Showing 1 to 100 of 239 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Team Chip Time Chip Position
1050 Team Old Skool - MTB Male 1 M-RELAY 1 03:09:10 1
1001 Team Wirral AC Male 2 M-RELAY 2 03:07:17 2
1010 Team Maldwyn Harriers 1 Male 4 M-RELAY 4 03:11:33 4
1006 Team Oooh! Running Friends! Male 5 M-RELAY 5 03:13:10 5
1034 Team Maldwyn Harriers 11 Male 6 M-RELAY 6 03:20:20 6
1008 Team Denbigh Harriers Female 1 F-RELAY 1 03:04:20 7
1011 Team Maldwyn Harriers 2 Male 7 M-RELAY 7 03:04:47 8
36 Paul Wathan Male 8 S-MOPEN 1 Eryri Harriers 03:05:38 9
1038 Team Free beer? Male 9 M-RELAY 8 03:05:42 10
11 Sam Orton Male 10 S-M40+ 1 Eryri Harriers 03:06:12 11
1017 Team Welshpool Muskers Male 11 M-RELAY 9 03:08:11 12
1003 Team Shropshire Shufflers Male 12 M-RELAY 10 03:09:45 13
1041 Team Denbigh Harriers 2 Male 13 M-RELAY 11 03:09:58 14
1022 Team Runaway Mums Female 2 F-RELAY 2 03:10:19 15
1033 Team Wrexham AC Male 14 M-RELAY 12 03:11:59 16
14 Edward Land Male 15 S-MOPEN 2 Aberystwyth AC 03:15:15 17
31 Jimmy Carter Male 16 S-MOPEN 3 Vegan Runners 03:19:30 18
28 Danny Ryder Male 17 S-MOPEN 4 03:01:19 19
1049 Team Meirionnydd Running Club Mixed 1 MX-RELAY 1 03:03:43 20
1037 Team Rhedwyr Rhisiart Mixed 2 MX-RELAY 2 03:04:00 21
38 Paul Hodges Male 18 S-M40+ 2 Eryri Harriers 03:04:27 22
1045 Team Maldwyn Harriers 12 Mixed 3 MX-RELAY 3 03:08:33 23
45 Lizzie Irvine Female 3 S-FOPEN 1 Eryri Harriers 03:09:49 24
48 Owain Llewellyn Male 19 S-MOPEN 5 03:12:37 25
43 Mat Fenwick Male 20 S-MOPEN 6 03:12:41 26
30 Derek Boothby Male 21 S-MOPEN 7 Wrecsam Tri 03:13:05 27
39 David Roberts Male 22 S-MOPEN 8 03:14:56 28
1021 Team Unnatural selection Mixed 4 MX-RELAY 4 03:15:31 29
9 James Glover Male 23 S-MOPEN 9 Kenilworth Runners 03:18:20 30
26 Anneliese Loveluck Female 4 S-F40+ 1 03:18:53 31
1020 Team Maldwyn Harriers 10 Male 24 M-RELAY 13 03:21:06 32
1028 Team Dashing Dollies Female 5 F-RELAY 3 02:49:45 33
1007 Team Rocktape Mixed 5 MX-RELAY 5 02:52:30 34
1051 Team Annies Trail Soldiers Mixed 6 MX-RELAY 6 02:56:32 35
27 Steve Loveluck Male 25 S-M40+ 3 02:59:45 36
1024 Team Telford Harriers Two Mixed 7 MX-RELAY 7 03:00:26 37
1019 Team Maldwyn Harriers 9 Female 6 F-RELAY 4 03:00:29 38
1012 Team Maldwyn Harriers 3 Female 7 F-RELAY 5 03:01:07 39
32 Andrew Ellis Male 26 S-M40+ 4 cerist triathlon 03:01:24 40
8 Geoff Rudd Male 27 S-M50+ 1 Liverpool RC 03:02:48 41
18 Paul Robert Davis Male 28 S-MOPEN 10 03:08:58 42
150 Dafydd Roberts Male 29 R-M50+ 1 Old Skool - MTB 03:09:08 43
247 Malcolm Davies Male 30 R-MOPEN 1 clwb rhedwyr cricieth Mountain Goats 03:09:44 44
1013 Team Maldwyn Harriers 4 Female 8 F-RELAY 6 03:10:32 45
1023 Team Telford Harriers One Mixed 8 MX-RELAY 8 03:12:46 46
1002 Team Cani-Do-Better Female 9 F-RELAY 7 03:13:58 47
1048 Team Trailblazers Mixed 9 MX-RELAY 9 03:15:23 48
1009 Team Spin Masters Mixed 10 MX-RELAY 10 03:17:45 49
1014 Team Maldwyn Harriers 5 Female 10 F-RELAY 8 03:17:57 50
1026 Team Dolly PartRuns Female 11 F-RELAY 9 03:18:20 51
2 Adam Shepherd Male 31 S-M40+ 5 03:20:24 52
10 Leigh Allinson Male 32 S-M40+ 6 Tewkesbury AC 03:21:31 53
1025 Team Telford Harriers Three Mixed 11 MX-RELAY 11 02:41:23 54
1032 Team Dudley Kingswinford Runni Male 33 M-RELAY 14 02:44:12 55
