Showing 1 to 100 of 626 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
665 MOHAMMAD ABUREZEQ Male 1 MSEN 1 00:31:02 1 00:31:02 1
635 NATHAN JONES Male 3 MJNR 1 Eryri Harriers 00:32:13 3 00:32:13 3
800 Stuart Doyle Male 6 M40 1 00:33:19 6 00:33:19 6
584 ANTHONY BARBAT Male 13 M50 1 Wallasey Athletics Club 00:36:46 13 00:36:46 13
200 KIRSTY LONGLEY Female 1 F35 1 Liverpool Pembroke Sefton 00:37:00 15 00:37:00 15
47 GEMMA CONNOLLY Female 2 FSEN 1 St Helens Sutton AC 00:37:22 19 00:37:22 20
564 JEFF GIFFORD Male 18 M45 1 Buckley Runners 00:37:26 20 00:37:26 21
616 JIM WOODCOCK Male 21 M60 1 Menai Track and Field 00:38:00 23 00:38:00 25
596 GRAHAM EARLAM Male 32 M55 1 Ellesmere Port RC 00:38:55 34 00:38:55 35
111 TRACY ENTWISTLE Female 3 F40 1 Warrington Road Runners 00:38:55 35 00:38:55 36
628 RYAN CUNLIFFE Male 52 MU17 1 00:40:56 56 00:40:41 55
246 MARGARET LUDDEN Female 6 F50 1 Buckley Runners 00:43:19 102 00:43:19 105
153 ROSEMARY ROGERS Female 12 F60 1 Deestriders 00:46:16 170 00:46:16 176
255 Helen Lester Female 13 F40 1 Ellesmere Port RC 00:46:23 171 00:46:16 175
2 LAUREN MEEGAN Female 37 FU17 1 00:50:26 283 00:50:00 280
4 HAYLEY HUDSON Female 57 FJNR 1 00:52:05 326 00:52:01 331
150 JAN GREEN Female 67 F55 1 00:53:30 359 00:53:16 361
624 JACK THOMAS Male 297 M70 1 Buckley Runners 00:54:00 369 00:53:51 377
623 STEPHEN HOWARTH Male 334 M65 1 West Cheshire AC 00:56:45 427 00:56:31 433
626 JOHN NOAKES Male 391 M75 1 Holmes Chapel Harriers 01:06:33 593 01:06:03 592
658 TARUS ELLY Male 2 MSEN 2 Salford Harriers & AC 00:31:31 2 00:31:31 2
737 JOHN PRICHARD-TAYLOR Male 15 M40 2 Wrexham AC 00:37:03 16 00:37:03 16
536 IRFON ROWLANDS Male 20 M45 2 Cybi Striders 00:37:49 22 00:37:49 23
525 Steven Walker Male 26 M50 2 City of Chester Triathlon Club 00:38:35 28 00:38:35 30
602 ROBERT FREEMAN Male 34 M55 2 West Cheshire AC 00:39:04 37 00:39:04 38
32 HELEN GRAINGER Female 4 FSEN 2 Hallamshire Harriers 00:40:48 54 00:40:48 56
83 TRACEY LLEWELLYN Female 7 F35 2 Cybi Striders 00:43:37 106 00:43:37 108
213 SUSAN FOURIE Female 9 F40 2 City of Chester Triathlon Club 00:44:14 120 00:44:10 125
629 SCOTT MCCUBBIN Male 123 MU17 2 00:44:49 132 00:44:43 136
617 GRAHAME SHONE Male 134 M60 2 Abergele Harriers 00:45:13 143 00:45:11 152
140 S FARROW Female 10 F50 2 Headington road runners 00:45:26 153 00:45:11 153
242 LESLEY GOODSON Female 23 F45 2 NWRRC 00:48:09 218 00:48:02 220
155 NIKKI MURPHY Female 66 FU17 2 00:53:29 358 00:53:25 363
634 STEVE CONWAY Male 294 MJNR 2 Liverpool Running Club 00:53:45 364 00:53:36 370
625 LAWRENCE BROWN Male 323 M70 2 Birkenhead Athletics Club 00:55:28 403 00:55:17 408
157 LARA FIELD Female 101 FJNR 2 00:57:20 444 00:57:12 449
148 BARBARA SHUTTLEWORTH Female 106 F55 2 00:57:28 450 00:57:14 451
622 ANDREW HORNE Male 357 M65 2 West Cheshire AC 00:59:11 487 00:58:40 481
152 MARGARET DELANEY Female 198 F60 2 Birkenhead Athletics Club 01:05:56 588 01:05:36 589
679 JAMES HORMAN Male 4 MSEN 3 Liverpool Harriers & AC 00:32:54 4 00:32:54 4
529 GARY O'CONNOR Male 25 M40 3 00:38:31 27 00:38:31 29
576 SIMON ROGERS Male 30 M50 3 Pensby Runners 00:38:50 32 00:38:50 33
538 GARY BLACKWELL Male 41 M45 3 Deeside AAC 00:39:45 44 00:39:45 45
610 DAVID NALDER Male 47 M55 3 Ellesmere Port RC 00:40:27 50 00:40:27 51
19 MICHAELA OWEN Female 5 FSEN 3 Cybi Striders 00:41:26 63 00:41:26 65
247 JACKI JARVIS Female 11 F50 3 Oswestry Olympians 00:45:35 157 00:45:35 163
612 PHIL ARMITT Male 147 M60 3 00:45:37 158 00:45:26 159
224 HELEN JOHNSON Female 14 F40 3 Ellesmere Port RC 00:47:00 184 00:46:54 191
