Showing 1 to 100 of 923 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
595 Eleanor ABBS Female 256 FS 63 02:03:42 727 02:02:48 723
65 Paula ADAMS Female 20 FV45 5 North Herts Road Runners 01:33:19 151 01:33:08 150
707 Anne ADKINS Female 363 FV45 108 Woking Athletic Club 02:25:15 879 02:24:03 875
551 Dan AINSCOW Male 510 MV40 223 BRJ 02:18:49 849 02:17:38 844
312 Linda AIRD Female 141 FV55 7 North Herts Road Runners 01:53:13 536 01:52:48 540
501 Gary ALBON Male 471 MV50 92 Biggleswade AC 02:05:02 741 02:03:58 735
986 Carl ALBONE Male 171 MS 73 01:36:37 199 01:36:32 202
1001 Stuart ALDOUS Male 318 MS 111 Riverside Runners St Neots 01:46:56 411 01:46:35 412
421 Jon ANDERSON Male 44 MV50 4 Cambridge & Coleridge 01:24:29 44 01:24:23 44
692 Jonathan ANDERSON Male 169 MS 72 01:36:28 197 01:36:08 196
1002 Lynne ANDERSON Female 45 FS 19 01:40:29 262 01:40:08 260
1173 Rebecca Louise ANDERSON Female 145 FV45 37 01:53:48 549 01:53:01 542
431 Ben ARGYLE Male 78 MS 40 01:27:42 81 01:27:39 82
183 John ARMSTRONG Male 42 MV40 14 Mornington Chasers 01:24:07 42 01:24:04 42
1054 Charlie ARNOLD Male 306 MV50 52 Biggleswade AC 01:45:47 391 01:45:17 386
861 Jenny ARSHED Female 287 FV35 121 Riverside Runners St Neots 02:09:33 775 02:08:28 775
853 Ruth ASHTON Female 3 FS 3 Mornington Chasers 01:27:33 80 01:27:24 77
404 Paul ASHTON Male 465 MV40 210 02:02:18 714 02:01:40 714
414 John ATHERTON Male 466 MV40 211 02:03:15 718 02:03:01 727
992 Mandy ATTREE Female 160 FV45 41 St Albans Striders 01:54:47 573 01:54:00 572
884 Simon AUSTIN Male 294 MV40 135 01:45:03 373 01:44:43 372
1191 Marta BAGNATI Female 10 FS 6 Serpentine Running Club 01:29:43 109 01:29:37 107
40 Mark BAILEY Male 363 MV40 163 01:50:28 483 01:49:59 483
1138 Rosemary BAINS Female 142 FV55 8 Trent Park Running Club 01:53:20 540 01:52:51 541
264 Paul BAIRD Male 208 MV40 96 01:40:04 250 01:39:34 247
789 Jason BAKER Male 447 MS 144 01:58:44 660 01:57:56 660
478 Christine BAKER Female 292 FV45 80 Muddy Mucky Munkeys 02:09:50 783 02:09:00 783
269 Caroline BAKER Female 323 FV35 134 02:16:09 829 02:15:03 824
593 Gary BALDWIN Male 330 MV50 58 Biggleswade AC 01:47:45 431 01:47:26 430
1134 Cheryl BANDORSKI Female 330 FV35 138 Cambourne Womens Running Netwo 02:17:43 838 02:16:47 834
699 Jen BANFIELD Female 177 FS 43 01:56:09 598 01:55:48 605
437 JEREMY BANGS Male 456 MV40 204 01:59:34 684 01:58:56 684
794 Rebecca BARDEN Female 60 FV45 16 Garden City Runners 01:43:22 323 01:43:12 328
447 Sarah BARFIELD Female 380 FV45 118 Fetcheveryone Running Club 02:40:35 905 02:39:20 902
27 Georgia BARKER Female 207 FV35 88 Biggleswade AC 01:58:23 650 01:57:31 648
28 Richard BARKER Male 443 MV40 197 Biggleswade AC 01:58:23 651 01:57:31 649
545 Nicky BARLOW Female 216 FV35 93 BRJ 01:58:57 664 01:57:54 658
929 Thomas BARRANCE Male 501 MS 161 02:14:37 815 02:13:25 810
490 Jacob BARTRAM Male 220 MV40 101 01:40:53 269 01:40:52 272
489 Hannah BARTRAM Female 225 FV35 95 01:59:31 681 01:58:46 678
410 Diana BASS Female 180 FS 46 01:56:37 607 01:55:47 604
917 Anna BASSIL Female 89 FV35 35 01:46:33 406 01:46:12 403
132 Paolo BASSO Male 53 MV40 16 Bedford Harriers 01:25:26 53 01:25:24 54
775 John BATCHELOR Male 231 MV40 108 BRJ 01:41:36 282 01:41:17 282
426 Richard BATE Male 13 MS 10 Fairlands Valley Spartans 01:17:40 13 01:17:39 13
688 Roger BATTING Male 335 MV40 153 01:48:36 442 01:47:51 439
333 Rebecca BAXTER Female 43 FV45 10 Bedford Harriers 01:40:19 258 01:39:58 256
761 Richard BAXTER Male 356 MS 122 01:50:05 472 01:49:28 469
504 Judith BEARD Female 211 FV45 50 St Albans Striders 01:58:36 656 01:57:49 656
1042 Nicolas BEARDON Male 138 MV50 18 Bedford Harriers 01:33:40 158 01:33:37 160