4 Gron Evans Male 34 S-M50+ 2 Aberystwyth AC 02:48:40 56
29 Sue Jones Female 12 S-FOPEN 2 Cybi Striders 02:48:40 57
47 Lynne Callaghan Female 13 S-F40+ 2 Trentham 02:59:19 58
1004 Team Night Sweats Female 14 F-RELAY 10 02:59:28 59
1044 Team Plodding Purdlers Female 15 F-RELAY 11 03:00:41 60
1015 Team Maldwyn Harriers 6 Female 16 F-RELAY 12 03:01:10 61
42 Mike Pollard Male 35 S-M40+ 7 City of Chester Triathlon Club 03:02:41 62
6 Stephen Green Male 36 S-MOPEN 11 Liverpool RC 03:02:48 63
1036 Team Dollies Salop Striders Female 17 F-RELAY 13 03:05:08 64
1016 Team Maldwyn Harriers 7 Female 18 F-RELAY 14 03:07:18 65
1018 Team Maldwyn Harriers 8 Female 19 F-RELAY 15 03:07:18 66
1031 Team Team Hughes Mixed 12 MX-RELAY 12 03:08:21 67
33 Alexander Jungmayr Male 37 S-MOPEN 12 03:09:19 68
15 Vaughn Baynes Male 38 S-MOPEN 13 03:09:45 69
22 Lina Lesutiene Female 20 S-FOPEN 3 Aberystwyth AC 03:10:59 70
1046 Team Dilly Dally Dollies Female 21 F-RELAY 16 03:13:48 71
1040 Team GS Trail Hogs 2 Mixed 13 MX-RELAY 13 03:15:46 72
1027 Team Dollies By Midnight Female 22 F-RELAY 17 03:16:29 73
326 Claire Abel Female 23 R-F40+ 1 Dolly Mixtures Dolly PartRuns 03:18:18 74
350 Phil Roberts Male 39 R-MOPEN 2 Old Skool - MTB 02:25:33 75
250 Dan Collister Male 40 R-MOPEN 3 Old Skool - MTB 02:25:44 76
106 Jon Clements Male 41 R-MOPEN 4 QMGS Oooh! Running Friends! 02:35:50 77
110 Sean Clarke Male 42 R-M40+ 1 Maldwyn H Maldwyn Harriers 1 02:38:13 78
306 Tom Beasley Male 43 R-MOPEN 5 Birchfield Harriers Oooh! Running Friends! 02:38:26 79
347 Goronwy Hughes Male 44 R-M40+ 2 clwb rhedwyr cricieth Mountain Goats 02:39:12 80
210 Danny Owen Male 45 R-MOPEN 6 Maldwyn H Maldwyn Harriers 1 02:39:29 81
310 Dan George Male 46 R-MOPEN 7 Maldwyn H Maldwyn Harriers 1 02:41:39 82
134 Darren Jarmen Male 47 R-MOPEN 8 Maldwyn H Maldwyn Harriers 11 02:43:49 83
206 Andrew Pye Male 48 R-MOPEN 9 West Midlands Police Oooh! Running Friends! 02:44:20 84
334 Ian Ellis Male 49 R-MOPEN 10 Maldwyn H Maldwyn Harriers 11 02:45:17 85
311 Phillip Bullock Male 50 R-M40+ 3 Maldwyn H Maldwyn Harriers 2 02:45:37 86
308 Rhian Pierce Female 24 R-FOPEN 1 Denbigh Harriers denbigh harriers 02:46:56 87
138 Alex Morris Male 51 R-MOPEN 11 Desford Striders Free beer? 02:47:18 88
245 Nick Williams Male 52 R-M40+ 4 Maldwyn H Maldwyn Harriers 12 02:48:17 89
208 Ceri Belshaw Female 25 R-FOPEN 2 Denbigh Harriers denbigh harriers 02:48:36 90
111 Dave Manuel Male 53 R-M40+ 5 Maldwyn H Maldwyn Harriers 2 02:49:17 91
117 Mark White Male 54 R-MOPEN 12 Welshpool Muskers 02:49:26 92
238 Shaan Ul-Haque Male 55 R-MOPEN 13 Free beer? 02:50:17 93
234 Clive Morgan Male 56 R-MOPEN 14 Maldwyn H Maldwyn Harriers 11 02:51:17 94
241 Joe Cooper Male 57 R-MOPEN 15 Denbigh Harriers Denbigh Harriers 2 02:52:15 95
103 Gary Jones Male 58 R-MOPEN 16 Shropshire Shufflers Shropshire Shufflers 02:52:16 96
35 Dave Prescott Male 59 S-M40+ 8 Bridgnorth Running Club 02:52:20 97
317 Paul Morris Male 60 R-M40+ 6 Shropshire Shufflers Welshpool Muskers 02:52:48 98
203 Jason Wright Male 61 R-MOPEN 17 Shropshire Shufflers Shropshire Shufflers 02:53:08 99
133 Simon Hide Male 62 R-M40+ 7 Wrexham AAC Wrexham AC 02:53:27 100
141 Duncan Jones Male 63 R-M50+ 2 Denbigh Harriers Denbigh Harriers 2 02:55:07 101