Showing 1 to 100 of 136 results
Bib First Name Surname Gen Gen Pos Cat Cat Pos Club Gun Time O/A Pos Chip Time Chip Pos
212 Andrew Davies Male 1 MOPEN 1 Maldwyn Harriers 00:33:51 1 00:33:50 1
249 Rob Samuel Male 2 MOPEN 2 Eryri Harriers 00:33:53 2 00:33:53 2
254 Alun Vaughan Male 3 MOPEN 3 Eryri Harriers 00:34:58 3 00:34:59 3
230 Ben Hulkins Male 4 MOPEN 4 Ron Hill Cambuslang 00:35:11 4 00:35:10 4
200 Tom Adams Male 5 MOPEN 5 Ilkley 00:35:16 5 00:35:16 5
241 Dave Mitchinson Male 6 MOPEN 6 Newham & Essex Beagles 00:35:25 6 00:35:27 6
225 Kyle Greig Male 7 MOPEN 7 Forres 00:35:57 7 00:35:57 7
240 James Mcmullan Male 8 MOPEN 8 Thames Hare & Hounds 00:36:14 8 00:36:14 8
226 Joshua Griffiths Male 9 MOPEN 9 Swansea Harriers 00:36:31 9 00:36:31 9
246 Richard Roberts Male 10 MOPEN 10 Eryri Harriers 00:36:43 10 00:36:43 10
275 Tim Davies Male 11 M35+ 1 Maldwyn Harriers 00:37:09 11 00:37:08 11
236 Mike Kallenberg Male 12 MOPEN 11 Cardiff AAC 00:37:10 12 00:37:10 12
204 Jon Bowie Male 13 MOPEN 12 trismart 00:37:49 13 00:37:49 13
207 Denis Caillibot Male 14 MOPEN 13 00:38:08 14 00:38:07 14
205 Mickey Breen Male 15 MOPEN 14 Corstorphine 00:38:23 15 00:38:24 15
234 Paul Jones Male 16 M40+ 1 Oswestry olympian 00:38:35 16 00:38:33 16
264 Gianluca Cola Male 17 M35+ 2 00:39:02 17 00:39:02 17
237 Daniel Kashi Male 18 MOPEN 15 Eryri Harriers 00:39:12 18 00:39:11 18
335 Katie Walshaw Female 1 FOPEN 1 Holmfirth 00:39:42 19 00:39:42 19
206 Stephane Busnel Male 19 MOPEN 16 00:40:32 20 00:40:32 20
252 Jerome Suppi Male 20 MOPEN 17 00:40:59 21 00:40:58 21
325 Jenny Maclean Female 2 F35+ 1 Edinburgh 00:41:05 22 00:41:03 22
331 Kate Roberts Female 3 FOPEN 2 Bridgend AC 00:41:07 23 00:41:06 23
211 John Danahay Male 21 M50+ 1 City of Stoke AC 00:41:35 24 00:41:33 24
224 Martin Green Male 22 M35+ 3 North Wales Road Runners Club 00:41:53 25 00:41:52 25
283 Peter Butler Male 23 MOPEN 18 Oswestry olympian 00:42:22 26 00:42:21 26
399 Dionne Dionne Female 4 FOPEN 3 Leigh 00:42:28 27 00:42:27 27
213 Gary Wyn Davies Male 24 MOPEN 19 Aberystwyth University Harrier 00:42:50 28 00:42:49 28
260 Gary Rees Williams Male 25 M45+ 1 menai track & feild 00:42:55 29 00:42:55 29
214 Mark Davies Male 26 M35+ 4 North Wales Road Runners Club 00:43:20 30 00:43:18 30
281 Adrian Woods Male 27 M50+ 2 Mynydd Ddu 00:43:33 31 00:43:32 31
305 Elise Caillet Female 5 FOPEN 4 00:43:39 32 00:43:39 32
304 Jo Buckley Female 6 F35+ 2 Bingley Harriers 00:43:48 33 00:43:47 33
251 Winfried Strallhofer Male 28 M35+ 5 00:43:55 34 00:43:53 34
308 Moira Davie Female 7 FOPEN 5 Forres 00:44:28 35 00:44:27 35
285 Gwynedd Jones Male 29 M35+ 6 00:44:35 36 00:44:33 36
306 Marie Cecile Cavell Female 8 FOPEN 6 00:44:39 37 00:44:38 37
232 Alan Jones Male 30 MOPEN 20 Meirionnydd 00:45:09 38 00:45:07 38
257 Tim Watson Male 31 M45+ 2 Eryri harriers 00:45:16 39 00:45:15 39
324 Sharon Leech Female 9 F40+ 1 Carmarthen Harriers 00:45:34 40 00:45:33 40
274 Nick Griffiths Male 32 M40+ 2 Amman Valley Harriers 00:45:39 41 00:45:37 42
239 Pete Massey Male 33 M40+ 3 Gosforth H and AC 00:45:42 42 00:45:37 41
334 Joanne Thom Female 10 FOPEN 7 Edinburgh 00:46:00 43 00:45:59 43
326 Severine Marquet Female 11 FOPEN 8 00:46:13 44 00:46:12 44
238 Alex Mason Male 34 M35+ 7 Delamere Spartans 00:46:30 45 00:46:25 45
338 Lynne Wright Female 12 F45+ 1 Clwydian Range Runners 00:46:47 46 00:46:44 46
248 James Salt Male 35 M35+ 8 Mysteruns of Abergele 00:47:27 47 00:47:25 47
265 Mr Bousseau Male 36 M40+ 4 00:47:38 48 00:47:37 48
231 Paul Jenkinson Male 37 M45+ 3 Eryri harriers 00:47:44 49 00:47:43 49
