Showing 1 to 100 of 124 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
1036 Paul Abela-Stevenson Male 57 MV40 24 LIVERPOOL RC 02:43:05 77 02:42:46 77
1016 Jeff Adams Male 12 MV60 1 PENSBY RUNNERS 02:06:22 15 02:06:09 15
1147 Leonora Anson Female 36 FOPEN 15 WIGAN PHOENIX 03:21:05 110 03:20:45 110
1072 Chris Armour Male 61 MOPEN 20 MASTER BLASTERS 2K16 02:46:17 81 02:46:04 81
1102 Ryan Aslatt Male 70 MOPEN 27 03:04:10 103 03:03:45 104
1052 David Baker Male 19 MOPEN 7 02:16:28 27 02:16:24 27
104 Haydn Baker Male 81 MV40 28 DIRTY DAPS MUDDY TRACKS 04:06:25 123 04:06:02 123
1026 Christopher Bamber Male 36 MV50 11 02:31:01 49 02:30:39 49
1053 William Bankes Male 58 MV40 25 02:44:14 78 02:43:58 78
1134 Rob Barker Male 69 MOPEN 26 02:57:29 96 02:57:05 96
1063 John Bassett Male 38 MV50 12 WALLASEY AC 02:32:49 51 02:32:39 51
1089 Robert Blackwell Male 77 MOPEN 31 03:31:13 116 03:30:48 116
1092 Matthew Brooker Male 67 MOPEN 25 02:56:30 93 02:56:03 93
1130 Russell Brooks Male 11 MV40 4 TEAM DEANE TRI CLUB 02:05:10 13 02:05:06 13
1094 Simone Capponi Male 14 MOPEN 5 PENNY LANE STRIDERS 02:10:40 18 02:10:38 18
13 Chris Carter Male 40 MV40 13 02:33:44 53 02:33:39 53
1061 Paul Cavanagh Male 56 MV40 23 MERSEY-TRI 02:42:23 75 02:42:17 75
122 Noel Cheseldine Male 75 MV40 27 VILLAGE ROAD RUNNERS AC 03:21:06 111 03:20:58 111
1123 Sandra Cheveaux Female 21 FV50 3 GOG TRIATHLON CLUB 02:52:49 84 02:52:22 84
1101 Gemma Churton Female 26 FOPEN 12 RUNSTRONG NORTH WALES 02:56:08 92 02:55:52 89
1124 Joanne Cook Female 31 FOPEN 13 PENSBY RUNNERS 03:03:41 100 03:03:26 100
1013 Paul Coups Male 44 MV40 17 02:34:44 57 02:34:26 57
1121 Elliot Cox Male 3 MOPEN 1 01:54:25 3 01:54:16 3
1038 Jonathan Crossley Male 22 MV40 9 02:17:07 30 02:16:42 29
1037 Louisa Crossley Female 17 FV40 9 02:40:17 71 02:39:49 71
1106 Jason Cruz Male 30 MV40 10 02:26:08 40 02:26:06 40
1095 Emese Csakany Female 35 FOPEN 14 03:18:49 109 03:18:22 109
1044 Rebecca Cusato Female 41 FOPEN 18 03:43:37 121 03:43:32 120
1047 Wes Dale Male 41 MV40 14 02:33:57 54 02:33:39 54
1060 John Paul Davies Male 65 MOPEN 23 02:53:01 87 02:52:56 88
1088 William Devey Male 76 MOPEN 30 03:31:05 115 03:30:39 115
1022 Matthew Dingle Male 63 MOPEN 22 PENSBY RUNNERS 02:46:38 83 02:46:12 83
1024 Alastair Duncan Male 23 MOPEN 8 02:20:24 31 02:20:14 31
1144 James Eastbury Male 26 MOPEN 10 69 CYCLES RUNNING CLUB 02:23:04 36 02:23:00 36
1075 Katherine Edwards Female 22 FOPEN 8 02:52:57 85 02:52:43 86
1104 Gary English Male 2 MV50 2 LIVERPOOL RC 01:52:06 2 01:52:00 2
1030 Robert Fido Male 45 MV40 18 02:35:55 58 02:35:33 58
1110 Kirstie Fraser Female 29 FV40 14 CANICROSS CLWYD 02:59:05 98 02:58:46 98
1019 Eric Gibson Male 35 MV50 10 PENSBY RUNNERS 02:30:24 48 02:30:11 48
1074 Andy Gilsenan Male 54 MV50 15 02:40:11 70 02:39:43 70
1116 Robert Gladysz Male 33 MOPEN 13 02:28:03 45 02:27:54 45
1069 Louise Gordon Female 7 FV40 4 SOUTH CHESHIRE HARRIERS 02:15:25 25 02:15:07 25
1077 Rachel Granger Female 16 FV40 8 02:39:41 69 02:39:28 69
1017 Stuart Hagyard Male 7 MV50 3 02:00:16 7 02:00:14 7
1042 Steve Halligan Male 31 MV50 8 ELLESMERE PORT RC 02:27:07 41 02:27:02 41
1043 Amy Halligan Female 40 FOPEN 17 03:43:37 120 03:43:32 121
52 Jacqueline Hislop Female 43 FV50 7 WREXHAM AAC 04:06:26 124 04:06:04 124
1015 Jamie Hughes Male 42 MV40 15 02:34:24 55 02:34:00 55
1073 Dan Hurst Male 10 MV40 3 CLWYDIAN RANGE RUNNERS 02:05:06 12 02:05:01 12
1109 Paula Hurst Female 23 FOPEN 9 02:53:05 88 02:52:40 85
