Showing 1 to 100 of 267 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Team Chip Time Chip Position Photo
33 Mike Pfeiffer Male 1 S-M50+ 1 LIKEYS.COM 03:08:39 1
7 Evan Davies Male 2 S-MOPEN 1 FORCE 12 EVENTS/LIKEYS 03:15:42 2
47 Shane Williams Male 3 S-MOPEN 2 MENAI TRACK AND FIELD 03:13:55 3
14 Darren Hesleton Male 4 S-M40+ 1 BRO DYSYNNI AC 03:24:28 4
36 Luke Richards Male 5 S-M40+ 2 03:00:55 5
12 Mat Fenwick Male 6 S-MOPEN 3 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 03:03:42 6
1 Leigh Allinson Male 7 S-M40+ 3 ALYTRAIL 03:09:31 7
51 Katie Cole Female 1 S-FOPEN 1 03:10:04 8
26 Steve Loveluck Male 8 S-M50+ 2 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 03:16:20 9
25 Anneliese Loveluck Female 2 S-F40+ 1 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 03:16:20 10
11 Steffan Evans Male 9 S-MOPEN 4 ERYRI HARRIERS 03:19:41 11
15 Paul Hodges Male 10 S-M50+ 3 ERYRI HARRIERS 03:24:49 12
40 Danny Ryder Male 11 S-MOPEN 5 HELSBY BICC RC 03:01:22 13
243 Paul Jones Male 12 R-MOPEN 1 MEIBION GLYNDWR 03:01:39 14
9 Dylan Evans Male 13 S-M50+ 4 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 03:01:52 15
37 David Roberts Male 14 S-M40+ 4 03:02:46 16
267 Shaun Davies Male 15 R-MOPEN 2 ERYRI HARRIERS THNH - WYDDFA 03:04:31 17
45 Nick Thompson Male 16 S-MOPEN 6 ABERYSTWYTH AC 03:07:50 18
19 Richard Jones Male 17 S-MOPEN 7 RHEDWYR HEBOG RUNNERS 03:09:18 19
322 Eilir Evans Male 18 R-MOPEN 3 EVOLUTION BIKES EVOLUTION BIKES 03:09:56 20
23 Ben Lightowler Male 19 S-MOPEN 8 ABERGELE HARRIERS 03:10:07 21
128 Ian Ellis Male 20 R-MOPEN 4 FREEDOM RUNNERS FREEDOM RUNNERS 03:13:09 22
162 Darren Jarman Male 21 R-M40+ 1 MALDWYN H THE ANIMAL FEEDERS 03:13:21 23
30 Chris Mewes Male 22 S-M40+ 5 03:17:31 24
17 John-Paul Humphreys Male 23 S-M40+ 6 YEOVIL TOWN RRC 03:18:01 25
5 Jean Carr Female 3 S-F50+ 1 CLONLIFFE HARRIERS AC 03:18:07 26
50 Warren Argyle Male 24 S-M40+ 7 03:24:55 27
113 David Wakelam Male 25 R-M60+ 1 CARDI DIVERS 02:48:59 28
269 Jennifer Charlton Female 4 R-F40+ 1 ERYRI HARRIERS TNH EILIO 02:49:40 29
105 Mark Childe Male 26 R-M40+ 2 ABBERLEY PLODDERS 02:59:39 30
46 Alexandra Tvarozkova Female 5 S-F40+ 2 MARSHALL MILTON KEYNES AC 03:00:19 31
121 Gavin Edwards Male 27 R-MOPEN 5 ERYRI HARRIERS E.G.P 03:01:31 32
41 Heather Samson Female 6 S-F40+ 3 KINGSWOOD RUNNING CLUB 03:03:06 33
48 Anita Worthing Female 7 S-F60+ 1 ABERYSTWYTH AC 03:04:14 34
