:18:12 12 01:18:11 12
587 Anthony Hall Male 13 MS 9 London Heathside Runners AC 01:18:43 13 01:18:42 13
760 Paul Veitch Male 14 MV40 5 Riverside Runners St Neots 01:19:01 14 01:19:01 14
341 John Armstrong Male 15 MV40 6 Mornington Chasers 01:19:26 15 01:19:25 15
593 Michael Duffy Male 16 MS 10 Mornington Chasers 01:19:51 16 01:19:50 16
858 Peter Turner Male 17 MS 11 North Herts Road Runners 01:20:07 17 01:20:05 17
702 Timothy Nicholson Male 18 MS 12 Mornington Chasers 01:20:21 18 01:20:20 18
832 Lee Prout Male 19 MS 13 01:20:26 19 01:20:25 19
187 Simon Mead Male 20 MV40 7 Ramsey RR 01:20:32 20 01:20:31 20
580 Daniel Hurst Male 21 MS 14 Cambridge & Coleridge 01:20:47 21 01:20:47 21
126 Shane Hunt Male 22 MV50 1 Huntingdon AC 01:20:54 22 01:20:54 22
1084 Arber Baci Male 23 MS 15 Trent Park Running Club 01:21:03 23 01:21:02 23
696 Martin Rowe Male 24 MV40 8 Huntingdon AC 01:21:07 24 01:21:07 25
1112 Mike Prior Male 25 MV40 9 Trent Park Running Club 01:21:08 25 01:21:06 24
778 James Down Male 26 MS 16 David Lloyd Redway Runners 01:21:18 26 01:21:16 26
211 Marc Henrion Male 27 MS 17 Mornington Chasers 01:21:22 27 01:21:21 28
499 Robert Harris Male 28 MS 18 North Herts Road Runners 01:21:24 28 01:21:20 27
12 Dan Peace Male 29 MS 19 White Horse Harriers 01:21:43 29 01:21:43 29
440 Duncan Bush Male 30 MS 20 Riverside Runners St Neots 01:22:03 30 01:22:02 30
559 Iain Wood Male 31 MS 21 Cambridge & Coleridge 01:22:13 31 01:22:11 31
110 Martin Carmack Male 32 MV40 10 Serpentine Running Club 01:22:14 32 01:22:13 32
1109 James Lunn Male 33 MS 22 BRJ 01:22:37 33 01:22:37 33
1043 Neil Carrington Male 34 MS 23 Cambridge & Coleridge 01:22:51 34 01:22:49 34
264 Sean Barker Male 35 MV40 11 Huntingdon AC 01:22:53 35 01:22:53 35
972 Richard Bate Male 36 MS 24 Stevenage & North Herts AC 01:22:58 36 01:22:56 36
1199 James Gray Male 37 MS 25 01:22:59 37 01:22:58 37
164 Katie Sherwood Female 1 FV35 1 Cambridge & Coleridge 01:23:04 38 01:23:02 38
514 Charles Howard Male 38 MS 26 Wootton Road Runners 01:23:08 39 01:23:06 39
561 Richard Taylor Male 39 MS 27 Serpentine Running Club 01:23:20 40 01:23:19 41
256 Simon Brightwell Male 40 MV40 12 Cambridge & Coleridge 01:23:34 41 01:23:31 42
519 Michael Stainton Male 41 MV50 2 Serpentine Running Club 01:23:35 42 01:23:34 43
390 Peter Holmes Male 42 MS 28 Serpentine Running Club 01:23:40 43 01:23:09 40
301 Ben Walsh Male 43 MS 29 01:23:51 44 01:23:50 44
1164 Paul Davey Male 44 MS 30 Royal Sutton Coldfield 01:23:53 45 01:23:51 45
630 Ian Girling Male 45 MS 31 Mornington Chasers 01:23:56 46 01:23:56 46
635 Andrew Perkinson Male 46 MS 32 Horsforth Harriers 01:24:00 47 01:23:59 47
415 Christopher Westcott Male 47 MV40 13 Fairlands Valley Spartans 01:24:01 48 01:23:59 48
439 Mairead O'Rourke Female 2 FS 1 Mornington Chasers 01:24:21 49 01:24:13 49
204 Alexander Tindall Male 48 MS 33 BRJ 01:24:33 50 01:24:33 50
1018 Steven Upton Male 49 MS 34 Ampthill & Flitwick Flyers Run 01:24:39 51 01:24:35 51
1162 Astrid Mckeown Female 3 FV35 2 North Herts Road Runners 01:24:39 52 01:24:38 52
594 Tony Johnson Male 50 MV40 14 Ropsley Road Runners 01:25:13 53 01:25:06 53
950 Joanna Gapp Female 4 FS 2 Newmarket Joggers 01:25:21 54 01:25:21 54
864 Iain Henley Male 51 MS 35 Saffron Striders 01:25:31 55 01:25:24 55
