Showing 1 to 100 of 232 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
273 Rory Middleton Male 1 MSENIOR 1 01:24:17 1 01:24:16 1
233 Jerome Nogues Male 2 MV40 1 SYTRI 01:28:10 2 01:28:09 2
285 Craig Taylor Male 5 MV35 1 NWRRC 01:30:24 5 01:30:24 5
207 Adrian Barnes Male 6 MV50 1 SHROPSHIRE SHUFFLERS 01:32:15 6 01:32:12 6
210 Rebecca Moseley Female 1 FSENIOR 1 01:32:44 7 01:32:38 7
170 Arwel Lewis Male 9 MV55 1 01:34:02 10 01:34:02 10
5156 Bree Sutcliffe Female 2 FV40 1 CITY OF CHESTER TRIATHLON CLUB 01:37:33 16 01:37:29 16
253 Chris Price Male 15 MV45 1 01:38:29 17 01:38:23 17
113 Andrew Leonard Male 16 MJUNIOR 1 01:39:02 18 01:39:00 19
243 David Nalder Male 23 MV60 1 ELLESMERE PORT 01:40:46 25 01:40:45 25
184 Iona Roberts Female 4 FV35 1 01:44:04 32 01:43:59 32
28 Colin Davies Male 46 MV65 1 ALTRINCHAM &AMP DISTRICT AC 01:49:40 53 01:49:36 54
270 Vanessa Griffiths Female 9 FV50 1 HELSBY 01:51:37 62 01:51:21 62
138 Angela Kerslake Female 20 FV45 1 02:02:41 110 02:02:24 111
173 Jan Green Female 27 FV60 1 02:11:10 134 02:10:48 135
258 Roger Harrison-Jones Male 110 MV70 1 PRESTATYN RUNNING CLUB 02:13:45 142 02:13:19 142
108 Sandy Roberts Female 45 FV55 1 PRESTATYN RUNNING CLUB 02:17:26 161 02:17:07 160
24 Rhiannon Johnson Female 82 FJUNIOR 1 02:53:19 223 02:52:40 223
219 Chris Myles Male 3 MSENIOR 2 BUCKLEY RUNNERS 01:28:38 3 01:28:33 3
112 Paul Leonard Male 7 MV40 2 01:33:06 8 01:33:04 8
117 Stephen Rookes Male 10 MV50 2 01:34:36 11 01:34:31 11
26 Nigel Williams Male 21 MV45 2 01:40:20 23 01:40:17 24
160 Carla Green Female 3 FV40 2 NWRRC 01:40:56 26 01:40:49 26
5145 Wladyslaw Sobala Male 24 MV35 2 01:43:30 27 01:43:13 27
144 Dave Mayhew Male 32 MV55 2 THE LAST INN RUNNERS 01:45:59 36 01:45:43 37
63 Zoe Allan Female 5 FSENIOR 2 01:46:35 41 01:46:32 41
244 David Roderick Male 55 MV65 2 DEESIDE AAC 01:51:47 64 01:51:43 66
101 Tony Champken Male 57 MV60 2 WYE VALLEY RUNNERS 01:52:28 67 01:51:46 68
187 Linda Jones Female 12 FV50 2 WREXHAM AAC 01:54:52 77 01:54:29 77
251 Emma Dainty Female 13 FV35 2 01:55:32 79 01:55:13 79
293 Andrea Kustos Female 39 FV45 2 02:16:05 153 02:15:54 155
30 Ann Frost Female 52 FV60 2 02:22:33 175 02:22:19 176
286 Liz Stevenson Female 73 FV55 2 POTTERS TROTTERS 02:34:36 210 02:34:08 210
37 Llewelyn Edwards Male 4 MSENIOR 3 01:29:58 4 01:29:17 4
72 Martin Wynn Male 11 MV50 3 01:34:44 12 01:34:32 12
283 Torsten Ahlers Male 17 MV40 3 01:39:05 19 01:38:59 18
269 Chris Sorsby Male 27 MV45 3 01:43:46 30 01:43:29 28
43 Shane Futcher Male 28 MV35 3 01:43:57 31 01:43:50 31
110 Neil Willcox Male 34 MV55 3 01:46:03 38 01:45:36 36
259 Lynsey Coan Female 6 FSENIOR 3 VILLAGE ROAD RUNNERS 01:47:22 44 01:47:12 45
40 Rachel Brook Female 8 FV40 3 01:51:12 59 01:50:41 58
267 Tess Barrett-Walsh Female 14 FV35 3 01:56:55 84 01:56:24 84
10 Cathy Robertson Female 16 FV50 3 01:58:34 91 01:57:58 90
5148 John Seddon Male 93 MV60 3 02:04:13 113 02:03:33 113
291 Ildiko Kustos Female 40 FV45 3 02:16:05 154 02:15:54 156
33 Alan Bray Male 121 MV65 3 TEESDALE ATHLETIC CLUB 02:21:47 171 02:20:58 170
42 Christine Lea Female 85 FV55 3 02:55:33 226 02:54:54 226
84 Gareth Chaloner Male 8 MSENIOR 4 WREXHAM AAC 01:33:30 9 01:33:30 9
127 Norman Titley Male 13 MV50 4 SHROPSHIRE SHUFFLERS 01:36:58 14 01:36:55 14
