Showing 1 to 100 of 812 results
Bib First Name Surname Gen Gen Pos Cat Cat Pos Club Gun Time O/A Pos Chip Time Chip Pos
511 Dan Garbutt Male 1 MOPEN 1 DurhamCityHarriers 00:30:27 1 00:30:27 1
708 Mark Buckingham Male 2 MOPEN 2 Holmfirth Harriers 00:30:30 2 00:30:30 2
960 Alan Buckley Male 3 MOPEN 3 Leeds City AC 00:30:43 3 00:30:43 3
959 Andy Ward Male 4 M40 1 Clowne Road Runners 00:30:47 4 00:30:47 4
571 Mike Burrett Male 5 MOPEN 4 Leeds City AC 00:31:47 5 00:31:47 5
360 Gary Priestley Male 6 MOPEN 5 Salford Harriers 00:32:03 6 00:32:03 6
401 James Smith Male 7 MOPEN 6 Leeds City AC 00:32:18 7 00:32:18 7
664 Alasdair Russell Male 8 MOPEN 7 Kendal AC 00:32:18 8 00:32:18 8
113 Iain Quinn Male 9 MOPEN 8 Barrow&FurnessStridersAC 00:32:32 9 00:32:30 9
457 Tom Jenkins Male 10 MOPEN 9 Hallamshire Harriers 00:32:43 10 00:32:42 10
902 Paul Marchant Male 11 MOPEN 10 Rothwell Harriers 00:32:45 11 00:32:44 11
584 Steve Hebblethwaite Male 12 MOPEN 11 KeswickAC 00:32:46 12 00:32:45 12
204 Andrew Challenger Male 13 MOPEN 12 Hallamshire Harriers 00:32:48 13 00:32:46 13
877 David Turnbull Male 14 MOPEN 13 Holmfirth Harriers 00:32:55 14 00:32:55 14
580 Steve Worthington Male 15 MOPEN 14 Lancaster&MorecambeAC 00:32:58 15 00:32:57 15
178 Rob Keal Male 16 MOPEN 15 NottinghamAC 00:33:10 16 00:33:08 16
1056 Shaun O'Grady Male 17 MOPEN 16 NewMarskeHarriers 00:33:21 17 00:33:20 17
267 Daniel Fisher Male 18 MOPEN 17 Valley Striders 00:33:30 18 00:33:30 18
174 Ben Beattie Male 19 MOPEN 18 Hallamshire Harriers 00:34:02 19 00:34:01 19
1038 Iain Twaddle Male 20 M40 2 NorthShieldsPolytechnic 00:34:04 20 00:34:04 21
1031 Julian Hood Male 21 MOPEN 19 York Acorn 00:34:04 21 00:34:03 20
503 Alyson Dixon Female 1 FOPEN 1 SunderlandStrollers 00:34:06 22 00:34:05 22
339 Gregan Clarkson Male 22 MOPEN 20 Kingston Upon Hull AC 00:34:13 23 00:34:12 23
95 Ben Bennett Male 23 M40 3 RedhillRR 00:34:15 24 00:34:13 24
152 Dennis Speck Male 24 MOPEN 21 York Acorn 00:34:16 25 00:34:14 25
497 Charlie Palmer Male 25 MOPEN 22 BedfordandCountyAC 00:34:21 26 00:34:20 26
28 Chris Thornton Male 26 MOPEN 23 Skyrac AC 00:34:33 27 00:34:31 27
885 John Convery Male 27 M50 1 Bingley Harriers 00:34:42 28 00:34:41 28
607 Jonny McKenna Male 28 MOPEN 24 00:34:46 29 00:34:46 29
1086 Gavin Duffy Male 29 MOPEN 25 BilliinghamMarshHouseHarriers 00:34:47 30 00:34:47 30
733 Gavin Felton Male 30 M40 4 Barnsley AC 00:34:52 31 00:34:51 31
1003 James Robinson Male 31 MOPEN 26 Bingley Harriers 00:34:54 32 00:34:52 32
