Showing 1 to 49 of 49 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club 5K Stage Position Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
1055 Dan Clark Male 1 MOPEN 1 0 00:35:24 1 00:35:24 1
1051 Ben Hughes Male 2 MOPEN 2 00:20:35 1 00:41:04 2 00:41:01 2
1050 Osian Roberts Male 3 MOPEN 3 00:20:35 2 00:42:35 3 00:42:35 3
1042 Paul Firmstone Male 4 MOPEN 4 Wrekin Road Runners 00:20:38 3 00:42:52 4 00:42:51 4
1031 Ricky Francis Male 5 MOPEN 5 Meirionydd Running Club 00:20:55 4 00:43:42 5 00:43:40 5
1038 Richard Jones Male 6 MOPEN 6 00:21:09 5 00:44:33 6 00:44:32 6
1026 David Roderick Male 7 M60+ 1 Deeside AAC 00:21:42 6 00:45:02 7 00:45:01 7
1029 Philip Evans Male 8 MOPEN 7 00:21:58 7 00:45:58 8 00:45:57 8
1021 Kay Hatton Female 1 F50+ 1 North Wales Road Runners 00:22:42 8 00:46:41 9 00:46:40 9
1044 Helen Aghanian Female 2 FOPEN 1 00:22:46 10 00:47:13 10 00:47:11 10
1049 Gwyn Hughes Male 9 M40+ 1 00:23:21 12 00:48:30 11 00:48:28 11
1045 Claire Liversage Female 3 F40+ 1 Canicross Anglesey 00:23:03 11 00:48:49 12 00:48:40 12
1053 Emily Hampton Female 4 FOPEN 2 Canicross Anglesey 00:22:43 9 00:48:54 13 00:48:46 13
1034 Cheryl Frost Female 5 F40+ 2 North Wales Road Runners 00:23:31 13 00:49:03 14 00:49:01 14
1057 Amy Jones Female 6 FOPEN 3 00:24:38 16 00:49:46 15 00:49:44 15
1047 Alex Mills Male 10 MOPEN 8 00:25:13 17 00:50:32 16 00:50:28 16
1052 Lisa Delrio Female 7 F50+ 2 00:25:19 18 00:50:49 17 00:51:46 17
1039 Gavin Ebery Male 11 MOPEN 9 00:23:46 14 00:52:06 18 00:52:06 18
1005 Catalina Newble Female 8 FOPEN 4 00:24:30 15 00:53:55 19 00:53:53 19
1043 Emma Tipton Female 9 FOPEN 5 0 00:54:43 20 00:54:39 20
1030 Danny Evans Male 12 MOPEN 10 00:25:27 19 00:54:56 21 00:54:55 21
1009 Lynette Throssell Female 10 FOPEN 6 Lawley Running Club 00:27:18 22 00:55:21 22 00:55:17 22
1028 Adele Holloway Female 11 F40+ 3 00:27:11 21 00:55:21 23 00:55:18 23
1006 Jo Harris Female 12 F40+ 4 00:27:11 20 00:56:07 24 00:56:01 24
1037 Nia Hughes Female 13 F50+ 3 00:27:49 24 00:56:19 25 00:56:06 25
1041 Katie Lines Female 14 FOPEN 7 00:27:54 25 00:56:49 26 00:56:45 26
1001 Laura Brydon Female 15 FOPEN 8 00:28:06 28 00:57:29 27 00:57:26 27
1020 Karen Jones Female 16 F40+ 5 Cybi Striders 00:27:27 23 00:58:08 28 00:58:05 28
1058 Oliver Rowlands Male 13 M50+ 1 00:28:05 27 00:58:52 29 00:58:46 29
1025 Sarah Tildesley Female 17 FOPEN 9 00:28:05 26 00:59:51 30 00:59:49 31
1040 John Causer Male 14 M40+ 2 00:28:07 29 00:59:53 31 00:59:48 30
1015 Andy Rymer Male 15 M40+ 3 cerist tri 00:29:01 30 01:00:45 32 01:00:42 32
1023 Kaye Smith Female 18 F40+ 6 00:29:06 31 01:01:06 33 01:01:03 33
1013 Eddie Naisby Male 16 M70+ 1 Prestatyn RC 00:30:16 34 01:02:49 34 01:02:45 34
1046 Richard Price Male 17 MOPEN 11 00:29:26 32 01:03:44 35 01:03:40 35
1033 Julia Gilbert-Davies Female 19 F40+ 7 Dolly Mixtures 00:30:58 37 01:03:58 36 01:03:55 37
1016 Lisa Richardson Female 20 F40+ 8 00:31:49 39 01:03:59 37 01:03:53 36
1022 John Hatton Male 18 M70+ 2 North Wales Road Runners 00:30:07 33 01:04:06 38 01:04:03 38
1035 Sophia Ward Female 21 FOPEN 10 Dolly Mixtures 00:30:54 36 01:04:16 39 01:04:13 39
1036 Joanne Breeze Female 22 F40+ 9 00:31:45 38 01:06:46 40 01:06:43 40
1011 Tracey Blackwell Female 23 F40+ 10 relatively mad 00:30:41 35 01:07:29 41 01:07:27 41
1032 Sandra Banfield Female 24 F50+ 4 Dolly Mixtures 00:36:53 40 01:14:12 42 01:14:06 42
1054 Fay Williams Female 25 F40+ 11 The Dollies Mixtures 00:36:53 41 01:14:12 43 01:14:07 43
1018 Jane Winstone Female 26 F50+ 5 Canicross Anglesey 00:37:34 42 01:16:01 44 01:15:49 44
1019 Kris Patience Female 27 F50+ 6 00:37:35 44 01:16:02 45 01:15:49 45
1017 Tracey Cooper Female 28 F40+ 12 Canicross Anglesey 00:37:35 43 01:16:02 46 01:15:50 46
1010 David Hall Male 19 M65+ 1 MK Lakeside Runners 00:39:07 46 01:23:12 47 01:23:08 47
1014 David Cooper Male 20 M65+ 2 MK Lakeside Runners 00:39:07 45 01:23:13 48 01:23:08 48
1027 Malcolm Mills Male DNF M70+ DNF Sneyd Striders RC 0 DNF DNF DNF DNF