Showing 1 to 100 of 1025 results
Bib First Name Surname Gen Gen Pos Cat Cat Pos Club Chip Time Chip Pos
37 Mark Palmer Male 1 M50-59 1 00:09:20 1
30 Garry Hughes Male 2 M17-39 1 Tri Team Glos 00:09:34 2
67 Alex Hall Male 3 M17-39 2 City of Chester Triathlon Club 00:09:37 3
29 Tony Kiss Male 4 M17-39 3 00:09:39 4
5 Ewan Brown Male 5 M17-39 4 00:09:39 5
45 Adam Jackson Male 6 M17-39 5 Worcester Triathlon Club 00:09:44 6
102 Stephen Watterson Male 7 M17-39 6 00:09:52 7
1 Stephen Skates Male 8 M17-39 7 00:09:53 8
940 Nick Weyman Male 9 M17-39 8 00:09:58 9
101 Dave Lemon Male 10 M17-39 9 00:10:01 10
1206 Team TRI-AWD LLANRUG Mixed 1 MX-RELAY 1 00:10:03 11
47 Ian Roberts Male 11 M17-39 10 Champion systems 00:10:03 12
81 Mike Pfeiffer Male 12 M40-49 1 Hereford Triathlon 00:10:05 13
1215 Team RICHARD Mixed 2 MX-RELAY 2 00:10:09 14
40 Richard Lomas Male 13 M17-39 11 BRAT 00:10:09 15
109 Daryl John Male 14 M40-49 2 Five Frogs 00:10:09 16
2 Oliver Simon Male 15 M17-39 12 TRI EXERCISE/FIVE FROGS TRI CL 00:10:18 17
41 Mike Kiss Male 16 M17-39 13 00:10:22 18
65 Stuart Paterson Male 17 M17-39 14 00:10:23 19
1136 Steven Gregory Male 18 M40-49 3 00:10:23 20
32 Alastair Cambell Male 19 M17-39 15 STROUD AC 00:10:27 21
1117 Alex Foster Male 20 M17-39 16 Astley & Tyldesley RR 00:10:28 22
1139 Chris Sellens Male 21 M17-39 17 Born2Tri 00:10:29 23
889 Matt Lloyd Male 22 M17-39 18 Bassetlaw tri club 00:10:30 24
33 Jonathan Metcalfe Male 23 M17-39 19 Knutsford Tri Club 00:10:32 25
1119 Karl Alexander Male 24 M17-39 20 Team Erdinger Alkoholfrei 00:10:33 26
222 Oliver Rodwell Male 25 M17-39 21 00:10:33 27
3 Rob Bridges Male 26 M17-39 22 Manchester Triathlon 00:10:34 28
4 Arthur Connell Male 27 M17-39 23 evolution bikes 00:10:35 29
574 Eamonn Flanagan Male 28 M50-59 2 Padarn Tri 00:10:35 30
12 Team Anna Mixed 3 MX-RELAY 3 00:10:35 31
168 Grant Bateman Male 29 M17-39 24 00:10:39 32
99 Danny Harris Male 30 M17-39 25 WORCESTER TRIATHLON CLUB 00:10:41 33
79 Grzegorz Wisniowski Male 31 M17-39 26 Hereford Triathlon Club 00:10:44 34
76 Jerry Rayner Male 32 M17-39 27 00:10:49 35
1115 Carwyn Williams Male 33 M17-39 28 00:10:49 36
1167 Adrian Mcgreevy Male 34 M17-39 29 00:10:52 37
18 Suzie Richards Female 1 F17-39 1 Leeds and Bradford Triathlon C 00:10:52 38
135 Russell Quew Male 35 M40-49 4 Plymouth Harriers 00:10:53 39
35 David Langston Male 36 M17-39 30 00:10:53 40
200 Tim Stephens Male 37 M17-39 31 Knutsford Tri Club 00:10:57 41
1204 Team NEARLY HAD IT Male 38 M-RELAY 1 00:10:57 42
452 Mark Sander Male 39 M40-49 5 00:11:00 43
114 Andy Nash Male 40 M17-39 32 Bangor University Triathlon Te 00:11:01 44
1121 Chris Stirling Male 41 M17-39 33 TrecGB/PushCartel 00:11:01 45
333 Natalie Seymour Female 2 F17-39 2 Endurance Sports Coaching 00:11:02 46
1170 Andy Cornthwaite Male 42 M17-39 34 RAF Valley 00:11:05 47
60 Edward Evans Male 43 M17-39 35 Craven Energy 00:11:06 48
51 John Williams Male 44 M17-39 36 00:11:07 49
