Showing 1 to 38 of 38 results
Bib First Name Surname Gen Gen Pos Cat Cat Pos Club Swim & Canoe Pos T1 Pos Bike Pos T2 Pos Run Pos Chip Time Chip Pos
36 Steve King Male 1 M40-49 1 NFTO Race Club / HKC 00:26:57 1 00:00:46 6 00:36:31 1 00:00:39 7 00:19:17 2 01:24:08 1
21 Ian Smith Male 2 M50-59 1 Monmouth 00:28:05 2 00:00:33 1 00:39:57 5 00:00:39 6 00:19:10 1 01:28:23 2
25 Nigel John Unwin Male 3 M50-59 2 bradford on avon canoe club 00:29:43 4 00:00:42 3 00:38:28 2 00:00:34 2 00:20:50 6 01:30:14 3
29 Andy John Childs Male 4 M40-49 2 Rugby Triathlon Club 00:31:07 8 00:01:04 12 00:39:43 3 00:00:54 23 00:22:00 12 01:34:45 4
33 Phil Holden Male 5 M40-49 3 SYTri 00:33:52 14 00:00:43 5 00:40:22 6 00:00:40 8 00:21:37 9 01:37:12 5
4 Sharon Colley Female 1 F40-49 1 hereford kayak club 00:29:06 3 00:00:38 2 00:44:46 16 00:00:45 14 00:22:41 15 01:37:54 6
40 Jason Bennett Male 6 MU40 1 Falcon Canoe Club/Kidlington R 00:30:58 7 00:01:10 15 00:45:05 17 00:01:09 27 00:20:13 4 01:38:32 7
27 Darren Richard Mitchelmore Male 7 M40-49 4 SYTri 00:38:15 22 00:00:43 4 00:39:46 4 00:00:43 13 00:19:50 3 01:39:16 8
26 Julian Brewer Male 8 M40-49 5 00:34:48 16 00:01:14 17 00:41:09 8 00:00:57 24 00:21:51 11 01:39:57 9
34 Nigel Leeson Male 9 M40-49 6 MADCC 00:34:27 15 00:01:18 19 00:41:51 10 00:00:48 17 00:21:43 10 01:40:05 10
17 John Kavanagh Male 10 M50-59 3 Macclesfield and District Cano 00:31:44 9 00:01:02 11 00:44:31 15 00:00:53 22 00:24:03 20 01:42:11 11
39 John Jackson Male 11 MU40 2 Hereford Kayak Club 00:30:21 5 00:01:49 28 00:46:21 22 00:00:59 25 00:22:47 16 01:42:15 12
30 George Graham Male 12 M40-49 7 00:38:59 25 00:01:01 10 00:42:00 11 00:00:43 12 00:21:15 8 01:43:56 13
20 John Graham Ellwood Male 13 M50-59 4 BCCC 00:35:01 17 00:01:58 30 00:45:31 19 00:01:37 37 00:20:26 5 01:44:31 14
1 Jean Ashley Female 2 F50-59 1 Chester Tri Club 00:32:10 12 00:00:55 9 00:46:48 23 00:00:41 9 00:24:19 23 01:44:51 15
38 Jack Andrew Cole Jeffery Male 14 MU40 3 00:40:39 27 00:00:55 8 00:40:55 7 00:00:48 16 00:22:04 13 01:45:18 16
12 Rachel Bennett Female 3 FU40 1 Falcon Canoe Club/Kidlington R 00:32:06 11 00:01:12 16 00:47:58 27 00:01:11 31 00:22:57 17 01:45:22 17
19 Nicholas E.D. Price Male 15 M50-59 5 MADCC 00:31:58 10 00:01:06 13 00:47:46 26 00:01:11 30 00:23:54 19 01:45:52 18
32 Lance Ball Male 16 M40-49 8 Wrecsam Tri 00:39:07 26 00:01:34 25 00:42:57 13 00:00:48 18 00:22:24 14 01:46:47 19
18 John Redmond Male 17 M50-59 6 Bradford & Bingley Canoe Club 00:37:03 18 00:01:45 27 00:42:55 12 00:01:01 26 00:26:52 28 01:49:33 20
41 Jack Edward Garner Male 18 MU40 4 Lincsquad 00:40:41 28 00:01:21 21 00:41:34 9 00:00:41 10 00:25:29 25 01:49:44 21
15 Kate Ashley Female 4 FU40 2 00:32:16 13 00:00:48 7 00:50:12 28 00:00:32 1 00:27:28 30 01:51:13 22
9 Kate Alice Robinson Female 5 FU40 3 00:37:21 20 00:01:19 20 00:47:41 25 00:00:53 21 00:25:34 26 01:52:46 23
23 Tim Jones Male 19 M50-59 7 shropshire shufflers 00:46:34 35 00:02:13 32 00:43:41 14 00:00:35 3 00:23:08 18 01:56:08 24
35 Mike Waters Male 20 M40-49 9 Wrecsam Tri 00:38:33 24 00:01:58 31 00:45:52 21 00:01:10 28 00:29:09 32 01:56:40 25
28 Jeff Chappill Male 21 M40-49 10 LIncsquad 00:44:03 32 00:01:34 24 00:45:31 18 00:01:33 35 00:24:05 21 01:56:43 26
16 Alistair James Bates Male 22 M60+ 1 SYTri 00:42:31 31 00:02:31 33 00:45:50 20 00:01:10 29 00:27:29 31 01:59:30 27
10 Claire Louise Moran Female 6 FU40 4 Worcester Tri club 00:30:39 6 00:01:14 18 01:06:09 37 00:00:48 15 00:24:11 22 02:02:58 28
8 Anita Elizabeth Maria Evans Female 7 FU40 5 00:37:05 19 00:01:40 26 00:54:09 33 00:00:49 19 00:29:19 33 02:02:59 29
3 Catherine Rebecca Allen Female 8 F40-49 2 No Name Swim Club 00:41:56 29 00:03:10 37 00:47:22 24 00:01:16 32 00:31:02 36 02:04:44 30
31 Christopher Green Male 23 M40-49 11 00:42:23 30 00:02:51 35 00:56:00 34 00:02:58 38 00:21:01 7 02:05:12 31
7 Deb May Female 9 F40-49 3 00:37:42 21 00:01:33 23 00:56:06 35 00:00:37 5 00:30:49 35 02:06:45 32
5 Maria Spurling Female 10 F40-49 4 SYTri 00:47:53 36 00:01:07 14 00:52:34 31 00:00:36 4 00:24:52 24 02:06:59 33
13 Kathryn Mair Female 11 FU40 6 00:46:29 34 00:02:34 34 00:51:14 30 00:00:43 11 00:26:43 27 02:07:41 34
11 Rosanna Fildes Female 12 FU40 7 00:46:00 33 00:03:02 36 00:53:56 32 00:01:37 36 00:26:53 29 02:11:25 35
6 Charlotte Ann Martindale Female 13 F40-49 5 00:49:42 37 00:01:56 29 00:50:40 29 00:00:51 20 00:31:36 37 02:14:43 36
22 Breffni Michael O'Connor Male 24 M50-59 8 Falcon 00:38:29 23 00:01:32 22 01:07:52 38 00:01:30 33 00:30:33 34 02:19:54 37
2 Donna Louise Hawkins Female 14 F50-59 2 00:52:59 38 00:03:11 38 01:04:45 36 00:01:33 34 00:39:34 38 02:42:00 38