Showing 301 to 400 of 1130 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
963 Diane Duret Female 398 F40+ 95 City of Chester Triathlon Club 02:47:44 1083 02:46:00 1080
718 Monise Durrani Female 303 F35+ 25 02:26:41 947 02:25:10 943
1039 Mary-Ann Dutton Female 208 FOPEN 64 02:13:25 779 02:13:13 798
1053 Robert Duxbury Male 395 MOPEN 134 01:58:59 487 01:58:20 491
953 Lisa Dyson Female 262 F45+ 45 02:21:03 880 02:19:21 870
956 Bill Dyson Male 690 M50+ 121 02:53:27 1097 02:51:45 1092
1396 Ashley Eastwood Male 188 M50+ 25 01:46:05 214 01:45:55 219
1374 Neil Eaton Male 193 MOPEN 72 01:46:16 219 01:46:02 223
1361 Catherine Eaton Female 51 F35+ 8 Tyne Bridge Harriers 01:52:28 330 01:51:54 328
1365 Darren Eccles Male 340 MOPEN 113 Ulverston Triathlon Club 01:56:08 411 01:56:03 430
802 John Edmondson Male 278 M60+ 8 Kendal AAC 01:52:26 328 01:52:08 335
366 Kathy Edmondson Female 331 FOPEN 99 Glaxo Hoad Hill Harriers 02:30:18 984 02:28:27 975
1095 Dominic Edwards Male 247 M40+ 56 Saddleworth Running Club 01:50:18 289 01:49:13 284
321 Amy Edwards Female 108 F40+ 27 City of Chester Triathlon Club 02:01:21 536 01:59:35 531
884 Marty Eke Male 365 MOPEN 123 01:57:28 444 01:55:55 428
823 Rebecca Eley Female 67 FOPEN 26 Glaxo Hoad Hill Harriers 01:55:27 398 01:54:13 388
583 Mike Ellis Male 565 M40+ 93 02:12:49 768 02:10:54 759
589 Christian Ellis Male DNF M40+ DNF DNF DNF DNF DNF
889 Dave Ellison Male 503 M55+ 44 02:06:38 654 02:06:03 656
1135 David Elsworthy Male 320 M45+ 62 01:54:44 378 01:54:30 394
1136 Cheryl Elsworthy Female 369 F40+ 84 02:38:20 1043 02:38:06 1044
1386 Craig Evans Male 377 M45+ 71 01:58:10 464 01:57:22 468
652 Lindsay Evans Female 205 F45+ 30 Totley Athletic Club 02:13:00 775 02:12:18 777
1124 Michelle Eyres Female 300 F50+ 32 saltaire striders 02:26:12 942 02:24:25 936
1125 Kathryn Eyres Female 301 FOPEN 89 lordshill running club 02:26:23 944 02:24:36 937
1213 Natalie Faben Female 339 FOPEN 100 02:32:42 998 02:31:01 993
1025 Paul Fallon Male 337 M50+ 52 Prestwich Athletics Club 01:56:02 407 01:55:00 407
1068 COLIN FARNDON Male 233 M45+ 41 01:49:11 269 01:48:00 259
1060 Christine Farnsworth Female 315 F60+ 8 Elvet Striders 02:27:55 962 02:26:38 964
941 Catherine Farrow Female 5 F40+ 3 Ilkley Harriers 01:34:38 78 01:34:37 79
971 Jane Faulkner Female 116 F50+ 13 Lostock AC 02:03:02 570 02:01:27 558
593 Adam Fawcett Male 520 MOPEN 178 02:08:51 685 02:08:25 702
707 Mike Fawcett Male 618 M65+ 12 Glaxo Hoad Hill Harriers 02:21:00 879 02:20:48 890
568 Hugh Fawcett Male 631 M60+ 29 02:23:43 913 02:23:10 924
592 JOHN FAWCETT Male DNF M50+ DNF DNF DNF DNF DNF
759 Paul Fawkes Male 637 M60+ 32 02:24:57 930 02:23:34 933
572 John Fawkes Male 671 M75+ 1 02:35:31 1028 02:33:33 1018
754 Lesley Feakes Female 91 F50+ 7 Helsby Running Club 01:58:44 475 01:58:12 485
74 Terry Fearfield Male 387 M45+ 73 01:58:49 479 01:58:20 490
842 Tracy Fearnley Female 309 F40+ 74 02:27:20 955 02:26:00 954
587 Jenny Featherstone Female 9 FOPEN 5 Totley Athletic Club 01:38:23 115 01:38:09 116
464 Simon Fell Male 290 M50+ 35 Crook AC 01:53:00 342 01:52:43 351
1401 David Figgins-Barrett Male 213 MOPEN 83 01:47:58 243 01:47:07 240
380 Richard Fildes Male 338 M50+ 53 Sinfin Running Club 01:56:03 408 01:55:05 409
379 Lisa Fildes Female 361 F45+ 60 Rolls-Royce Harriers 02:36:25 1033 02:34:26 1025
14 Cameron Finn Male 680 M40+ 108 02:42:35 1064 02:40:32 1055
61 David Firth Male 694 M60+ 35 02:58:19 1108 02:56:38 1104
325 Alistair Fisher Male 89 M45+ 18 Evenwood Road Runners 01:36:25 97 01:36:14 99
326 Maddy Fisher Female 19 FOPEN 9 Evenwood Road Runners 01:41:46 154 01:41:23 152
624 Nina Fisher Female 27 F35+ 6 Wigan & District Harriers & AC 01:46:22 222 01:45:31 213
