Showing 101 to 200 of 490 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
395 Michael Millen Male 383 M50+ 60 02:42:12 481 02:42:01 481
475 Stephen Roach Male 385 M50+ 61 02:45:34 482 02:45:20 483
564 Peter Walker Male 384 M40+ 139 02:45:34 483 02:45:12 482
122 Austin Bell Male 294 M50+ 40 Abergele 01:56:02 343 01:55:36 341
310 Hilary Jaques Female 55 F50+ 2 Abergele Harriers 02:02:15 375 02:01:48 375
454 Dave Powell Male 154 M40+ 50 Aberystwyth AC 01:40:24 174 01:40:14 174
424 Kate O'Sullivan Female 52 F40+ 10 Aberystwyth AC 01:59:12 360 01:58:49 358
184 Colin Davies Male 280 M50+ 34 Altrincham & Dist AC 01:54:17 326 01:54:08 329
554 Peter Trow Male 299 M40+ 110 Amazing Feet 01:57:04 349 01:56:40 349
572 Phillip Weber Male 114 MSEN 37 Amazing Feet RC 01:35:49 126 01:35:35 126
363 Craig Lewis Male 179 M40+ 62 Amazing Feet RC 01:42:35 202 01:42:24 202
365 Sarah Lewis Female 93 FSEN 44 Amazing Feet RC 02:26:01 467 02:25:34 467
106 Neil Ashcroft Male 31 M40+ 2 Ambleside 01:22:20 32 01:22:14 32
408 Peter Mulleady Male 147 M40+ 47 Astley & T RR 01:39:40 164 01:39:19 164
239 Steve Foster Male 210 M40+ 72 Astley & T RR 01:46:02 237 01:45:38 237
80 Malcolm Collins Male 219 MSEN 71 Astley & Tydesley 01:47:24 247 01:46:59 246
549 Mary A. Tracey-Agurfra Female 20 FSEN 5 Astley & Tyldesley 01:40:21 173 01:39:58 172
567 Brenda Wane Female 49 F40+ 8 Astley & Tyldesley 01:55:59 342 01:55:36 342
118 Amanda Baxendale Female 96 FSEN 46 Astley & Tyldesley 02:31:59 475 02:31:34 475
86 Mark Lester Male 265 MSEN 88 Ballymena 01:53:01 308 01:52:36 308
230 David Ewart Male 120 MSEN 40 BARF 01:36:33 132 01:36:09 130
464 Norma Rea Female 45 FSEN 22 BARF 01:53:23 312 01:52:59 312
138 Andy Bridge Male 314 M40+ 115 BARF 01:59:58 367 01:59:30 366
394 Toby Miles Male 92 MSEN 29 Barrow Runners 01:33:21 102 01:33:07 101
319 Emma Jones Female 40 FSEN 17 Belle Vue Racers 01:51:57 291 01:51:43 291
217 Kevin Egerton Male 380 M50+ 59 Belle Vue Racers 02:34:47 476 02:34:14 476
165 Mandy Clarke Female 35 FSEN 14 Bingley Harriers 01:50:24 275 01:50:03 274
619 Jenny Worthington Female 54 FSEN 25 Birchfield Harriers 02:01:15 371 02:00:54 371
456 Alan Price Male 340 M60+ 14 Birchfield Harriers 02:07:35 408 02:07:28 408
618 Brian Worthington Male 364 M50+ 53 Birchfield Harriers 02:19:02 452 02:18:42 452
167 Tony Codling Male 243 M40+ 89 Blackpool Wyre & Fylde 01:50:39 279 01:50:27 280
527 Chris Steele Male 21 MSEN 5 Borrowdale FR 01:18:10 21 01:18:08 21
569 Dave Ward Male 40 MSEN 14 Borrowdale FR 01:23:54 41 01:23:50 41
383 Gary Mason Male 155 M40+ 51 Bournville Harriers 01:40:32 175 01:40:20 175
195 Stella Denniss Female 31 FSEN 11 Bournville Harriers 01:49:11 262 01:49:00 265
515 Neil Shepherd Male 78 M40+ 21 Bowland Fell Runners 01:30:30 86 01:30:17 86
389 Andy McPherson Male 260 MSEN 86 Brabond AC 01:52:36 303 01:52:19 300
473 Mike Ridout Male 306 M50+ 42 Brackla Harriers 01:58:33 356 01:57:59 355
539 James Thomas Male 347 M40+ 128 Brackla Harriers 02:10:25 421 02:09:52 421
521 Sarah Smiles Female 100 FSEN 48 Brackla Harriers 02:55:49 485 02:55:16 484
375 Andrew Macgillivray Male 276 M40+ 102 Bridport Runners 01:53:58 322 01:53:25 318
483 Peter Roberts Male 135 M60+ 1 Buckley Runners 01:38:42 150 01:38:37 151
290 Shaun Hooson Male 141 M40+ 43 Buckley Runners 01:39:12 157 01:39:02 158
406 John Morris Male 175 M60+ 3 Buckley Runners 01:42:18 198 01:42:13 200
132 Dave Boothroyd Male 182 M40+ 64 Buckley Runners 01:43:23 207 01:43:12 208
301 Isaline Hughes Female 38 F40+ 5 Burden RR 01:50:46 281 01:50:34 281
204 Paul Drabble Male 75 M40+ 19 Buxton AC 01:30:07 83 01:30:03 84
415 Mark Newell Male 225 M40+ 82 Cambridge Harriers 01:48:36 255 01:48:23 255
585 Jason Wilkins Male 234 MSEN 76 Cardigan RC 01:49:41 267 01:49:28 267
