Showing 101 to 200 of 1114 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Chip Time Chip Position
597 Robert Coates Male 101 M 101 00:06:17 101
240 Alex Johl Male 102 M 102 00:06:17 102
406 Rheon Roberts Male 103 M 103 00:06:17 103
172 Carlo Forte Male 104 M 104 00:06:18 104
693 Thomas Hildige Male 105 M 105 Energy cycles 00:06:18 105
795 Carwyn Morris Male 106 M 106 ENERGY CYCLES 00:06:18 106
708 Dylan Humphreys Male 107 M 107 00:06:18 107
739 Karl Wayne Jones Male 108 M 108 Energy cycles 00:06:18 108
1119 Phil Lynes Male 109 M 109 00:06:18 109
688 Stuart Hayhoe Male 110 M 110 00:06:19 110
1135 James Nesfield Male 111 M 111 00:06:20 111
574 Michael Blow Male 112 M 112 3xtri 00:06:20 112
1115 Llyr Lewis Male 113 M 113 00:06:21 113
437 Christopher Smith Male 114 M 114 Sleep When Were Dead! 00:06:21 114
345 Peter Oakes Male 115 M 115 00:06:22 115
1275 Michael Pollard Male 116 M 116 00:06:22 116
932 Dylan Williams Male 117 M 117 00:06:22 117
816 Aled Rhys Parry Male 118 M 118 00:06:23 118
686 Steve Harrison Male 119 M 119 00:06:23 119
228 Alun Huws Male 120 M 120 00:06:23 120
194 Geoff Harrison Male 121 M 121 Rhos On Sea CC 00:06:23 121
354 Gethin Owen Male 122 M 122 Velo Club Beverley 00:06:23 122
635 Dewi Emlyn Male 123 M 123 00:06:23 123
1226 Gerwyn Williams Male 124 M 124 00:06:24 124
92 Stephanie Clayton Female 1 F 1 #followthegiraffe 00:06:24 125
813 Kelvin Wyn Owen Male 125 M 125 00:06:24 126
189 Jake Halstead Male 126 M 126 Clwb Beicio Menai 00:06:24 127
400 Gareth Roberts Male 127 M 127 Wrexham fibrax rc 00:06:25 128
420 Sarah Ryder Female 2 F 2 00:06:25 129
617 Gary Wyn Davies Male 128 M 128 Ystwyth CC 00:06:25 130
54 Mark Bracegirdle Male 129 M 129 Holyhead Cycling club 00:06:25 131
713 Telor Iwan Male 130 M 130 00:06:25 132
512 Alan Williams Male 131 M 131 ENERGY 00:06:26 133
423 Thomas Saunders Male 132 M 132 00:06:26 134
1254 Ade Roberts Male 133 M 133 00:06:27 135
484 Kevin Vickers Male 134 M 134 Vickers Brothers 00:06:27 136
510 David Wilkins Male 135 M 135 Harworth & District 00:06:27 137
722 Arwel Jones Male 136 M 136 Energy Cycles 00:06:27 138
436 Paul Smedley Male 137 M 137 00:06:28 139
991 Martin Crosby Male 138 M 138 00:06:28 140
936 Harri Williams Male 139 M 139 00:06:28 141
61 James Britton Male 140 M 140 Knutsford Tri Club 00:06:28 142
264 Gareth Joyce Male 141 M 141 00:06:28 143
521 Gwynfor Williams Male 142 M 142 ENERGY CYCLES 00:06:29 144
661 Ian Gardner Male 143 M 143 Cardiff Met 00:06:29 145
191 Thomas Hardman Male 144 M 144 Knutsford Tri Club 00:06:29 146
1084 Graham Jones Male 145 M 145 00:06:29 147
336 Carl Murray Male 146 M 146 Dream Team 00:06:29 148
633 Owain Arwel Elias Male 147 M 147 Clwb Rasio Mona 00:06:29 149
