Showing 1 to 100 of 927 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
1131 Michael Salt Male 1 MV40 1 Cambridge & Coleridge 01:11:37 1 01:11:37 1
164 Katie Sherwood Female 1 FV35 1 Cambridge & Coleridge 01:23:04 38 01:23:02 38
1203 Malcolm Pritchard 1 PACER 1 Riverside Runners St Neots 01:30:05 116 01:30:01 116
535 Maz Firouzi Male 2 MS 1 01:14:12 2 01:14:11 2
439 Mairead O'Rourke Female 2 FS 1 Mornington Chasers 01:24:21 49 01:24:13 49
1202 Ian Turner 2 PACER 2 Riverside Runners St Neots 01:30:25 121 01:30:21 121
450 Martin Bateman Male 3 MS 2 Hillingdon AC 01:14:16 3 01:14:16 3
1162 Astrid Mckeown Female 3 FV35 2 North Herts Road Runners 01:24:39 52 01:24:38 52
1205 Karl Hiner 3 PACER 3 Riverside Runners St Neots 01:44:57 358 01:44:37 360
1106 Paul Holley Male 4 MV40 2 Newmarket Joggers 01:14:27 4 01:14:27 4
950 Joanna Gapp Female 4 FS 2 Newmarket Joggers 01:25:21 54 01:25:21 54
1207 Emma Wallis 4 PACER 4 Riverside Runners St Neots 02:00:08 655 01:59:24 654
745 David Connell Male 5 MS 3 Huntingdon AC 01:15:12 5 01:15:12 5
438 Anna Folland Female 5 FV35 3 Bedford Harriers 01:26:31 66 01:26:31 68
1206 Alison Cooper 5 PACER 5 Riverside Runners St Neots 02:00:08 656 01:59:24 655
309 Dan Thompson Male 6 MS 4 Hillingdon AC 01:15:15 6 01:15:15 6
725 Jane Studd Female 6 FV35 4 Trent Park Running Club 01:27:44 83 01:27:42 82
604 Charles Wartnaby Male 7 MV40 3 Cambridge & Coleridge 01:16:16 7 01:16:16 7
299 Caroline Pritchard Female 7 FV35 5 Cambridge & Coleridge 01:28:37 94 01:28:32 92
192 Simon Freeman Male 8 MS 5 Mornington Chasers 01:16:24 8 01:16:22 8
195 Fiona Halls Female 8 FV35 6 Saffron Striders 01:28:46 99 01:28:40 98
297 Dave Sedgwick Male 9 MS 6 Doncaster & Stainforth AC 01:16:59 9 01:16:59 9
836 Emily Hutchinson Female 9 FS 3 North Herts Road Runners 01:28:48 100 01:28:46 100
447 Istvan Jacso Male 10 MS 7 Cambridge & Coleridge 01:17:41 10 01:17:41 10
337 Helen Winsor Female 10 FS 4 Serpentine Running Club 01:28:49 102 01:28:48 101
300 Alan Pritchard Male 11 MS 8 Cambridge & Coleridge 01:17:51 11 01:17:50 11
360 Claire Dann Female 11 FS 5 01:30:26 123 01:30:26 122
1161 Steve Mckeown Male 12 MV40 4 North Herts Road Runners 01:18:12 12 01:18:11 12
1111 Lara Kristiansen Female 12 FV35 7 01:31:12 130 01:31:07 132
587 Anthony Hall Male 13 MS 9 London Heathside Runners AC 01:18:43 13 01:18:42 13
701 Nicola Tyrrell Female 13 FV35 8 Royston Runners 01:31:26 135 01:31:18 134
760 Paul Veitch Male 14 MV40 5 Riverside Runners St Neots 01:19:01 14 01:19:01 14
57 Isobel Everest Female 14 FV35 9 Biggleswade AC 01:31:34 138 01:31:31 137
341 John Armstrong Male 15 MV40 6 Mornington Chasers 01:19:26 15 01:19:25 15
881 Chris Stokes Female 15 FV35 10 North Herts Road Runners 01:31:37 140 01:31:32 138
593 Michael Duffy Male 16 MS 10 Mornington Chasers 01:19:51 16 01:19:50 16
569 Sally Johnston Female 16 FV45 1 Bedford Harriers 01:32:03 146 01:31:58 145
858 Peter Turner Male 17 MS 11 North Herts Road Runners 01:20:07 17 01:20:05 17
96 Fiona Russell Female 17 FV35 11 Mornington Chasers 01:32:06 147 01:32:01 147
702 Timothy Nicholson Male 18 MS 12 Mornington Chasers 01:20:21 18 01:20:20 18
1141 Claire Somerton Female 18 FS 6 Cambridge & Coleridge 01:32:25 151 01:32:21 151
832 Lee Prout Male 19 MS 13 01:20:26 19 01:20:25 19
1064 Daniella Wax Female 19 FV35 12 Serpentine Running Club 01:32:36 154 01:32:30 153
187 Simon Mead Male 20 MV40 7 Ramsey RR 01:20:32 20 01:20:31 20
137 Jenni Pearce Female 20 FS 7 01:32:46 155 01:32:43 155
580 Daniel Hurst Male 21 MS 14 Cambridge & Coleridge 01:20:47 21 01:20:47 21
455 Elaine O'Sullivan Female 21 FV45 2 Team Balancise 01:32:47 156 01:32:44 156
126 Shane Hunt Male 22 MV50 1 Huntingdon AC 01:20:54 22 01:20:54 22
656 Clare Fleming Female 22 FV35 13 Newmarket Cycling & Triathlon 01:32:53 158 01:32:50 157
1084 Arber Baci Male 23 MS 15 Trent Park Running Club 01:21:03 23 01:21:02 23