1136 Lizzie Irvine Female 2 FOPEN 2 ERYRI HARRIERS 02:04:54 11 02:04:38 11
20 Sarah Jackson Female 39 FOPEN 16 03:23:08 114 03:22:49 114
1067 Nonny Jackson-Twist Male 64 MV50 16 02:53:01 86 02:52:54 87
1084 Charlotte Jaggard Female 19 FOPEN 7 CLWYDIAN RANGE RUNNERS 02:41:15 74 02:40:54 74
1113 Mel Johnson Male 74 MOPEN 29 03:17:19 107 03:17:02 107
1078 Martin Klabou Male 49 MOPEN 16 SYNCHROFT SWINGERS 02:37:30 64 02:37:03 63
1118 Katarzyna Lalik Female 15 FOPEN 6 02:36:47 61 02:36:40 61
1090 Jamie Last Male 78 MOPEN 32 03:31:31 117 03:31:03 117
1066 Wendy Lee Female 10 FV40 7 PENSBY RUNNERS 02:21:31 34 02:21:24 34
1126 Emma Linford Female 5 FV40 3 02:13:40 22 02:13:26 22
1062 Nick Little Male 39 MV50 13 02:33:36 52 02:33:13 52
1139 Andrew Loach Male 18 MV40 7 02:14:31 23 02:14:20 23
1032 Stephanie Loach Female 6 FOPEN 3 PENSBY RUNNERS 02:14:31 24 02:14:23 24
1138 Mike Loach Male 20 MV40 8 02:16:47 28 02:16:38 28
1058 Graham Macdonald Male 80 MOPEN 33 03:35:09 119 03:34:58 118
1082 Lisa Mackay Female 20 FV40 11 SPECTRUM STRIDERS RC 02:42:47 76 02:42:31 76
1137 Mark Mackintosh Male 1 MV50 1 TEAM BATH AC 01:51:31 1 01:51:30 1
1105 Neil Maddocks Male 53 MV40 21 02:39:26 68 02:39:24 68
1128 Nicholas Martin Male 73 MV50 18 03:15:09 106 03:14:47 106
1098 Peter Mcaleavey Male 32 MV50 9 PENSBY RUNNERS 02:27:42 43 02:27:18 43
1114 Andrew Mckenzie Male 9 MOPEN 4 02:04:15 10 02:04:14 10
1002 Scott Mcmurray Male 59 MOPEN 18 02:44:53 79 02:44:47 79
1122 Andy Morris Male 15 MOPEN 6 02:10:58 19 02:10:46 19
1046 Ryan Morrison Male 6 MOPEN 3 01:59:15 6 01:59:12 6
1055 Paul Murphy Male 46 MOPEN 14 02:36:42 60 02:36:33 60
1148 Jane Nicholson Female 38 FV50 6 PENNY LANE STRIDERS 03:23:07 113 03:22:40 113
1023 Thomas Oakley Male 62 MOPEN 21 PENNY LANE STRIDERS 02:46:36 82 02:46:10 82
1120 Paul Oldfield Male 52 MV50 14 CLWYDIAN RANGE RUNNERS 02:39:14 67 02:38:53 67
83 David Owens Male 60 MOPEN 19 02:46:15 80 02:46:03 80
1004 Claudia Pagoulatou Female 33 FV40 16 PENSBY RUNNERS 03:03:48 102 03:03:42 102
1131 David Pastor Male 4 MV40 1 01:56:08 4 01:56:07 4
1133 Ann Pearce Female 27 FV40 12 LEICESTER TRIATHLON CLUB 02:57:28 94 02:57:03 94
1132 Paul Pearce Male 68 MV50 17 LEICESTER TRIATHLON CLUB 02:57:29 95 02:57:05 95
1027 Mandy Peffers Female 8 FV40 5 DEESIDE AAC 02:16:23 26 02:16:12 26
1005 Brian Pennington Male 21 MV50 5 PENSBY RUNNERS 02:16:59 29 02:16:48 30
1006 Tracy Pennington Female 11 FV50 1 PENSBY RUNNERS 02:27:24 42 02:27:11 42
1103 Ryan Pleavin Male 71 MOPEN 28 03:04:10 104 03:03:45 103
1003 Richard Potts Male 47 MV40 19 PENSBY RUNNERS 02:37:19 62 02:36:57 62
1083 Cristina Puccini Female 9 FV40 6 PENNY LANE STRIDERS 02:20:51 33 02:20:44 33
1076 Christopher Ramsden Male 37 MV40 12 02:31:59 50 02:31:39 50
1107 Elaine Richardson Female 34 FV40 17 03:17:19 108 03:17:02 108
1079 Rachel Rick Female 37 FV50 5 PENNY LANE STRIDERS 03:23:06 112 03:22:39 112
1142 Vicci Roberts Female 25 FOPEN 11 RUNSTRONG 02:56:08 91 02:55:54 91
1111 Kath Roberts Female 28 FV40 13 02:59:03 97 02:58:42 97
1033 Paula Robinson Female 13 FOPEN 4 02:29:39 47 02:29:15 47
1086 Jon Saunby Male 8 MV40 2 02:01:03 8 02:01:01 8
1031 Stephen Saunders Male 27 MV50 7 BIRKENHEAD AC 02:23:31 37 02:23:23 37
1001 Ian Savage Male 28 MOPEN 11 02:25:41 38 02:25:36 39
1141 Kirsty Seddon Female 1 FOPEN 1 CITY OF CHESTER TRIATHLON CLUB 02:03:35 9 02:03:27 9
1048 Michael Shone Male 72 MV40 26 RUNSTRONG 03:07:30 105 03:07:13 105