330 Martin Jones Male 146 M40+ 46 Carneddau Tri 01:39:40 163 01:39:16 162
231 Steven Fallon Male 62 M40+ 13 Carnethy HRC 01:28:17 67 01:28:10 67
137 John Boyle Male 112 MSEN 36 CFR 01:35:17 124 01:35:05 124
351 Laura Kent Female 6 FSEN 1 Cheltenham & C H 01:28:33 69 01:28:24 69
614 Michael Wood Male 300 M40+ 111 Cheltenham & C H 01:57:05 350 01:56:51 352
597 Ian Williams Male 249 MSEN 82 Cheltenham Tri 01:51:28 288 01:50:56 286
385 Graham McAra Male 86 M50+ 3 Cheshire Hill Runners 01:31:45 95 01:31:34 93
223 Stephen Elverd Male 205 M40+ 71 Cirencester AC 01:45:30 231 01:45:19 231
292 Brian Horrocks Male 69 M40+ 17 Clayton le Moors 01:29:17 77 01:29:08 76
206 Andrew Mark Dugdale Male 151 M40+ 49 Clayton le Moors 01:40:05 170 01:39:54 169
534 Mark Taylor Male 254 MSEN 84 Clayton le Moors 01:52:13 295 01:51:54 296
293 David Horrocks Male 287 M40+ 106 Clayton le Moors 01:54:56 334 01:54:34 334
140 Vinny Brodrick Male 320 M40+ 117 Clayton le Moors 02:02:09 374 02:01:46 374
259 Karin Goss Female 69 F60+ 2 Clayton le Moors 02:07:53 409 02:07:33 409
103 Susan Allen Female 90 F40+ 21 Clayton le Moors 02:22:08 458 02:21:46 458
570 Andrew Ward Male 22 MSEN 6 Clowne RR 01:18:20 22 01:18:17 22
77 Lewis Banton Male 36 MSEN 12 Clowne RR 01:23:02 37 01:22:54 36
449 Trevor Platts Male 350 M70+ 2 Clowne RR 02:12:17 428 02:12:04 428
340 Stephen Robert Jones Male 64 M40+ 15 Clwydian Range Runners 01:28:45 71 01:28:39 71
528 Paul Stinton Male 127 MSEN 43 Clwydian Range Runners 01:37:09 139 01:36:57 139
494 Kean Rowlands Male 208 M50+ 21 Clwydian Range Runners 01:45:41 234 01:45:23 232
496 Sandra Rowlands Female 29 F40+ 3 Clwydian Range Runners 01:48:18 250 01:48:03 250
189 Jim Davis Male 259 M40+ 99 Clwydian Range Runners 01:52:35 302 01:52:20 302
417 Peter Newman Male 90 MSEN 27 Congleton Harriers 01:33:09 100 01:33:00 100
202 Pete Doyle Male 281 M50+ 35 Congleton Harriers 01:54:20 327 01:53:50 325
418 Judith Newman Female 51 FSEN 23 Congleton Harriers 01:58:51 357 01:58:20 357
203 Felicity Doyle Female 71 F50+ 6 Congleton Harriers 02:08:39 412 02:08:06 411
438 Gary Pearson Male 129 MSEN 45 Croft Ambrey 01:37:33 141 01:37:19 140
366 John Linley Male 209 M60+ 5 CRR 01:45:57 236 01:45:44 238
347 Jason Kehoe Male 123 MSEN 42 Crusaders AC 01:36:45 135 01:36:35 135
594 Gareth Williams Male 74 MSEN 21 Cybi Striders 01:30:00 82 01:29:47 80
446 Philip Pilbeam Male 224 MSEN 72 Cybi Striders 01:48:31 253 01:48:13 252
596 Ian Williams Male 269 M40+ 101 Cybi Striders 01:53:38 314 01:53:21 314
491 Ian Rotherley Male 335 M50+ 44 Cybi Striders 02:06:15 395 02:05:58 396
447 Stephen Pilbeam Male 370 M50+ 55 Cybi Striders 02:22:31 460 02:21:58 460
252 Steve Gibbons Male 76 M40+ 20 Cyscod y Coed 01:30:11 84 01:30:05 85
413 David Naughton Male 116 M40+ 34 Darwen Dashers RC 01:36:12 128 01:36:04 128
83 Christopher Harris Male 344 M50+ 48 DASH 02:09:13 417 02:09:06 417
522 Alan Smith Male 52 M40+ 8 Deeside Runners 01:26:50 56 01:26:41 56
121 Jim Bell Male 44 M40+ 4 DPFR 01:24:43 46 01:24:39 46
557 Darren Unwin Male 89 MSEN 26 DPFR 01:32:45 99 01:32:45 99
192 Phil Davies Male 139 M40+ 41 DPFR 01:39:02 154 01:38:30 149
474 Greg Rimmer Male 166 M40+ 56 DPFR 01:41:40 189 01:41:17 187
356 Andrew Kitchen Male 229 M40+ 83 DPFR 01:49:01 259 01:48:38 259
220 Helen Elleker Female 77 F50+ 7 DPFR 02:11:51 426 02:11:32 427
376 Ian Mackay Male 315 MSEN 102 Droitwich AC 02:00:23 368 02:00:09 368
457 Anthony Price Male 222 M40+ 80 Dudley & Kingsford 01:48:23 251 01:48:05 251
607 Tom Williams Male 272 M60+ 9 Dudley & Kingsford 01:53:53 317 01:53:23 315
620 Nick Wright Male 310 MSEN 99 Dudley & Kingsford 01:59:40 362 01:59:05 361
295 Derek Hughes Male 122 M40+ 35 East Cheshire Harriers 01:36:40 134 01:36:09 129
179 Tony Crossley Male 227 M50+ 24 East Grinstead AC 01:48:54 257 01:48:39 260