Showing 1 to 100 of 812 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
511 Dan Garbutt Male 1 MOPEN 1 DurhamCityHarriers 00:30:27 1 00:30:27 1
959 Andy Ward Male 4 M40 1 Clowne Road Runners 00:30:47 4 00:30:47 4
503 Alyson Dixon Female 1 FOPEN 1 SunderlandStrollers 00:34:06 22 00:34:05 22
885 John Convery Male 27 M50 1 Bingley Harriers 00:34:42 28 00:34:41 28
971 Julian Rose Male 35 M45 1 Holmfirth Harriers 00:35:15 36 00:35:14 36
109 Pauline Munro Female 6 F40 1 Wetherby Runners 00:36:27 64 00:36:25 65
394 Henry Heavisides Male 81 M55 1 Ilkley Harriers 00:37:26 87 00:37:23 87
851 Keith Williams Male 113 M60 1 Northern Vets AC 00:38:55 124 00:38:50 124
90 Yamuna Thiru Female 16 F45 1 ElswickHarriers 00:40:17 159 00:40:12 160
553 Bev Wright Female 22 F50 1 Blackpool Wyre&Fylde 00:41:09 183 00:41:02 185
414 Oliver Downing Male 306 M65 1 Bingley Harriers 00:45:45 351 00:45:23 349
909 Helen Love Female 49 F55 1 Saltaire Striders (St Bedes) 00:46:19 365 00:46:14 374
708 Mark Buckingham Male 2 MOPEN 2 Holmfirth Harriers 00:30:30 2 00:30:30 2
1038 Iain Twaddle Male 20 M40 2 NorthShieldsPolytechnic 00:34:04 20 00:34:04 21
545 Julie Briscoe Female 2 FOPEN 2 Wakefield Harriers 00:35:32 47 00:35:31 48
296 Jonny Lowe Male 50 M45 2 MansfieldHarriers 00:36:03 53 00:36:02 53
453 David Lord Male 71 M50 2 Trawden AC 00:36:56 77 00:36:54 77
921 Lisa Mawer Female 7 F40 2 Wetherby Runners 00:38:04 102 00:38:04 105
424 Anthony Maycock Male 119 M55 2 Horsforth Harriers 00:39:19 132 00:39:10 131
458 Dawn Broom Female 25 F45 2 Barnsley AC 00:41:27 196 00:41:21 197
753 Kevin Thomas Male 179 M60 2 Rotherham Harriers 00:41:48 204 00:41:40 205
423 Marie Hart Female 42 F50 2 Horsforth Harriers 00:45:05 328 00:44:57 337
1097 David Needham Male 325 M65 2 PenistoneFootpathRunners 00:46:32 374 00:46:26 384
866 Carol Beattie Female 53 F55 2 Steel City Striders 00:46:53 388 00:46:41 392
960 Alan Buckley Male 3 MOPEN 3 Leeds City AC 00:30:43 3 00:30:43 3
95 Ben Bennett Male 23 M40 3 RedhillRR 00:34:15 24 00:34:13 24
574 Helen Singleton Female 3 FOPEN 3 Wakefield Harriers 00:35:59 52 00:35:57 52
440 John Comrie Male 52 M45 3 Rotherham Harriers 00:36:14 56 00:36:13 57
573 Paul Hallas Male 85 M50 3 Wakefield Harriers 00:37:36 91 00:37:34 92
130 Nicky Green Female 8 F40 3 Barnsley AC 00:38:06 104 00:38:02 104
604 Peter Neal Male 144 M55 3 Rotherham Harriers 00:40:23 161 00:40:19 162
1100 Peter Rawnsley Male 243 M60 3 Skyrac AC 00:43:55 278 00:43:41 281
930 Sally Malir Female 37 F45 3 Ilkley Harriers 00:44:03 284 00:43:57 293
890 Joanne Biltcliffe Female 47 F50 3 Wakefield Harriers 00:45:55 356 00:45:45 360
844 Jack Cowlishaw Male 336 M65 3 00:46:54 389 00:46:47 398
272 Kate Waddicor Female 68 F55 3 00:48:46 454 00:48:31 459
571 Mike Burrett Male 5 MOPEN 4 Leeds City AC 00:31:47 5 00:31:47 5
733 Gavin Felton Male 30 M40 4 Barnsley AC 00:34:52 31 00:34:51 31
755 Kelly Crickmore Female 4 FOPEN 4 Chester Tri Club 00:36:06 55 00:36:05 55
238 Sean Beard Male 53 M45 4 NeneValleyHarriers 00:36:16 57 00:36:16 58
870 Mark Iley Male 86 M50 4 Ilkley Harriers 00:37:38 92 00:37:35 93
306 Jenny Lingrell Female 15 F40 4 Barnsley Harriers 00:39:52 148 00:39:45 147
39 Victor Kolodziejczyk Male 156 M55 4 Spenborough AC 00:40:58 177 00:40:34 169
340 Martyn Stearn Male 246 M60 4 Ackworth Road Runners 00:43:58 282 00:43:48 287
57 Helen Barber Female 41 F45 4 Horsforth Harriers 00:45:04 327 00:44:59 338
391 Denise Johnson Female 59 F50 4 Baildon Runners 00:47:48 418 00:47:38 426
859 Jim McCormack Male 363 M65 4 Longwood Harriers 00:47:57 424 00:47:47 432
850 Janet Davis Female 105 F55 4 Ackworth Road Runners 00:52:41 582 00:52:11 582
360 Gary Priestley Male 6 MOPEN 5 Salford Harriers 00:32:03 6 00:32:03 6
