Showing 501 to 548 of 548 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Team Halfway Up Stage Position Summit Stage Position Halfway Down Stage Position Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
24 Diane Wilson Female 12 F-INT 9 N. IRELAND 00:26:11 140 00:59:17 134 01:11:19 102 01:29:40 116 01:29:37 113
25 Shileen Okane Female 16 F-INT 10 N. IRELAND 00:27:13 175 01:00:39 156 01:13:46 127 01:32:40 143 01:32:39 142
26 Hazel McLaughen Female 35 F-INT 13 N. IRELAND 00:31:21 337 01:09:49 317 01:25:34 278 01:45:34 281 01:45:30 280
27 Paulette Thompson Female 36 F-INT 14 N. IRELAND 00:31:54 355 01:11:03 341 01:25:35 279 01:45:58 286 01:45:54 287
125 Oliver Barber Male 358 MOPEN 142 N/A 00:33:52 413 01:17:15 432 01:35:22 389 02:00:38 434 02:00:27 431
800 Joanne Moore Female 108 FV50 11 NON UK AFFILIATED 00:37:57 511 01:23:48 502 01:48:40 476 02:15:35 506 02:15:05 502
468 Tony Price-Jones Male 238 MOPEN 101 NORTH WALSE ROAD RUNNERS 0 01:07:13 269 0 01:45:00 271 01:44:48 269
348 Mark Jones Male 300 MV45 45 NWRRC 00:34:39 441 01:16:28 423 01:32:24 355 01:53:41 360 01:53:28 358
118 Mike Baker Male 417 MV55 29 OUTFIT 00:42:04 536 01:37:33 541 02:06:25 498 02:39:56 537 02:39:26 532
241 Simon Entwisle Male 149 MV60 2 PENNINE FELL RUNNERS 00:28:08 215 01:04:17 212 01:17:09 165 01:35:39 168 01:35:30 164
50 Rhodri Williams Male 299 M-INT 29 PEUGEOT 00:30:09 291 01:10:59 340 0 01:53:36 359 01:53:19 356
49 Ruth Williams Female 65 F-INT 15 PEUGEOT 00:33:06 389 01:13:47 383 01:32:32 361 01:56:25 390 01:56:07 385
15 James Kevan Male 8 M-INT 8 REP IRELAND 00:19:12 8 00:44:47 9 0 01:09:22 8 01:09:21 8
12 Seamus Lynch Male 17 M-INT 16 REP IRELAND 00:19:57 15 00:46:19 17 0 01:12:01 17 01:12:00 17
14 Andrew Annett Male 24 M-INT 21 REP IRELAND 00:20:36 22 00:47:51 23 0 01:14:57 24 01:14:55 24
13 Brian Furey Male 35 M-INT 23 REP IRELAND 00:21:31 29 00:49:14 27 0 01:18:42 35 01:18:41 34
17 Sarah Mulligan Female 1 F-INT 1 REP IRELAND 00:21:38 31 00:50:39 35 01:03:14 31 01:20:52 48 01:20:51 45
18 Bethany Murray Female 18 F-INT 12 REP IRELAND 00:25:19 116 00:58:06 119 01:14:35 138 01:34:17 156 01:34:16 152
54 Ricky Lightfoot Male 10 M-INT 10 SALOMON TEAM 00:19:25 11 00:45:35 11 00:54:56 5 01:09:54 10 01:09:53 10
46 Michele Agostini Male 71 M-INT 27 SAN MARINO 00:21:40 33 00:50:52 36 01:04:44 42 01:25:25 76 01:25:25 74
8 James Espie Male 11 M-INT 11 SCOTLAND 00:20:37 23 00:46:04 14 00:55:12 6 01:10:11 11 01:10:08 11
6 Sam Hesling Male 13 M-INT 12 SCOTLAND 00:19:22 9 00:45:25 10 00:55:16 8 01:10:56 13 01:10:55 13