141 James Wardman Male 32 MOPEN 27 Rothwell Harriers 00:34:58 33 00:34:56 33
311 Richard Spooner Male 33 MOPEN 28 BarnsleyHarriers 00:35:08 34 00:35:07 34
325 Ian Davies Male 34 MOPEN 29 KeswickAC 00:35:13 35 00:35:07 35
971 Julian Rose Male 35 M45 1 Holmfirth Harriers 00:35:15 36 00:35:14 36
1043 Michael Hunt Male 36 M40 5 TraffordAC 00:35:19 37 00:35:18 37
428 Daniel Holdsworth Male 37 MOPEN 30 Thirsk and Sowerby 00:35:24 38 00:35:24 41
790 Shaun Wright Male 38 MOPEN 31 Sheffield Running Club 00:35:26 39 00:35:26 45
924 Ashley Buck Male 39 MOPEN 32 Wakefield Triathlon 00:35:26 40 00:35:23 39
979 Matthew Nowell Male 40 MOPEN 33 Bradford Airedale 00:35:26 41 00:35:23 40
703 Peter Steel Male 41 MOPEN 34 Leeds City AC 00:35:27 42 00:35:25 42
260 Simon Lambert Male 42 MOPEN 35 00:35:27 43 00:35:25 44
939 Karl Lee Male 43 MOPEN 36 Wesham Road Runners 00:35:29 44 00:35:28 46
982 Ben Harrison Male 44 MOPEN 37 Morpeth Harriers 00:35:29 45 00:35:28 47
797 Stephen Tilford Male 45 MOPEN 38 Wakefield Harriers 00:35:30 46 00:35:25 43
545 Julie Briscoe Female 2 FOPEN 2 Wakefield Harriers 00:35:32 47 00:35:31 48
688 Lewis Banton Male 46 MOPEN 39 Clowne Road Runners 00:35:34 48 00:35:34 50
187 Stephen Chaplin Male 47 M40 6 00:35:34 49 00:35:33 49
635 Simon Courtney Male 48 MOPEN 40 Stadium Runners 00:35:36 50 00:35:21 38
549 Ben Hamilton Male 49 MOPEN 41 SelbyStriders 00:35:36 51 00:35:36 51
574 Helen Singleton Female 3 FOPEN 3 Wakefield Harriers 00:35:59 52 00:35:57 52
296 Jonny Lowe Male 50 M45 2 MansfieldHarriers 00:36:03 53 00:36:02 53
184 Paul Collingwood Male 51 MOPEN 42 Askern & District RC 00:36:05 54 00:36:03 54
755 Kelly Crickmore Female 4 FOPEN 4 Chester Tri Club 00:36:06 55 00:36:05 55
440 John Comrie Male 52 M45 3 Rotherham Harriers 00:36:14 56 00:36:13 57
238 Sean Beard Male 53 M45 4 NeneValleyHarriers 00:36:16 57 00:36:16 58
609 Jonny McLean Male 54 MOPEN 43 Holmfirth Harriers 00:36:19 58 00:36:17 59
358 Alex Hallworth Male 55 M45 5 00:36:23 59 00:36:19 60
181 James Neale Male 56 M40 7 Wakefield Triathlon 00:36:23 60 00:36:07 56
575 Steven Gascoyne Male 57 MOPEN 44 Chesterfield & District AC 00:36:24 61 00:36:22 61
76 Dean Winter Male 58 MOPEN 45 Askern & District RC 00:36:25 62 00:36:23 62
638 Charlotte Sanderson Female 5 FOPEN 5 Thirsk and Sowerby 00:36:26 63 00:36:24 63
109 Pauline Munro Female 6 F40 1 Wetherby Runners 00:36:27 64 00:36:25 65
316 John Hobbs Male 59 MOPEN 46 00:36:28 65 00:36:25 66
