Showing 1 to 100 of 293 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club 22K Stage Position 31K Stage Position Chip Time Chip Position
5623 Steve Way Male 1 M40 1 Bournemouth AC 01:25:40 1 02:04:31 1 03:18:37 1
5824 Holly Rush Female 1 F35 1 Team Bath AC 01:36:27 5 02:18:49 4 03:42:27 2
5817 Alastair Pickburn Male 2 MOPEN 1 01:35:29 3 02:18:24 2 03:45:26 3
5803 Damian Carr Male 3 MOPEN 2 Coventry Godiva 01:36:55 7 02:19:16 5 04:01:50 4
5018 Ian Edwards Male 4 M50W 1 Poole Runners LDWA 01:43:44 12 02:27:57 11 04:04:15 5
5620 George Garratt Male 5 M45 1 Portsmouth Joggers 01:51:30 28 02:45:54 35 04:06:59 6
5840 Mel Frazier Female 2 FOPEN 1 Gravesend RR & AC 01:51:53 29 02:38:49 19 04:07:17 7
5361 David Wilson Male 6 M45 2 Littledown Harriers 01:43:54 13 02:30:17 13 04:07:50 8
5723 Jordan Rodger Male 7 MOPEN 3 01:41:01 10 02:27:22 10 04:08:22 9
5744 Scott Ulatowski Male 8 M40 2 Lingfield RC 01:38:37 8 02:27:03 9 04:11:34 10
5819 Tom Easten Male 9 M35 1 Ealing Eagles 01:41:29 11 02:27:02 8 04:12:24 11
5630 Nigel Marley Male 10 MOPEN 4 01:36:23 4 02:18:30 3 04:17:03 12
5684 Chris Ellyatt Female 3 FOPEN 2 01:53:29 38 02:44:32 31 04:21:50 13
5717 Steve Tait Male 11 M45 3 Woking AC 01:28:38 2 02:24:09 7 04:22:46 14
5883 Grant Nixon Male 12 M40 3 01:57:46 53 02:44:57 32 04:22:47 15
5667 Chris Murrin Male 13 M45 4 South Molton Strugglers 01:47:46 20 02:37:43 16 04:23:01 16
5735 Paul Childs Male 14 MOPEN 5 Black Pear Joggers 01:36:37 6 02:23:08 6 04:27:23 17
5833 Annabelle Stearns Female 4 F40 1 Gravesend RR & AC 01:53:19 37 02:44:25 29 04:27:43 18
5615 Neil Catchlove Male 15 M35 2 Lordshill RR 01:57:08 51 02:47:28 40 04:30:20 19
5754 Peter Brislen Male 16 M45 5 PJC 01:53:32 41 02:44:25 30 04:30:24 20
5814 Gemma Carter Female 5 FOPEN 3 Serpentine RC 01:53:58 44 02:46:39 38 04:32:09 21
5882 Richard Garland Male 17 M45 6 01:46:35 15 02:37:48 17 04:32:15 22
5728 Jake Bright Male 18 MOPEN 6 01:53:33 42 02:45:30 34 04:33:17 23
5737 John Turner Male 19 M35 3 01:44:18 14 02:35:12 14 04:34:09 24
5007 Mike Hoskin Male 20 M40 4 LDWA 01:47:18 18 02:39:53 21 04:34:56 25
5785 Juhana Kirk Female 6 FOPEN 4 Lingfield RC 01:49:34 26 02:43:22 26 04:35:00 26
5642 Alex Whearity Male 21 MOPEN 7 Reading Joggers 01:49:28 25 02:43:18 25 04:35:36 27
5654 Marthinus Pelser Male 22 M35 4 01:52:07 31 02:42:08 23 04:36:22 28
5694 Adam Eason Male 23 M40 5 01:48:49 23 02:42:11 24 04:36:44 29
5809 Mark Slaney Male 24 M50 1 Basingstoke & Mid Hants AC 01:46:38 17 02:37:43 15 04:37:46 30
5699 Adrian Livingstone Male 25 MOPEN 8 Sherfield Park Runners 01:55:27 46 02:46:28 37 04:39:55 31
5682 Scott Pulley Male 26 MOPEN 9 Lordshill RR 01:57:08 52 02:49:03 43 04:40:55 32