343 Runner Number 343 Female 13 FOPEN 9 00:47:53 50 00:47:51 50
276 Ian Batty Male 38 M50+ 3 Newquay RR 00:48:15 51 00:48:09 51
242 Jason Pierce Male 39 MOPEN 21 00:48:29 52 00:48:24 52
208 Patrick Cain Male 40 M50+ 4 00:48:52 53 00:48:48 53
269 Gary Moreton Male 41 MOPEN 22 00:48:59 54 00:48:52 54
278 Heddwyn Bye Male 42 MOPEN 23 00:49:10 55 00:49:04 55
219 Dic Evans Male 43 M65+ 1 Cardiff AAC 00:49:43 56 00:49:42 56
217 Paul Ellis Male 44 M40+ 5 00:50:00 57 00:49:51 57
286 Andrew Gannon Male 45 M45+ 4 menai track & feild 00:50:15 58 00:50:13 59
245 Andrew Roberts Male 46 M45+ 5 00:50:18 59 00:50:08 58
216 David Ellis Male 47 MOPEN 24 Cybi Striders 00:50:41 60 00:50:38 60
301 Jayne Angilley Female 14 F50+ 1 cornwall ac 00:51:00 61 00:50:52 61
223 Sean Gavin Male 48 M35+ 9 North Wales Road Runners Club 00:51:03 62 00:51:00 63
288 Geraint Davies Male 49 MOPEN 25 00:51:04 63 00:51:00 62
319 Bronwen Jenkinson Female 15 FOPEN 10 Eryri harriers 00:51:11 64 00:51:09 64
210 Russ Cheetham Male 50 M45+ 6 Prestatyn Running Club 00:51:30 65 00:51:24 65
327 Debbie Martin-Consani Female 16 F35+ 3 Garscube Harriers 00:51:32 66 00:51:28 66
229 Peter Hughes Male 51 M45+ 7 Wrexham AC 00:51:48 67 00:51:41 67
233 Gareth Jones Male 52 M40+ 6 00:51:54 68 00:51:45 68
282 Richard Swinford Male 53 M35+ 10 Serpentine RC 00:52:10 69 00:52:05 69
340 Gwen Caffrey Female 17 FOPEN 11 00:52:16 70 00:52:13 70
279 Stewart Thomson Male 54 M50+ 5 Mynydd Ddu 00:52:30 71 00:52:27 71
259 Dewi Williams Male 55 M35+ 11 clwb ceffyl haearn 00:52:42 72 00:52:40 72
220 Jon Evans Male 56 M45+ 8 North Wales Road Runners Club 00:53:08 73 00:53:05 73
323 Lesley Lawson Female 18 F35+ 4 Eryri Harriers 00:53:10 74 00:53:07 74
263 Simon Williams Male 57 M40+ 7 St Asaph Runners 00:53:33 75 00:53:29 75
258 Jeremy Wilkinson Male 58 M40+ 8 Bingley Harriers 00:53:49 76 00:53:45 76
311 Carla Denneny Female 19 FOPEN 12 Serpentine RC 00:53:53 77 00:53:48 77
221 Michael Eyre Male 59 MOPEN 26 Serpentine RC 00:53:53 78 00:53:48 78
247 Graham Rogers Male 60 M55+ 1 00:54:00 79 00:53:55 79
227 Kevin Higgins Male 61 M50+ 6 North Wales Road Runners Club 00:54:01 80 00:53:57 80
309 Caryl Davies Female 20 FOPEN 13 Sarn Helen 00:54:02 81 00:53:58 81
218 Bleddyn Evans Male 62 M35+ 12 00:54:29 82 00:54:22 82
256 John Walker Male 63 M45+ 9 North Wales Road Runners Club 00:54:41 83 00:54:38 83
228 Marc Hughes Male 64 M40+ 9 00:55:00 84 00:54:51 84
345 Sharon Woods Female 21 M50+ 7 Mynydd Ddu 00:55:00 85 00:54:58 86
316 Lesley Goodson Female 22 F45+ 2 North Wales Road Runners Club 00:55:00 86 00:54:56 85
333 Marinda Surridge Female 23 F40+ 2 00:55:18 87 00:55:15 87
222 Tomos Gashe Male 65 MOPEN 27 00:55:30 88 00:55:27 88
272 Dave Evans Male 66 M60+ 1 Doncaster AC 00:55:44 89 00:55:36 89
255 Erick Villa Male 67 M55+ 2 00:56:07 90 00:56:05 90
268 Gareth Hughes Male 68 M65+ 2 Prestatyn Running Club 00:56:15 91 00:56:09 91
313 Sian Ellis Female 24 FOPEN 14 Cybi Striders 00:57:22 92 00:57:15 92
314 Tamsin Fretwell Female 25 F40+ 3 Eryri Harriers 00:57:38 93 00:57:36 93
342 Bridget Funnell Female 26 F60+ 1 Mud Crew Trail Runners 00:57:55 94 00:57:47 94
250 Kevin Smith Male 69 M50+ 8 00:58:13 95 00:58:10 95
328 Judith Meyrick-Yale Female 27 F50+ 2 00:58:59 96 00:58:48 96
330 Susan Norris Female 28 F50+ 3 00:59:18 97 00:59:15 97
347 Jude Pyres Female 29 F45+ 3 00:59:30 98 00:59:23 98
317 Lisa Hampson Female 30 F35+ 5 00:59:44 99 00:59:34 99
235 Philip Jones Male 70 M70+ 1 Prestatyn Running Club 01:00:23 100 01:00:16 100