Showing 301 to 400 of 812 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
483 Leigh Greenwood Male 258 M40 42 00:44:17 295 00:44:06 301
907 Colin Clayton Male 266 M40 45 00:44:30 304 00:44:06 302
906 Andy Green Male 267 MOPEN 148 Pudsey Pacers 00:44:33 306 00:44:09 303
388 Mark Caudwell Male 278 M50 21 BarnsleyHarriers 00:44:47 318 00:44:11 304
1095 Howard Jeffrey Male 260 M55 11 Otley AC 00:44:20 297 00:44:12 305
227 Richard Plunkett Male 259 M50 19 Halifax Harriers 00:44:18 296 00:44:13 306
305 Kevin Wood Male 270 M45 41 Barnsley Harriers 00:44:35 309 00:44:13 307
717 Helen Nuttall Female 38 FOPEN 25 00:44:30 303 00:44:14 308
698 Shaun Joyce Male 273 M40 47 00:44:40 312 00:44:14 309
262 Ben Hartley Male 268 MOPEN 149 Hyde Park Harriers 00:44:33 307 00:44:16 310
125 Graham Cook Male 281 M45 44 City Of Hull AC 00:44:55 321 00:44:17 311
326 Michael Campbell Male 284 MOPEN 155 00:44:59 324 00:44:20 312
451 Andrew Nicholls Male 287 M55 13 Hyde Park Harriers 00:45:05 329 00:44:20 313
380 Gary Lewis Male 263 M50 20 00:44:24 300 00:44:22 314
399 Martin Holding Male 269 M45 40 Wakefield Harriers 00:44:34 308 00:44:22 315
898 David Hudson Male 283 M55 12 Pudsey Pacers 00:44:58 323 00:44:22 316
217 Paula Eastaugh Female 39 F40 10 Harrogate Harriers 00:44:32 305 00:44:23 317
951 Michael Exton Male 272 M40 46 00:44:40 311 00:44:24 318
74 Nick Sime Male 271 M45 42 00:44:37 310 00:44:25 319
94 Simon Jackson Male 279 MOPEN 152 00:44:50 319 00:44:28 320
832 John McDonald Male 276 M45 43 Trawden AC 00:44:43 315 00:44:34 321
403 Amber Torrington Female 40 FOPEN 26 Askern & District RC 00:44:45 317 00:44:37 322
201 Michael Pearce Male 277 MOPEN 151 00:44:44 316 00:44:39 323
17 Nigel Whelan Male 286 M40 49 Chapel Allerton Road Runners 00:45:04 326 00:44:41 324
651 Andrew Conolly Male 280 MOPEN 153 Keighley&CravenAC 00:44:54 320 00:44:41 325
444 Shaun Bellamy Male 288 M40 50 00:45:07 330 00:44:44 326
1000 Tim Bellwood Male 295 MOPEN 160 Saltaire Striders (St Bedes) 00:45:24 339 00:44:46 327
359 Scott Millar Male 282 MOPEN 154 00:44:55 322 00:44:49 328
554 Hannah Turner Female 43 FOPEN 27 Hyde Park Harriers 00:45:14 332 00:44:51 329
183 Tom Poulter Male 290 MOPEN 157 00:45:16 333 00:44:51 330
115 CraigWilliam Briggs Male 289 MOPEN 156 00:45:09 331 00:44:52 331
143 Emma Mackenzie-Hogg Female 44 FOPEN 28 Hyde Park Harriers 00:45:18 334 00:44:52 332
290 Mark Hinchcliffe Male 293 M40 52 00:45:22 337 00:44:53 333
351 Richard Lee Male 291 M40 51 00:45:19 335 00:44:54 334
347 Steve Robertson Male 297 M45 46 00:45:28 341 00:44:55 335
423 Marie Hart Female 42 F50 2 Horsforth Harriers 00:45:05 328 00:44:57 337
57 Helen Barber Female 41 F45 4 Horsforth Harriers 00:45:04 327 00:44:59 338
41 Robert Green Male 292 MOPEN 158 00:45:20 336 00:45:02 339
854 Derek Johnson Male 302 M55 14 Wakefield Triathlon 00:45:37 346 00:45:03 340
158 Christopher Sleeman Male 296 M40 53 00:45:26 340 00:45:06 341
611 Edward East Male 301 MOPEN 162 Baildon Runners 00:45:33 345 00:45:10 342
369 Lee Runton Male 299 MOPEN 161 00:45:31 343 00:45:11 343
371 Neil Waldron Male 304 MOPEN 163 00:45:42 348 00:45:15 344
481 James Gallacher Male 294 MOPEN 159 Rotherham Harriers 00:45:23 338 00:45:16 345
807 John Howarth Male 298 M60 5 Longwood Harriers 00:45:30 342 00:45:16 346
524 Stephen Brown Male 303 M40 54 00:45:40 347 00:45:17 347
349 Richard North Male 300 M50 22 00:45:33 344 00:45:22 348
414 Oliver Downing Male 306 M65 1 Bingley Harriers 00:45:45 351 00:45:23 349
467 Catherine Hudson Female 46 FOPEN 30 Baildon Runners 00:45:47 353 00:45:24 350
207 Benjamin Hawley Male 305 M40 55 Wakefield Triathlon 00:45:42 349 00:45:26 351
