Showing 1 to 100 of 136 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
281 Adrian Woods Male 27 M50+ 2 Mynydd Ddu 00:43:33 31 00:43:32 31
232 Alan Jones Male 30 MOPEN 20 Meirionnydd 00:45:09 38 00:45:07 38
238 Alex Mason Male 34 M35+ 7 Delamere Spartans 00:46:30 45 00:46:25 45
254 Alun Vaughan Male 3 MOPEN 3 Eryri Harriers 00:34:58 3 00:34:59 3
336 Alwen Williams Female 40 F50+ 8 01:08:10 124 01:08:03 124
212 Andrew Davies Male 1 MOPEN 1 Maldwyn Harriers 00:33:51 1 00:33:50 1
286 Andrew Gannon Male 45 M45+ 4 menai track & feild 00:50:15 58 00:50:13 59
245 Andrew Roberts Male 46 M45+ 5 00:50:18 59 00:50:08 58
266 Andrew Furguson Male 78 M45+ 10 Mud Crew Trail Runners 01:03:27 111 01:03:19 111
230 Ben Hulkins Male 4 MOPEN 4 Ron Hill Cambuslang 00:35:11 4 00:35:10 4
218 Bleddyn Evans Male 62 M35+ 12 00:54:29 82 00:54:22 82
342 Bridget Funnell Female 26 F60+ 1 Mud Crew Trail Runners 00:57:55 94 00:57:47 94
319 Bronwen Jenkinson Female 15 FOPEN 10 Eryri harriers 00:51:11 64 00:51:09 64
311 Carla Denneny Female 19 FOPEN 12 Serpentine RC 00:53:53 77 00:53:48 77
309 Caryl Davies Female 20 FOPEN 13 Sarn Helen 00:54:02 81 00:53:58 81
287 Chris Williams Male 71 M35+ 13 01:00:31 101 01:00:21 101
315 Christa Gadd Female 41 F55+ 2 01:13:21 127 01:13:16 127
273 Colin Hampson Male 81 M45+ 11 01:06:11 118 01:06:00 118
237 Daniel Kashi Male 18 MOPEN 15 Eryri Harriers 00:39:12 18 00:39:11 18
241 Dave Mitchinson Male 6 MOPEN 6 Newham & Essex Beagles 00:35:25 6 00:35:27 6
272 Dave Evans Male 66 M60+ 1 Doncaster AC 00:55:44 89 00:55:36 89
216 David Ellis Male 47 MOPEN 24 Cybi Striders 00:50:41 60 00:50:38 60
341 Dawn Bucannan Female 38 F35+ 7 AthElite Tri Club 01:06:12 119 01:06:08 119
327 Debbie Martin-Consani Female 16 F35+ 3 Garscube Harriers 00:51:32 66 00:51:28 66
320 Debbie John Female 32 F35+ 6 01:02:00 106 01:01:49 106
207 Denis Caillibot Male 14 MOPEN 13 00:38:08 14 00:38:07 14
259 Dewi Williams Male 55 M35+ 11 clwb ceffyl haearn 00:52:42 72 00:52:40 72
219 Dic Evans Male 43 M65+ 1 Cardiff AAC 00:49:43 56 00:49:42 56
339 Dinah Hazeldine Female 45 F45+ 8 01:17:16 131 01:17:04 131
399 Dionne Dionne Female 4 FOPEN 3 Leigh 00:42:28 27 00:42:27 27
312 Elaine Doga Female 43 F45+ 6 01:15:15 129 01:15:08 129
305 Elise Caillet Female 5 FOPEN 4 00:43:39 32 00:43:39 32
255 Erick Villa Male 67 M55+ 2 00:56:07 90 00:56:05 90
233 Gareth Jones Male 52 M40+ 6 00:51:54 68 00:51:45 68
268 Gareth Hughes Male 68 M65+ 2 Prestatyn Running Club 00:56:15 91 00:56:09 91
269 Gary Moreton Male 41 MOPEN 22 00:48:59 54 00:48:52 54
260 Gary Rees Williams Male 25 M45+ 1 menai track & feild 00:42:55 29 00:42:55 29
213 Gary Wyn Davies Male 24 MOPEN 19 Aberystwyth University Harrier 00:42:50 28 00:42:49 28
288 Geraint Davies Male 49 MOPEN 25 00:51:04 63 00:51:00 62
264 Gianluca Cola Male 17 M35+ 2 00:39:02 17 00:39:02 17
247 Graham Rogers Male 60 M55+ 1 00:54:00 79 00:53:55 79
340 Gwen Caffrey Female 17 FOPEN 11 00:52:16 70 00:52:13 70
285 Gwynedd Jones Male 29 M35+ 6 00:44:35 36 00:44:33 36
278 Heddwyn Bye Male 42 MOPEN 23 00:49:10 55 00:49:04 55
284 Hugh Archer Male 73 M60+ 2 01:01:07 104 01:00:58 104
270 Huw Arwel Evans Male 82 M50+ 11 01:07:37 121 01:07:27 121
276 Ian Batty Male 38 M50+ 3 Newquay RR 00:48:15 51 00:48:09 51
280 Iorwerth Roberts Male 85 M60+ 3 Eryri harriers 01:08:20 125 01:08:09 125
344 Jackie Hislop Female 35 F45+ 5 Wrexham AC 01:05:23 114 01:05:15 114
310 Jacqueline Davies Female 39 F50+ 7 01:06:39 120 01:06:31 120
