Showing 1 to 100 of 330 results
Bib First Name Surname Gen Gen Pos Cat Cat Pos Club Gun Time O/A Pos Chip Time Chip Pos
1 Matthew Roberts Male 1 MOPEN 1 Eryri Harriers 01:25:01 1 01:25:00 1
199 Harry Jones Male 2 MOPEN 2 01:25:11 2 01:25:10 2
399 Tomos Roberts Male 3 MOPEN 3 Meirionydd Running Club 01:26:21 3 01:26:20 3
110 Jamie Farmer Male 4 MOPEN 4 David Lloyd Redway Runners 01:30:43 4 01:30:40 4
338 Sean Taylor Male 5 MOPEN 5 Pont-Y-Pwl District Runners 01:32:13 5 01:32:12 5
10 Dyfed Whiteside Thomas Male 6 M40+ 1 Eryri Harriers 01:33:50 6 01:33:49 6
2 Charlie Sharpe Male 7 MOPEN 6 Spectrum Striders RC 01:34:23 7 01:34:22 7
39 Robin Biles Male 8 M40+ 2 Birmingham Running Athletics a 01:34:30 8 01:34:29 8
260 Adam Newton Male 9 MOPEN 7 Swansea Harriers AC 01:34:44 9 01:34:43 9
61 Kenneth Caulkett Male 10 MOPEN 8 Aberystwyth AC 01:34:51 10 01:34:50 10
3 Paul Wathan Male 11 MOPEN 9 01:36:26 11 01:36:25 11
4 Dafydd Roberts Male 12 M50+ 1 Old Skool MTB 01:37:00 12 01:36:59 12
109 Mike Evans Male 13 MOPEN 10 Dirty Daps Muddy Tracks 01:37:34 13 01:37:32 13
25 Carl Aveyard Male 14 MOPEN 11 Mercia Fell RC 01:38:24 14 01:38:23 14
403 James Toohey Male 15 MOPEN 12 Liverpool RC 01:39:01 15 01:38:57 15
223 Edward Land Male 16 MOPEN 13 Aberystwyth AC 01:39:10 16 01:39:08 16
401 Ian Magill Male 17 M40+ 3 Liverpool RC 01:39:36 17 01:39:32 17
9 Dylan Griffiths Male 18 MOPEN 14 01:40:08 18 01:40:06 18
8 Mark Atherton Male 19 M40+ 4 01:40:24 19 01:40:23 19
133 John Gorzynski Male 20 MOPEN 15 01:41:16 20 01:41:15 20
38 David Betteley Male 21 M40+ 5 South Cheshire Harriers 01:41:39 21 01:41:38 21
394 Dave Woodvine Male 22 M40+ 6 Shropshire Shufflers 01:41:50 22 01:41:44 22
287 Dave Powell Male 23 M50+ 2 Aberystwyth AC 01:42:02 23 01:41:59 23
49 Kevin Brennan Male 24 M40+ 7 St. Helens Striders 01:42:35 24 01:42:33 24
321 Leigh Simmonds Male 25 M40+ 8 Dirty Daps Muddy Tracks 01:43:19 25 01:43:14 25
363 Tony Wardle Male 26 M40+ 9 South Cheshire Harriers 01:43:25 26 01:43:22 26
386 David Wilson Male 27 M40+ 10 South Cheshire Harriers 01:43:37 27 01:43:34 27
20 Rhodri Ap Dyfrig Male 28 MOPEN 16 INTR Tri 01:43:53 28 01:43:50 28
373 Seamus White Male 29 MOPEN 17 Staffordshire Moorlands AC 01:44:03 29 01:44:02 29
13 John Morris Male 30 MOPEN 18 Denbigh Harriers 01:44:15 30 01:44:14 30
359 Victoria Walls Female 1 FOPEN 1 Spectrum Striders RC 01:44:58 31 01:44:50 31
318 Neil Sharp Male 31 M40+ 11 01:45:12 32 01:45:11 32
