Showing 1 to 100 of 307 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club 15K Stage Position Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
2235 Jonathan Newey Male 1 M45 1 Malvern Joggers 01:02:12 1 01:28:18 1 01:28:17 1
2052 Georgia Wood Female 1 F35 1 Team Bath AC 01:14:08 10 01:42:58 6 01:42:57 6
2054 James Kanzig Male 2 MOPEN 1 01:11:44 6 01:40:48 2 01:40:46 2
2261 Helen ONeile Female 2 FOPEN 1 01:14:11 11 01:44:24 7 01:44:22 7
2133 Grzegorz Kazaniecki Male 3 M40 1 01:11:47 7 01:40:52 3 01:40:51 3
2124 Sarah Trim Female 3 F35 2 Running for Time 01:18:40 25 01:50:07 18 01:50:05 18
2137 Alasdair Marshall Male 4 M45 2 Lordshill RR 01:11:39 5 01:41:10 4 01:41:09 4
2242 Sarah Kemp Female 4 FOPEN 2 City of Salisbury A&RC 01:18:30 23 01:50:15 19 01:50:12 19
2132 Adek Koper Male 5 M55 1 01:12:05 8 01:42:54 5 01:42:54 5
2050 Ginny Mills Female 5 F40 1 North Dorset Tri 01:20:15 30 01:51:02 20 01:51:01 20
2198 Alan Russell Male 6 M45 3 01:16:03 15 01:45:12 8 01:45:06 8
2164 Claire Morris Female 6 F35 3 Ealing Eagles 01:20:46 33 01:53:19 27 01:53:17 27
2219 Ali Hardaway Male 7 M50 1 Farnham Runners 01:15:25 14 01:45:18 9 01:45:17 10
5054 Christina Pugsley Female 7 F35 4 Newbury AC 01:21:56 40 01:54:14 30 01:54:12 30
2197 Robert Adams Male 8 M50 2 01:16:28 17 01:45:22 10 01:45:15 9
2173 Sarah Chew Female 8 F40 2 01:21:04 37 01:54:39 31 01:54:34 31
2003 Mathieu Gravey Male 9 MOPEN 2 01:15:04 12 01:45:47 11 01:45:45 11
2071 Jo-Anne Gready Female 9 FOPEN 3 City of Salisbury A&RC 01:22:25 42 01:55:33 33 01:55:31 33
2162 Jonathan Leng Male 10 M35 1 01:16:43 18 01:46:23 12 01:46:19 12
2207 Clare Meraz Female 10 F35 5 Great Western Runners 01:22:52 47 01:56:41 40 01:56:38 40
2239 Kevin White Male 11 M40 2 01:17:01 19 01:47:38 13 01:47:31 13
2205 Lea Lohk Female 11 F55 1 01:22:59 50 01:57:14 42 01:57:02 42
2179 Alastair Elliott Male 12 M40 3 01:18:28 22 01:48:38 14 01:48:33 14
2024 Nikki Guiver Female 12 F50 1 Yeovil Town RRC 01:22:44 44 01:57:32 43 01:57:28 43
2175 Cameron Maguire Male 13 MOPEN 3 01:17:44 20 01:48:48 15 01:48:40 15
2245 Kirsty Aplin Female 13 FOPEN 4 New Forest Runners 01:24:01 58 01:57:57 44 01:57:50 44
2075 Corne Nieuwoudt Male 14 M35 2 01:16:08 16 01:49:48 16 01:49:45 16
2226 Julie Mitchell Female 14 F45 1 Malvern Joggers 01:23:28 54 01:58:50 48 01:58:37 47
2224 Nigel Parker Male 15 M55 2 Yeovil Town RRC 01:18:31 24 01:50:06 17 01:50:04 17
2210 Katie Carew-Robinson Female 15 F40 3 City of Portsmouth AC 01:23:09 51 01:58:51 49 01:58:48 49
2244 Chris Aplin Male 16 M35 3 New Forest Runners 01:20:06 29 01:51:19 21 01:51:13 21
2161 Caroline Norris Female 16 FOPEN 5 Pembrokeshire Harriers 01:24:58 65 01:59:10 51 01:59:07 51