456 Yvonne Scarrott Female 23 FV45 3 Harborough Athletics Club 01:32:58 161 01:32:54 160
696 Martin Rowe Male 24 MV40 8 Huntingdon AC 01:21:07 24 01:21:07 25
296 Hayley Read Female 24 FV35 14 01:33:13 165 01:33:04 165
1112 Mike Prior Male 25 MV40 9 Trent Park Running Club 01:21:08 25 01:21:06 24
213 Carla Jenkins Female 25 FV35 15 Bedford Harriers 01:33:23 168 01:33:19 167
778 James Down Male 26 MS 16 David Lloyd Redway Runners 01:21:18 26 01:21:16 26
1033 Anna Waterman Female 26 FS 8 Mornington Chasers 01:33:38 171 01:33:33 171
211 Marc Henrion Male 27 MS 17 Mornington Chasers 01:21:22 27 01:21:21 28
30 Michelle Brett Female 27 FS 9 Ramsey RR 01:34:40 184 01:34:29 183
499 Robert Harris Male 28 MS 18 North Herts Road Runners 01:21:24 28 01:21:20 27
668 Sarah Hironaka Female 28 FV35 16 Mornington Chasers 01:35:02 187 01:34:57 187
12 Dan Peace Male 29 MS 19 White Horse Harriers 01:21:43 29 01:21:43 29
129 Mandy Harley Female 29 FV35 17 Thetford AC 01:35:21 189 01:35:07 189
440 Duncan Bush Male 30 MS 20 Riverside Runners St Neots 01:22:03 30 01:22:02 30
389 Madeline Jane Boardman Female 30 FS 10 Cambridge & Coleridge 01:35:32 194 01:35:26 194
559 Iain Wood Male 31 MS 21 Cambridge & Coleridge 01:22:13 31 01:22:11 31
449 Claire Hughes Female 31 FS 11 01:35:43 199 01:35:37 199
110 Martin Carmack Male 32 MV40 10 Serpentine Running Club 01:22:14 32 01:22:13 32
88 Claire Messenger Female 32 FV35 18 North Herts Road Runners 01:36:42 212 01:36:32 212
1109 James Lunn Male 33 MS 22 BRJ 01:22:37 33 01:22:37 33
979 Rachel Porter Female 33 FV35 19 01:36:50 214 01:36:36 214
1043 Neil Carrington Male 34 MS 23 Cambridge & Coleridge 01:22:51 34 01:22:49 34
750 Nicola Butler Female 34 FV35 20 01:37:40 229 01:37:24 226
264 Sean Barker Male 35 MV40 11 Huntingdon AC 01:22:53 35 01:22:53 35
880 Lisa Robinson Female 35 FV35 21 01:37:52 233 01:37:38 231
972 Richard Bate Male 36 MS 24 Stevenage & North Herts AC 01:22:58 36 01:22:56 36
1159 Sarah Mitcherson Female 36 FV35 22 North Herts Road Runners 01:38:01 235 01:37:56 236
1199 James Gray Male 37 MS 25 01:22:59 37 01:22:58 37
496 Camilla Ray Female 37 FS 12 Mornington Chasers 01:38:04 237 01:37:56 235
514 Charles Howard Male 38 MS 26 Wootton Road Runners 01:23:08 39 01:23:06 39
695 Alison Ball Female 38 FV35 23 Trent Park Running Club 01:38:18 239 01:38:07 238
561 Richard Taylor Male 39 MS 27 Serpentine Running Club 01:23:20 40 01:23:19 41
1117 Sarah Lambert Female 39 FV35 24 David Lloyd Redway Runners 01:38:24 240 01:38:11 240
256 Simon Brightwell Male 40 MV40 12 Cambridge & Coleridge 01:23:34 41 01:23:31 42
658 Suzanne Tautz Female 40 FS 13 Cambridge & Coleridge 01:38:28 242 01:38:11 239
519 Michael Stainton Male 41 MV50 2 Serpentine Running Club 01:23:35 42 01:23:34 43
786 Kelly Crawford Female 41 FS 14 Huntingdon AC 01:38:29 243 01:38:23 242
390 Peter Holmes Male 42 MS 28 Serpentine Running Club 01:23:40 43 01:23:09 40
21 Tracey Cox Female 42 FV35 25 Peel Road Runners 01:38:49 248 01:38:36 247
301 Ben Walsh Male 43 MS 29 01:23:51 44 01:23:50 44
987 Caroline Whitehouse Female 43 FV35 26 Spa Striders 01:38:57 249 01:38:44 250
1164 Paul Davey Male 44 MS 30 Royal Sutton Coldfield 01:23:53 45 01:23:51 45
726 Judy Prior Female 44 FV35 27 Trent Park Running Club 01:38:58 250 01:38:36 246
630 Ian Girling Male 45 MS 31 Mornington Chasers 01:23:56 46 01:23:56 46
704 Kathy Horsman Female 45 FV45 4 Bedford Harriers 01:39:00 251 01:38:52 253
635 Andrew Perkinson Male 46 MS 32 Horsforth Harriers 01:24:00 47 01:23:59 47
822 Clare Garvey Female 46 FV35 28 Cambridge & Coleridge 01:39:04 253 01:38:55 255
415 Christopher Westcott Male 47 MV40 13 Fairlands Valley Spartans 01:24:01 48 01:23:59 48
982 Nikki Andrews Female 47 FS 15 Fairlands Valley Spartans 01:39:26 261 01:39:17 262
204 Alexander Tindall Male 48 MS 33 BRJ 01:24:33 50 01:24:33 50