60 Stuart Carroll Male 32 M40+ 12 Royton RR 01:45:25 33 01:45:19 33
345 Neil Toner Male 33 M40+ 13 Wirral AC 01:45:36 34 01:45:35 34
393 Tim Woodier Male 34 MOPEN 19 Mynydd Du Mountain Runners 01:45:39 35 01:45:37 35
251 Ray Morgan Male 35 MOPEN 20 Mynydd Du Mountain Runners 01:45:58 36 01:45:57 36
178 Gary House Male 36 MOPEN 21 RUN-STRONG.co.uk 01:46:00 37 01:45:58 37
89 Mike Dunn Male 37 MOPEN 22 01:46:21 38 01:46:15 38
255 Frank Murphy Male 38 MOPEN 23 Stoke FIT 01:46:51 39 01:46:37 39
360 Andrew Walsh Male 39 MOPEN 24 Griffithstown Harriers 01:47:11 40 01:46:58 40
308 Phil Roberts Male 40 MOPEN 25 1868racing /antur stiniog 01:47:30 41 01:47:19 41
106 Gary English Male 41 M50+ 3 Liverpool RC 01:47:51 42 01:47:47 42
231 Peter Lloyd Male 42 M40+ 14 South Cheshire Harriers 01:47:58 43 01:47:55 43
354 Andrew Wales Male 43 MOPEN 26 Shrewsbury Tri Club 01:48:04 44 01:47:56 44
147 Simon Hall Male 44 MOPEN 27 Sarn Helen Club 01:48:09 45 01:48:06 45
15 Owain Fychan Male 45 M40+ 15 Cerist Tri Club 01:48:23 46 01:48:11 46
196 Dylan Jones Male 46 MOPEN 28 Cerist Tri Club 01:48:23 47 01:48:11 47
112 Gary Fielding Male 47 M40+ 16 Royton RR 01:49:08 48 01:49:02 48
102 Ian Ellis Male 48 MOPEN 29 Mercia Fell RC 01:49:23 49 01:49:21 49
153 Boe Harper Male 49 MOPEN 30 Stubbington Green Runners AC 01:49:28 50 01:49:23 50
388 Robert Wilson Male 50 M40+ 17 South Cheshire Harriers 01:49:44 51 01:49:40 52
276 Stuart Pearson Male 51 M40+ 18 Bournville Harriers 01:49:46 52 01:49:33 51
290 Julian Price Male 52 M40+ 19 Mynydd Du Mountain Runners 01:50:21 53 01:50:11 53
64 Ashley Charlwood Male 53 M40+ 20 01:50:22 54 01:50:15 54
232 Chris Lowe Male 54 M40+ 21 Royton RR 01:50:22 55 01:50:16 55
185 Llion Iwan Male 55 M40+ 22 01:50:25 56 01:50:23 56
90 Amy Durrant Female 2 FOPEN 2 South Cheshire Harriers 01:50:35 57 01:50:31 57
62 Sean Chambers Male 56 MOPEN 31 01:50:50 58 01:50:47 58
82 Alan Dean Male 57 M40+ 23 Shrewsbury Tri Club 01:50:58 59 01:50:51 59
405 Paul Hodges Male 58 M40+ 24 Eryri Harriers 01:51:15 60 01:51:03 60
382 Rob Williams Male 59 MOPEN 32 Kirkby Milers AC 01:51:38 61 01:51:34 61
187 Darren Jarman Male 60 MOPEN 33 SYTri Shrewsbury 01:51:41 62 01:51:37 63
76 Nicola Davies Female 3 FOPEN 3 Shropshire Shufflers 01:51:53 63 01:51:46 65
299 Alex Reily Male 61 MOPEN 34 01:52:00 64 01:51:36 62
358 Terry Wall Male 62 M40+ 25 Trentham RC 01:52:02 65 01:51:42 64
206 Tom Jones Male 63 M40+ 26 Bro Dysynni AC 01:52:06 66 01:51:51 66