352 DAVE WOOTTON Male 204 MU17 3 Buckley Runners 00:48:34 231 00:48:07 224
237 SIAN JONES Female 29 F45 3 00:48:54 236 00:48:36 238
208 ANNA O'HARE Female 30 F35 3 00:49:04 239 00:48:59 245
794 PHIL HUMPHREYS Male 328 M70 3 00:56:06 418 00:55:50 419
149 GILL CLINGHAM Female 112 F55 3 City of Chester Triathlon Club 00:58:02 460 00:57:35 462
154 BECKY POMEROY Female 137 FU17 3 00:59:30 496 00:59:17 498
621 JOSEPH GOW Male 372 M65 3 01:01:24 531 01:01:07 533
3 JOANNA WOOD Female 176 FJNR 3 01:03:26 558 01:03:22 562
683 JON BOWIE Male 5 MSEN 4 Trismart 00:33:00 5 00:33:00 5
722 JASON THOMAS Male 33 M40 4 Cybi Striders 00:38:56 36 00:38:56 37
572 JON PRICHARD Male 35 M50 4 Tattenhall Runners 00:39:12 38 00:39:12 39
552 MARK WILLIAMS Male 42 M45 4 Deestriders 00:39:49 45 00:39:49 46
782 JOE MCGRATH Male 79 M55 4 00:42:29 84 00:42:29 88
187 SHARON SAMSON Female 8 FSEN 4 Knowsley Harriers AC 00:43:52 113 00:43:47 113
620 DAVE HOUGH Male 149 M60 4 West Cheshire AC 00:45:44 160 00:45:42 166
250 CHRISTINA ROACH Female 15 F50 4 City of Chester Triathlon Club 00:47:09 191 00:46:56 193
215 VICTORIA WHITEHEAD Female 16 F40 4 Denbigh Harriers 00:47:11 193 00:47:11 200
260 Danella Ebbell Female 35 F35 4 Ellesmere Port RC 00:49:44 258 00:49:44 269
632 TONY BUTTERWORTH Male 235 MU17 4 00:50:06 270 00:49:34 260
133 ANDREA O'NEILL Female 36 F45 4 00:50:15 276 00:49:58 279
259 Carmel Barnett Female 118 F55 4 00:58:25 468 00:58:05 469
1 TRACY BRINDLEY Female 139 FU17 4 00:59:32 498 00:59:32 509
793 DAN COOPER Male 388 M70 4 01:05:13 583 01:04:57 581
792 NORMAN GRUNDY Male 401 M65 4 Birkenhead Athletics Club 01:20:19 623 01:19:58 623
439 DANIEL WESTON Male 7 MSEN 5 Wrexham AC 00:33:33 7 00:33:33 7
522 DAVID MILLINGTON Male 38 M40 5 Wrexham AC 00:39:34 41 00:39:34 42
587 ROBERT CRANSTONE Male 39 M50 5 00:39:35 42 00:39:35 43
544 MICHAEL WARING Male 50 M45 5 City of Chester Triathlon Club 00:40:44 53 00:40:40 54
608 CHRIS BALDWIN Male 115 M55 5 Denbigh Harriers 00:44:24 124 00:44:24 130
614 DAVID ALAN JONES Male 171 M60 5 Denbigh Harriers 00:47:01 185 00:46:52 190
117 RUTH COURT Female 17 F40 5 00:47:23 198 00:47:20 205
64 VICKY TENNANT Female 18 FSEN 5 00:47:30 199 00:47:08 199
146 JEAN TAPPING Female 21 F50 5 Knowsley Harriers AC 00:47:50 212 00:47:44 216
631 MARK DUGGAN Male 239 MU17 5 00:50:10 274 00:49:42 266
238 LOUISE MCEVELEY Female 40 F45 5 00:50:33 286 00:50:28 291
96 LOUISE DAVIES Female 41 F35 5 00:50:56 292 00:50:30 292
151 MAUREEN EDWARDS Female 126 F55 5 Birkenhead Athletics Club 00:59:02 480 00:58:42 483
156 ELAINE STANHOPE Female 141 FU17 5 00:59:41 501 00:59:30 508
708 PHILLIP LANGAN Male 8 MSEN 6 Ellesmere Port RC 00:34:44 8 00:34:44 8
725 STEPHEN CUNNINGHAM Male 44 M40 6 West Cheshire AC 00:40:03 47 00:40:00 48
557 ROY GASKILL Male 54 M45 6 Helsby RC 00:41:02 58 00:41:01 59
585 DAVID BAUGH Male 62 M50 6 Denbigh Harriers 00:41:35 67 00:41:35 68
785 CERIS OWEN Male 129 M55 6 00:44:58 138 00:44:51 139
177 EDITH GRUBER Female 19 FSEN 6 Cybi Striders 00:47:35 202 00:47:31 210
217 CLARE KILGALLON Female 25 F40 6 Widnes Wasps 00:48:24 222 00:48:21 229
789 DAVID LESLIE CHALONER Male 208 M60 6 00:48:58 237 00:48:53 244
145 FIONA WILSON Female 34 F50 6 Macclesfield Harriers 00:49:31 253 00:49:27 258
630 JEFF CARRUTHERS Male 244 MU17 6 00:50:21 280 00:50:21 287
91 AMANDA NEWALL Female 47 F35 6 00:51:24 305 00:51:22 314
243 ANGELA ANDREWS Female 53 F45 6 liverpool running club 00:51:47 316 00:51:37 322
251 ANGELA GWYNN Female 132 F55 6 Birkenhead Athletics Club 00:59:16 489 00:58:55 487
650 KARL PICKSTOCK Male 9 MSEN 7 Wallasey Athletics Club 00:35:27 9 00:35:27 9