Showing 1 to 100 of 518 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position Photo
2138 Elliot Cox Male 1 MOPEN 1 BUCKLEY RC 01:52:58 1 01:52:57 1
2262 Jez Brown Male 2 M45-49 1 BUCKLEY RC 01:53:19 2 01:53:19 2
2601 Martin Cliffe Male 3 M45-49 2 ERYRI HARRIERS 01:54:19 3 01:54:19 3
2588 Mark Logie Male 4 MOPEN 2 RUN EAT SLEEP 02:00:27 4 02:00:27 4
2072 David Pompairac Male 5 MOPEN 3 BRIGHTON TRI CLUB 02:01:37 5 02:01:40 5
2556 Greg Cherry Male 6 MOPEN 4 LONG EATON RC 02:06:30 6 02:06:29 6
2126 Chris Callaghan Male 7 MOPEN 5 BUCKLEY RC 02:09:29 7 02:09:26 7
2586 Ian Ellis Male 8 MOPEN 6 02:09:51 8 02:09:52 8
2241 Christian Friis Male 9 M40-44 1 02:10:05 9 02:10:04 9
2534 Niall Moroney Male 10 MOPEN 7 EMERSONS GREEN RUNNING CLUB 02:10:48 10 02:10:38 10
2297 Bromley Sibson Male 11 MOPEN 8 02:12:28 11 02:12:19 11
2389 Mike Goulbourne Male 12 M40-44 2 ST HELENS TRI 02:14:09 12 02:13:47 12
5002 Lee Mahon Male 13 MOPEN 9 BTR ROAD RUNNERS 02:14:45 13 02:14:35 13
2631 Arwel Lewis Male 14 M55-59 1 ERYRI HARRIERS 02:15:43 14 02:15:43 15
2052 Andy Dean Male 15 M40-44 3 02:15:45 15 02:15:36 14
5013 Emma Clayton Female 1 FOPEN 1 LEEDS CITY AC 02:15:46 16 02:15:44 16
2469 Daniel Saunders Male 16 MOPEN 10 ST FRANCIS RUNNERS 02:15:52 17 02:15:46 17
5017 Mike Blair Male 17 MOPEN 11 MATLOCK AC 02:17:12 18 02:17:12 20
2503 Philip Payne Male 18 MOPEN 12 HAYWARDS HEATH HARRIERS 02:17:17 19 02:17:10 19
2444 Matt Jackson Male 19 MOPEN 13 RIPLEY RC 02:17:29 20 02:17:29 21
2543 Damien Dear Male 20 MOPEN 14 NORTHBROOK AC 02:17:51 21 02:16:58 18
2428 Chris Slinn Male 21 M45-49 3 02:18:34 22 02:18:31 22
2203 Amanda Wright-Smith Female 2 F45-49 1 BIRCHFIELD HARRIERS 02:18:53 23 02:18:52 23
2115 Joshua Barrow Male 22 MOPEN 15 02:21:20 24 02:21:20 24
2278 Jose Martin Murcia Lujan Male 23 MOPEN 16 02:22:47 25 02:22:26 25
2597 Rhian Probert Female 3 F45-49 2 MYNYDD DU MOUNTAIN RUNNERS 02:23:05 26 02:23:03 26
2535 Brendan Moroney Male 24 MOPEN 17 02:23:28 27 02:23:16 27
2219 Tim Dean Male 25 M40-44 4 DEWSBURY ROAD RUNNERS 02:23:40 28 02:23:32 28
2470 Mark Richard Dean Male 26 M50-54 1 WREKIN ROAD RUNNERS 02:24:35 29 02:24:34 31
2494 Jason Mawlam Male 27 MOPEN 18 02:24:52 30 02:24:48 33
2314 Paul Scullion Male 28 M50-54 2 ABERYSTWYTH AC 02:24:57 31 02:24:34 30
568 Ben Evans Male 29 MOPEN 19 GUILDFORD GODALMING AC 02:25:00 32 02:24:12 29
