Showing 1 to 100 of 323 results
Bib First Name Surname Gen Gen Pos Cat Cat Pos Club Gun Time O/A Pos Chip Time Chip Pos
452 Stuart Robert John Walker Male 1 MOPEN 1 04:04:23 1 04:04:04 1
375 Callum Rowlinson Male 2 MOPEN 2 Sale Harriers Manchester 04:09:21 2 04:09:20 2
325 Sam Orton Male 3 MV40 1 Eryri Harriers 04:14:32 3 04:14:31 3
49 Jez David Brown Male 4 MV40 2 04:19:51 4 04:19:50 4
29 Katie Beecher Female 1 FOPEN 1 Les Croupiers RC 04:28:41 5 04:28:38 5
428 Nick Thomas Male 5 MV50 1 Telford AC 04:30:17 6 04:30:15 6
150 Sam Green Male 6 MOPEN 3 Eryri Harriers 04:36:43 7 04:36:12 7
173 Richard Heath Male 7 MV40 3 04:38:09 8 04:38:06 8
476 Daniel Winter Male 8 MOPEN 4 Team Derby Runner 04:38:37 9 04:38:35 9
33 Ian J Berry Male 9 MV40 4 Winchester District AC 04:39:38 10 04:39:36 10
397 David Smith Male 10 MV45 1 Steel City Striders RC 04:41:33 11 04:41:05 11
127 Jamie Farmer Male 11 MOPEN 5 David Lloyd Redway Runners 04:42:49 12 04:41:52 12
284 Dan Mayers Male 12 MOPEN 6 04:47:45 13 04:47:30 13
394 Benjamin Sinclair Male 13 MOPEN 7 04:48:03 14 04:47:59 14
431 Simon Thompson Male 14 MOPEN 8 Keswick AC 04:50:21 15 04:50:10 15
249 Thomas Leitch Male 15 MV40 5 Northern Ireland Masters AA 04:50:54 16 04:50:54 16
27 Thomas Beaumont Male 16 MOPEN 9 Poppycock Racing 04:52:49 17 04:52:45 17
74 Martin Cliffe Male 17 MV40 6 Eryri Harriers 04:53:11 18 04:53:10 18
20 Andrew Barnes Male 18 MOPEN 10 04:55:13 19 04:54:55 19
56 Christopher Burghes Male 19 MV40 7 Basingstoke Mid Hants AC 04:56:23 20 04:56:13 20
123 Nicolas Errol Male 20 MOPEN 11 Nike Covent Garden 04:56:27 21 04:56:24 21
180 John Hill Male 21 MV45 2 Cadence Tri 04:58:23 22 04:57:55 22
143 James Goymour Male 22 MOPEN 12 04:59:30 23 04:59:17 23
400 Al Smithson Male 23 MOPEN 13 Mersey Tri 05:01:28 24 05:01:26 24
364 Phil Roberts Male 24 MOPEN 14 1868 racing antur stiniog 05:02:00 25 05:01:37 25
445 James Voaden Male 25 MOPEN 15 05:03:44 26 05:03:36 26
339 Ian Perryment Male 26 MV40 8 Basingstoke Mid Hants AC 05:06:24 27 05:06:12 27
223 Mark Jones Male 27 MV45 3 Colwyn Bay AAC 05:07:12 28 05:07:00 28
164 Edward Harmer Male 28 MV45 4 Eryri Harriers 05:08:24 29 05:08:12 29
283 Stuart Thomas Maycock Male 29 MV40 9 Hallamshire Harriers Sheffield 05:09:33 30 05:09:01 30
77 Rob Coates Male 30 MOPEN 16 05:10:11 31 05:10:01 31
121 Ian Ellis Male 31 MOPEN 17 Mercia Fell RC 05:10:25 32 05:10:17 33
245 Hans-Peter Kubis Male 32 MV50 2 05:10:48 33 05:10:04 32
293 Zoe Mclennan Female 2 FOPEN 2 Chester Road Runners 05:11:02 34 05:11:01 34
242 Pavel Klimov Male 33 MV40 10 05:12:52 35 05:12:32 35
473 Gwion Williams Male 34 MV40 11 Eryri Harriers 05:13:08 36 05:12:40 36
188 Laura Holton Female 3 FOPEN 3 Dubai Road Runners 05:14:45 37 05:13:46 37
71 David Clamp Male 35 MV55 1 Knutsford Tri Club 05:15:53 38 05:15:11 38
5 Elton Angle-Smith Male 36 MOPEN 18 05:16:46 39 05:16:39 39
311 Chris Moulson Male 37 MV40 12 05:17:32 40 05:16:46 40
294 Jon Meek Male 38 MV50 3 Scott Team 05:17:46 41 05:17:29 41
146 Huw Grange Male 39 MOPEN 19 Headington RRC 05:17:56 42 05:17:31 42
207 Llion Iwan Male 40 MV45 5 Eryri Harriers 05:19:14 43 05:18:45 43
23 Dave Bates Male 41 MV45 6 05:20:45 44 05:20:38 45
187 Ian Holmes Male 42 MV45 7 Frome RC 05:22:08 45 05:20:37 44
205 Lee Ireland Male 43 MV40 13 05:23:07 46 05:22:57 47
109 Jamie Duncan Male 44 MV40 14 05:23:27 47 05:22:35 46
491 Matt Williams Male 45 MOPEN 20 Scott Team 05:24:04 48 05:23:32 48
391 Claire Shelley Female 4 FOPEN 4 05:26:57 49 05:26:50 49
