Showing 1 to 100 of 381 results
Bib First Name Surname Gen Gen Pos Cat Cat Pos Club Gun Time O/A Pos Chip Time Chip Pos
1001 Andrew Davies Male 1 MOPEN 1 Maldwyn Harriers / Salomon UK 01:21:37 1 01:21:36 1
1002 Rob Samuel Male 2 MOPEN 2 Eryri Harriers / Salomon Trail 01:24:08 2 01:24:07 2
1056 Gareth Briggs Male 3 M40+ 1 Staffs Moorlands AC 01:34:56 3 01:34:55 3
1004 Daniel Kashi Male 4 MOPEN 3 Eryri Harriers 01:35:35 4 01:35:33 4
1003 Andy Walling Male 5 M40+ 2 Menai Track & Field 01:39:15 5 01:39:13 5
1230 Matthew Hurford Male 6 M40+ 3 Les Croupiers 01:39:45 6 01:39:44 6
1046 Sam Bevan Male 7 MOPEN 4 Basingstoke and Mid Hants AC 01:41:45 7 01:41:42 7
1455 Andrew Sprague Male 8 M40+ 4 Dudley Kingswinford Running Cl 01:42:22 8 01:42:19 8
1107 Mark Davies Male 9 MOPEN 5 nwrrc 01:42:46 9 01:42:45 9
1069 Matthew Cartwright Male 10 MOPEN 6 derwent runners 01:43:12 10 01:43:11 10
1472 Dyfed Whiteside Thomas Male 11 MOPEN 7 Eryri Harriers 01:44:54 11 01:44:52 11
1106 Gary Davies Male 12 MOPEN 8 01:45:16 12 01:45:14 12
1549 Arwel Lewis Male 13 M50+ 1 Eryri Harriers 01:46:14 13 01:46:13 13
8 Anna Bartlett Female 1 F40+ 1 Mercia 01:46:29 14 01:46:28 14
1421 Scott Sadler Male 14 MOPEN 9 Middleton Harriers 01:48:10 15 01:48:08 15
1140 Rhodri Evans Male 15 MOPEN 10 pontypridd roadents 01:48:46 16 01:48:27 16
1160 Owain Fychan Male 16 MOPEN 11 Cerist 01:48:52 17 01:48:48 17
1187 Nick Griffiths Male 17 M40+ 5 01:48:58 18 01:48:55 18
1279 Chris Lewis Male 18 MOPEN 12 01:49:11 19 01:49:08 20
1443 Phil Smith Male 19 M40+ 6 Dudley Kingswinford 01:49:14 20 01:49:08 19
1278 Alex Lewis Male 20 MOPEN 13 Neath Harriers 01:49:38 21 01:49:35 21
1448 Marc Soane Male 21 MOPEN 14 Basingstoke & Mid Hants AC 01:49:39 22 01:49:36 22
1090 Ashley Mark Cox Male 22 MOPEN 15 Basingstoke & Mid Hants AC 01:49:55 23 01:49:52 23
1237 Darren Jarman Male 23 MOPEN 16 SYTri Shrewsbury 01:50:28 24 01:50:26 24
1024 Tom Ashwell Male 24 M40+ 7 01:50:47 25 01:50:29 25
1547 Joanne Gallagher Female 2 FOPEN 1 01:51:24 26 01:51:23 26
1414 Michael Roper Male 25 MOPEN 17 01:51:41 27 01:51:31 27
1142 Alan Every Male 26 M40+ 8 Team Bath AC 01:51:48 28 01:51:45 28
1434 Daniel Short Male 27 MOPEN 18 Basingstoke and Mid Hants AC 01:51:56 29 01:51:54 29
1321 Ray Morgan Male 28 MOPEN 19 Mynydd Du 01:52:13 30 01:52:10 30
1126 Ian Ellis Male 29 MOPEN 20 01:52:32 31 01:52:27 31
1491 Mr Trowbridge Male 30 MOPEN 21 01:53:01 32 01:52:50 32
