Showing 101 to 144 of 144 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
129 Mark Gray Male 89 MOPEN 29 06:32:48 101 06:32:40 103
74 Stephen Mack Male 90 M40+ 38 Mersey Tri 06:33:16 102 06:32:53 104
100 Nesta Hawker Female 13 F40+ 8 Helsby 06:33:32 103 06:33:10 105
172 Sharon Basford Female 14 F40+ 9 Tattenhall Runners 06:33:33 104 06:31:38 101
171 Jim Ohara Male 91 MOPEN 30 Helsby Running Club 06:33:34 105 06:31:39 102
9 Stephen Wiggns Male 92 MOPEN 31 Helsby RC 06:33:36 106 06:33:14 106
97 Bill Mcdonnell Male 93 M50+ 21 pensby runners 06:35:00 107 06:34:45 107
7 Mark Murphy Male 94 MOPEN 32 Penny Lane Striders 06:35:06 108 06:35:02 108
11 Petra Ashton Female 15 F40+ 10 06:36:41 109 06:36:22 109
12 David Jolly Male 95 M40+ 39 06:36:42 110 06:36:23 110
116 Paul Davies Male 96 M50+ 22 06:39:26 111 06:39:17 111
131 Lucy Anne Gabriel Female 16 FOPEN 4 Oneplanet Adventure 06:40:15 112 06:39:44 112
96 Thelma James Female 17 F50+ 3 One Planet Adventure 06:40:15 113 06:39:46 113
69 Darrin Percy Male 97 M40+ 40 Ellesmere Port r c 06:42:41 114 06:42:39 114
37 Sarah Bayliss Female 18 F40+ 11 Denbigh Harriers 06:47:28 115 06:47:01 115
1 Tom Forshaw Male 98 M40+ 41 06:54:03 116 06:53:36 116
85 Bevil Yeo Male 99 MOPEN 33 06:54:58 117 06:54:32 117
84 John Lovegrove Male 100 MOPEN 34 06:56:42 118 06:56:15 118
151 Mark Catterall Male 101 MOPEN 35 06:58:54 119 06:58:42 119
17 Brian Watson Male 102 M40+ 42 06:59:37 120 06:59:07 121
18 Elizabeth Burnside Female 19 F40+ 12 06:59:38 121 06:59:07 120
20 Fiona Mcgivern Female 20 FOPEN 5 Pensby 07:01:32 122 07:01:17 122
86 Matthew Harvey Male 103 MOPEN 36 07:16:12 123 07:15:47 123
130 Paul Viney Male 104 M40+ 43 07:22:47 124 07:22:38 124
5 Neal Jones Male 105 M40+ 44 07:26:04 125 07:25:41 125
2 Martin Taylor Male 106 M40+ 45 brabond 07:26:04 126 07:25:43 126
167 Alun Jones Male 107 M50+ 23 Cybi Striders 08:03:36 127 08:01:38 127
139 Kate Jayden Female 21 FOPEN 6 West Cheshire AC 08:11:45 128 08:11:19 129
121 Emmett Graham Male 108 M50+ 24 Fetch everyone 08:11:45 129 08:11:20 131
123 Rukiye Vurguncu-Forshaw Female 22 FOPEN 7 08:11:46 130 08:11:19 130
91 Gillian Clingham Female 23 F50+ 4 Chester triathlon club 08:11:46 131 08:11:17 128
111 Stephen Lewis Male 109 M40+ 46 08:31:28 132 08:31:09 132
106 Richard Dodd Male 110 M50+ 25 08:38:12 133 08:37:55 134
115 Shaun Minton Male 111 M40+ 47 08:38:13 134 08:37:55 133
138 Tracey Sadler Female 24 F40+ 13 08:57:47 135 08:57:42 135
137 Lisa Lord Female 25 FOPEN 8 Delamere Spartans 08:57:52 136 08:57:45 136
76 Tricia Duckers Female 26 F50+ 5 09:39:01 137 09:38:47 137
75 Alan Duckers Male 112 M50+ 26 09:39:02 138 09:38:51 138
82 Richard Johnson Male 113 M50+ 27 Smooth Movers and Storers 09:49:26 139 09:49:09 139
126 Gareth Pritchard Male 114 MOPEN 37 3 Ps in a survival bag 09:51:47 140 09:51:31 140
147 Felicity Hodgkinson Female 27 F40+ 14 10:07:58 141 10:07:43 141
125 Katie Pritchard Female 28 FOPEN 9 3 Ps in a survival bag 10:18:24 142 10:18:11 142
124 Dave Pritchard Male 115 M50+ 28 3 Ps in a survival bag 10:18:27 143 10:18:14 143
19 Nick Blackburn Male DQ M40+ DQ Weaverham Shadows DQ DQ DQ DQ