Showing 1 to 100 of 565 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
1683 Jason Williams Male 1 MV40 1 HERMITAGE HARRIERS RC 01:32:34 1 01:32:33 1
1441 Clive Morgan Male 2 MOPEN 1 MALDWYN H 01:33:57 2 01:33:57 2
1642 Ollie Thorogood Male 3 MOPEN 2 ABERYSTWYTH AC 01:37:37 3 01:37:36 3
1370 David Lawson Male 4 MOPEN 3 01:38:23 4 01:38:22 4
1031 Thomas Barr Male 5 MOPEN 4 01:39:25 5 01:39:25 5
1380 Ben Lightowler Male 6 MOPEN 5 ABERGELE HARRIERS 01:39:52 6 01:39:49 6
1200 James Farren Male 7 MV40 2 WITHAM RC 01:41:07 7 01:41:00 7
1649 William Trollope Male 8 MOPEN 6 HINCKLEY RC 01:42:14 8 01:42:14 8
1205 Mark Finbow Male 9 MOPEN 7 COLLINGWOOD AC 01:43:32 9 01:43:25 9
1048 Oscar Benns Male 10 MOPEN 8 YORKSHIRE VETERANS AA 01:43:47 10 01:43:40 10
1135 Michael Corrales Male 11 MOPEN 9 NORTH WALES ROAD RUNNERS 01:45:12 11 01:45:11 11
1324 Graham Jones Male 12 MV60 1 SHREWSBURY AC 01:45:22 12 01:45:17 12
1710 Rob Owens Male 13 MOPEN 10 KNOWSLEY HARRIERS 01:45:52 13 01:45:49 13
1161 Peter Dimbleby Male 14 MV40 3 BIRCHFIELD HARRIERS 01:45:57 14 01:45:54 14
1614 Alice Taylor Female 1 FOPEN 1 MONMOUTH AC 01:46:04 15 01:46:02 15
1340 Kieran Kapoor Male 15 MOPEN 11 WRECSAM TRI 01:47:22 16 01:47:15 16
1438 Heydon Mizon Male 16 MV40 4 WITHAM RC 01:47:27 17 01:47:19 17
1411 Hopcyn Matthews Male 17 MOPEN 12 01:48:26 18 01:48:24 18
1525 Warren Renkel Male 18 MOPEN 13 SOUTH CHESHIRE HARRIERS 01:48:31 19 01:48:29 19
1062 Paul Bowes Male 19 MV40 5 SHROPSHIRE SHUFFLERS 01:48:42 20 01:48:39 20
1377 Arwel Lewis Male 20 MV50 1 ERYRI HARRIERS 01:49:08 21 01:49:08 21
1138 Michael Coyne Male 21 MV40 6 01:49:31 22 01:49:21 22
1240 Dan Gray Male 22 MOPEN 14 MONROSS TRAILBLAZERS 01:49:54 23 01:49:52 23
1313 Garry Jerman Male 23 MV50 2 01:50:12 24 01:50:03 25
1293 Kevin Hughes Male 24 MV40 7 SARN HELEN CLUB 01:50:12 25 01:50:01 24
1141 James Crisp Male 25 MV40 8 WITHAM RC 01:50:33 26 01:50:16 26
1242 Luke Gray Male 26 MOPEN 15 MONROSS TRAILBLAZERS 01:50:57 27 01:50:55 27
1664 Kevin Waite Male 27 MV40 9 BEAUMONT RC 01:51:17 28 01:51:04 28
1537 Rhys Roberts Male 28 MOPEN 16 01:51:41 29 01:51:24 29
1035 Richard Bate Male 29 MOPEN 17 DUDLEY KINGSWINFORD RC 01:51:58 30 01:51:51 31
1565 Paul Scullion Male 30 MV50 3 ABERYSTWYTH AC 01:51:58 31 01:51:44 30
1596 Andy Sprague Male 31 MV40 10 DUDLEY KINGSWINFORD RC 01:52:07 32 01:52:01 32
1308 Marc Jacques Male 32 MV50 4 LIVERPOOL RC 01:52:33 33 01:52:21 33