240 James Mcmullan Male 8 MOPEN 8 Thames Hare & Hounds 00:36:14 8 00:36:14 8
248 James Salt Male 35 M35+ 8 Mysteruns of Abergele 00:47:27 47 00:47:25 47
242 Jason Pierce Male 39 MOPEN 21 00:48:29 52 00:48:24 52
301 Jayne Angilley Female 14 F50+ 1 cornwall ac 00:51:00 61 00:50:52 61
329 Jemaima Morgan Female 47 FOPEN 15 01:32:28 133 01:32:22 133
325 Jenny Maclean Female 2 F35+ 1 Edinburgh 00:41:05 22 00:41:03 22
258 Jeremy Wilkinson Male 58 M40+ 8 Bingley Harriers 00:53:49 76 00:53:45 76
252 Jerome Suppi Male 20 MOPEN 17 00:40:59 21 00:40:58 21
304 Jo Buckley Female 6 F35+ 2 Bingley Harriers 00:43:48 33 00:43:47 33
334 Joanne Thom Female 10 FOPEN 7 Edinburgh 00:46:00 43 00:45:59 43
211 John Danahay Male 21 M50+ 1 City of Stoke AC 00:41:35 24 00:41:33 24
256 John Walker Male 63 M45+ 9 North Wales Road Runners Club 00:54:41 83 00:54:38 83
204 Jon Bowie Male 13 MOPEN 12 trismart 00:37:49 13 00:37:49 13
220 Jon Evans Male 56 M45+ 8 North Wales Road Runners Club 00:53:08 73 00:53:05 73
226 Joshua Griffiths Male 9 MOPEN 9 Swansea Harriers 00:36:31 9 00:36:31 9
347 Jude Pyres Female 29 F45+ 3 00:59:30 98 00:59:23 98
328 Judith Meyrick-Yale Female 27 F50+ 2 00:58:59 96 00:58:48 96
331 Kate Roberts Female 3 FOPEN 2 Bridgend AC 00:41:07 23 00:41:06 23
335 Katie Walshaw Female 1 FOPEN 1 Holmfirth 00:39:42 19 00:39:42 19
227 Kevin Higgins Male 61 M50+ 6 North Wales Road Runners Club 00:54:01 80 00:53:57 80
250 Kevin Smith Male 69 M50+ 8 00:58:13 95 00:58:10 95
225 Kyle Greig Male 7 MOPEN 7 Forres 00:35:57 7 00:35:57 7
323 Lesley Lawson Female 18 F35+ 4 Eryri Harriers 00:53:10 74 00:53:07 74
316 Lesley Goodson Female 22 F45+ 2 North Wales Road Runners Club 00:55:00 86 00:54:56 85
317 Lisa Hampson Female 30 F35+ 5 00:59:44 99 00:59:34 99
243 Loic Rapinel Male 87 MOPEN 28 04:35:46 135 0
321 Lorraine Jones Female 36 F50+ 5 Cybi Striders 01:05:40 116 01:05:32 116
307 Lynn Cunnah-Watson Female 34 F50+ 4 01:04:50 112 01:04:40 112
338 Lynne Wright Female 12 F45+ 1 Clwydian Range Runners 00:46:47 46 00:46:44 46
228 Marc Hughes Male 64 M40+ 9 00:55:00 84 00:54:51 84
306 Marie Cecile Cavell Female 8 FOPEN 6 00:44:39 37 00:44:38 37
318 Marilyn Hunt Female 44 F45+ 7 SYtri 01:15:33 130 01:15:24 130
333 Marinda Surridge Female 23 F40+ 2 00:55:18 87 00:55:15 87
214 Mark Davies Male 26 M35+ 4 North Wales Road Runners Club 00:43:20 30 00:43:18 30
224 Martin Green Male 22 M35+ 3 North Wales Road Runners Club 00:41:53 25 00:41:52 25
221 Michael Eyre Male 59 MOPEN 26 Serpentine RC 00:53:53 78 00:53:48 78
205 Mickey Breen Male 15 MOPEN 14 Corstorphine 00:38:23 15 00:38:24 15
236 Mike Kallenberg Male 12 MOPEN 11 Cardiff AAC 00:37:10 12 00:37:10 12
215 Mike Davis Male 86 M65+ 4 Prestatyn Running Club 01:08:57 126 01:08:46 126
308 Moira Davie Female 7 FOPEN 5 Forres 00:44:28 35 00:44:27 35
265 Mr Bousseau Male 36 M40+ 4 00:47:38 48 00:47:37 48
274 Nick Griffiths Male 32 M40+ 2 Amman Valley Harriers 00:45:39 41 00:45:37 42
261 Ormond Williams Male 72 M50+ 9 Sarn helen 01:00:38 103 01:00:33 103
208 Patrick Cain Male 40 M50+ 4 00:48:52 53 00:48:48 53
234 Paul Jones Male 16 M40+ 1 Oswestry olympian 00:38:35 16 00:38:33 16
231 Paul Jenkinson Male 37 M45+ 3 Eryri harriers 00:47:44 49 00:47:43 49
217 Paul Ellis Male 44 M40+ 5 00:50:00 57 00:49:51 57
201 Paul Anderson Male 80 M40+ 12 01:05:28 115 01:05:21 115
303 Pauline Bowman Edgar Female 48 F60+ 2 01:33:21 134 01:33:16 134
239 Pete Massey Male 33 M40+ 3 Gosforth H and AC 00:45:42 42 00:45:37 41