512 Louise BEARMAN Female 269 FS 66 BRJ 02:05:01 740 02:03:58 734
242 Sarah BEASLEY Female 356 FV35 148 02:22:58 871 02:21:39 865
374 Paul BEASTALL Male 400 MV40 177 Cambridge & Coleridge 01:53:34 544 01:53:04 544
301 Karl BEDINGFIELD Male 134 MV50 17 Ely Runners 01:33:30 154 01:33:18 153
211 David BELL Male 481 MV40 215 Yaxley Runners 02:07:18 758 02:06:11 754
212 Kerrie BELL Female 277 FV35 115 02:07:18 759 02:06:12 755
985 Michael BENDZULLA Male 462 MS 145 02:01:24 704 02:01:07 710
397 Andy BENT Male 50 MS 29 01:25:13 50 01:25:10 50
728 James BENTALL Male 187 MV40 80 Harpenden Arrows 01:38:16 222 01:38:03 222
1015 Thomas BENTON Male 317 MS 110 01:46:44 407 01:46:29 410
161 Vicky BERRY Female 342 FV45 98 02:19:47 855 02:18:44 850
107 Marc BIBAUD Male 214 MV40 98 Edmonton RC 01:40:17 257 01:40:10 261
1071 Rob BING Male 385 MV40 169 Wellingborough & District 01:52:23 522 01:51:46 519
425 Paul BINGHAM Male 424 MV40 190 Thetford AC 01:56:30 603 01:55:38 601
808 Graham BLACKBURN Male 101 MV40 44 Fairlands Valley Spartans 01:30:18 112 01:30:13 112
20 Janice BLAKE Female 317 FV45 91 Biggleswade AC 02:15:26 822 02:14:31 817
697 Pauline BLAKE Female 365 FV55 23 Cambridge & Coleridge 02:27:22 882 02:26:05 879
37 Ros BODI Female 352 FV45 103 Biggleswade AC 02:22:28 867 02:21:17 864
602 Andrew BOOTH Male 423 MV40 189 01:56:19 601 01:55:24 598
315 Joanne BOOTH Female 282 FV35 119 02:08:20 767 02:07:30 768
229 Simon BOOTHBY Male 128 MV40 55 Riverside Runners St Neots 01:32:40 147 01:32:33 148
228 Lucy BOOTHBY Female DNF FV45 DNF Riverside Runners St Neots DNF DNF DNF DNF
705 Graham BOSWELL Male 336 MV50 59 Royston Runners 01:48:46 445 01:47:59 441
704 Cheryl BOSWELL Female 233 FV55 17 Royston Runners 02:00:36 693 01:59:49 694
670 Paul BOTHA Male 253 MV40 119 01:42:52 312 01:42:37 315
754 Luke Bowie Male 140 MS 61 Trent Park Running Club 01:33:49 160 01:33:35 159
1058 Rachel BOXALL Female 295 FV35 125 02:10:05 787 02:09:25 787
1057 Mike BOXALL Male 492 MS 158 02:10:05 788 02:09:25 788
1038 Elaine BRASSINGTON Female 388 FV35 155 Chineham Park Running Club 03:03:04 914 03:01:50 911
56 David BRAY Male 58 MV40 19 Haverhill Running Club 01:25:42 58 01:25:35 58
311 Don BRAZIER Male 209 MV50 31 Yaxley Runners 01:40:08 251 01:39:59 258
710 Richard BREAM Male 436 MS 141 BRJ 01:57:40 630 01:56:48 630
85 Martyn BREARLEY Male 230 MV40 107 Cambridge & Coleridge 01:41:29 280 01:41:18 283
1193 Julian BRERETON Male 144 MV40 62 01:34:03 165 01:33:56 165
1079 Dee BRETNALL Female 235 FV45 59 Harpenden Arrows 02:00:46 695 02:00:01 698
1128 Richard BREWIS Male 284 MS 101 01:44:32 356 01:44:19 355
259 Martin BRIGDEN Male 290 MV50 47 01:44:52 365 01:44:28 365
2 Maria BRIGHTWELL Female 95 FV45 22 Cambridge & Coleridge 01:47:18 419 01:46:13 404
1017 David Charles BROOKES Male 15 MS 11 Cambridge Triathlon Club 01:18:01 15 01:18:00 15
573 Neil BROOKS Male 191 MV40 83 Trent Park Running Club 01:38:33 228 01:38:19 228
897 CARLA BROWN Female 8 FS 5 Cambridge & Coleridge 01:29:13 100 01:29:09 100
799 Christopher BROWN Male 111 MV50 12 BRJ 01:31:16 124 01:31:10 125
435 Adam BROWN Male 486 MS 157 02:08:49 770 02:08:08 770
349 Sam BROWN Female 321 FV35 133 BRJ 02:15:56 827 02:14:51 822
273 Andyarbruce BRUCE Male 391 MV50 73 Biggleswade AC 01:52:58 531 01:52:28 535
16 Debbie BRYANT Female 56 FV45 14 Biggleswade AC 01:42:14 299 01:41:43 296
496 Gaelle BRYANT Female 201 FV35 87 01:58:05 643 01:57:22 643
627 Pete BUCKINGHAM Male 217 MV50 34 01:40:37 266 01:40:15 265
411 Emma BUCKLAND Female 17 FV35 5 Cambridge & Coleridge 01:32:15 139 01:32:06 140
518 Trevor BUNCH Male 57 MV40 18 Haverhill Running Club 01:25:42 57 01:25:35 57