390 Drew Sheffield Male 46 MOPEN 21 05:27:21 50 05:27:14 50
483 Kate Worthington Female 5 FOPEN 5 Eryri Harriers 05:27:26 51 05:27:23 51
461 Jamie Westcombe Male 47 MOPEN 22 05:27:53 52 05:27:49 52
436 Sammi Toop Female 6 FOPEN 6 Pont-Y-Pwl District Runners 05:29:06 53 05:29:02 54
114 Dave Eastman Male 48 MOPEN 23 Basingstoke Mid Hants AC 05:30:11 54 05:28:58 53
231 Roni Kauri Male 49 MV45 8 Flying Finns & Wannabes 05:30:46 55 05:30:24 55
91 Leon Davies Male 50 MOPEN 24 North Wales Road Runners 05:30:54 56 05:30:46 58
24 Tim Bates Male 51 MV50 4 Worcester Tri 05:31:05 57 05:30:32 56
169 Jim Hatherley Male 52 MOPEN 25 Stilton Striders RC 05:31:54 58 05:31:06 59
410 Lee Stone Male 53 MV40 15 Frome RC 05:32:03 59 05:30:33 57
449 Duane Walker Male 54 MOPEN 26 05:32:40 60 05:32:17 60
450 Lee Walker Male 55 MOPEN 27 05:32:46 61 0
371 Brian Rothera Male 56 MV45 9 Oswestry Olympians 05:33:00 62 05:32:56 62
85 Suzy Cumming Female 7 FV40 1 05:33:00 63 05:32:27 61
413 Will Stover Male 57 MOPEN 28 Fleetwood Tri Club 05:34:47 64 05:34:17 63
53 Adrian Bull Male 58 MOPEN 29 Usk Runners 05:34:57 65 05:34:25 65
220 Gareth Jones Male 59 MOPEN 30 Usk Runners 05:34:57 66 05:34:25 64
155 Jamie Grover Male 60 MOPEN 31 05:36:11 67 05:35:08 66
267 Phil Lynn Male 61 MOPEN 32 05:37:23 68 05:36:36 67
265 Fiona Lynch Female 8 FV40 2 Radcliffe AC 05:38:20 69 05:38:07 71
159 James Hampton Male 62 MOPEN 33 05:38:27 70 05:37:58 69
78 John Collier Male 63 MV60 1 Wesham Road Runners AC 05:38:39 71 05:38:33 74
190 Christopher Mark Hough Male 64 MV40 16 05:38:51 72 05:38:04 70
31 Rob Beers Male 65 MV40 17 Barrow Runners 05:38:58 73 05:37:34 68
307 Edward Morris Male 66 MV40 18 05:39:05 74 05:38:53 75
48 Gemma Brown Female 9 FOPEN 7 North Wales Road Runners 05:39:11 75 05:39:03 77
208 Keith James Male 67 MV40 19 Lliswerry Runners 05:39:17 76 05:38:14 72
416 Paul Stuart Male 68 MV45 10 Steel City Striders RC 05:39:17 77 05:38:59 76
28 Gareth Beck Male 69 MV45 11 Lliswerry Runners 05:39:18 78 05:38:17 73
16 Neal Bailey Male 70 MV45 12 Mercia Fell RC 05:40:01 79 05:39:25 80
303 Greg Moore Male 71 MOPEN 34 05:40:01 80 05:39:21 78
425 Scott Tebb Male 72 MOPEN 35 05:40:42 81 05:39:21 79
8 David Askew Male 73 MOPEN 36 Shelton Striders 05:40:56 82 05:40:16 81
229 Kieran Kapoor Male 74 MOPEN 37 05:44:24 83 05:44:04 82
395 Richard Singleton Male 75 MOPEN 38 Wimbledon Windmilers 05:45:09 84 05:44:45 84
281 Kim Masson Female 10 FV50 1 Cambridge Coleridge AC 05:45:10 85 05:44:51 85
451 Mark Walker Male 76 MV40 20 Basingstoke Mid Hants AC 05:45:31 86 05:44:20 83
90 Jonathan Davies Male 77 MV45 13 05:46:18 87 05:45:55 86
236 Jonathan Kettle Male 78 MV40 21 Dirty Daps Muddy Tracks 05:46:35 88 05:46:10 88
228 Viktoras Kamarovas Male 79 MOPEN 39 05:47:08 89 05:46:03 87
221 Jim Jones Male 80 MV50 5 Helsby (BICC) RC 05:48:46 90 05:47:56 89
487 Darren Young Male 81 MV45 14 05:49:15 91 05:48:46 91
329 Dan Owen Male 82 MOPEN 40 Maldwyn H 05:49:38 92 05:48:21 90
134 Ray Gartland Male 83 MV50 6 Basingstoke Mid Hants AC 05:51:06 93 05:50:07 92
117 Ron Edwards Male 84 MV40 22 05:51:50 94 05:51:40 95
198 Frances Hunter Female 11 FOPEN 8 Frome RC 05:51:55 95 05:51:19 94
25 Simon Beacham Male 85 MV50 7 05:52:04 96 05:51:18 93
176 Jillian Hewitt-Gray Female 12 FV40 3 05:53:21 97 05:53:05 97
366 Phillip Roberts Male 86 MOPEN 41 Helsby (BICC) RC 05:53:33 98 05:52:30 96
137 Ian Giggs Male 87 MOPEN 42 Reading Roadrunners 05:54:47 99 05:54:42 99
409 Tom Stokes Male 88 MV55 2 Trail Running Association 05:55:35 100 05:55:22 100