Showing 1 to 100 of 297 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club 15K Stage Position 24K Stage Position Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
100 Carolyn Thomson Easter Female 82 F50 15 TRA 02:18:21 247 03:50:16 240 06:55:23 233 06:54:37 234
403 Trudy Hughes Female 58 F45-W 1 01:55:32 200 03:13:11 188 05:52:50 179 05:52:47 182
404 Michelle Dyer Female 118 F40-W 4 02:53:05 285 04:49:42 282 09:30:54 285 09:30:50 286
405 Elizabeth Dellor Female 110 F65-W 2 02:46:45 278 04:40:53 278 08:29:31 275 08:26:23 274
406 Keith Sykes Male 166 M70-W 1 02:46:46 279 04:40:53 279 08:29:33 276 08:26:25 275
408 Julia Revill Female 75 F65-W 1 DENMEAD STRIDERS 02:06:41 233 03:31:22 226 06:18:09 215 06:15:17 213
410 Dave Major Male 137 M50-W 2 02:15:00 241 03:37:25 232 06:10:47 208 06:10:27 209
411 Tim Lupton Male 163 M40-W 1 PURPLE PATCH 02:40:10 272 04:25:08 267 08:01:24 264 08:01:05 265
412 Christine Gibbons Female 114 F60-W 1 02:50:42 281 04:44:02 281 09:10:16 281 09:08:45 281
413 Mike Willerton Male 126 M55-W 1 02:07:10 234 03:23:55 217 05:54:53 186 05:50:10 178
415 Helen Acosta Female 115 F55-W 6 02:50:39 280 04:44:02 280 09:10:17 282 09:08:42 280
416 Carol Goodwin Female 109 F55-W 5 02:40:27 275 04:30:43 271 08:25:26 274 08:23:54 272
418 Paul Roberts Male 158 M65-W 2 02:28:30 253 04:04:09 252 07:16:59 251 07:16:52 250
419 Debbie Whittle Female 103 F55-W 3 02:40:00 270 04:21:42 262 08:08:42 266 07:53:19 262
420 Jackie Murphy Female 86 F45-W 4 02:35:56 260 04:07:49 254 06:56:14 239 06:55:59 239
421 Susan Williams Female 104 F55-W 4 02:39:59 269 04:21:40 261 08:08:43 267 07:53:19 263
422 Lisa Jackson Female 108 F45-W 7 STRIDERS OF CROYDON 02:41:38 276 04:33:40 274 08:25:23 273 08:25:01 273
423 Lynne Bagley Female 96 F55-W 1 02:30:29 256 04:07:40 253 07:39:10 256 07:30:35 253
424 Allison Perkins Female 120 F50-W 5 03:02:52 292 04:59:57 289 09:31:52 287 09:25:42 285
425 Emma Flexon Female 119 F40-W 5 03:02:51 291 04:59:56 288 09:31:51 286 09:25:40 284
428 Wendy Scotford Female 105 F50-W 3 02:51:20 284 04:38:46 277 08:18:41 270 08:18:37 270
429 Paul Scotford Male 165 M50-W 5 02:51:16 282 04:38:00 275 08:15:18 269 08:15:14 268
430 Andrea Unwin Female 106 F45-W 6 02:51:20 283 04:38:43 276 08:18:42 271 08:18:37 269
432 Janine Maycock Female 123 F45-W 8 02:55:55 290 04:52:18 287 09:33:56 290 09:33:42 289
433 Jennifer Childs Female 122 F50-W 6 02:55:54 289 04:52:03 286 09:33:54 289 09:33:41 288
434 Judy Maycock Female 121 F55-W 7 02:55:51 288 04:52:01 285 09:32:22 288 09:32:08 287
436 Ruth Mitchell Female 84 F45-W 2 SWINDON STRIDERS 02:28:40 255 03:57:11 250 06:55:28 237 06:55:20 238
437 Grahame Reed Male 162 M60-W 2 02:34:07 259 04:13:05 258 07:53:58 263 07:53:52 264
438 Lucy Wilson Female 112 F35-W 3 02:53:13 286 04:50:49 283 08:50:47 279 08:50:21 278
439 Neil Fraser Male 123 M50-W 1 LDWA 01:54:57 194 03:12:37 187 05:52:56 181 05:52:17 181
440 Paul Burgess Male 132 M55-W 2 02:06:26 232 03:29:28 224 06:01:52 199 06:01:50 200
441 Rebecca Collier Female 85 F45-W 3 02:28:40 254 03:57:10 249 06:55:29 238 06:55:19 237