5 Ducan Coombs Male 15 M-INT 14 SCOTLAND 00:19:47 13 00:45:36 12 00:55:26 9 01:11:12 15 01:11:10 15
7 Kyle Greig Male 16 M-INT 15 SCOTLAND 00:19:28 12 00:46:17 15 00:56:35 11 01:11:48 16 01:11:47 16
10 Stephanie Provan Female 3 F-INT 3 SCOTLAND 00:23:31 68 00:53:35 58 01:06:18 58 01:23:54 69 01:23:51 66
9 Charlotte Morgan Female 7 F-INT 5 SCOTLAND 00:25:02 110 00:57:14 110 01:09:18 86 01:26:38 92 01:26:35 89
238 David Englert Male 404 MV55 26 STEEL CITY STRIDERS 00:36:17 483 01:23:45 501 01:52:41 485 02:19:52 519 02:19:37 517
805 Victoria Mousley Female 13 FOPEN 3 TEAM 9 BAR 00:26:25 147 00:59:37 140 01:12:40 117 01:30:24 120 0
593 John Whiteside Male 56 MOPEN 23 TRAWDEN AC 00:22:53 53 00:53:39 60 01:05:10 48 01:22:51 58 01:22:50 56
717 Kerrie Bretherton Female 28 FV40 5 TRAWDEN AC 00:28:45 237 01:05:00 226 01:19:42 197 01:41:14 227 01:40:58 223
131 Neil Beardmore Male 314 MOPEN 128 TRESPASS BETWS-Y-COED 00:33:26 398 01:15:37 412 01:32:29 358 01:54:58 375 01:54:38 372
172 James Chapman Male 278 MOPEN 119 TX TRAILS 0 01:07:41 276 0 01:49:42 326 01:49:15 322
38 Russell Bentley Male 9 M-INT 9 WALES 00:19:49 14 00:45:57 13 00:55:13 7 01:09:40 9 01:09:40 9
37 Gareth Hughes Male 20 M-INT 18 WALES 00:20:24 21 00:47:33 21 00:57:26 14 01:12:56 20 01:12:55 20
35 Peter Ryder Male 23 M-INT 20 WALES 00:21:06 27 00:48:11 25 00:58:19 16 01:14:14 23 01:14:14 23
36 Matthew Roberts Male 45 M-INT 25 WALES 00:20:23 19 00:51:24 42 01:04:16 39 01:20:44 45 0
41 Sian Williams Female 8 F-INT 6 WALES 00:24:34 97 00:55:56 92 0 01:27:29 98 01:27:26 96
39 Katie Beecher Female 17 F-INT 11 WALES 00:27:51 199 01:04:06 208 01:16:34 157 01:34:15 154 01:34:12 150
433 Liam Odonnell Male 280 MOPEN 120 WESTERN AUSTRALIA MARATHON CLU 00:28:37 234 01:11:21 346 01:24:50 269 01:50:00 329 01:49:57 329
859 Esther Owen Female DNF FOPEN DNF 00:36:07 479 0 01:05:47 53 DNF DNF DNF DNF
602 Gareth Williams Male DNF MV45 DNF BETSI RUNAWAYS 00:26:55 167 01:00:18 151 01:44:14 454 DNF DNF DNF DNF
156 Colin Britton Male DNF MOPEN DNF LOCHABER AC 00:28:48 238 01:07:01 261 0 DNF DNF DNF DNF
263 Karl Garside Male DNF MV50 DNF 00:30:21 302 01:08:04 284 0 DNF DNF DNF DNF
153 Andrew Braithwaite Male DNF MV40 DNF TRAWDEN AC 0 01:08:09 285 0 DNF DNF DNF DNF
499 John Roberts Male DNF MV50 DNF 0 0 0 DNF DNF DNF DNF
443 Huw Owen Male DNF MV40 DNF ERYRI HARRIERS 0 0 0 DNF DNF DNF DNF
11 Georgia Tindle Female DNF F-INT DNF SCOTLAND 00:24:44 102 00:57:03 106 0 DNF DNF DNF DNF
40 Bronwen Jenkinson Female DNF F-INT DNF WALES 00:23:41 75 00:53:55 67 0 DNF DNF DNF DNF