1236 Martin Gore Male 33 MOPEN 18 01:52:42 34 01:52:36 34
1124 Steve Cole Male 34 MV50 5 MERCIA FELL RC 01:52:44 35 01:52:39 35
1392 Carla-Jayne Lunt Female 2 FOPEN 2 01:53:48 36 01:53:46 36
1397 Chris Manby Male 35 MOPEN 19 COLCHESTER HARRIERS AC 01:53:55 37 01:53:50 37
1076 Damien Briscoe Male 36 MOPEN 20 PENISTONE FOOTPATH RUNNERS AC 01:54:14 38 01:54:11 38
1342 Ali Keates Female 3 FV50 1 FELL RUNNERS ASSOCIATION 01:54:27 39 01:54:18 39
1261 Tom Haworth Male 37 MOPEN 21 01:54:33 40 01:54:29 41
1349 Rob Kennard Male 38 MV50 6 BLACK COUNTRY TRIATHLETES 01:54:34 41 01:54:29 40
1105 Julie Cashell Female 4 FV40 1 PARC BRYN BACH RUNNING CLUB 01:54:38 42 01:54:32 42
1480 Nathan Parry Male 39 MOPEN 22 KNOWSLEY HARRIERS 01:54:40 43 01:54:38 43
1232 Craig Goodman Male 40 MOPEN 23 WOOTTON ROAD RUNNERS 01:54:53 44 01:54:39 44
1337 Thomas Jones Male 41 MOPEN 24 CHORLTON RUNNERS 01:54:58 45 01:54:52 45
1336 Stephen Jones Male 42 MV40 11 01:55:54 46 01:55:38 47
1470 Steffan Owen Male 43 MOPEN 25 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 01:55:57 47 01:55:55 49
1271 Robin Heathcote Male 44 MOPEN 26 01:56:02 48 01:55:33 46
1158 Mark Dean Male 45 MV50 7 WREKIN ROAD RUNNERS 01:56:04 49 01:55:55 50
1072 Anthony Brennan Male 46 MOPEN 27 CHESTER TRIATHLON CLUB 01:56:05 50 01:55:47 48
1208 Glyn Fletcher Male 47 MV50 8 MALDWYN H 01:56:40 51 01:56:25 51
1672 Greg Wasinski Male 48 MOPEN 28 DRAGONS RUNNING CLUB (SALE) 01:56:58 52 01:56:49 52
1128 Emerson Combstock Male 49 MV40 12 COVENTRY GODIVA HARRIERS 01:57:40 53 01:57:34 53
1481 Steven Parry Male 50 MOPEN 29 WINDLE VALLEY RUNNERS 01:58:51 54 01:58:34 55
1194 Steffan Evans Male 51 MOPEN 30 ERYRI HARRIERS 01:58:51 55 01:58:26 54
1591 Simon Smith Male 52 MV50 9 COLCHESTER HARRIERS AC 01:58:53 56 01:58:47 57
1024 Craig Baker Male 53 MV50 10 WIGSTON PHOENIX RC 01:58:54 57 01:58:49 58
1002 Stephen Abram Male 54 MOPEN 31 SPECTRUM STRIDERS RC 01:59:07 58 01:58:46 56
1190 Dylan Evans Male 55 MV50 11 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 01:59:35 59 01:59:32 59
1146 Scott Darney Male 56 MOPEN 32 WITHAM RC 01:59:50 60 01:59:34 60
1694 Sam Winstone Male 57 MOPEN 33 01:59:57 61 01:59:53 62
1475 Edd Parker Male 58 MOPEN 34 01:59:58 62 01:59:34 61
1631 Huw Thomas Male 59 MOPEN 35 02:00:02 63 01:59:55 63
1111 Sandra Chipper Female 5 FV40 2 LLISWERRY RUNNERS 02:00:31 64 02:00:26 64
1473 Michelle Pank Female 6 FOPEN 3 ALCHESTER RC 02:01:13 65 02:00:54 65