564 Robert Ward Male 310 MOPEN 164 Ackworth Road Runners 00:46:04 358 00:45:27 352
1049 Andrew Leach Male 307 M45 47 00:45:47 352 00:45:27 353
126 Gerald Higgins Male 308 M45 48 00:45:48 354 00:45:30 354
477 Dominic Coupes Male 309 M40 56 00:45:53 355 00:45:31 355
419 Deborah Tee Female 45 FOPEN 29 Rothwell Harriers 00:45:45 350 00:45:31 356
251 Lee Gomersall Male 316 MOPEN 167 00:46:17 364 00:45:37 357
1062 Mike Keddie Male 323 M40 60 00:46:30 372 00:45:43 358
1069 Barry Maddison Male 319 M40 58 00:46:22 368 00:45:43 359
890 Joanne Biltcliffe Female 47 F50 3 Wakefield Harriers 00:45:55 356 00:45:45 360
314 Diane Waite Female 48 F45 5 Stainland Lions 00:46:01 357 00:45:49 361
83 Paul Lee Male 318 M40 57 00:46:21 367 00:45:50 362
699 Craig Joyce Male 315 MOPEN 166 00:46:17 363 00:45:50 363
342 Liam Stobbs Male 312 MOPEN 165 00:46:06 360 00:45:51 364
10 Darren Reevell Male 311 M45 49 Pocklington Runners 00:46:05 359 00:45:51 365
1085 Tom Worboys Male 321 MOPEN 169 00:46:26 370 00:45:53 366
165 David Orange Male 313 M55 15 Dewsbury Road Runners 00:46:07 361 00:45:54 367
85 Richard Saunders Male 317 MOPEN 168 00:46:21 366 00:45:55 368
387 Haseeb Raja Male 314 M45 50 Dewsbury Road Runners 00:46:12 362 00:45:59 369
252 Philip Calvert Male 330 M40 62 00:46:40 379 00:46:00 370
433 Paul Howard Male 328 MOPEN 172 00:46:39 377 00:46:07 371
32 Robert Carlisle Male 320 M40 59 00:46:25 369 00:46:08 372
323 Michael Knowles Male 331 M50 24 Ackworth Road Runners 00:46:43 381 00:46:12 373
909 Helen Love Female 49 F55 1 Saltaire Striders (St Bedes) 00:46:19 365 00:46:14 374
289 Susie Warris Female 50 FOPEN 31 Askern & District RC 00:46:41 380 00:46:15 375
835 John Potts Male 334 M60 6 KirkstallHarriers 00:46:52 385 00:46:16 376
140 Jim Bloomfield Male 327 MOPEN 171 00:46:38 376 00:46:17 377
839 David Brookes Male 338 M55 17 00:46:55 391 00:46:19 378
88 Malcolm Foy Male 322 M45 51 Saltaire Striders (St Bedes) 00:46:28 371 00:46:22 379
169 Dave Skirrow Male 324 M40 61 00:46:32 373 00:46:22 380
615 Ian Beaumont Male 333 M50 25 Stadium Runners 00:46:50 384 00:46:23 381
176 Matthew Hick Male 326 MOPEN 170 00:46:36 375 00:46:25 382
2 Ant Walker Male 335 M40 63 Vegetarian Cycling & AC 00:46:53 387 00:46:26 383
1097 David Needham Male 325 M65 2 PenistoneFootpathRunners 00:46:32 374 00:46:26 384
923 Shane Kenny Male 342 MOPEN 175 00:47:02 395 00:46:27 385
82 Mark Jackson Male 329 M50 23 00:46:40 378 00:46:27 386
852 Philippa Barnes Female 332 FOPEN 16 Chapel Allerton Road Runners 00:46:44 382 00:46:31 387
392 Ralph Kidner Male 351 M55 18 Hyde Park Harriers 00:47:32 407 00:46:34 388
875 David Nutton Male 337 M45 52 Halifax Harriers 00:46:54 390 00:46:38 389
330 Michael Stroud Male 340 MOPEN 173 BarnsleyHarriers 00:47:01 393 00:46:39 390
491 Keith Waddingham Male 339 M50 26 Keighley&CravenAC 00:46:58 392 00:46:41 391
866 Carol Beattie Female 53 F55 2 Steel City Striders 00:46:53 388 00:46:41 392
532 Scot Morton Male 347 M40 65 Penny Lane Striders 00:47:20 403 00:46:43 393
956 Vicky Felton Female 52 FOPEN 33 Barnsley AC 00:46:52 386 00:46:44 394
541 Andrew Wakefield Male 341 MOPEN 174 Barnsley Harriers 00:47:02 394 00:46:45 395
137 Sarah Burton Female 51 FOPEN 32 BarnsleyHarriers 00:46:46 383 00:46:46 396
59 Ryan Frost Male 344 MOPEN 176 00:47:05 398 00:46:47 397
844 Jack Cowlishaw Male 336 M65 3 00:46:54 389 00:46:47 398
983 Louise Browne Female 54 FOPEN 34 Rothwell Harriers 00:47:03 396 00:46:50 399
106 Peter Swoboda Male 352 MOPEN 180 Rothwell Harriers 00:47:32 408 00:46:52 400
308 Andrew Black Male 348 MOPEN 178 00:47:20 404 00:46:53 401