Showing 1 to 100 of 187 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
4130 Lynette Porter Female 1 F45 1 Bitton RR 03:29:20 3 03:29:22 3
4210 Jen Salter Female 2 F35 1 Les Croupiers 03:44:07 11 03:44:04 11
4194 Suzy Yates Female 3 FOPEN 1 Orpington RR 04:03:15 19 04:03:09 19
4047 Amy Lomax Female 4 FOPEN 2 04:20:19 37 04:20:14 37
4059 Stephanie Dougherty Female 5 FOPEN 3 04:28:38 48 04:28:30 48
4223 Kate Coombes Female 6 F30 1 04:29:20 50 04:29:12 50
4179 Naomi Bennett Female 7 F50 1 Littledown Harriers 04:29:58 52 04:29:42 51
4077 Nicole Kruse Female 8 FOPEN 4 04:34:52 56 04:34:43 55
4158 Lisa Rattray Female 9 FOPEN 5 04:35:42 57 04:35:23 57
4128 Elizabeth Roberts Female 10 F40 1 City of Salisbury ARC 04:43:38 66 04:43:32 66
4153 Jenny Smith Female 11 F50 2 04:44:22 67 04:44:18 67
4169 Arran Knight Female 12 FOPEN 6 04:49:05 76 04:49:00 76
4056 Louise Hansen Female 13 FOPEN 7 04:56:00 83 04:56:00 83
4048 Judith Chubb-Whittle Female 14 F50 3 Somer AC 04:58:09 85 04:57:58 86
4021 Jane Stedman Female 15 F50 4 Corby AC 04:58:09 86 04:57:56 85
4192 Amanda Shepheard Female 16 F45 2 Littledown Harriers 05:01:05 88 05:00:51 88
4003 Lisa Hewitt Female 17 F45 3 100 Marathon Club 05:01:08 89 05:01:02 90
4102 Christine Gorham Female 18 F55 1 City of Salisbury ARC 05:01:13 90 05:01:01 89
4136 Karen Edwards Female 19 F45 4 05:01:32 94 05:01:26 94
4124 Georgina Townsend Female 20 FOPEN 8 05:04:03 97 05:03:55 99
4007 Suzanne Cunningham Female 21 F35 2 05:05:41 99 05:05:32 100
4063 Ingrid Featherstone Female 22 FOPEN 9 05:07:13 104 05:07:11 105
4068 Luretta Shepherd Female 23 F35 3 Poole Runners 05:11:19 109 05:11:01 110
4201 Kay Morris Female 24 F50 5 Bournemouth AC 05:12:50 111 05:12:35 111
4167 Sharon Adams Female 25 F35 4 Plymouth Musketeers RC 05:13:45 113 05:13:39 114
4118 Renata Siepe Female 26 F45 5 05:16:40 115 05:16:31 116
4226 Coleen Birch Female 27 F45 6 ISLWYN 05:18:27 118 05:18:17 119
4228 Teresa Griffith Female 28 F50 6 Serpentine 05:25:38 125 05:25:28 126
4176 Heather McDonald-Hamilton Female 29 F50 7 100 Marathon Club 05:35:10 139 05:35:02 139
4127 Sarah Reid Female 30 F45 7 Winchester & District AC 05:35:34 141 0
4023 Kristina Newton Female 31 F55 2 Cobra Running & Triathlon Club 05:43:35 148 05:43:16 147
4209 Helen Crossland Female 32 F40 2 Leighton Buzzard AC 05:47:18 151 05:47:11 150
4215 Annie Hendon Female 33 FOPEN 10 05:47:39 152 05:47:35 151
4085 Sarah Rogers Female 34 F40 3 South Molton Strugglers 05:49:06 153 05:48:55 152
4096 Sandra Holloway Female 35 F50 8 05:52:45 154 05:52:31 153
4095 Amanda Whalley Female 36 F45 8 05:52:46 155 05:52:33 154
4081 Carol Paul Female 37 F50 9 Fairland Valley Spartans 05:55:30 156 05:55:18 156
4075 Linda Major Female 38 F45 9 100 Marathon Club 05:55:31 157 05:55:18 157
4229 Carol Rattigan Female 39 F45 11 North Devon RR 06:01:18 164 06:01:06 164
4236 Vanessa Brewster Female 40 F45 12 100 Marathon Club 06:08:46 168 06:08:38 167
4208 Laura Gush Female 41 FOPEN 11 06:16:30 171 06:16:26 171
4061 Tracy Smith Female 42 F40 4 06:16:30 172 06:16:21 170
4221 Kate Howard Female 43 F50 10 Plymouth Musketeers 06:23:54 174 06:23:44 175
4149 Nicole Balmer Female 44 FOPEN 12 Plymouth Musketeers RC 06:23:54 175 06:23:42 174
4175 Donna Burke Female 45 F45 13 Plymouth Musketeers RC 06:23:54 176 06:23:45 176
4009 Ruth Emma Female 46 F45 14 100 Marathon Club 06:43:03 179 06:42:52 178
4067 Vicky Horne Female 47 FOPEN 13 Sandhurst Joggers 06:45:18 181 06:45:08 180
4203 Janet Foran Female 48 F50 11 06:45:20 182 06:45:10 181
4171 Louise King Female 49 F45 15 Plymouth Musketeers RC 06:45:48 183 06:45:38 182