677 Chris Ward Male 45 M17-39 37 00:11:08 50
282 Tony Goodyear Male 46 M40-49 6 00:11:08 51
229 James Smith Male 47 M17-39 38 00:11:11 52
522 Clement Sicart Male 48 M17-39 39 Clapham Chasers 00:11:12 53
169 John Hill Male 49 M40-49 7 Fibrax Alf Jones Cycles 00:11:13 54
415 Ben Pittaway Male 50 M17-39 40 00:11:13 55
66 Andrew Howarth Male 51 M17-39 41 City of Chester triathlon Club 00:11:16 56
61 Chris Adams Male 52 M17-39 42 00:11:18 57
1120 Marc Laithwaite Male 53 M40-49 8 00:11:20 58
92 Sam Green Male 54 M17-39 43 Bangor University Triathlon Te 00:11:22 59
93 Sean Tobin Male 55 M17-39 44 00:11:23 60
11 Jane Hansom Female 3 F40-49 1 00:11:23 61
8 Phil Lynes Male 56 M17-39 45 U/A 00:11:24 62
68 Tom Hardman Male 57 M17-39 46 Knutsford Tri Club 00:11:26 63
219 Kurt Hatwell Male 58 M17-39 47 00:11:26 64
82 Simon Tracey Male 59 M17-39 48 00:11:27 65
52 Simon Darlington Male 60 M40-49 9 00:11:27 66
226 Michael Jolley Male 61 M17-39 49 00:11:28 67
49 Ed Cooper Male 62 M17-39 50 Cherwell Tri Club 00:11:28 68
227 Richard Kellett Male 63 M17-39 51 Knutsford Tri Club 00:11:30 69
331 Geran Hughes Male 64 M40-49 10 Carneddau Triathlon Club 00:11:31 70
63 Matt Boon Male 65 M17-39 52 Tri Team Glos 00:11:32 71
176 Neil Johnston Male 66 M50-59 3 Merseytri 00:11:34 72
1159 Rory Atkins Male 67 M17-39 53 Optima Racing Team 00:11:34 73
448 Neil Wilks Male 68 M17-39 54 Knutsford Tri Club 00:11:37 74
709 Andrew Naylor Male 69 M40-49 11 00:11:38 75
73 Bruce Munro Male 70 M17-39 55 00:11:38 76
220 Jonathan Nicholson Male 71 M40-49 12 00:11:39 77
162 Ben Hellfeld Male 72 M40-49 13 Loveigloo 00:11:39 78
164 Thomas Cromarty Male 73 M17-39 56 Cardiff Tri 00:11:39 79
939 Matthew Osborne Male 74 M17-39 57 London Fields Triathlon Club 00:11:40 80
24 Lewis Bertrand-Shelton Male 75 M17-39 58 Bangor University Triathlon Te 00:11:40 81
250 Steve Hunt Male 76 M50-59 4 Leeds and Bradford 00:11:43 82
34 Greg Cherry Male 77 M17-39 59 Tricamp TFN Race Team 00:11:43 83
585 Alun Rees Male 78 M17-39 60 N/A 00:11:44 84
6 Phil Murphy Male 79 M17-39 61 Total Tri Training 00:11:44 85
106 Andy Heaps Male 80 M17-39 62 Knutsford Tri Club 00:11:45 86
145 Willie Wilson Male 81 M40-49 14 Army Triathlon 00:11:49 87
422 David Brignall Male 82 M50-59 5 Heaton Harriers 00:11:49 88
217 Irvin Newbitt Male 83 M40-49 15 MMTC 00:11:49 89
129 Mike Ellis Male 84 M40-49 16 BRAT 00:11:49 90
244 Matthew Oldham Male 85 M17-39 63 00:11:50 91
125 Robert Hurcomb Male 86 M40-49 17 00:11:51 92
107 Rob Wood Male 87 M40-49 18 Lincsquad 00:11:52 93
85 Alex Smith Male 88 M17-39 64 BADTri 00:11:52 94
1129 Richard Durrell Male 89 M17-39 65 00:11:53 95
405 Chris Jones Male 90 M17-39 66 00:11:53 96
15 Dorothy Liviabella Female 4 F40-49 2 00:11:53 97
428 Simon Hart Male 91 M40-49 19 00:11:54 98
234 Jamie Buckle Male 92 M17-39 67 RAF Tri 00:11:54 99
246 Heddwyn Evans Male 93 M17-39 68 Pembrokeshire Triathlon Club 00:11:54 100