Showing 201 to 300 of 381 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
1267 Ross Kennedy Male 154 MOPEN 76 Bramhall Runners 02:26:38 201 02:25:53 199
1152 Tom Forshaw Male 155 M40+ 58 02:27:03 202 02:26:35 202
1444 Ruth Smith Female 48 F50+ 3 02:27:17 203 02:26:57 203
1064 Mike Camplin Male 156 M40+ 59 02:27:17 204 02:26:59 204
1489 Nicola Tomlinson Female 49 FOPEN 25 colwyn bay athletics club 02:27:22 205 02:27:06 205
1264 Emma King Female 50 FOPEN 26 02:28:03 206 02:27:51 206
1194 Eric Hanna Male 157 M50+ 19 02:28:27 207 02:28:09 207
1145 Louise Finney Female 51 FOPEN 27 mow cop runners 02:28:30 208 02:28:17 208
1353 Toby Owen Male 158 MOPEN 77 02:28:52 209 02:28:29 209
1066 Mathew Carey Male 159 MOPEN 78 02:28:53 210 02:28:49 212
1127 Julia Ellis Female 52 F40+ 21 Maldwyn harriers 02:28:56 211 02:28:42 211
220 Steve Lewis Male 160 M50+ 20 RC Trail Runners 02:29:03 212 02:28:40 210
1516 Cory Wharton-Malcolm Male 161 MOPEN 79 RunDemCrew 02:29:20 213 02:29:05 213
1028 Terri Baker Female 53 F40+ 22 Harvel Hash House Harriers 02:29:29 214 02:29:27 218
1492 Ann Trybowska Female 54 FOPEN 28 RunDemCrew 02:29:37 215 02:29:21 217
1248 Elwyn Jones Male 162 M60+ 4 INTRTRI TRIATHLON CLUB 02:29:48 216 02:29:09 214
1081 Mike Collins Male 163 M40+ 60 02:29:58 217 02:29:11 215
1342 Paul O''connell Male 164 M40+ 61 02:29:58 218 02:29:19 216
1506 Sarah Jane Wall Female 55 FOPEN 29 02:30:38 219 02:30:34 221
1132 Iwan Evans Male 165 MOPEN 80 02:30:44 220 02:30:37 222
1501 Esther Van Der Spoel Female 56 FOPEN 30 02:30:46 221 02:30:09 219
1519 David Wileman Male 166 M40+ 62 02:31:03 222 02:30:49 225
1324 Daniel Mullin Male 167 M40+ 63 BERE ALSTON TREKKERS 02:31:03 223 02:30:32 220
1121 Valerie Edwards Female 57 F60+ 2 02:31:15 224 02:30:47 223
1076 Simon Clark Male 168 M40+ 64 BRAT 02:31:18 225 02:31:10 228
1396 Niki Rees Female 58 F40+ 23 02:31:20 226 02:31:02 227
1399 Roz Reid Female 59 FOPEN 31 02:31:25 227 02:30:49 224
1452 Ellen Spencer Female 60 F40+ 24 02:31:32 228 02:30:54 226
1271 Jane Knight Female 61 F40+ 25 02:31:32 229 02:31:23 229
1478 Rhian Whiteside Thomas Female 62 F40+ 26 Eryri 02:31:43 230 02:31:38 230
1513 Richard Wellock Male 169 M50+ 21 unattatched 02:31:52 231 02:31:42 232
1544 Helen Young Female 63 F40+ 27 Totley AC 02:32:05 232 02:31:51 233
1435 Alistair Sibley Male 170 M40+ 65 02:32:21 233 02:32:02 234
1507 Martin Warburton Male 171 MOPEN 81 Delamere Spartans 02:32:22 234 02:31:41 231
1128 Sian Ellis Female 64 FOPEN 32 Cybi Striders 02:32:43 235 02:32:33 235
1044 Fabrice Bernaudon Male 172 M40+ 66 Leighton Fun Runners 02:32:56 236 02:32:47 236
1013 Emmy Akin Female 65 FOPEN 33 Didcot Runners 02:33:05 237 02:33:00 237
1467 Simon Taylor Male 173 MOPEN 82 02:33:34 238 02:33:21 239
1368 Nicola Perry Female 66 FOPEN 34 02:33:38 239 02:33:02 238
1065 Lee Canning Male 174 MOPEN 83 02:34:29 240 02:33:46 240
1520 Anna Williams Female 67 FOPEN 35 02:34:29 241 02:33:46 241
1030 Louise Ball Female 68 FOPEN 36 Parbold Pink Panthers 02:34:54 242 02:34:41 243
1071 Peter Causton Male 175 M40+ 67 Scothern Harriers 02:35:14 243 02:34:58 244
1171 Guy Glover Male 176 M40+ 68 02:35:21 244 02:34:38 242
1348 Margaret Oliver Female 69 F60+ 3 eryri harriers 02:35:55 245 02:35:28 245
1137 Kevin Evans Male 177 M50+ 22 meirionydd 02:36:11 246 02:35:44 247
1392 David Raybone Male 178 M50+ 23 Meirionnydd RC 02:36:16 247 02:35:38 246
1411 Heidi Roden Female 70 F40+ 28 Meirionnydd 02:36:22 248 02:36:08 249
1535 Caroline Wilson Female 71 F50+ 4 n/a 02:36:40 249 02:36:04 248
1292 Marcia Macey Female 72 F50+ 5 Plymouth Harriers 02:36:57 250 02:36:26 250