2230 Simon Fletcher Male 30 M45-49 4 02:25:22 33 02:24:44 32
2213 Martin Gore Male 31 MOPEN 20 02:26:05 34 02:25:59 34
2405 Sally Munro Female 4 F40-44 1 02:26:37 35 02:26:35 35
2566 Luke Eggleston Male 32 MOPEN 21 STILTON STRIDERS RC 02:26:42 36 02:26:41 36
2057 Trevor Holmes Male 33 M40-44 5 02:26:49 37 02:26:48 38
2345 Jack Miller Male 34 MOPEN 22 ABINGDON AC 02:26:51 38 02:26:41 37
2309 Brian Wills Male 35 M45-49 5 ERYRI HARRIERS 02:27:00 39 02:26:58 39
2342 Gavin Fletcher Male 36 M40-44 6 SHELTON STRIDERS 02:27:53 40 02:27:43 40
2525 Miranda Singleton Female 5 FOPEN 2 CHORLTON RUNNERS 02:28:53 41 02:28:43 42
2474 Lee Kibble Male 37 MOPEN 23 02:28:54 42 02:28:34 41
2610 Anneliese Loveluck Female 6 F45-49 3 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 02:29:01 43 02:28:58 43
5015 Tino Marz Male 38 M40-44 7 02:29:09 44 02:29:07 44
2580 Stuart Baker Male 39 MOPEN 24 02:30:21 45 02:30:10 47
2406 Amber Elvy Female 7 FOPEN 3 02:30:25 46 02:29:28 45
2509 Kieran Moroney Male 40 MOPEN 25 02:30:28 47 02:30:18 49
2520 Catherine Holden Female 8 F40-44 2 02:30:35 48 02:30:33 51
2253 Michal Zubik Male 41 M40-44 8 02:30:39 49 02:30:28 50
2321 Karl Robb Robb Male 42 MOPEN 26 02:30:39 50 02:30:05 46
2236 Tim Hargreaves Male 43 M45-49 6 BUCKLEY RC 02:30:51 51 02:30:45 53
2020 Will Broom Male 44 MOPEN 27 02:31:00 52 02:30:10 48
2012 Dave Martin Male 45 M40-44 9 CHASE HARRIERS 02:31:18 53 02:31:15 54
2613 Mike Painter Male 46 MOPEN 28 02:31:27 54 02:30:37 52
2372 Chris Wright Male 47 MOPEN 29 02:31:38 55 02:31:32 55
2453 Kevin Hoey Male 48 M40-44 10 LICHFIELD RC 02:31:57 56 02:31:53 57
2234 Adam Hunt Male 49 MOPEN 30 DARTFORD HARRIERS AC 02:32:05 57 02:31:50 56
2609 Steve Loveluck Male 50 M50-54 3 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 02:32:21 58 02:32:19 59
2180 Declan Bulmer Male 51 MOPEN 31 WHARFEDALE HARRIERS 02:32:24 59 02:32:19 60
2414 Lee Thornton Male 52 MOPEN 32 CANICROSS CLWYD 02:32:30 60 02:32:24 61
2391 Mike Ellis Male 53 MOPEN 33 02:32:36 61 02:32:12 58
2223 Sander Greving Male 54 MOPEN 34 RUN AND RIDE 02:32:53 62 02:32:49 62
2483 Terry Pooley Male 55 M40-44 11 02:33:35 63 02:33:32 63
2352 Carl Van Heerden Male 56 MOPEN 35 02:34:51 64 02:34:27 64
2280 Dylan Huws Male 57 M55-59 2 ERYRI HARRIERS 02:35:02 65 02:35:00 65
2365 Howie Mantell Male 58 MOPEN 36 BROMPTON 02:35:23 66 02:35:13 66