5740 Mandy Regenass Female 7 F35 2 Lingfield RC 01:53:16 36 02:46:58 39 04:42:10 33
5693 Chris James Male 27 MOPEN 10 01:40:57 9 02:29:04 12 04:42:18 34
5791 Faisal Al-Nakib Male 28 M35 5 01:48:09 21 02:39:47 20 04:43:21 35
5679 Bruce Harrold Male 29 M35 6 Dorking & Mole Valley AC 02:09:28 96 03:06:17 78 04:43:47 36
5848 Melissa Arkinstall Female 8 F35 3 02:00:39 59 02:54:31 51 04:44:07 37
5881 Darby Allen Male 30 M50 2 01:58:06 55 02:51:35 50 04:44:47 38
5660 Alejandro Gonzalez Sanz Male 31 M50 3 01:52:40 34 02:44:24 27 04:46:28 39
5734 John Newsum-Smith Male 32 M35 7 Wootton RR 02:02:36 65 02:56:26 53 04:46:28 40
5796 David Hodgson Male 33 M55 1 New Marske Harriers 01:46:35 16 02:38:38 18 04:47:55 41
5787 Jeremy Stacey Male 34 M40 6 Welland Valley Triathlon Club 02:07:56 84 03:01:21 62 04:49:48 42
5860 Rune Nielsen Male 35 M35 8 02:09:50 97 03:02:30 66 04:50:23 43
5707 Yiannis Mitchellis Male 36 MOPEN 11 01:47:45 19 02:40:38 22 04:50:51 44
5718 Sophie Kirk Female 9 FOPEN 5 02:06:42 76 03:02:08 65 04:51:00 45
5614 Paul Cheetham Male 37 M40 7 Skelmersdale Boundary Harriers 02:08:41 91 03:22:48 126 04:51:03 46
5398 Ian Lochray Male 38 M50 4 Sherfield Park Runners 01:55:27 47 02:48:57 42 04:51:40 47
5880 Martin Bacon Male 39 M45 7 Portsmouth Joggers 01:53:31 39 02:44:24 28 04:52:57 48
5633 Richard Shlovogt Male 40 M35 9 Worthing & District Harriers 01:52:25 33 02:48:35 41 04:52:58 49
5697 Chris Maple Male 41 M40 8 01:53:08 35 02:50:15 45 04:55:36 50
5438 Stephen Cousins Male 42 M45 8 Worthing & District Harriers 02:04:55 69 03:02:02 64 04:58:11 51
5685 Tom Harrold Male 43 MOPEN 12 02:09:27 95 03:06:18 79 04:58:37 52
5627 Andy Sample Male 44 M40 9 02:05:38 71 03:02:02 63 04:58:47 53
5836 Dimitri Elenis Male 45 M40 10 New Forest RC 01:55:08 45 02:49:54 44 04:58:56 54
5841 Rich Meston Male 46 M35 10 Poole Runners 02:01:46 63 02:58:46 57 04:59:10 55
4778 James Maile Male 47 MOPEN 13 BOARS 01:49:24 24 02:46:28 36 04:59:10 56
5768 Gina Suddaby Female 10 FOPEN 6 02:06:25 73 03:03:05 68 04:59:22 57
5671 Matthew Gauld Male 48 M35 11 01:53:32 40 02:50:24 47 04:59:26 58
5800 Colin Swanney Male 49 M35 12 01:57:57 54 02:50:45 49 04:59:59 59
5845 Andrew Bird Male 50 M40 11 Ilkeston RC 01:59:53 58 02:57:29 54 05:00:29 60
5876 Melanie Langer Female 11 F35 4 02:17:29 127 03:15:04 101 05:01:44 61
5828 Karl Gough Male 51 MOPEN 14 01:51:12 27 02:50:21 46 05:02:12 62
5612 Matt Fowler Male 52 M45 9 Handy Cross Runners 02:01:09 61 02:57:36 55 05:03:47 63
5755 Malcolm Green Male 53 M50 5 02:05:49 72 03:04:32 74 05:05:16 64
5672 David Cull Male 54 MOPEN 15 Serpentine RC 02:07:33 83 03:04:23 71 05:07:05 65