442 Mervyn Goodwin Male 164 M65-W 3 02:40:26 274 04:30:53 272 08:11:15 268 08:09:41 267
443 Bobster Webster Male 168 M60-W 4 03:43:42 295 06:03:01 292 09:58:43 291 09:57:43 290
444 Stephen Hunter Male 131 M60-W 1 02:06:25 231 03:29:28 225 06:01:52 198 06:01:50 199
445 Elaine Horsey Female 116 F60-W 2 03:21:07 293 05:27:30 290 09:19:45 283 09:19:40 282
446 Sandra Owen Female 117 F50-W 4 03:21:12 294 05:27:42 291 09:19:49 284 09:19:43 283
447 Stephen Wing Male 167 M60-W 3 READING RR 02:37:39 267 04:27:53 269 08:32:11 278 08:32:08 277
448 Julie Wing Female 111 F65-W 3 READING RR 02:37:43 268 04:28:09 270 08:32:11 277 08:32:08 276
450 Kathy Tytler Female 97 F55-W 2 READING RR 02:37:31 266 04:21:01 260 07:41:05 257 07:40:57 256
451 Ginika Okoye Female 98 F40-W 1 02:37:29 265 04:20:56 259 07:41:06 258 07:40:58 257
452 Adrian Coombes Male 155 M50-W 3 02:27:41 252 03:55:52 248 06:58:45 243 06:58:27 243
453 Jonathan Bateman Male 122 M65-W 1 ROAD RUNNERS CLUB 01:36:41 121 02:43:12 120 05:52:51 180 04:56:18 95
454 Clare Sage Female 94 F35-W 1 02:27:33 251 04:03:58 251 07:17:39 252 07:17:23 251
455 Peter Newman Male 154 M55-W 3 02:20:20 250 03:50:19 241 06:58:10 242 06:57:58 242
456 Karen Marriott Female 88 F45-W 5 02:20:20 249 03:50:19 242 06:58:08 241 06:57:56 241
457 Amanda Evans Female 113 F40-W 3 02:53:13 287 04:50:52 284 08:52:23 280 08:51:57 279
458 Graham Williams Male 159 M50-W 4 02:41:44 277 04:33:25 273 07:18:17 253 07:17:57 252
3114 Esther Dawson Female 76 F40 15 USK RUNNERS 02:01:11 222 03:24:17 218 06:20:34 218 06:20:03 218
3164 Alabama Pirie Female 62 FOPEN 19 VICTORY AC 01:43:54 163 03:04:47 171 05:58:47 191 05:58:28 192
4000 Tara Simpson Female 78 F45 12 01:58:55 218 03:28:11 223 06:40:13 228 06:39:48 228
4001 Brian Simpson Male 128 M45 25 01:58:55 217 03:25:32 219 05:58:25 188 05:58:00 189
4004 Charlotte Boardman Female 66 F35 11 01:58:29 215 03:22:26 211 06:00:42 196 06:00:05 197
4005 Maryanne Aitken Female 101 F50 16 02:37:16 263 04:22:07 263 07:48:57 261 07:48:10 260
4006 Scot Haggarty Male 51 M45 10 01:26:50 59 02:21:15 48 04:30:45 59 04:30:09 58
4007 Andrew Kinney Male 157 M45 30 HARLOW RC 02:08:18 235 03:36:36 231 07:06:48 250 07:06:00 249
4008 Helen Crossland Female 89 F40 17 LEIGHTON FUN RUNNERS 02:03:04 226 03:43:57 235 07:03:28 244 07:02:47 244
4009 Corinna Stephens Female 34 FOPEN 12 01:39:26 144 02:47:35 135 05:13:24 123 05:12:53 123
4012 Richard Keatley Male 129 M35 18 TEIGNBRIDGE TROTTERS 01:53:43 192 03:16:13 195 05:58:45 190 05:58:15 191
4013 Martin Downes Male 98 M35 12 01:37:15 126 02:45:20 128 05:20:22 135 05:20:15 139
4014 Claire Amos Female 90 F45 15 LEIGHTON FUN RUNNERS 02:03:06 227 03:43:58 236 07:03:38 245 07:02:58 245
4015 Simon Jeffery Male 79 M40 13 PORTSMOUTH JOGGERS 01:35:04 113 02:44:42 125 05:03:09 104 05:02:41 105
4018 David Hughes Male 97 M45 21 01:32:50 95 02:44:45 126 05:19:56 134 05:19:45 135
4019 Stephen Knell Male 96 M40 14 01:39:17 143 02:51:05 143 05:19:48 133 05:19:29 134
4020 Joe Edmundson Male 94 M65 3 TRAWDEN AC 01:36:44 122 02:43:20 122 05:17:55 131 05:17:36 133
4021 Philppa May Female 24 F40 5 HART RR 01:30:15 77 02:33:52 90 04:59:49 101 04:59:40 102
