Showing 101 to 200 of 812 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
552 Steve Middleton Male 95 MOPEN 71 Thirsk and Sowerby 00:37:59 101 00:37:59 101
921 Lisa Mawer Female 7 F40 2 Wetherby Runners 00:38:04 102 00:38:04 105
606 Sam Ellis Male 96 MOPEN 72 York Knavesmire Harriers 00:38:05 103 00:38:01 103
130 Nicky Green Female 8 F40 3 Barnsley AC 00:38:06 104 00:38:02 104
942 Paul Dagg Male 97 MOPEN 73 Gainsborough & Morton Striders 00:38:06 105 00:38:00 102
934 Andrew Goodair Male 98 M40 11 Askern & District RC 00:38:08 106 00:38:07 107
312 Stephen Loseby Male 99 M45 8 Easingwold RC 00:38:08 107 00:38:04 106
1051 Andrew Hardaker Male 100 MOPEN 74 Keighley&CravenAC 00:38:17 108 00:38:15 110
495 Steve Darby Male 101 M45 9 Barnsley AC 00:38:17 109 00:38:12 108
18 Tony Hazell Male 102 M45 10 Horsforth Harriers 00:38:17 110 00:38:14 109
471 Richard Allen Male 103 MOPEN 75 Pudsey Pacers 00:38:22 111 00:38:20 111
1078 Eleanor Alexander Female 9 FOPEN 6 SouthamptonAthleticsClub 00:38:25 112 00:38:25 113
588 Dan Jones Male 104 MOPEN 76 Dewsbury Road Runners 00:38:28 113 00:38:25 112
124 Jenny Latham Female 10 FOPEN 7 Wakefield Harriers 00:38:29 114 00:38:25 114
925 Mark Furniss Male 105 M40 12 00:38:32 115 00:38:28 116
789 Kim Brown Male 106 MOPEN 77 00:38:34 116 00:38:26 115
560 Ian Ogden Male 107 M40 13 Spenborough AC 00:38:35 117 00:38:32 117
452 Andrew Stoneman Male 108 MOPEN 78 Valley Striders 00:38:38 118 00:38:34 118
663 John Turpin Male 109 MOPEN 79 West Yorkshire Fire and Rescue 00:38:41 119 00:38:39 119
283 Scott Henderson Male 110 MOPEN 80 Hyde Park Harriers 00:38:46 120 00:38:44 122
233 Glenn Shelley Male 111 MOPEN 81 Wakefield Harriers 00:38:47 121 00:38:42 120
988 Paul Brown Male 112 M45 11 Rothwell Harriers 00:38:49 122 00:38:44 121
586 Claire Spencer Female 11 FOPEN 8 KimberworthStriders 00:38:53 123 00:38:47 123
851 Keith Williams Male 113 M60 1 Northern Vets AC 00:38:55 124 00:38:50 124
110 Penny Ditchfield Female 12 FOPEN 9 MelthamAC 00:39:00 125 00:38:55 125
147 Chris Parker Male 114 MOPEN 82 Rothwell Harriers 00:39:05 126 00:38:59 126
868 Stuart McCormick Male 115 M45 12 Stadium Runners 00:39:08 127 00:39:06 129
824 Amy Green Female 13 FOPEN 10 Keighley&CravenAC 00:39:09 128 00:39:03 128
408 Chris Quigley Male 116 M40 14 Trawden AC 00:39:10 129 00:39:01 127
468 John Shanks Male 117 MOPEN 83 Valley Striders 00:39:12 130 00:39:09 130
338 Chris Richardson Male 118 M45 13 Easingwold RC 00:39:15 131 00:39:10 132
424 Anthony Maycock Male 119 M55 2 Horsforth Harriers 00:39:19 132 00:39:10 131
439 Simon Pearson Male 120 M40 15 ScarboroughAC 00:39:23 133 00:39:21 133
826 Stuart Preston Male 121 MOPEN 84 Keighley&CravenAC 00:39:26 134 00:39:24 135
1094 John Batchelor Male 122 M40 16 Valley Striders 00:39:30 135 00:39:27 138
327 Tom Jackson Male 123 MOPEN 85 00:39:31 136 00:39:27 137
287 Pete Hill Male 124 M50 7 Altrincham/p&b 00:39:32 137 00:39:29 139
50 Adrian Grainger Male 125 M40 17 Chapel Allerton Road Runners 00:39:34 138 00:39:31 143
72 Anthony Jackson Male 126 MOPEN 86 00:39:36 139 00:39:25 136
278 Tom Potter Male 127 MOPEN 87 Otley AC 00:39:36 140 00:39:29 140
713 Scott Daly Male 128 M40 18 Pontefract AC 00:39:39 141 00:39:29 141
100 Kevin McMullan Male 129 M40 19 Valley Striders 00:39:39 142 00:39:29 142
569 Glenn Moore Male 130 M50 8 Lincoln Wellington 00:39:40 143 00:39:36 144
509 Neil Johnson Male 131 M40 20 BarnsleyHarriers 00:39:47 144 00:39:45 149
33 Roslyn Eadie Female 14 FOPEN 11 Hyde Park Harriers 00:39:48 145 00:39:44 146
644 Paul Dodd Male 132 MOPEN 88 Barnsley Harriers 00:39:50 146 00:39:39 145
185 Will Dyson Male 133 M45 14 00:39:52 147 00:39:23 134
306 Jenny Lingrell Female 15 F40 4 Barnsley Harriers 00:39:52 148 00:39:45 147
66 Steve Barber Male 134 MOPEN 89 Askern & District RC 00:40:00 149 00:39:58 154