3050 Doug Pether Male 17 M45 4 Portsmouth Joggers Club 01:17:56 21 01:52:42 22 01:52:32 22
2260 Emma ONeile Female 17 FOPEN 6 01:26:10 80 01:59:44 54 01:59:38 54
2223 James Leask Male 18 M35 4 01:20:17 31 01:52:46 23 01:52:41 23
2106 Rosie Barlow Female 18 F35 6 01:23:21 53 02:00:09 55 02:00:03 56
2238 Ricky Ball Male 19 M35 5 01:19:28 28 01:53:00 24 01:52:59 25
2159 Yvette Emmerson Female 19 F40 4 01:25:27 74 02:00:10 56 01:59:46 55
5081 Kevin Blann Male 20 M50 3 01:19:27 27 01:53:02 25 01:53:01 26
2147 Pamela Crawford Female 20 F45 2 01:25:23 73 02:00:54 59 02:00:47 60
2083 Kevin Marsh Male 21 M35 6 01:21:04 38 01:53:03 26 01:52:54 24
2157 Sophie Wimble Female 21 FOPEN 7 01:25:21 71 02:00:58 61 02:00:54 61
2250 Neil White Male 22 MOPEN 4 Totton RC 01:20:57 35 01:53:31 28 01:53:25 28
2169 Joanne Lynch Female 22 F35 7 01:27:08 86 02:01:30 64 02:01:27 64
2100 Pete Dengel Male 23 MOPEN 5 01:20:58 36 01:53:45 29 01:53:32 29
2148 Caitlin Baty Female 23 FOPEN 8 01:18:42 26 02:01:53 67 02:01:49 67
2131 Stanislas Richet Male 24 MOPEN 6 01:20:50 34 01:55:27 32 01:55:24 32
2109 Sharon Burton Female 24 F55 2 Rotherham Harriers & AC 01:26:31 81 02:02:50 76 02:02:44 76
2249 Todt Willingmann Male 25 M50 4 01:22:04 41 01:55:46 34 01:55:44 34
2213 Jenny Simmonds Female 25 FOPEN 9 New Forest Runners 01:28:08 93 02:02:51 77 02:02:44 75
2142 Jon Davis Male 26 MOPEN 7 01:22:58 49 01:55:50 35 01:55:46 35
2193 Aleksandra Burlinson Female 26 F55 3 Hardley Runners 01:29:23 101 02:04:07 81 02:03:49 80
2068 Thomas Martini Male 27 M40 4 Ealing Eagles 01:20:43 32 01:55:53 36 01:55:48 36
2128 Anna Harding Female 27 FOPEN 10 Belper 1020 Triathlon Club 01:28:49 95 02:05:22 87 02:05:22 86
2021 Dave Knopp Male 28 M55 3 Didcot Runners 01:21:50 39 01:55:56 37 01:55:48 37
2088 Dawn Rogers Female 28 F55 4 New Forest Runners 01:28:50 96 02:05:32 88 02:05:26 87
2065 Craig Undery Male 29 M35 7 01:22:44 45 01:56:13 38 01:56:11 38
2188 Christina Cox Female 29 F50 2 01:30:39 107 02:05:55 90 02:05:46 89
3064 Michael Roe Male 30 M50 5 Lordshill RR 01:22:36 43 01:56:39 39 01:56:30 39
2066 Hannah Keech Female 30 FOPEN 11 01:27:58 91 02:06:03 91 02:05:58 90
2114 Matthew Arnold Male 31 M45 5 01:23:28 55 01:56:57 41 01:56:41 41
2184 Heather Hitchins Female 31 F45 3 City of Salisbury A&RC 01:31:46 114 02:06:43 93 02:06:32 92
2025 Simon Rowbottom Male 32 M55 4 Yeovil Town RRC 01:22:56 48 01:57:58 45 01:57:54 46
2187 Rachel Eveling Female 32 F50 3 01:28:56 97 02:07:38 97 02:07:32 96
2211 Andrew Hacker Male 33 M35 8 01:22:50 46 01:57:59 46 01:57:53 45
2171 Rebecca Clark Female 33 FOPEN 12 01:25:47 77 02:08:10 98 02:08:04 97