5700 Claire Mullaney Female 12 F35 5 02:06:26 75 03:06:43 80 05:07:09 66
5892 Runner Number5892 Male 55 MOPEN 1 02:17:24 125 03:14:54 100 05:07:49 68
5619 Jill McGee Female 55 F50 1 Brat Club Birmingham 02:17:24 125 03:14:54 100 05:07:49 68
5861 Nick Wilson Male 56 M55 2 02:02:19 64 03:00:06 61 05:08:48 69
5793 Chris Bozier Male 57 M50 6 02:11:44 103 03:11:48 94 05:08:49 70
5888 Duane Roberts Male 58 M50 7 01:56:50 50 02:59:13 60 05:09:01 71
5701 Benjamin Rollins Male 59 MOPEN 17 Trail Running Association 0 03:10:47 90 05:09:22 72
5864 Jon Cole Male 60 M45 10 02:09:16 94 03:04:24 73 05:09:44 73
5772 Stephen Caesar Male 61 MOPEN 18 02:06:26 74 03:03:07 69 05:10:04 74
5702 John Stocker Male 62 M35 13 02:07:17 80 03:03:30 70 05:10:04 75
5781 Christopher Lamb Male 63 M40 12 Lordshill RR 02:11:28 102 03:10:17 89 05:11:29 76
5884 Michael Shearwood Male 64 MOPEN 19 Southville RC 02:00:41 60 02:58:14 56 05:12:39 77
5739 Kerry Sutton Female 14 F45 1 02:08:05 86 03:09:09 84 05:12:45 78
5374 Louise Baccelliere Female 15 F40 2 02:04:41 68 03:05:19 76 05:12:47 79
5863 David Hayles Male 65 M40 13 Alton Runners 02:08:30 88 03:10:06 88 05:13:14 80
5733 Andrew Gillespie Male 66 M55 3 Bournemouth AC 02:08:53 92 03:09:08 83 05:13:33 81
5649 Shaun East Male 67 MOPEN 20 Reading Joggers 01:51:58 30 02:50:42 48 05:15:05 82
5525 Charlotte House Female 16 F35 6 Wimborne AC 02:09:02 93 03:09:35 86 05:15:53 83
5648 Lyal Schumann Male 68 M40 14 02:14:58 113 0 05:16:06 84
5647 Barrett Abernethy Male 69 M40 15 02:14:59 114 0 05:16:08 85
5820 Thomas Foster Male 70 M35 14 02:04:18 66 03:02:31 67 05:18:40 86
5668 Alex Barker Male 71 M40 16 01:59:44 57 02:59:10 59 05:20:20 87
5041 Scott Huntley Male 72 MOPENW 1 02:17:48 131 03:18:57 110 05:20:39 88
5830 David Jameson Male 73 M60 1 02:13:48 109 03:16:47 105 05:20:40 89
5318 Sarah Jordan-Whittaker Female 17 F40 3 02:08:30 89 03:11:29 91 05:20:46 90
5729 Susan Browning Female 18 F40 4 02:08:23 87 03:11:33 92 05:20:50 91
5712 Graham Snow Male 74 M35 15 02:06:56 77 03:05:16 75 05:22:12 92
5775 Alison Ramsey Female 19 FOPEN 7 02:10:47 99 03:13:22 97 05:22:56 93
5807 Tristan Wilson Male 75 M35 16 02:05:35 70 03:08:36 81 05:23:10 94
5829 Lucy Edge Female 20 F35 7 02:07:13 78 03:09:02 82 05:23:46 95
5751 Jan Richards Female 21 F50 2 Lliswerry Runners 02:22:21 149 03:24:44 137 05:25:25 96
5719 Nick Dransfield Male 76 M35 17 Sherfield Park Runners 01:56:44 49 02:58:49 58 05:25:31 97
5695 Ben Eason Male 77 M35 18 Sherfield Park Runners 01:56:44 48 02:55:04 52 05:25:45 98
5825 Matthew Denyer Male 78 M35 19 02:08:05 85 03:12:31 96 05:26:18 99
5748 Charlie Brown Male 79 M45 11 02:15:38 118 03:16:28 102 05:27:20 100