Showing 1 to 100 of 164 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position
77 Rhodri Ap Dyfrig Male 15 MOPEN 8 INTR Tri 01:50:20 15
143 Gethin Armstrong Male 4 MOPEN 3 01:40:21 4
134 Helen Ashworth Female 17 FOPEN 9 Prestatyn Running Club 02:22:35 82
111 Giorgio Bagordo Male 38 MOPEN 19 02:08:48 42
22 Darren Baker Male 57 M40+ 20 Dee Orienteering Club 02:18:13 63
43 Simon Barkley Male 8 M40+ 3 Oswestry Olympians 01:47:27 8
170 Alan Bateson Male 18 MOPEN 10 01:54:09 19
168 Helen Baxandall Female 43 F50+ 8 Prestatyn Running Club 02:46:04 137
124 Roger Beech Male 62 M40+ 22 02:21:47 78
165 Nigel Best Male 87 M50+ 13 02:35:48 120
50 Steve Birch Male 98 MOPEN 44 02:53:36 147
173 Pete Blackburne Male 45 M50+ 6 02:11:03 49
6 Rob Bradley Male 34 M40+ 14 Presteigne pacers 02:06:43 37
151 Jeremy Brett Male 74 M40+ 29 Cerist Triathlon Club 02:27:09 98
56 Gil Bub Male 81 M40+ 33 02:30:39 110
91 Nicola Burgess Female 59 F40+ 22 Cerist Triathlon Club 03:09:29 158
26 Mark Byrne Male 3 MOPEN 2 Wrexham AC 01:38:36 3
68 Kenneth Caulkett Male 2 MOPEN 1 Aberystwyth AC 01:38:13 2
87 Ali Chant Male 13 M40+ 6 Eryri Harriers 01:49:50 13
42 Ruth Chapman Female 27 FOPEN 13 02:29:27 105
144 Dan Collister Male 6 MOPEN 5 01:45:19 6
145 Jo Collister Female 10 FOPEN 5 02:18:48 67
149 Stuart Colwill Male 92 M60+ 3 02:44:24 131
48 Kate Cooper Female 33 FOPEN 15 Stowmarket Striders 02:33:38 118
193 David Crozier Male 50 MOPEN 27 02:11:59 54
64 Rowenna Darlington Female 20 FOPEN 11 02:24:06 86
94 Malcolm Davies Male 23 MOPEN 13 01:58:04 24
160 Sharon Davies Female 50 FOPEN 21 Dolly Mixtures 02:56:45 148
179 Iain Davies-Moore Male 29 M40+ 11 02:03:39 32
110 Christopher Dean Male 46 MOPEN 24 Warley Woods Pacers 02:11:13 50
138 Colin Downey Male 85 M50+ 11 Stourbridge Running Club 02:33:19 116
105 Marissa Duggan Female 11 F40+ 5 02:19:25 70
174 Dyfan Dwyfor Male 20 MOPEN 11 01:55:21 21
114 Val Edwards Female 14 F60+ 1 02:20:20 74
84 Angie Edwards Female 28 F60+ 2 Cerist Triathlon Club 02:29:40 106
66 Rebecca Elliot Female 29 F40+ 11 02:30:27 108
71 Andrew Ellis Male 21 M40+ 9 Cerist Triathlon Club 01:56:35 22
128 Ian Ellis Male 26 MOPEN 14 Mercia Fell Runners 02:01:13 29
29 Gethin Evans Male 22 MOPEN 12 Prestatyn Running Club 01:56:35 23
99 Gill Evans Female 9 F50+ 1 Shrewsbury Athletic Club 02:18:48 66
97 Joanne Finkel Female 55 F40+ 19 Southville Running Club 03:04:25 153
36 Angus Fisher Male 52 MOPEN 29 02:12:36 56
154 Alex Flynn Male 35 MOPEN 18 02:07:05 38
194 Bryn Fogren Male 28 MOPEN 15 02:02:12 31
164 Marlon Frost Male 49 M40+ 17 02:11:55 53
102 Alison Frost Female 38 F40+ 14 02:43:11 129
191 Claire Gadsby Female 44 FOPEN 17 02:46:05 138
82 Laura Gale Female 16 FOPEN 8 Bournville Harriers 02:20:37 76