4193 Caroline Williams Female 50 F40 5 Plymouth Musketeers RC 06:45:49 184 06:45:38 183
4156 Sarah Abrams Female 51 F45 16 Plymouth Musketeers RC 06:45:49 185 06:45:39 184
4024 Samantha Morris Female 52 F40 6 Rochdale Harriers 07:12:45 186 07:12:36 185
4202 Julie Wing Female 53 F60 1 Maidstone Harriers 08:04:16 187 08:04:09 186
4137 Jerry Shield Male 1 M45 1 Wimborne AC 03:14:26 1 03:14:27 1
4238 Jon Rich Male 2 MOPEN 1 City of Salisbury ARC 03:22:07 2 03:22:05 2
4084 Stephen Rumsey Male 3 M45 2 Isle of Wight Road Runners 03:29:54 4 03:29:53 4
4185 Andrew Cooney Male 4 M40 1 Datchet Dashers 03:30:49 5 03:30:39 5
4012 Paul Allen Male 5 M45 3 100 Marathon Club 03:34:45 6 03:34:43 6
4190 Peter Lemon Male 6 M45 4 Wimborne AC 03:35:10 7 03:35:08 7
4212 Michael Firmstone Male 7 MOPEN 2 Reading RR 03:40:29 8 03:40:26 8
4055 David Brett Male 8 M50 1 Brighton & Hove City Athletics 03:40:35 9 03:40:32 9
4219 Duncan Brett Male 9 M30 1 03:43:32 10 03:43:28 10
4154 Gordon Bateman Male 10 MOPEN 3 03:49:35 12 03:49:29 12
4038 Malcolm Statham Male 11 M40 2 Colchester Harriers 03:50:34 13 03:50:30 13
4043 Nick Kyritsis Male 12 M55 1 100 Marathon Club 03:52:17 14 03:51:06 14
4240 David Hall Male 13 M45 5 100 Marathon Club 03:52:45 15 03:52:39 15
4123 Jonathon Errington Male 14 M45 6 Bracknell Forest Runners 03:56:37 16 03:56:36 16
4041 Dave King Male 15 M55 2 Orpington RR 03:57:39 17 03:57:32 17
4205 Piers Keenleyside Male 16 M55 3 Ealing Eagles RC 04:02:06 18 04:02:08 18
4064 Stephen Hunter Male 17 M55 4 04:03:20 20 04:03:17 20
4042 Tristan Mitchell Male 18 MOPEN 4 04:04:04 21 04:04:00 21
4049 Neil Newman Male 19 M40 3 Emersons Green RC 04:04:10 22 04:04:09 22
4173 Rich Bunn Male 20 M40 4 Peel Road Runners 04:06:33 23 04:06:30 23
4094 James Cooper Male 21 MOPEN 5 04:06:38 24 04:06:35 24
4165 Richard Lisle Male 22 M45 7 The Sixth Dimension 04:06:51 25 04:06:44 25
4155 Adam Holmes Male 23 M55 5 100 Marathon Club 04:09:01 26 04:08:55 27
4178 Kevin Nicholson Male 24 M40 5 04:09:04 27 04:08:49 26
4222 Stephen Boyes Male 25 M50 2 Honiton RC 04:09:13 28 04:09:07 29
4180 Martyn Morge Male 26 MOPEN 6 Lincoln & District Runners 04:09:19 29 04:09:02 28
4053 Patrick Leahy Male 27 M35 1 04:10:42 30 04:10:39 30
4206 Leo Lundy Male 28 M45 8 04:10:48 31 04:10:49 31
4168 Geoff Woodward Male 29 M45 9 Axe Valley Runners 04:12:54 32 04:12:48 32
4060 Andrew Gillespie Male 30 M50 3 Bournemouth AC 04:14:29 33 04:14:19 33
4116 Tom Jones Male 31 MOPEN 7 Plymouth Musketeers RC 04:14:41 34 04:14:36 34
4198 Radek Cipior Male 32 MOPEN 8 04:14:56 35 04:14:54 35
4172 Andrew Escott Male 33 MOPEN 9 04:20:18 36 04:20:13 36
4151 Jeremy Adlam Male 34 M35 2 Salisbury Tri 04:22:23 38 04:22:19 38
4140 Phil Whitney Male 35 M35 3 04:23:42 39 04:23:33 39
4211 Wayne Walford Jelks Male 36 MOPEN 10 Littledown Harriers 04:23:46 40 04:23:33 40
4196 Stephen Reynolds Male 37 M50 4 Axe Valley Runners 04:24:20 41 04:24:16 41
4184 Mark Travers Male 38 M50 5 Tring RC 04:24:31 42 04:24:30 42
4031 Denys Baudry Male 39 M60 1 100 Marathon Club 04:24:50 43 04:24:51 43
4166 Tony Ostrowski Male 40 M45 10 04:25:25 44 04:25:20 44
4051 Steve Elson Male 41 M50 6 04:26:51 45 04:26:50 45
4131 Ian Hopwood Male 42 M40 6 04:27:10 46 04:26:54 46
4214 Adrian Hendon Male 43 M40 7 04:27:22 47 04:27:17 47
4143 Peter Hall Male 44 M55 6 Running Forever RC 04:28:41 49 04:28:34 49
4207 Angus Searcy Male 45 M45 11 Serpentine 04:29:47 51 04:29:48 52
4112 Philip Whitehurst Male 46 M45 12 Wimborne AC 04:31:00 53 04:30:58 53
4233 Rory Coleman Male 47 M50 7 04:34:15 54 04:34:05 54