859 Steve Williamson Male 52 MV40 15 North Herts Road Runners 01:25:37 56 01:25:34 56
799 Daniel Avondoglio Male 53 MS 36 BRJ 01:25:51 57 01:25:49 57
1103 Ian Gallagher Male 54 MS 37 01:25:57 58 01:25:54 58
76 Kurt Sanders Male 55 MS 38 Riverside Runners St Neots 01:25:58 59 01:25:57 59
1121 Andrew Kirschner Male 56 MS 39 Shenley Striders 01:26:11 60 01:26:11 60
235 Joe Whayman Male 57 MS 40 Royston Runners 01:26:18 61 01:26:12 61
354 Giulio Cinque Male 58 MV50 3 Cambridge & Coleridge 01:26:19 62 01:26:19 62
196 Wayne Gimblett Male 59 MV40 16 Huntingdon AC 01:26:27 63 01:26:24 64
234 Gavin Pryce Male 60 MS 41 01:26:28 64 01:26:23 63
1165 Ben Argyle Male 61 MS 42 01:26:28 65 01:26:24 65
438 Anna Folland Female 5 FV35 3 Bedford Harriers 01:26:31 66 01:26:31 68
1209 Carl James Male 62 MV40 17 Royston Runners 01:26:32 67 01:26:26 66
63 Ed Jones Male 63 MV40 18 Biggleswade AC 01:26:33 68 0
345 Teal Riley Male 64 MV40 19 Muddy Mucky Munkeys 01:26:36 69 01:26:30 67
460 Simon Brierley Male 65 MS 43 Tri-Anglia 01:26:36 70 01:26:36 69
15 David Moritz Male 66 MS 44 Harpenden Arrows 01:26:45 71 01:26:44 70
873 Barry Warne Male 67 MV50 4 Nene Valley Harriers 01:26:55 72 01:26:52 71
717 Mark Betts Male 68 MV40 20 Norwich RR 01:26:59 73 01:26:55 72
967 Steve Bowran Male 69 MV40 21 Harpenden Arrows 01:27:05 74 01:27:05 74
1032 Stephen Dodd Male 70 MV50 5 Trent Park Running Club 01:27:11 75 01:27:08 75
568 Jon Anderson Male 71 MV40 22 Cambridge & Coleridge 01:27:12 76 01:26:56 73
1089 Nigel Coates Male 72 MV50 6 Saffron Striders 01:27:17 77 01:27:10 76
236 Mark Wilsher Male 73 MV50 7 Royston Runners 01:27:23 78 01:27:17 77
247 Rodney Hall Male 74 MV40 23 Werrington Joggers 01:27:30 79 01:27:29 79
1169 Peter Millett Male 75 MV40 24 Histon Hobblers 01:27:31 80 01:27:28 78
406 Matthew Billis Male 76 MS 45 Saffron Striders 01:27:37 81 01:27:31 80
708 Phil Redden Male 77 MV60 1 Riverside Runners St Neots 01:27:38 82 01:27:34 81
725 Jane Studd Female 6 FV35 4 Trent Park Running Club 01:27:44 83 01:27:42 82
887 Peter West Male 78 MS 46 March Athletic Club 01:27:49 84 01:27:49 84
1041 Daniel Woolf Male 79 MS 47 01:27:54 85 01:27:48 83
583 Keith Pritchard Male 80 MV40 25 Riverside Runners St Neots 01:27:58 86 01:27:55 85
789 Piers Serjeant Male 81 MS 48 Riverside Runners St Neots 01:27:58 87 01:27:58 86
3 Chris Ritchie Male 82 MS 49 Riverside Runners St Neots 01:28:04 88 01:28:01 87
906 Michael Stacey Male 83 MV50 8 March Athletic Club 01:28:17 89 01:28:17 88
709 Dennis Martin Male 84 MV50 9 01:28:22 90 01:28:19 89
953 Toby Lumsden Male 85 MV50 10 Saffron Striders 01:28:29 91 01:28:22 90
753 Tony Gilbert Male 86 MV40 26 Bourne Town Harriers 01:28:34 92 01:28:32 93
435 Nick Mansley Male 87 MV40 27 Cambridge Triathlon Club 01:28:37 93 01:28:35 95
299 Caroline Pritchard Female 7 FV35 5 Cambridge & Coleridge 01:28:37 94 01:28:32 92
1192 Mark Tickner Male 88 MS 50 Cambridge Triathlon Club 01:28:39 95 01:28:28 91
478 Robert Hughes Male 89 MV40 28 Garden City Runners 01:28:41 96 01:28:36 96
284 Jonathan Lucas-Frost Male 90 MS 51 01:28:42 97 01:28:39 97
452 Stuart Trevallion Male 91 MV40 29 Bedford Harriers 01:28:42 98 01:28:34 94
195 Fiona Halls Female 8 FV35 6 Saffron Striders 01:28:46 99 01:28:40 98
836 Emily Hutchinson Female 9 FS 3 North Herts Road Runners 01:28:48 100 01:28:46 100