77 Nigel Davies Male 64 M40+ 27 Sarn Helen Club 01:52:08 67 01:52:02 67
270 Emlyn Owen Male 65 M40+ 28 Eryri Harriers 01:52:26 68 01:52:25 68
17 Dean Allison Male 66 MOPEN 35 01:52:58 69 01:52:57 69
310 Richard Rollins Male 67 M40+ 29 Bournville Harriers 01:53:33 70 01:53:19 70
273 Nick Owen Male 68 MOPEN 36 01:53:45 71 01:53:45 71
29 James Baldock Male 69 MOPEN 37 Clent Coyotes 01:54:03 72 01:53:58 72
183 Paul Ingram Male 70 M40+ 30 SYTri Shrewsbury 01:54:18 73 01:54:11 73
7 Emma Bayliss Female 4 FOPEN 4 Mynydd Du Mountain Runners 01:54:22 74 01:54:20 74
163 Michael Henley Male 71 MOPEN 38 01:54:47 75 01:54:44 76
180 Linda Howell Female 5 FOPEN 5 Bournville Harriers 01:54:48 76 01:54:34 75
12 Emma Collins Female 6 F50+ 1 Denbigh Harriers 01:55:25 77 01:55:22 78
317 Paul Scullion Male 72 M50+ 4 Aberystwyth AC 01:55:26 78 01:55:12 77
243 John Mckeon Male 73 MOPEN 39 Bournville Harriers 01:55:37 79 01:55:23 79
100 Andrew Ellis Male 74 M40+ 31 Cerist Tri Club 01:55:48 80 01:55:33 80
342 Des Thorpe Male 75 M50+ 5 Royton RR 01:56:22 81 01:56:16 81
366 Lucy Wasse Female 7 FOPEN 6 01:56:31 82 01:56:25 82
203 Meinir Jones Female 8 F40+ 1 Run4All RC 01:56:46 83 01:56:38 83
300 Katie Latham Renkel Female 9 FOPEN 7 South Cheshire Harriers 01:56:47 84 01:56:43 84
216 Jonathan Kettle Male 76 M40+ 32 Dirty Daps Muddy Tracks 01:57:27 85 01:57:26 85
406 Dic Evans Male 77 M60+ 1 Cardiff AC 01:58:06 86 01:58:02 86
11 Georgie Gair Female 10 FOPEN 8 Stubbington Green Runners AC 01:58:19 87 01:58:14 88
136 Colin Green Male 78 M40+ 33 Royton RR 01:58:31 88 01:58:25 89
47 Phillip Box Male 79 MOPEN 40 01:58:39 89 01:58:14 87
229 Jon Link Male 80 MOPEN 41 Black Country Triathletes 01:58:40 90 01:58:33 90
343 Craig Tipton Male 81 M40+ 34 Ackworth Road Runners 01:59:17 91 01:59:12 92
361 John Warburton Male 82 MOPEN 42 Wrekin Road Runners 01:59:20 92 01:59:04 91
192 Steve Johnson Male 83 M40+ 35 Shrewsbury Tri Club 01:59:45 93 01:59:38 94
245 Roger Mills Male 84 M40+ 36 Fairwater Runners 02:00:00 94 01:59:33 93
91 George Eadon Male 85 MOPEN 43 Sarn Helen Club 02:00:20 95 02:00:18 96
97 Vince Edwards Male 86 M40+ 37 02:00:30 96 02:00:02 95
374 Bruce Whittam Male 87 M50+ 6 Royton RR 02:01:02 97 02:00:56 98
63 Jon Chapman Male 88 MOPEN 44 Spectrum Striders RC 02:01:07 98 02:00:59 100
128 James Glover Male 89 MOPEN 45 02:01:15 99 02:00:59 99
385 Stephen Williams Male 90 MOPEN 46 02:01:17 100 02:01:13 101