1151 Chris Yorke Male 31 M40+ 9 North Wales Road Runners 01:53:02 33 01:53:01 33
1350 Peter Osborne Male 32 M50+ 2 Llanelli A.A.C 01:53:25 34 01:53:22 35
1050 Daniel Bott Male 33 MOPEN 22 01:53:45 35 01:53:12 34
1300 Ben Mayho Male 34 MOPEN 23 Mercia 01:53:47 36 01:53:45 37
1335 Jerome Nogues Male 35 MOPEN 24 SYTri 01:54:10 37 01:54:07 39
1260 Tom Jones Male 36 M40+ 10 Bro Dysynni AC 01:54:12 38 01:53:45 36
1337 Dave Norman Male 37 M40+ 11 Dudley Kingswinford 01:54:12 39 01:54:06 38
1006 Shan Roberts Female 3 F40+ 2 TROT 01:54:15 40 01:54:13 40
1545 Nicolas Young Male 38 MOPEN 25 Great Western Runners 01:55:18 41 01:54:53 41
1266 Robert Kennard Male 39 M40+ 12 Dudley Kingswinford 01:55:20 42 01:55:13 42
1027 David Baker Male 40 M40+ 13 Denbigh Harriers 01:55:34 43 01:55:30 43
1413 Johnathan Rooney Male 41 MOPEN 26 01:56:18 44 01:55:31 44
1477 Phil Thomas Male 42 M40+ 14 monross 01:56:26 45 01:56:21 45
1131 Ifan Richard Evans Male 43 M40+ 15 Eryri Harriers 01:56:45 46 01:56:41 46
1317 Rebecca Mingo Female 4 FOPEN 2 Bere Alston Trekkers 01:57:07 47 01:57:01 48
1376 Runner Number 1376 Male 44 MOPEN 27 01:57:28 48 01:56:56 47
1063 Peter Cable Male 45 MOPEN 28 Salomon UK 01:57:30 49 01:57:24 49
1172 Russell Godwin Male 46 M40+ 16 colwyn bay ac 01:57:45 50 01:57:33 50
1045 Richard Bevan Male 47 MOPEN 29 Monross Trailblazers 01:57:59 51 01:57:53 52
1212 Guy Holloway Male 48 M40+ 17 ua 01:58:01 52 01:57:47 51
1512 Julie Webb Female 5 F40+ 3 City of Chester Triathlon club 01:58:28 53 01:58:26 53
1461 Louis Supple Male 49 MOPEN 30 01:58:54 54 01:58:44 54
1361 Tony Paul Male 50 MOPEN 31 None 01:59:01 55 01:58:54 56
1005 Tammy Lewis-Jones Female 6 F40+ 4 Eryri Harriers 01:59:04 56 01:58:59 57
1167 Simon Gill Male 51 MOPEN 32 01:59:06 57 01:59:03 58
1503 Boris Verseghy Male 52 MOPEN 33 Hotel Tremeifion - Talsarnau 01:59:10 58 01:58:44 55
1393 Alun Rees Male 53 MOPEN 34 N/A 01:59:13 59 01:59:05 59
1283 Tracey Llewellyn Female 7 FOPEN 3 Cybi striders 01:59:26 60 01:59:21 62
1333 Mat Nightingale Male 54 MOPEN 35 01:59:50 61 01:59:09 60
1453 Graham Spencer Male 55 M60+ 1 Mercia Fellrunners 01:59:52 62 01:59:45 63
1037 Simon Barkley Male 56 M40+ 18 Oswestry Olympians 01:59:57 63 01:59:50 64
1154 Ricky Francis Male 57 MOPEN 36 Meirionnydd running club 01:59:59 64 01:59:13 61
1465 Ian Taylor Male 58 M40+ 19 North Wales Roadrunners 02:00:06 65 01:59:51 65
1217 Mark Homer Male 59 M50+ 3 Dudley Kingswinford 02:00:33 66 02:00:25 66