1045 Stephen Bellis Male 60 MV60 2 BUCKLEY RC 02:01:35 66 02:01:34 68
1307 Brett Jackson Male 61 MOPEN 36 ST. AUSTELL RUNNING CLUB 02:01:42 67 02:01:33 67
1671 Tony Wardle Male 62 MV40 13 SOUTH CHESHIRE HARRIERS 02:01:47 68 02:01:44 69
1510 Rhian Probert Female 7 FV40 3 MYNYDD DU MOUNTAIN RUNNERS 02:01:51 69 02:01:47 70
1457 Mark Nooney Male 63 MV40 14 02:02:01 70 02:01:02 66
1178 Tom Eagle Male 64 MOPEN 37 DELAMERE SPARTANS 02:02:24 71 02:02:15 73
1476 James Parkins Male 65 MOPEN 38 02:02:30 72 02:02:03 72
1553 Timothy Rudd Male 66 MOPEN 39 02:02:45 73 02:01:59 71
1534 Florence Roberts Female 8 FOPEN 4 OSWESTRY OLYMPIANS 02:03:34 74 02:03:07 74
1120 Samuel Clemmens Male 67 MOPEN 40 02:04:31 75 02:03:36 75
1625 Genevieve Tellier Female 9 FOPEN 5 ERYRI HARRIERS 02:04:51 76 02:04:24 76
1209 Jane Fletcher Female 10 FV40 4 MANCHESTER FRONTRUNNERS 02:04:51 77 02:04:41 78
1034 James Bassil Male 68 MV40 15 02:05:02 78 02:04:28 77
1294 Terry Hughes Male 69 MOPEN 41 02:05:25 79 02:05:15 81
1471 Janet Owens Female 11 FV40 5 KNOWSLEY HARRIERS 02:05:39 80 02:05:07 79
1251 Tony Hall Male 70 MV60 3 SARN HELEN CLUB 02:05:41 81 02:05:22 82
1256 Andrew Davies Male 71 MV40 16 02:05:47 82 02:05:14 80
1054 James Blackshaw Male 72 MOPEN 42 WITHAM RC 02:05:59 83 02:05:43 83
1458 David Norris Male 73 MV50 12 02:06:16 84 02:05:59 84
1114 Daniel Clarke Male 74 MOPEN 43 02:06:54 85 02:06:36 87
1609 Kerry Sweet Female 12 FOPEN 6 ST. AUSTELL RUNNING CLUB 02:06:55 86 02:06:46 88
1089 Phil Burdett Male 75 MOPEN 44 02:06:59 87 02:06:57 89
1335 Sioned Jones Female 13 FOPEN 7 02:07:01 88 02:06:20 85
1012 Mark Amies Male 76 MV40 17 02:07:03 89 02:06:31 86
1482 Graham Parton Male 77 MV50 13 SHREWSBURY AC 02:07:09 90 02:07:01 91
1173 Dan Dunbabin Male 78 MV40 18 WARRINGTON RUNNING CLUB 02:07:11 91 02:06:59 90
1019 Frank Atherton Male 79 MV50 14 02:07:32 92 02:07:22 92
1215 David Freer Male 80 MV40 19 ROYTON RR 02:07:41 93 02:07:30 93
1698 Calvin Wright Male 81 MV40 20 SHROPSHIRE SHUFFLERS 02:07:51 94 02:07:47 94
1531 Eleri Rivers Female 14 FV40 6 SARN HELEN CLUB 02:08:25 95 02:08:21 96
1658 Viktoras Urbanavicius Male 82 MOPEN 45 02:08:44 96 02:08:26 97
1330 Nathan Jones Male 83 MOPEN 46 02:09:39 97 02:08:09 95
1657 Marc Underdown Male 84 MV40 21 WITHAM RC 02:09:54 98 02:09:37 100
1436 Adam Mitchell Male 85 MV40 22 02:10:23 99 02:09:48 101
1066 Andrew Bradley Male 86 MV50 15 02:10:40 100 02:09:17 99