Showing 1 to 100 of 232 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
273 Rory Middleton Male 1 MSENIOR 1 01:24:17 1 01:24:16 1
210 Rebecca Moseley Female 1 FSENIOR 1 01:32:44 7 01:32:38 7
233 Jerome Nogues Male 2 MV40 1 SYTRI 01:28:10 2 01:28:09 2
5156 Bree Sutcliffe Female 2 FV40 1 CITY OF CHESTER TRIATHLON CLUB 01:37:33 16 01:37:29 16
219 Chris Myles Male 3 MSENIOR 2 BUCKLEY RUNNERS 01:28:38 3 01:28:33 3
160 Carla Green Female 3 FV40 2 NWRRC 01:40:56 26 01:40:49 26
37 Llewelyn Edwards Male 4 MSENIOR 3 01:29:58 4 01:29:17 4
184 Iona Roberts Female 4 FV35 1 01:44:04 32 01:43:59 32
285 Craig Taylor Male 5 MV35 1 NWRRC 01:30:24 5 01:30:24 5
63 Zoe Allan Female 5 FSENIOR 2 01:46:35 41 01:46:32 41
207 Adrian Barnes Male 6 MV50 1 SHROPSHIRE SHUFFLERS 01:32:15 6 01:32:12 6
259 Lynsey Coan Female 6 FSENIOR 3 VILLAGE ROAD RUNNERS 01:47:22 44 01:47:12 45
112 Paul Leonard Male 7 MV40 2 01:33:06 8 01:33:04 8
197 Stacey Baker Female 7 FSENIOR 4 01:49:24 52 01:49:20 53
84 Gareth Chaloner Male 8 MSENIOR 4 WREXHAM AAC 01:33:30 9 01:33:30 9
40 Rachel Brook Female 8 FV40 3 01:51:12 59 01:50:41 58
170 Arwel Lewis Male 9 MV55 1 01:34:02 10 01:34:02 10
270 Vanessa Griffiths Female 9 FV50 1 HELSBY 01:51:37 62 01:51:21 62
117 Stephen Rookes Male 10 MV50 2 01:34:36 11 01:34:31 11
120 Melissa Carr Female 10 FSENIOR 5 01:52:21 66 01:52:15 69
72 Martin Wynn Male 11 MV50 3 01:34:44 12 01:34:32 12
5151 Johanna Dodsworth Female 11 FV40 4 01:52:32 68 01:52:16 70
261 Neil Godsell Male 12 MSENIOR 5 01:36:56 13 01:36:51 13
187 Linda Jones Female 12 FV50 2 WREXHAM AAC 01:54:52 77 01:54:29 77
127 Norman Titley Male 13 MV50 4 SHROPSHIRE SHUFFLERS 01:36:58 14 01:36:55 14
251 Emma Dainty Female 13 FV35 2 01:55:32 79 01:55:13 79
235 Joe Ratcliff Male 14 MSENIOR 6 01:37:07 15 01:37:05 15
267 Tess Barrett-Walsh Female 14 FV35 3 01:56:55 84 01:56:24 84
253 Chris Price Male 15 MV45 1 01:38:29 17 01:38:23 17
5 Alison Perrins Female 15 FV40 5 WREXHAM AAC 01:58:34 90 01:58:27 95
113 Andrew Leonard Male 16 MJUNIOR 1 01:39:02 18 01:39:00 19
10 Cathy Robertson Female 16 FV50 3 01:58:34 91 01:57:58 90
283 Torsten Ahlers Male 17 MV40 3 01:39:05 19 01:38:59 18
20 Gemma Hughes Female 17 FSENIOR 6 01:58:38 94 01:58:23 94
78 Chris Palmer Male 18 MSENIOR 7 01:39:50 20 01:39:24 20
31 Lesley Feakes Female 18 FV50 4 HELSBY 02:00:25 103 02:00:04 103
272 Mark Jessett Male 19 MSENIOR 8 01:39:54 21 01:39:53 22
135 Katherine Mair Female 19 FSENIOR 7 02:01:32 107 02:01:25 107
263 Dan Bowen Male 20 MSENIOR 9 01:40:00 22 01:39:55 23
138 Angela Kerslake Female 20 FV45 1 02:02:41 110 02:02:24 111
26 Nigel Williams Male 21 MV45 2 01:40:20 23 01:40:17 24
52 Johanna Cooke Female 21 FSENIOR 8 02:04:15 114 02:04:13 115
214 James Bruce Male 22 MSENIOR 10 01:40:26 24 01:39:52 21
9 Sally Taylor Female 22 FV35 4 02:05:53 120 02:05:18 120
243 David Nalder Male 23 MV60 1 ELLESMERE PORT 01:40:46 25 01:40:45 25
289 Jane Atkins Female 23 FV40 6 02:06:38 121 02:06:17 121
5145 Wladyslaw Sobala Male 24 MV35 2 01:43:30 27 01:43:13 27
177 Tracy Millar Female 24 FV50 5 02:07:19 124 02:06:42 122
290 Allan Lawson Male 25 MV50 5 MOSSLEY HILL A.C. 01:43:34 28 01:43:32 29
216 Hannah Rumney Female 25 FSENIOR 9 02:07:26 125 02:06:49 124