1395 Mim Rees Female 73 FOPEN 37 02:37:31 251 02:36:58 251
1366 Pat Pedley Female 74 F40+ 29 Dudley and Kingswinford 02:37:38 252 02:37:16 252
1198 Steve Hart Male 179 M50+ 24 Swinton Running Club 02:37:50 253 02:37:17 253
1084 Clare Cooper Female 75 F40+ 30 02:37:55 254 02:37:26 255
1407 Sharen Roberts Female 76 F40+ 31 Swinton Running Club 02:37:57 255 02:37:22 254
1203 Diane Heyder-Bruckner Female 77 FOPEN 38 02:38:16 256 02:37:42 256
1385 Caroline Princep-Beresford Female 78 F40+ 32 02:38:21 257 02:38:05 259
1111 Jenny De Grandis Female 79 FOPEN 39 North Norfolk Beach Runners 02:38:30 258 02:37:50 257
1331 Caroline Nightingale Female 80 F40+ 33 Les Croupiers 02:38:38 259 02:37:56 258
1012 Sally Adams Female 81 F40+ 34 Parbold Pink Panthers 02:38:44 260 02:38:31 261
1339 Adam Norton Male 180 MOPEN 84 02:38:57 261 02:38:22 260
1225 Kerry Hughes Female 82 FOPEN 40 02:39:06 262 02:39:00 265
1484 David Todd Male 181 M40+ 69 02:39:22 263 02:38:46 262
1485 Nichola Todd Female 83 FOPEN 41 02:39:22 264 02:38:47 263
1336 Francesco Norante Male 182 M40+ 70 02:39:28 265 02:38:53 264
1096 Mark Crowley Male 183 MOPEN 85 02:39:38 266 02:39:02 266
1097 Phil Crowley Male 184 MOPEN 86 Chase Harriers 02:39:38 267 02:39:03 267
1141 Tracey Evans Female 84 F50+ 6 meirionnydd 02:39:41 268 02:39:03 268
1244 Angela Jones Female 85 F40+ 35 Folkestone Running Club 02:39:52 269 02:39:33 271
1149 Alexandra Fletcher Female 86 FOPEN 42 02:39:56 270 02:39:29 270
1232 Mark Ilott Male 185 M40+ 71 02:40:04 271 02:39:27 269
1286 Allan Lloyd-Haydock Male 186 M40+ 72 02:40:14 272 02:39:35 272
1458 Sharon Steadman Female 87 F40+ 36 Wellfit Outdoor Fitness 02:40:18 273 02:40:01 273
1083 Aethne Cooke Female 88 F40+ 37 02:40:35 274 02:40:16 275
1091 Carole Critchley Female 89 F50+ 7 02:40:39 275 02:40:16 274
1223 Andrew Hughes Male 187 M40+ 73 unattached 02:40:54 276 02:40:38 277
1277 Val Lawson Female 90 F50+ 8 Peel Road Runners 02:41:00 277 02:40:25 276
1104 Gareth Davies Male 188 M40+ 74 02:41:32 278 02:41:23 279
1240 Debbie John Female 91 FOPEN 43 02:41:47 279 02:41:12 278
1272 Metje Kriek Female 92 F60+ 4 dutch runnners 02:41:52 280 02:41:39 281
1498 Philippa Tyson Female 93 F40+ 38 South Cheshire Harriers 02:41:58 281 02:41:32 280
1252 Gwyn Jones Male 189 M40+ 75 n/a 02:43:13 282 02:42:30 282
1201 Martin Head Male 190 M40+ 76 Bere Alston Trekkers 02:43:17 283 02:42:42 283
1077 Francesco Colangelo Male 191 M40+ 77 Wellfit Outdoor Fitness 02:43:27 284 02:43:09 285
1015 Claire Allen Female 94 F50+ 9 02:43:35 285 02:43:05 284
1308 Catherine Mcnicholl Female 95 FOPEN 44 BRAT 02:43:45 286 02:43:19 286
1219 Paul Hooper Male 192 M50+ 25 Chosen few trotters 02:44:03 287 02:43:26 287
1011 Pam Adams Female 96 F40+ 39 Bere Alston Trekkers 02:44:12 288 02:43:41 288
1451 Dianne Spencer Female 97 F50+ 10 02:44:32 289 02:44:03 289
1241 Nicola Johnson Female 98 FOPEN 45 Parbold Pink Panthers 02:45:12 290 02:44:59 290
1197 Susan Harris Female 99 FOPEN 46 Derwent runners 02:45:24 291 02:45:00 292
1371 Gemma Pipes Female 100 FOPEN 47 Derwent runners 02:45:24 292 02:45:00 291
1204 Steve Hill Male 193 M50+ 26 02:45:55 293 02:45:34 293
1209 Michelle Hoey Female 101 FOPEN 48 02:45:55 294 02:45:34 294
1086 Sophie Copage Female 102 FOPEN 49 Shrewsbury Athletics Club 02:45:57 295 02:45:42 295
1249 Gareth Wyn Jones Male 194 M40+ 78 02:46:21 296 02:46:01 296
1468 Anne Tetley Female 103 FOPEN 50 02:46:44 297 02:46:34 300
1158 Simon Fuller Male 195 M40+ 79 02:46:53 298 02:46:21 299
1157 Janice Fuller Female 104 F40+ 40 Bere Alston Trekkers 02:46:53 299 02:46:21 298
1100 Nicola Daly Female 105 FOPEN 51 02:46:56 300 02:46:10 297