742 Martin Jones Male 148 M 148 00:06:29 150
60 Edward Britton Male 149 M 149 Knutsford Tri Club 00:06:29 151
483 Gareth Vickers Male 150 M 150 Vickers Brothers 00:06:30 152
896 Gareth Tansley Male 151 M 151 00:06:30 153
766 Patrick Lee-Browne Male 152 M 152 00:06:31 154
681 Alun Hardman Male 153 M 153 00:06:31 155
979 Ben Cartwright Male 154 M 154 JCB 00:06:32 156
889 Sarah Soden Female 3 F 3 Leicester Forest Cycle Club 00:06:32 157
970 Andy Brailsford Male 155 M 155 Ythan CC 00:06:32 158
323 Julian Morewood Male 156 M 156 CRM 00:06:32 159
366 Graeme Peacock Male 157 M 157 00:06:32 160
592 Chris Chapman Male 158 M 158 The Buckley Skeletons 00:06:32 161
1266 Twm Bryn Male 159 M 159 00:06:34 162
96 Matthew Cole Male 160 M 160 00:06:34 163
553 Omar Al-Kadhimi Male 161 M 161 00:06:34 164
779 Owen Marshall Male 162 M 162 00:06:34 165
603 Rebecca Cook Female 4 F 4 Hafren CC 00:06:35 166
624 Mike Dovaston Male 163 M 163 kelloggs cc 00:06:35 167
391 Neil Riddle Male 164 M 164 00:06:35 168
344 Martin O Malley Male 165 M 165 00:06:35 169
950 Robert Woods Male 166 M 166 00:06:36 170
1120 Christian Maggs Male 167 M 167 00:06:36 171
260 Thomas Jones Male 168 M 168 00:06:36 172
1273 Rhirya Abowain Male 169 M 169 00:06:36 173
913 Paul Turton Male 170 M 170 mtb wales 00:06:36 174
285 Andrew Lawson Male 171 M 171 00:06:36 175
462 Lee Taylor Male 172 M 172 Tarvin cc 00:06:37 176
411 Stephen Robinson Male 173 M 173 00:06:37 177
607 Matt Coughlan Male 174 M 174 Chelmer Cycling Club 00:06:37 178
335 Marc Murphy Male 175 M 175 GMC Fire and Rescue 00:06:37 179
544 Paul Woodward Male 176 M 176 greater manchester fire & resc 00:06:37 180
556 David Archer Male 177 M 177 St Helens Mountaineering Club 00:06:37 181
190 Simon Hand Male 178 M 178 n/a 00:06:38 182
58 Mark Brearton Male 179 M 179 00:06:38 183
375 Mark Pritchard Male 180 M 180 00:06:38 184
164 Mark Fenton Male 181 M 181 00:06:38 185
114 Sally Cunliffe Female 5 F 5 V C Melyd 00:06:38 186
887 James Smith Male 182 M 182 Chippenham Wheelers 00:06:38 187
232 Stefan Imiolczyk Male 183 M 183 00:06:38 188
450 Graham Stacey Male 184 M 184 Team Repack 00:06:38 189
108 Lisa Cox Female 6 F 6 00:06:38 190
539 Richard Witton Male 185 M 185 Team Repack 00:06:39 191
274 Mike Knox Male 186 M 186 Kelloggs 00:06:39 192
825 Jeremy Phillips Male 187 M 187 00:06:39 193
506 Stuart Whaley Male 188 M 188 00:06:39 194
306 Trevor Marshall Male 189 M 189 00:06:39 195
373 Malcolm Price Male 190 M 190 Kelloggs 00:06:40 196
902 Peter Thomas Male 191 M 191 00:06:40 197
451 Nick Stacey Male 192 M 192 Team Repack 00:06:40 198
461 James Tate Male 193 M 193 Beacon RCC 00:06:40 199
576 Adrian Bowen Male 194 M 194 Rhos on sea 00:06:41 200