547 Ian Robertson Male 60 MOPEN 47 SelbyStriders 00:36:29 66 00:36:27 68
237 Jonathan Walton Male 61 M40 8 Leeds City AC 00:36:29 67 00:36:25 64
331 Adam Walker Male 62 MOPEN 48 00:36:33 68 00:36:26 67
219 Alec Gibson Male 63 MOPEN 49 EastHullHarriers&AC 00:36:36 69 00:36:35 70
493 James Clark Male 64 MOPEN 50 Pudsey Pacers 00:36:37 70 00:36:34 69
52 Ross Blackburn Male 65 MOPEN 51 Rothwell Harriers 00:36:38 71 00:36:37 71
212 Kevin Eaglestone Male 66 MOPEN 52 00:36:41 72 00:36:40 72
191 Ben Small Male 67 MOPEN 53 Keighley&CravenAC 00:36:44 73 00:36:44 73
489 Paul Samways Male 68 MOPEN 54 Lincoln Wellington 00:36:50 74 00:36:49 74
148 Michael Geoghegan Male 69 MOPEN 55 North Derbyshire RC 00:36:50 75 00:36:50 75
372 Joe Schofield Male 70 MOPEN 56 Wakefield Harriers 00:36:54 76 00:36:52 76
453 David Lord Male 71 M50 2 Trawden AC 00:36:56 77 00:36:54 77
320 Tom Williams Male 72 MOPEN 57 Hyde Park Harriers 00:37:00 78 00:36:57 79
413 Lee Smith Male 73 MOPEN 58 BarnsleyHarriers 00:37:02 79 00:36:58 80
138 Nick Robinson Male 74 MOPEN 59 00:37:10 80 00:36:55 78
994 Paul Altree Male 75 MOPEN 60 Barnsley AC 00:37:11 81 00:37:10 82
31 Jonathan Ball Male 76 MOPEN 61 Rothwell Harriers 00:37:15 82 00:37:13 83
1092 Stephen Whiteley Male 77 M45 6 BarnsleyHarriers 00:37:22 83 00:37:21 84
766 Matt Harrison Male 78 MOPEN 62 00:37:22 84 00:37:08 81
229 Chris Lyons Male 79 MOPEN 63 Chapel Allerton Road Runners 00:37:24 85 00:37:22 86
539 Ivan Holroyd Male 80 M40 9 StNeotsRiversideRunners 00:37:25 86 00:37:25 89
394 Henry Heavisides Male 81 M55 1 Ilkley Harriers 00:37:26 87 00:37:23 87
642 James Black Male 82 M40 10 BedfordandCountyAC 00:37:28 88 00:37:25 88
803 Russell White Male 83 MOPEN 64 North Derbyshire RC 00:37:29 89 00:37:26 90
175 John Levick Male 84 M45 7 Holmfirth Harriers 00:37:31 90 00:37:22 85
573 Paul Hallas Male 85 M50 3 Wakefield Harriers 00:37:36 91 00:37:34 92
870 Mark Iley Male 86 M50 4 Ilkley Harriers 00:37:38 92 00:37:35 93
436 David Stoneman Male 87 MOPEN 65 AirecentrePacers 00:37:38 93 00:37:37 94
64 Richard Smith Male 88 MOPEN 66 Otley AC 00:37:39 94 00:37:33 91
555 Peter Cruse Male 89 M50 5 LythamStAnnes 00:37:41 95 00:37:37 95
744 Shaun Hunt Male 90 M50 6 00:37:45 96 00:37:44 96
209 Ashley Colley Male 91 MOPEN 67 00:37:49 97 00:37:47 98
618 Bradley Chapman Male 92 MOPEN 68 Ilkley Harriers 00:37:50 98 00:37:47 99
133 David Penman Male 93 MOPEN 69 Valley Striders 00:37:53 99 00:37:46 97
557 Brendan Moody Male 94 MOPEN 70 Kingstone Runners 00:37:59 100 00:37:55 100