270 LLinos Greenhalgh Female 8 R-FOPEN 1 ERYRI HARRIERS TNH ELIDIR 03:09:00 35
21 Carla Lauder Female 9 S-FOPEN 2 RHEDWYR HEBOG RUNNERS 03:14:46 36
28 Scott Mathers Male 28 S-MOPEN 9 BRIDGNORTH RUNNING CLUB 03:18:33 37
39 Danielle Ryder Female 10 S-FOPEN 3 HELSBY BICC RC 03:20:48 38
20 Dave Kirkby Male 29 S-M50+ 5 ERYRI HARRIERS 03:22:56 39
343 Jason Parry-Jones Male 30 R-MOPEN 6 MEIBION GLYNDWR 02:19:59 40
143 Ifan Richards Male 31 R-M40+ 3 MEIBION GLYNDWR 02:20:16 41
167 Dyfed Thomas Male 32 R-M40+ 4 ERYRI HARRIERS THNH - WYDDFA 02:21:09 42
367 Sam Orton Male 33 R-M40+ 5 ERYRI HARRIERS THNH - WYDDFA 02:21:40 43
321 Tom Roberts Male 34 R-MOPEN 7 MEIRIONYDD RUNNING CLUB E.G.P 02:26:15 44
355 Max Williams Male 35 R-M40+ 6 WRECSAM TRI SCRAMBLED LEGS 02:28:25 45
376 Jimmy Carter Male 36 R-M40+ 7 MEIRIONYDD RUNNING CLUB Y TRI GAFR 02:33:36 46
169 Nia Albiston Female 11 R-FOPEN 2 ERYRI HARRIERS TNH EILIO 02:34:58 47
306 Gethin Davies Male 37 R-MOPEN 8 ACADEMI COED Y BRENIN 02:35:21 48
304 Ash Rabone Male 38 R-MOPEN 9 3RD TIME LUCKY 02:35:56 49
2 Claire Bishop Female 12 S-FOPEN 4 BETSI RUNAWAYS 02:36:10 50
174 John Peters Male 39 R-M40+ 8 MALDWYN H WALTS HARRIERS 02:36:31 51
106 Luke Simmonds Male 40 R-MOPEN 10 ACADEMI COED Y BRENIN 02:36:54 52
104 Alex Morris Male 41 R-MOPEN 11 DESFORD STRIDERS 3RD TIME LUCKY 02:37:11 53
206 Lleucu Lane Female 13 R-FOPEN 3 ACADEMI COED Y BRENIN 02:37:48 54
222 Geraint Jones Male 42 R-MOPEN 12 EVOLUTION BIKES EVOLUTION BIKES 02:39:06 55
34 Robert Pritchard Male 43 S-M40+ 8 BETSI RUNAWAYS 02:39:14 56
141 Paul Beeson Male 44 R-M50+ 1 MALDWYN H MALDWYN HARRIERS OLDSTERS 02:41:14 57
262 Hefin Rowlands Male 45 R-MOPEN 13 MALDWYN H THE ANIMAL FEEDERS 02:41:57 58
241 Glyn Fletcher Male 46 R-M50+ 2 MALDWYN H MALDWYN HARRIERS OLDSTERS 02:42:47 59
228 Nicola Davies Female 14 R-FOPEN 4 FREEDOM RUNNERS FREEDOM RUNNERS 02:42:48 60
119 Lee Davitt Male 47 R-MOPEN 14 DVT RUNCLUB AND COACHING DVT RUNCLUB 02:43:12 61
155 Kieran Kapoor Male 48 R-MOPEN 15 WRECSAM TRI SCRAMBLED LEGS 02:43:30 62
319 ARWYN WILLIAMS Male 49 R-M40+ 9 DVT RUNCLUB AND COACHING DVT RUNCLUB 02:44:34 63
341 Lenny Hughes Male 50 R-M60+ 2 MALDWYN H MALDWYN HARRIERS OLDSTERS 02:44:47 64
149 Andrew Thomas Male 51 R-MOPEN 16 OUTFIT OUTFIT NINJAS 02:45:07 65
144 Mark White Male 52 R-M40+ 10 MONTY MUSKERS 02:45:57 66