4023 Helen OHara Female 72 F40 13 01:57:18 211 03:22:33 212 06:15:48 211 06:15:14 212
4024 Deborah James Female 73 F40 14 01:57:13 210 03:23:34 214 06:16:08 212 06:15:29 214
4025 Darryl Coulter Male 23 M45 6 KENT AC 01:19:17 34 02:13:40 32 04:09:28 28 04:09:24 28
4026 Matthew Simpson Male 104 M40 16 01:27:28 65 02:30:08 79 05:28:39 149 05:28:31 150
4027 Jack Williams Male 76 MOPEN 21 01:30:09 75 02:35:46 97 04:59:14 98 04:59:07 100
4028 Bryan Darney Male 153 M65 6 GORING RR 02:18:19 246 03:50:02 238 06:55:27 236 06:54:38 235
4029 Tom Birkill Male 83 M35 8 01:31:41 87 02:34:13 92 05:06:22 110 05:06:09 111
4031 Debbie White Female 79 F45 13 FOREST OF DEAN AC 02:06:20 230 03:35:57 230 06:41:40 229 06:41:13 231
4032 John Applebee Male 150 M50 19 02:03:02 225 03:34:42 228 06:36:08 227 06:35:43 227
4035 Gareth Copping Male 5 M50 2 01:12:57 8 02:01:25 6 03:41:03 5 03:40:57 5
4036 Victoria Dick Female 49 F45 7 FETCH EVERYONE 01:41:51 153 03:02:26 168 05:36:10 158 05:36:02 161
4037 Stuart Smith Male DNF M50 DNF LITTLEDOWN HARRIERS 02:11:13 239 0 DNF DNF DNF DNF
4038 Melanie Roberts Female DNF F40 DNF LITTLEDOWN HARRIERS 02:11:13 238 0 DNF DNF DNF DNF
4039 Chris Woodman Male 139 M40 23 YEOVIL TOWN RRC 01:52:26 184 03:20:08 204 06:12:10 210 06:11:46 211
4040 Rosie Sykes Female 42 FOPEN 13 01:41:33 151 02:53:59 150 05:26:58 144 05:26:23 145
4041 Jeremy Hall Male 35 M45 7 BRACKNELL FOREST RUNNERS 01:14:10 15 02:11:27 27 04:21:42 42 04:21:37 42
4043 Tom Kingston Male 88 M35 10 01:31:41 88 02:34:20 93 05:09:37 116 05:09:24 117
4045 Selena Goulstone Female 92 FOPEN 22 EVESHAM VALE 01:37:32 130 02:42:15 114 07:05:01 247 0
4047 Alan Russell Male 8 M45 3 01:13:47 10 02:03:09 10 03:44:57 10 03:44:53 10
4049 Dave Key Male 148 M40 25 01:55:11 198 03:18:03 197 06:33:28 224 06:32:40 223
4050 Martyn Ewers Male 127 M35 17 01:53:36 191 03:16:07 194 05:57:11 187 05:56:35 187
4052 Peter Grigoleit Male 61 M50 8 BASINGSTOKE & MID HANTS AC 01:13:55 13 02:09:13 25 04:40:47 71 04:40:44 71
4055 Tracey Grigoleit Female 44 F50 8 BASINGSTOKE & MID HANTS AC 01:39:17 142 02:53:35 148 05:27:41 146 05:27:36 149
4057 Sarad Thapa Male 39 M40 7 CHINEHAM PARK RC 01:21:29 38 02:19:05 42 04:25:34 47 04:25:15 47
4059 Lorraine Barry Female 87 F50-W 1 100 MARATHON CLUB 02:35:56 261 04:07:49 255 06:56:16 240 06:56:02 240
4060 Katherine Sargeant Female 3 F45 1 READING RR 01:15:46 20 02:05:52 17 03:45:33 11 03:45:25 11
4061 Danny Kay Male 113 M75 1 01:56:37 207 03:15:07 193 05:41:25 166 05:40:35 167
4062 Thomas Bunce Male 20 MOPEN 5 WORTHING HARRIERS 01:17:16 26 02:08:43 24 04:01:05 25 04:01:04 25
4063 Tony Streams Male 45 M55 6 READING RR 01:22:41 40 02:19:07 43 04:27:47 53 04:27:36 53
4064 Matthew Arnold Male 13 M45 5 01:17:29 27 02:08:09 22 03:51:34 17 03:51:31 18
4067 Roger Hayes Male 3 M45 1 TEIGNBRIDGE TROTTERS 01:12:34 6 01:58:13 4 03:30:57 3 03:30:52 3
4068 Richard Wadey Male 69 MOPEN 20 01:34:12 108 02:36:57 100 04:52:46 87 04:52:26 87
4069 Tom Smith Male 138 MOPEN 27 01:54:26 193 03:18:18 198 06:11:32 209 06:11:21 210
4070 George Bentall Male 26 MOPEN 8 01:22:42 41 02:16:14 38 04:13:44 32 04:13:32 32