1043 Michael Hunt Male 36 M40 5 TraffordAC 00:35:19 37 00:35:18 37
358 Alex Hallworth Male 55 M45 5 00:36:23 59 00:36:19 60
638 Charlotte Sanderson Female 5 FOPEN 5 Thirsk and Sowerby 00:36:26 63 00:36:24 63
555 Peter Cruse Male 89 M50 5 LythamStAnnes 00:37:41 95 00:37:37 95
814 Beth Massey Female 17 F40 5 Ilkley Harriers 00:40:17 160 00:40:11 159
751 Graham Werrett Male 167 M55 5 Askern & District RC 00:41:21 190 00:41:13 191
807 John Howarth Male 298 M60 5 Longwood Harriers 00:45:30 342 00:45:16 346
314 Diane Waite Female 48 F45 5 Stainland Lions 00:46:01 357 00:45:49 361
5 Janet Cliff Female 69 F50 5 Chapel Allerton Road Runners 00:48:51 456 00:48:12 444
796 Tony O'Connor Male 403 M65 5 Doncaster AC 00:49:33 477 00:48:49 472
163 Jennie Smith Female 110 F55 5 00:53:20 598 00:52:45 598
401 James Smith Male 7 MOPEN 6 Leeds City AC 00:32:18 7 00:32:18 7
187 Stephen Chaplin Male 47 M40 6 00:35:34 49 00:35:33 49
1092 Stephen Whiteley Male 77 M45 6 BarnsleyHarriers 00:37:22 83 00:37:21 84
744 Shaun Hunt Male 90 M50 6 00:37:45 96 00:37:44 96
1078 Eleanor Alexander Female 9 FOPEN 6 SouthamptonAthleticsClub 00:38:25 112 00:38:25 113
264 Laronda Kitchen Female 23 F40 6 00:41:18 188 00:41:16 194
822 Charles Marshall Male 174 M55 6 Keighley&CravenAC 00:41:34 199 00:41:21 198
835 John Potts Male 334 M60 6 KirkstallHarriers 00:46:52 385 00:46:16 376
302 Elizabeth Willis Female 55 F45 6 Abbey Runners 00:47:14 400 00:46:54 402
603 Gillian Neal Female 85 F50 6 Rotherham Harriers 00:50:47 518 00:50:05 515
460 Vivienne Swithenbank Female 120 F55 6 00:54:25 625 00:54:00 630
821 Dave Onion Male 520 M65 6 RedhillRR 00:55:49 658 00:55:11 657
664 Alasdair Russell Male 8 MOPEN 7 Kendal AC 00:32:18 8 00:32:18 8
181 James Neale Male 56 M40 7 Wakefield Triathlon 00:36:23 60 00:36:07 56
175 John Levick Male 84 M45 7 Holmfirth Harriers 00:37:31 90 00:37:22 85
124 Jenny Latham Female 10 FOPEN 7 Wakefield Harriers 00:38:29 114 00:38:25 114
287 Pete Hill Male 124 M50 7 Altrincham/p&b 00:39:32 137 00:39:29 139
865 Terence Thomson Male 204 M55 7 00:42:44 232 00:42:31 239
256 Amanda Sterling Female 30 F40 7 Keighley&CravenAC 00:42:52 239 00:42:39 245
386 Jo Birkinshaw Female 57 F45 7 BarnsleyHarriers 00:47:41 415 00:47:06 412
49 David Womersley Male 382 M60 7 Hyde Park Harriers 00:48:42 448 00:48:32 463
171 Elizabeth Reddington Female 96 F50 7 Valley Striders 00:51:41 550 00:51:20 556
887 Keith Jump Male 530 M65 7 Saltaire Striders (St Bedes) 00:56:40 675 00:56:33 687
918 Pat Wood Female 146 F55 7 Ackworth Road Runners 00:56:44 677 00:56:02 677
113 Iain Quinn Male 9 MOPEN 8 Barrow&FurnessStridersAC 00:32:32 9 00:32:30 9
237 Jonathan Walton Male 61 M40 8 Leeds City AC 00:36:29 67 00:36:25 64
312 Stephen Loseby Male 99 M45 8 Easingwold RC 00:38:08 107 00:38:04 106
586 Claire Spencer Female 11 FOPEN 8 KimberworthStriders 00:38:53 123 00:38:47 123
569 Glenn Moore Male 130 M50 8 Lincoln Wellington 00:39:40 143 00:39:36 144
617 Neil Chapman Male 207 M55 8 Ilkley Harriers 00:42:47 235 00:42:27 235
222 Clare Stevens Female 34 F40 8 Keighley&CravenAC 00:43:21 260 00:43:08 264
154 Rachel Sutherland Female 62 F45 8 00:48:15 431 00:47:33 424
313 Tom Hannah Male 385 M60 8 Otley AC 00:48:43 451 00:48:19 449
879 Carol Hill Female 113 F50 8 00:53:31 605 00:53:00 606
438 Anthony Pearson Male 534 M65 8 00:56:51 680 00:56:01 675
967 Samira Lambert Female 150 F55 8 Kippax Harriers 00:57:07 687 00:56:34 688
457 Tom Jenkins Male 10 MOPEN 9 Hallamshire Harriers 00:32:43 10 00:32:42 10
539 Ivan Holroyd Male 80 M40 9 StNeotsRiversideRunners 00:37:25 86 00:37:25 89
495 Steve Darby Male 101 M45 9 Barnsley AC 00:38:17 109 00:38:12 108
110 Penny Ditchfield Female 12 FOPEN 9 MelthamAC 00:39:00 125 00:38:55 125