60 David Jones Male 26 MSENIOR 11 01:43:44 29 01:43:44 30
211 Kate Burgoyne Female 26 FV35 5 02:08:45 128 02:08:33 128
269 Chris Sorsby Male 27 MV45 3 01:43:46 30 01:43:29 28
173 Jan Green Female 27 FV60 1 02:11:10 134 02:10:48 135
43 Shane Futcher Male 28 MV35 3 01:43:57 31 01:43:50 31
212 Nikki Paton Female 28 FSENIOR 10 02:11:21 135 02:10:46 134
115 Antony Crumlish Male 29 MSENIOR 12 01:44:22 33 01:44:21 33
81 Emma Jones Female 29 FV35 6 02:12:11 137 02:11:44 137
169 Robert Barton Male 30 MV45 4 01:45:42 34 01:44:58 34
206 Louise Davies Female 30 FV40 7 02:12:26 138 02:11:45 138
256 Chris Phillipson Male 31 MV35 4 01:45:47 35 01:45:16 35
171 Rachel Hurst Female 31 FSENIOR 11 02:13:35 140 02:13:11 141
144 Dave Mayhew Male 32 MV55 2 THE LAST INN RUNNERS 01:45:59 36 01:45:43 37
136 Emma Drury Female 32 FSENIOR 12 TEAM ANSTEY AMBLERS AND RUNNER 02:13:37 141 02:13:07 140
126 Lee Pearce Male 33 MV40 4 SHROPSHIRE SHUFFLERS 01:46:01 37 01:45:57 38
195 Emma Sargent Female 33 FV40 8 02:13:49 143 02:13:35 143
110 Neil Willcox Male 34 MV55 3 01:46:03 38 01:45:36 36
67 Nicola Daunt Female 34 FV35 7 CITY OF CHESTER TRIATHLON CLUB 02:14:52 148 02:14:22 146
268 Darran Wilson Male 35 MV45 5 01:46:06 39 01:46:01 39
68 Claire Knight Female 35 FV40 9 02:15:01 149 02:14:32 148
292 Rafal Pasko Male 36 MV40 5 SHROPSHIRE SHUFFLERS 01:46:13 40 01:46:10 40
287 Liz Tideswell Female 36 FV40 10 POTTERS TROTTERS 02:15:04 150 02:14:36 149
240 Ian Winter Male 37 MSENIOR 13 01:46:58 42 01:46:38 43
5149 Katherine Burton Female 37 FV35 8 02:15:10 151 02:14:38 151
53 Shaun Burgess Male 38 MV45 6 01:47:09 43 01:46:59 44
250 Amy Doyle Female 38 FSENIOR 13 SHROPSHIRE SHUFFLERS 02:15:33 152 02:15:12 152
54 Andrew Turner Male 39 MSENIOR 14 01:47:57 45 01:47:24 46
293 Andrea Kustos Female 39 FV45 2 02:16:05 153 02:15:54 155
32 David Feakes Male 40 MV50 6 HELSBY 01:48:07 46 01:47:50 47
291 Ildiko Kustos Female 40 FV45 3 02:16:05 154 02:15:54 156
25 Adam Quick Male 41 MSENIOR 15 01:48:21 47 01:48:13 50
13 Becky Coates Female 41 FSENIOR 14 BRIDGNORTH RUNNING CLUB 02:16:24 156 02:16:11 157
73 Paul Ackers Male 42 MV40 6 01:48:23 48 01:48:06 49
100 Sian Champken Female 42 FV45 4 WYE VALLEY RUNNERS 02:16:32 157 02:15:50 154
129 Huw Llewelyn Jones Male 43 MSENIOR 16 01:48:34 49 01:47:51 48
242 Helen Sumner Female 43 FSENIOR 15 02:16:51 158 02:16:26 158
218 Geoff Evans Male 44 MV45 7 01:48:54 50 01:48:40 51
201 Angie Jones Female 44 FV50 6 02:17:16 160 02:17:07 161
123 Andrew Roberts Male 45 MSENIOR 17 01:49:07 51 01:48:48 52
108 Sandy Roberts Female 45 FV55 1 PRESTATYN RUNNING CLUB 02:17:26 161 02:17:07 160
28 Colin Davies Male 46 MV65 1 ALTRINCHAM &AMP DISTRICT AC 01:49:40 53 01:49:36 54
164 Becky Thomas Female 46 FV35 9 02:19:56 164 02:19:28 164
260 Stu Haughton Male 47 MV45 8 01:50:17 54 01:49:44 55
202 Shirley Harding Female 47 FV50 7 02:21:00 166 02:20:38 166
38 Alan Booth Male 48 MV45 9 01:50:22 55 01:50:09 56
222 Madison Bone Female 48 FSENIOR 16 02:21:06 167 02:20:39 168
281 David Elson Male 49 MV40 7 01:50:51 56 01:50:32 57
4 Tara Wakfer Female 49 FV40 11 02:21:07 169 02:20:40 169
153 John Sozou Male 50 MV40 8 01:51:06 57 01:50:55 59
157 Josie Davies Female 50 FV50 8 NWRRC 02:21:12 170 02:21:04 171