1067 Steve Carpenter Male 60 M40+ 20 FitStuff Guidford Running Club 02:00:48 67 02:00:40 67
1169 Robert Glaze Male 61 M40+ 21 n/a 02:01:06 68 02:01:02 69
1483 Rafal Tkaczyk Male 62 MOPEN 37 Vegan Runners UK 02:01:08 69 02:01:01 68
1229 Mark Hurford Male 63 MOPEN 38 Usk Runners 02:01:55 70 02:01:38 70
1162 Andrew Gannon Male 64 M40+ 22 Menai Track & Field 02:01:55 71 02:01:48 71
1375 Simon Porter Male 65 M40+ 23 02:02:23 72 02:02:06 72
1347 Adam Oliver Male 66 MOPEN 39 02:02:26 73 02:02:19 73
1129 Dylan Evans Male 67 M50+ 4 Meirionydd Running Club 02:03:31 74 02:03:04 74
1382 Adam Preston Male 68 M40+ 24 Meirionydd RC 02:03:49 75 02:03:22 75
1150 James Fletcher Male 69 M40+ 25 Monross Trail Blazers 02:03:53 76 02:03:47 77
1291 Ian Lynch Male 70 M50+ 5 Haldon Trail Runners 02:04:11 77 02:03:51 78
1306 Alistair Mclean Male 71 MOPEN 40 02:04:15 78 02:03:32 76
1062 Rhys Butler Male 72 MOPEN 41 02:04:22 79 02:04:11 79
1510 Lucy Wasse Female 8 FOPEN 4 Dragons Running Club Sale Ches 02:04:35 80 02:04:22 80
1509 Greg Wasinski Male 73 MOPEN 42 Sale Dragons 02:04:36 81 02:04:23 81
1074 John Christopher Male 74 M40+ 26 north norfolk beach runners 02:04:39 82 02:04:30 82
1548 Kevin Yates Male 75 MOPEN 43 02:05:04 83 02:04:59 83
1469 Gary Thapa Male 76 MOPEN 44 Cerist 02:05:19 84 02:05:15 84
1190 Paul Hadley Male 77 M40+ 27 Wrekin Road Runners 02:05:26 85 02:05:21 85
1246 Bernie Jones Male 78 M50+ 6 Maldwyn Harriers 02:05:29 86 02:05:22 86
1188 William Guthrie Male 79 MOPEN 45 02:06:00 87 02:05:49 87
1463 Richard Swinford Male 80 MOPEN 46 Serpentine 02:06:02 88 02:05:56 89
1163 David Gaskell Male 81 M40+ 28 Basingstoke & Mid Hants 02:06:18 89 02:06:09 91
1418 Glyn Rowlands Male 82 M50+ 7 Meirionnydd 02:06:21 90 02:05:53 88
1159 Bedwyr Fychan Male 83 MOPEN 47 Cerist 02:06:34 91 02:06:30 94
1294 John Magee Male 84 MOPEN 48 Les Croupiers 02:06:35 92 02:06:06 90
1231 Duncan Hyde Male 85 MOPEN 49 02:06:39 93 02:06:30 93
1517 Anthea Whitaker Female 9 F40+ 5 Haldon Trail Runners 02:06:46 94 02:06:26 92
1095 David Crossley Male 86 MOPEN 50 Barnsley AC 02:07:14 95 02:06:54 96
1309 Alan Mcnulty Male 87 M40+ 29 02:07:14 96 02:06:54 95
1165 Stephen Gee Male 88 M40+ 30 02:07:36 97 02:07:22 97
1410 Madeline Robinson Female 10 FOPEN 5 Helensburgh AAC 02:07:37 98 02:07:26 98
1124 Dave Ellis Male 89 MOPEN 51 Cybi Striders 02:07:39 99 02:07:34 99
1364 Liz Peacock Female 11 FOPEN 6 Parbold Pink Panthers 02:08:04 100 02:07:51 100