2229 Ian Hogg Male 59 M50-54 4 BUCKLEY RC 02:35:24 67 02:35:18 67
2036 Dave Wootton Male 60 M50-54 5 BUCKLEY RC 02:35:28 68 02:35:21 68
2440 Steve Cole Male 61 M50-54 6 MERCIA FELL RUNNERS 02:35:59 69 02:35:56 71
2359 Kevin Dunbar Male 62 MOPEN 37 ST HELENS TRI 02:36:04 70 02:35:42 70
5004 Nicholas Holloway Male 63 M55-59 3 02:36:21 71 02:35:27 69
2482 Anthony Long Male 64 M45-49 7 READING ROADRUNNERS 02:36:29 72 02:36:20 72
2368 Andrew Crace-Calvert Male 65 M50-54 7 STROUD VALLEYS RUNNING CLUB 02:36:53 73 02:36:39 73
2166 Steve Bellis Male 66 M60-64 1 BUCKLEY RC 02:37:12 74 02:37:08 76
2061 Craig Mcgougan Male 67 MOPEN 38 LOCHABER AC 02:37:28 75 02:36:51 74
2563 Peter Horn Male 68 MOPEN 39 02:37:51 76 02:37:45 77
2347 Helen Morgan Female 9 FOPEN 4 ERYRI HARRIERS 02:37:54 77 02:37:07 75
2612 Cristian Marcos Ayuso Male 69 MOPEN 40 FUL-ON TC 02:38:26 78 02:37:48 78
2315 Samuel Clemmens Male 70 MOPEN 41 02:38:43 79 02:38:12 80
2327 Phil Clayton Male 71 M50-54 8 BLACK COMBE RUNNERS 02:38:48 80 02:38:43 81
2276 Jon Barrow Male 72 MOPEN 42 02:39:05 81 02:39:01 82
2554 David Lancaster Male 73 MOPEN 43 02:39:06 82 02:38:03 79
2418 Helen Nicholas Female 10 F40-44 3 02:39:17 83 02:39:11 83
2463 Mike Mason Male 74 M40-44 12 COLLINGWOOD AC 02:40:01 84 02:39:57 84
2001 Robert Williams Male 75 MOPEN 44 02:41:15 85 02:41:13 86
2216 Simon Rea Male 76 M40-44 13 02:41:22 86 02:41:03 85
97 Harry Wood Male 77 MOPEN 45 HASLEMERE BORDER AC 02:41:34 87 02:41:19 87
2592 Daniel Elcoate Male 78 MOPEN 46 02:41:46 88 02:41:32 88
2157 Alan Moscrop Male 79 M40-44 14 SANDHURST JOGGERS 02:42:07 89 02:41:59 89
362 Jonathan Weaver Male 80 MOPEN 47 02:42:34 90 02:42:29 90
2452 Trevor Mcalister Male 81 MOPEN 48 RYDE HARRIERS 02:42:35 91 02:42:30 92
2156 Andy Burbridge Male 82 M45-49 8 02:43:00 92 02:42:39 93
2630 Mayuki Kuni Female 11 FOPEN 5 02:43:14 93 02:43:09 94
2320 John Skelton Male 83 M45-49 9 CHELTENHAM TRIATHLON CLUB 02:43:26 94 02:42:30 91
2277 Nigel Parr Male 84 M45-49 10 02:44:17 95 02:44:12 96
2271 Nicola Richards Female 12 F40-44 4 MERCIA FELL RUNNERS 02:44:32 96 02:44:00 95
2224 Mike Donnan Male 85 MOPEN 49 02:44:46 97 02:44:32 97
2064 David Rushton Male 86 MOPEN 50 RADCLIFFE AC 02:44:58 98 02:44:47 98
5010 Chris Scott-Combes Male 87 MOPEN 51 02:46:02 99 02:45:58 100
2437 Paul Adams Male 88 M55-59 4 02:46:11 100 02:45:57 99