163 David Game Male 66 M60+ 2 mid essex casuals 02:22:50 83
135 Aine Garvey Female 51 FOPEN 22 Bournville Harriers 02:58:28 149
119 Jonathan Gilling Male 1 M40+ 1 Wells City Harriers 01:37:48 1
192 Stephen Gleave Male 61 M40+ 21 02:21:33 77
181 Gruffudd Glyn Male 41 MOPEN 21 02:10:02 45
180 Dylan Griffiths Male 5 MOPEN 4 01:41:36 5
166 Glyn Griffiths Male 25 M50+ 3 Eryri Harriers 02:00:47 28
185 Enid Gruffudd Female 2 F40+ 1 Aberystwyth AC 01:58:46 25
190 Ffion Gwyn Female 57 FOPEN 23 03:07:19 156
16 Jason Harper Male 37 M40+ 16 James Harper Health and Fitnes 02:08:30 40
189 Ruth Hector Female 61 FOPEN 24 03:17:50 161
130 Mark Hobley Male 79 M40+ 31 02:30:10 107
38 Rob Hodgkinson Male 99 M50+ 16 03:06:09 155
81 Thomas Holden Male 75 MOPEN 34 BMF 02:27:34 99
140 Goronwy Hughes Male 19 M40+ 8 Hebog 01:55:08 20
90 Gordon Hughes Male 84 MOPEN 39 02:33:16 115
62 Carys Hughes Female 45 FOPEN 18 02:46:58 139
80 Nia Hughes Female 54 F50+ 10 03:03:00 152
24 Gerallt Hughes Male 100 MOPEN 45 03:12:05 160
100 Meinir Huws Female 31 F50+ 4 Abergele Harriers 02:32:23 114
161 Thelma James Female 7 F40+ 3 02:18:22 64
147 Cemlyn Jeffreys Male 82 MOPEN 37 02:31:01 111
104 Rhys Jenkins Male 42 MOPEN 22 02:10:13 46
150 Mark Jones Male 11 M40+ 4 Colwyn Bay Athletics Club 01:48:37 11
156 Nathan Jones Male 32 MOPEN 16 02:04:46 35
157 Anthony Jones Male 33 MOPEN 17 02:04:46 36
188 Bernie Jones Male 39 M50+ 4 Maldwyn Harriers 02:09:02 43
76 Patrick Jones Male 48 MOPEN 26 02:11:43 52
125 Richard Jones Male 51 MOPEN 28 02:12:02 55
72 Anwen Jones Female 5 FOPEN 3 Cerist Triathlon Club 02:15:24 59
39 Gwyn Jones Male 55 M50+ 8 02:16:06 60
116 Dwynwen Jones Female 13 F40+ 6 02:19:30 72
79 Paul Jones Male 88 MOPEN 40 02:36:57 123
107 Brenda Jones Female 47 F70+ 1 Bro Dysynni 02:49:44 142
41 Simon Kenton Male 72 M40+ 28 02:25:52 95
152 Nina Killick Female 46 F50+ 9 Town and Country Harriers 02:48:21 141
51 Dave Kirkby Male 91 M40+ 35 Eryri Harriers 02:40:22 127
10 Christiane Kloos Female 52 F40+ 17 Aberystwyth AC 02:59:29 150
92 Robert Laing Male 90 MOPEN 41 02:40:06 125
123 Kevin Lane Male 36 M40+ 15 02:07:20 39
27 Carla Lauder Female 48 FOPEN 19 02:51:44 143
86 Helen Lawrence Female 40 F40+ 15 Bournville Harriers 02:44:52 132
11 Clare Leather - Day Female 25 F40+ 9 Aberystwyth AC 02:28:36 101
35 Peter Lefort Male 58 MOPEN 30 02:19:05 68
96 Lina Lesutiene Female 12 FOPEN 6 Aberystwyth AC 02:19:25 71
187 Arwel Lewis Male 9 M50+ 1 Eryri Harriers 01:47:54 9
9 Elfyn Lewis Male 30 M40+ 12 Eryri Harriers 02:04:17 33
183 Jo Lewis Female 23 F40+ 8 Prestatyn Running Club 02:25:15 94
78 Iestyn Lloyd Male 47 MOPEN 25 02:11:41 51
118 David Lloyd Male 54 M50+ 7 02:14:06 58
52 Allan Lloyd-Haydock Male 95 M40+ 36 02:47:20 140
23 Richard Long Male 65 M60+ 1 Serpentine RC 02:22:24 81