114 David Lawson Male 53 R-MOPEN 17 MYNYDDWYR DE CYMRU CARDURO 02:46:48 67
219 GARI TAYLOR Male 54 R-MOPEN 18 DVT RUNCLUB AND COACHING DVT RUNCLUB 02:47:17 68
249 Zoe Roberts Female 15 R-FOPEN 5 OUTFIT OUTFIT NINJAS 02:47:21 69
325 John Anderson Male 55 R-MOPEN 19 FELINHELI & DISTRICT 2 02:47:27 70
216 Derrick Boothby Male 56 R-MOPEN 20 WRECSAM TRI COLINS CARERS 02:47:48 71
171 Dylan Huws Male 57 R-M50+ 3 ERYRI HARRIERS TRI GWR DOETH 02:48:35 72
116 Chris Smith Male 58 R-M40+ 11 WRECSAM TRI COLINS CARERS 02:49:59 73
244 Ash Brice Male 59 R-M40+ 12 MALDWYN H MONTY MUSKERS 02:50:27 74
314 Tom Lawson Male 60 R-M50+ 4 CARDURO 02:50:45 75
271 Guto Edwards Male 61 R-M50+ 5 ERYRI HARRIERS TRI GWR DOETH 02:50:53 76
276 Andrew Ellis Male 62 R-M40+ 13 MEIRIONYDD RUNNING CLUB Y TRI GAFR 02:51:04 77
351 Layla Griffiths Female 16 R-FOPEN 6 PECULIAR PENGUINS 02:52:47 78
373 Trevor Smith Male 63 R-M40+ 14 LEIGH HARRIERS AC UNFIT BROTHER ACT 02:54:54 79
173 Peter Clegg Male 64 R-M50+ 6 LEIGH HARRIERS AC UNFIT BROTHER ACT 02:56:19 80
342 Paul Scullion Male 65 R-M50+ 7 ABERYSTWYTH AC MEAT MANE 02:56:21 81
13 Alexandra Fletcher Female 17 S-FOPEN 5 ERYRI HARRIERS 02:57:47 82
242 Rhys Gardiner Male 66 R-MOPEN 21 MEAT MANE 02:58:23 83
159 Andrew Holt Male 67 R-M40+ 15 HARBOROUGH AC SUMITEERS 02:59:04 84
6 Barry Davies Male 68 S-M40+ 9 ERME VALLEY HARRIERS 03:00:17 85
112 Gwilym Hughes Male 69 R-M50+ 8 RHEDWYR HEBOG RUNNERS CAFFI COLWYN TRIO 03:00:42 86
323 Adam Mounce Male 70 R-MOPEN 22 FAT BOY SLIM (GIRLS) 03:03:28 87
359 Benjamin Wells Male 71 R-M40+ 16 MEIRIONYDD RUNNING CLUB SUMITEERS 03:03:36 88
302 Gareth Robbins Male 72 R-MOPEN 23 1 FAST 2 FURIOUS 03:03:50 89
215 Harry Vercoe Male 73 R-MOPEN 24 CARDURO 2 03:03:59 90
107 Richard Parry Male 74 R-M40+ 17 ANN OBEITHIOL 03:04:20 91
255 Sarah Ryder Female 18 R-F40+ 2 WRECSAM TRI SCRAMBLED LEGS 03:04:43 92
339 Kevin Jones Male 75 R-M40+ 18 MALDWYN H MALDWYN DRAGONS 03:06:24 93
24 Sharon Lloyd Female 19 S-F40+ 4 MALDWYN H 03:08:29 94
274 Kaya Saul Male 76 R-MOPEN 25 MALDWYN H WALTS HARRIERS 03:09:45 95
317 James Pierce Male 77 R-M40+ 19 WRECSAM TRI CRAWLING TO THE BAR 03:13:01 96
333 Martin Copus Male 78 R-MOPEN 26 MALDWYN H HILLMAN 03:13:21 97
43 Claire Thapa Female 20 S-F40+ 5 03:13:59 98
134 Danny Beeson Male 79 R-MOPEN 27 MALDWYN H IAN BEALES BOYS 03:18:20 99
103 Ian Brandreth Male 80 R-M40+ 20 ABERYSTWYTH AC 2 BEAUTIES AND THE BEAST 03:19:39 100