455 Kenny Hunter Male 135 M40 21 00:40:01 150 00:39:46 150
146 Matthew Jones Male 136 MOPEN 90 Rotherham Harriers 00:40:03 151 00:39:57 152
1079 Richard Hoggard Male 137 MOPEN 91 00:40:04 152 00:39:52 151
153 Jamie Boswell Male 138 MOPEN 92 00:40:05 153 00:39:57 153
374 Gavin Newhouse Male 139 MOPEN 93 00:40:06 154 00:40:01 157
1034 Clive Bandy Male 140 MOPEN 94 Valley Striders 00:40:07 155 00:39:59 155
179 Leo Muid Male 141 MOPEN 95 00:40:13 156 00:40:00 156
579 Craig Daniels Male 142 MOPEN 96 Ackworth Road Runners 00:40:13 157 00:39:45 148
984 Daniel Edwards Male 143 MOPEN 97 Gainsborough & Morton Striders 00:40:14 158 00:40:05 158
90 Yamuna Thiru Female 16 F45 1 ElswickHarriers 00:40:17 159 00:40:12 160
814 Beth Massey Female 17 F40 5 Ilkley Harriers 00:40:17 160 00:40:11 159
604 Peter Neal Male 144 M55 3 Rotherham Harriers 00:40:23 161 00:40:19 162
590 Sarah Terry Female 18 FOPEN 12 Long Eaton RC 00:40:25 162 00:40:23 164
21 Ryan Ball Male 145 MOPEN 98 Ripley RC 00:40:32 163 00:40:19 161
190 Waheed Khan Male 146 MOPEN 99 Bingley Harriers 00:40:39 164 00:40:34 168
120 Chris Wells Male 147 MOPEN 100 00:40:41 165 00:40:23 163
243 Patrick Walkington Male 148 MOPEN 101 00:40:46 166 00:40:34 167
655 Darren Walker Male 149 M45 15 00:40:47 167 00:40:47 175
249 Richard Wilson Male 150 M40 22 Rothwell Harriers 00:40:47 168 00:40:39 170
785 Ben Ayres Male 151 MOPEN 102 00:40:50 169 00:40:25 165
318 Nicky Steel Female 19 FOPEN 13 Wakefield Harriers 00:40:52 170 00:40:43 172
365 Stu Helmore Male 152 MOPEN 103 RoundhayRunners 00:40:53 171 00:40:33 166
211 Steven Barlow Male 153 M40 23 00:40:54 172 00:40:40 171
315 Joe Goldthorpe Male 154 MOPEN 104 CityOfSheffieldAC 00:40:55 173 00:40:46 174
702 Kerry Storrar Female 20 FOPEN 14 Barnsley AC 00:40:56 174 00:40:49 176
239 David Teggart Male 155 MOPEN 105 00:40:56 175 00:40:53 178
771 Chloe Ryall Female 21 FOPEN 15 Leeds City AC 00:40:58 176 00:40:58 181
39 Victor Kolodziejczyk Male 156 M55 4 Spenborough AC 00:40:58 177 00:40:34 169
6 Paul Crossan Male 157 M50 9 Chapel Allerton Road Runners 00:40:59 178 00:40:50 177
515 Andrew Sheldon Male 158 M45 16 Ilkley Harriers 00:41:02 179 00:40:56 180
721 David Thorpe Male 159 M45 17 Rothwell Harriers 00:41:06 180 00:40:55 179
47 Stephen Taylor Male 160 M45 18 Chapel Allerton Road Runners 00:41:07 181 00:40:45 173
816 Alex Robinson Male 161 M40 24 Hallamshire Harriers 00:41:08 182 00:41:00 183
553 Bev Wright Female 22 F50 1 Blackpool Wyre&Fylde 00:41:09 183 00:41:02 185
447 Paul Bergman Male 162 M45 19 Easingwold RC 00:41:10 184 00:41:03 186
99 Mick Flaherty Male 163 M50 10 Pontefract AC 00:41:10 185 00:41:01 184
405 Richard Crisp Male 164 M40 25 00:41:15 186 00:41:10 189
445 Ian Micklethwaite Male 165 M40 26 Kingstone Runners 00:41:18 187 00:41:09 187
264 Laronda Kitchen Female 23 F40 6 00:41:18 188 00:41:16 194
600 Andrew Mascarenhas Male 166 MOPEN 106 Ackworth Road Runners 00:41:19 189 00:40:59 182
751 Graham Werrett Male 167 M55 5 Askern & District RC 00:41:21 190 00:41:13 191
363 Joe Restell Male 168 MOPEN 107 Askern & District RC 00:41:21 191 00:41:13 190
337 Sarah Bostwick Female 24 FOPEN 16 Wakefield Harriers 00:41:23 192 00:41:19 196
1029 Andrew Settle Male 169 M45 20 Valley Striders 00:41:24 193 00:41:15 193
65 Adam Nabozny Male 170 MOPEN 108 Wetherby Runners 00:41:24 194 00:41:15 192
24 Jonathan Millard Male 171 M40 27 Halifax Harriers 00:41:26 195 00:41:09 188
458 Dawn Broom Female 25 F45 2 Barnsley AC 00:41:27 196 00:41:21 197
827 Robert Garbutt Male 172 M45 21 DurhamCityHarriers 00:41:31 197 00:41:19 195
218 Wayne King-Farlow Male 173 M40 28 Bingley Harriers 00:41:34 198 00:41:29 199
822 Charles Marshall Male 174 M55 6 Keighley&CravenAC 00:41:34 199 00:41:21 198
382 SimeonJames Morris Male 175 MOPEN 109 Wakefield Harriers 00:41:40 200 00:41:32 202