169 Robert Barton Male 30 MV45 4 01:45:42 34 01:44:58 34
256 Chris Phillipson Male 31 MV35 4 01:45:47 35 01:45:16 35
126 Lee Pearce Male 33 MV40 4 SHROPSHIRE SHUFFLERS 01:46:01 37 01:45:57 38
197 Stacey Baker Female 7 FSENIOR 4 01:49:24 52 01:49:20 53
80 Neil Vickers Male 54 MV55 4 01:51:40 63 01:51:31 64
5151 Johanna Dodsworth Female 11 FV40 4 01:52:32 68 01:52:16 70
31 Lesley Feakes Female 18 FV50 4 HELSBY 02:00:25 103 02:00:04 103
9 Sally Taylor Female 22 FV35 4 02:05:53 120 02:05:18 120
5153 Michael Berry Male 102 MV60 4 BLACK COMBE RUNNERS 02:07:42 127 02:07:12 127
100 Sian Champken Female 42 FV45 4 WYE VALLEY RUNNERS 02:16:32 157 02:15:50 154
284 Mike Murray Male 137 MV65 4 02:32:37 205 02:31:57 205
246 Gwenda Marshall Female 89 FV55 4 FYLDE COAST RUNNING 03:08:02 230 03:07:12 230
261 Neil Godsell Male 12 MSENIOR 5 01:36:56 13 01:36:51 13
290 Allan Lawson Male 25 MV50 5 MOSSLEY HILL A.C. 01:43:34 28 01:43:32 29
268 Darran Wilson Male 35 MV45 5 01:46:06 39 01:46:01 39
292 Rafal Pasko Male 36 MV40 5 SHROPSHIRE SHUFFLERS 01:46:13 40 01:46:10 40
231 Steve Fernyhough Male 52 MV35 5 01:51:27 60 01:51:25 63
120 Melissa Carr Female 10 FSENIOR 5 01:52:21 66 01:52:15 69
71 Mark Evans Male 71 MV55 5 01:57:05 85 01:56:52 85
5 Alison Perrins Female 15 FV40 5 WREXHAM AAC 01:58:34 90 01:58:27 95
177 Tracy Millar Female 24 FV50 5 02:07:19 124 02:06:42 122
211 Kate Burgoyne Female 26 FV35 5 02:08:45 128 02:08:33 128
265 Colin Pheasant Male 113 MV60 5 CHASE HARRIERS 02:14:40 146 02:14:37 150
5150 Karen Owens Female 75 FV45 5 02:42:49 214 02:42:12 215
247 Ann Pugsley Female 90 FV55 5 03:08:15 231 03:07:25 231
235 Joe Ratcliff Male 14 MSENIOR 6 01:37:07 15 01:37:05 15
53 Shaun Burgess Male 38 MV45 6 01:47:09 43 01:46:59 44
32 David Feakes Male 40 MV50 6 HELSBY 01:48:07 46 01:47:50 47
73 Paul Ackers Male 42 MV40 6 01:48:23 48 01:48:06 49
279 Nate Winstanley Male 56 MV35 6 01:51:57 65 01:51:41 65
208 Charles Ashley Male 74 MV55 6 WREXHAM AAC 01:57:54 88 01:57:37 89
20 Gemma Hughes Female 17 FSENIOR 6 01:58:38 94 01:58:23 94
289 Jane Atkins Female 23 FV40 6 02:06:38 121 02:06:17 121
81 Emma Jones Female 29 FV35 6 02:12:11 137 02:11:44 137
21 Ian Davidson Male 114 MV60 6 02:14:42 147 02:14:25 147
201 Angie Jones Female 44 FV50 6 02:17:16 160 02:17:07 161
48 Heather Taylor Female 77 FV45 6 02:49:30 216 02:49:08 217
78 Chris Palmer Male 18 MSENIOR 7 01:39:50 20 01:39:24 20
218 Geoff Evans Male 44 MV45 7 01:48:54 50 01:48:40 51
281 David Elson Male 49 MV40 7 01:50:51 56 01:50:32 57
96 Dave Smith Male 61 MV35 7 01:53:45 72 01:46:34 42
220 Andy Ellis Male 72 MV50 7 01:57:19 86 01:57:01 86
276 David Evans Male 80 MV55 7 01:59:16 97 01:58:27 96
135 Katherine Mair Female 19 FSENIOR 7 02:01:32 107 02:01:25 107
206 Louise Davies Female 30 FV40 7 02:12:26 138 02:11:45 138
67 Nicola Daunt Female 34 FV35 7 CITY OF CHESTER TRIATHLON CLUB 02:14:52 148 02:14:22 146
202 Shirley Harding Female 47 FV50 7 02:21:00 166 02:20:38 166
198 Deryck Hutchinson Male 122 MV60 7 DH RUNNERS 02:22:27 172 02:21:55 173
272 Mark Jessett Male 19 MSENIOR 8 01:39:54 21 01:39:53 22
260 Stu Haughton Male 47 MV45 8 01:50:17 54 01:49:44 55
153 John Sozou Male 50 MV40 8 01:51:06 57 01:50:55 59