2237 Mark Hillsley Male 34 MOPEN 8 01:23:17 52 01:58:49 47 01:58:41 48
2089 Jenna Jeffery Female 34 FOPEN 13 01:29:10 100 02:08:42 102 02:08:26 101
2214 Matt Cafferky Male 35 M35 9 New Forest Runners 01:24:04 59 01:59:08 50 01:59:02 50
2038 Jessica Tilley Female 35 FOPEN 14 Newmarket Joggers 01:31:56 116 02:08:42 103 02:08:32 103
2115 Gregory Aroutiunian Male 36 MOPEN 9 01:25:04 68 01:59:15 52 01:59:08 52
2246 Helena Davis Female 36 FOPEN 15 01:31:29 111 02:09:49 108 02:09:36 107
2041 James Constable Male 37 M35 10 01:25:00 66 01:59:32 53 01:59:30 53
2183 Helen Boyce Female 37 F35 8 Avon Valley Runners 01:29:56 104 02:09:52 109 02:09:42 108
2163 Graham Swaine Male 38 M45 6 Hart RR 01:26:01 79 02:00:20 57 02:00:18 57
2153 Claire Barnfeather Female 38 F40 5 01:31:59 117 02:10:08 111 02:09:59 110
2241 Chris Winbourne Male 39 M45 7 Hedge End RC 01:24:29 64 02:00:40 58 02:00:30 58
2116 Becky Coles Female 39 F40 6 01:31:40 113 02:10:22 112 02:10:17 111
2251 Terry Smith Male 40 M50 6 Lymington Tri Club 01:24:13 62 02:00:54 60 02:00:47 59
2217 Joanna Summers Female 40 F45 4 01:33:39 122 02:11:23 115 02:11:15 114
2222 Shamus Palmer Male 41 MOPEN 10 01:25:21 72 02:01:00 62 02:00:56 62
2055 Kate Aldom Female 41 F35 9 01:34:08 124 02:12:33 120 02:12:25 119
2232 David Adamson Male 42 MOPEN 11 01:25:06 69 02:01:11 63 02:01:03 63
2181 Amy Pearson Female 42 FOPEN 16 01:34:40 128 02:13:37 122 02:13:34 121
2202 Radek Mizerak Male 43 MOPEN 12 Run Sport Team CZ 01:09:34 4 02:01:38 65 02:01:37 66
2057 Sarah Robertson Female 43 F35 10 01:36:45 139 02:15:51 127 02:15:35 126
2140 Aigars Andersons Male 44 M35 11 01:23:52 57 02:01:44 66 02:01:37 65
2199 Agnieszka Ziolko Female 44 F35 11 01:35:02 131 02:16:55 130 02:16:42 129
2005 David Derbyshire Male 45 M40 5 01:23:38 56 02:02:04 68 02:01:57 68
2126 Lynda Shields Female 45 F40 7 01:36:07 135 02:17:08 131 02:17:02 130
2255 Peter Pelly Male 46 M60 1 01:24:05 61 02:02:13 69 02:02:06 69
2069 Sarah Mackenzie Female 46 FOPEN 17 Ealing Eagles 01:37:12 143 02:17:25 132 02:17:21 131
2165 Thomas Boiling Male 47 MOPEN 13 01:24:24 63 02:02:28 70 02:02:20 71
2017 Anna Smith Female 47 F40 8 Stowmarket Striders 01:37:00 141 02:17:46 134 02:17:36 132
2146 Phillip Aoto Male 48 M35 12 01:27:11 87 02:02:32 71 02:02:09 70
2138 Brenda Topliss Female 48 F65 1 Romsey RR 01:38:03 146 02:18:15 135 02:18:08 135
2191 Colin Hopkins Male 49 M40 6 01:27:41 88 02:02:43 72 02:02:42 74
2253 Jacinta Pearson Female 49 F35 12 01:36:11 136 02:18:18 136 02:18:10 136
2016 Shaun Pritchard Male 50 M45 8 David Lloyd Swindon 01:29:36 103 02:02:46 73 02:02:30 72
2174 Alison Scott Female 50 FOPEN 18 01:36:42 138 02:18:39 138 02:18:20 137