1156 Leigh Fishwick Male 606 M40+ 97 02:19:41 853 0
895 Colin Fitton Male 496 M45+ 89 02:06:11 638 02:05:29 645
3 Julie Flanagan Female 197 F45+ 26 02:11:47 753 02:09:49 742
1051 Graeme Flatman Male 96 M50+ 10 Darlington Triathlon 01:36:52 104 01:36:42 103
1413 Mark Fleming Male 334 M55+ 30 01:55:39 402 01:55:08 410
1050 Val Fleming Female 362 F60+ 9 Walney Wind Cheetahs 02:36:46 1034 02:35:41 1032
989 Tessa Fletcher Female 191 FOPEN 56 Evenwood Road Runners 02:11:24 744 02:09:38 738
988 Mark Fletcher Male 646 MOPEN 208 Evenwood Road Runners 02:26:57 951 02:25:11 944
1371 Ian Flynn Male 309 MOPEN 108 01:54:12 366 01:53:58 382
585 Stuart Follen Male 114 M40+ 25 Fenland Running Club 01:39:39 124 01:39:31 126
586 Larissa Follen Female 204 F40+ 52 Fenland Running Club 02:12:55 772 02:11:19 767
724 Tim Forber Male 318 M40+ 61 01:54:41 376 01:54:06 385
80 Rebecca Forsman Female DNF FOPEN DNF Coniston Runner DNF DNF DNF DNF
848 Kevin Foster Male 32 MOPEN 18 Sale Harriers 01:29:02 33 01:28:53 32
808 Christopher Foster Male 68 M40+ 17 Loftus and Whitby AC 01:33:44 71 01:33:41 72
456 Alan Foster Male 252 M50+ 29 01:50:40 296 01:50:27 306
247 Mark Foster Male 491 M45+ 88 Wetherby Runners 02:05:53 632 02:04:46 634
1022 Bev Foster Female 328 F45+ 51 Thornton Cleveley 02:30:06 981 02:29:18 984
1158 Melanie Foster Female 341 F45+ 53 Thornton Cleveley 02:33:08 1001 02:32:21 1003
1384 Susan Fourie Female 12 F40+ 4 City of Chester Triathlon Club 01:40:02 130 01:39:50 132
76 Eric Fowler Male 31 M50+ 3 Nuneaton Harriers 01:28:48 31 01:28:45 31
75 Eleanor Fowler Female 1 F35+ 1 Nuneaton Harriers 01:29:02 32 01:29:01 33
1017 Claire Fowler Female 25 F35+ 5 01:45:32 206 01:43:54 182
1019 Ann Fowler Female 406 F65+ 7 02:52:35 1093 02:50:44 1090
1020 Cedric Fowler Male 688 M70+ 9 02:52:35 1094 02:50:44 1091
1262 Neil Fox Male 92 M50+ 8 York Acorn AC 01:36:37 100 01:36:33 101
916 Rebecca Fuller Female 385 F35+ 26 02:42:58 1065 0
788 Karl Fursey Male 649 M40+ 103 Black Combe Runners 02:28:30 969 02:23:14 925
269 Matthew Gallagher Male 525 MOPEN 182 02:09:09 693 02:08:17 700
602 Stephen Gallagher Male 679 M50+ 117 02:42:25 1060 02:41:33 1061
48 Davy Garrick Male 192 M45+ 35 01:46:14 218 01:45:06 207
50 Claire Garrick Female 422 F45+ 70 03:22:19 1121 03:21:07 1117
1114 Liz Gaskin Female 322 FOPEN 94 02:28:43 971 02:26:54 965
1422 James Gasson Male 588 MOPEN 196 02:16:17 819 02:15:09 822
548 Sarah Gauvin Female 131 F40+ 35 Fenland Running Club 02:04:11 600 02:03:42 614
94 Jon Ghosh Male 627 MOPEN 203 02:23:18 907 02:21:39 901
217 David Gibney Male 90 M40+ 21 Wolds Veterans RC 01:36:33 98 01:36:19 100
1069 Alan Gibson Male 597 M50+ 103 Stainland Lions Running Club 02:17:27 832 02:16:26 833
1099 Jay Gilbert Female 118 F35+ 16 Fenland Running Club 02:03:07 574 02:01:30 559
1435 Raymond Gill Male 106 M50+ 13 Dallam Running Club 01:38:20 114 01:38:07 115
502 Mike Gill Male 536 M70+ 4 Blackhill Bounders 02:09:45 709 02:08:12 698
8 Michelle Gill Female 370 F45+ 62 02:38:21 1044 02:37:15 1041
615 Andrew Gittins Male 577 M50+ 98 Black Combe Runners 02:13:40 785 02:12:12 776
362 Sylvia Gittins Female 237 F65+ 3 02:17:32 834 02:16:22 832
1087 GAVIN GLAZEBROOK Male 537 MOPEN 185 02:09:47 710 02:08:55 716
1233 Phil Glennon Male 236 M55+ 17 Coniston Runner 01:49:17 273 01:49:06 280
553 James Goffe Male 223 M55+ 15 Black Combe Runners 01:48:35 255 01:48:24 265
625 Jonathan Goldsworthy Male 415 MOPEN 139 01:59:50 512 01:59:10 520
238 Stephanie Goodchild Female 66 F45+ 6 Manchester YMCA Harriers 01:55:25 396 01:54:05 384
497 Michael Goodliffe Male 222 MOPEN 85 Blackburn Road Runners 01:48:34 254 01:47:39 250