Showing 1 to 100 of 639 results
Bib First Name Surname Gen Gen Pos Cat Cat Pos Club Gun Time O/A Pos Chip Time Chip Pos Photo
682 Andrew Davies Male 1 MV35 1 STOCKPORT HARRIERS AC 00:32:36 1 00:32:36 1
689 Simon Cole Male 2 MV35 2 GOG TRIATHLON CLUB 00:33:45 2 00:33:45 2
746 Stephen Skates Male 3 MV35 3 PRESTATYN RC 00:34:13 3 00:34:13 3
748 Jack Turner Male 4 MU23 1 STROUD DISTRICT AC 00:34:38 4 00:34:38 4
684 Elliott Cox Male 5 MSENIOR 1 BUCKLEY RC 00:35:02 5 00:35:02 5
687 Martin Green Male 6 MV40 1 NORTH WALES ROAD RUNNERS 00:35:09 6 00:35:09 6
509 Phillip Langan Male 7 MV40 2 WIRRAL AC 00:35:32 7 00:35:32 7
131 Mike Roberts Male 8 MV35 4 DEESTRIDERS RC 00:35:48 8 00:35:48 9
747 Matty Edmonds Male 9 MSENIOR 2 MICKY MORRIS RACING TEAM 00:35:58 9 00:35:58 10
278 Nick Beer Male 10 MSENIOR 3 CAMBRIDGE COLERIDGE AC 00:36:25 10 00:36:25 11
289 Rob Johnson Male 11 MV40 3 ABERYSTWYTH AC 00:36:34 11 00:36:34 12
685 Ryan Roberts Male 12 MSENIOR 4 CYBI STRIDERS 00:36:47 12 00:36:47 13
717 Michael Corrales Male 13 MSENIOR 5 00:36:52 13 00:35:47 8
566 Andrew Bromley Male 14 MSENIOR 6 PRESTATYN RC 00:37:19 14 00:37:19 14
615 Luke Northall Male 15 MSENIOR 7 WREXHAM AAC 00:37:29 15 00:37:29 15
547 Paul Wathan Male 16 MSENIOR 8 ERYRI HARRIERS 00:37:35 16 00:37:35 16
290 Edward Land Male 17 MV35 5 ABERYSTWYTH AC 00:37:37 17 00:37:37 17
287 Arthur Connell Male 18 MV35 6 00:38:02 18 00:38:02 18
635 Shaun Wyn Hughes Male 19 MSENIOR 9 DENBIGH HARRIERS 00:38:08 19 00:38:08 19
306 Matthew Fortes Male 20 MV40 4 ERYRI HARRIERS 00:38:14 20 00:38:14 20
537 Eduardo Vega Perez Male 21 MSENIOR 10 GOG TRIATHLON CLUB 00:38:32 21 00:38:31 22
749 Miles Thomas Male 22 MV35 7 LLISWERRY RUNNERS 00:38:34 22 00:38:31 21
501 Jonathan Kettle Male 23 MV40 5 NORTH WALES ROAD RUNNERS 00:38:38 23 00:38:38 23
100 Leon Bagnall Male 24 MU23 2 PRESTATYN RC 00:38:42 24 00:38:42 24
564 Nick Bartley Male 25 MSENIOR 11 DEESTRIDERS RC 00:38:45 25 00:38:45 25
691 Bronwen Jenkinson Female 1 FU23 1 ERYRI HARRIERS 00:38:56 26 00:38:56 26
312 Darren Blazier Male 26 MV45 1 ABERGELE HARRIERS 00:38:58 27 00:38:58 27
771 Adrian Williams Male 27 MV45 2 ERYRI HARRIERS 00:39:09 28 00:39:09 28
32 Peter Jones Male 28 MV40 6 OSWESTRY OLYMPIANS 00:39:13 29 00:39:13 29
584 Alan Ashton Male 29 MV45 3 LIVERPOOL HARRIERS AC 00:39:30 30 00:39:30 31
639 Tony Wood Male 30 MSENIOR 12 DENBIGH HARRIERS 00:39:40 31 00:39:19 30
220 Daragh Reynolds Male 31 MSENIOR 13 GOG TRIATHLON CLUB 00:39:42 32 00:39:41 32
495 Shelley Childs Male 32 MV40 7 ABERYSTWYTH AC 00:39:45 33 00:39:45 33
288 Catherine Connell Female 2 FSENIOR 1 ERYRI HARRIERS 00:39:45 34 00:39:45 34
521 Toby Hart Male 33 MV40 8 SOUTH CHESHIRE HARRIERS 00:39:51 35 00:39:49 35
693 Amie Bagnall Female 3 FSENIOR 2 PRESTATYN RC 00:40:15 36 00:40:15 36
215 Jonathon Seymour Male 34 MV35 8 GOG TRIATHLON CLUB 00:40:25 37 00:40:22 37
89 Matthew Smith Male 35 MSENIOR 14 PRESTATYN RC 00:40:32 38 00:40:32 38
620 Matthew Leonard Male 36 MV45 4 ERYRI HARRIERS 00:40:37 39 00:40:36 40
438 Richard Eccles Male 37 MV50 1 00:40:39 40 00:40:34 39
580 Michael Robbins Male 38 MV55 1 WREXHAM AAC 00:40:40 41 00:40:40 41
22 Andrew Jones Male 39 MV40 9 WREXHAM AAC 00:40:45 42 00:40:45 42
677 Daniel Jones Male 40 MSENIOR 15 DENBIGH HARRIERS 00:40:49 43 00:40:47 43
577 Gordon Jones Male 41 MV55 2 PRESTATYN RC 00:40:50 44 00:40:50 44
200 Gethin Davies Male 42 MU20 1 MENAI TRACK AND FIELD 00:40:52 45 00:40:52 45
596 Craig Jones Male 43 MSENIOR 16 DENBIGH HARRIERS 00:41:00 46 00:40:59 46
696 Andrea Rowlands Female 4 FV40 1 ERYRI HARRIERS 00:41:04 47 00:41:04 47
94 Rob Batterbee Male 44 MSENIOR 17 00:41:06 48 00:41:06 48
611 Geran Hughes Male 45 MV50 2 GOG TRIATHLON CLUB 00:41:10 49 00:41:07 49
763 Richard Watson Male 46 MV35 9 COLWYN BAY AAC 00:41:14 50 00:41:14 50
525 Nick Foden Male 47 MSENIOR 18 ABERGELE HARRIERS 00:41:21 51 00:41:20 51
619 Peter Jones Male 48 MV35 10 CYBI STRIDERS 00:41:24 52 00:41:22 52
283 Brian Wills Male 49 MV45 5 ERYRI HARRIERS 00:41:36 53 00:41:35 53
706 Alice Taylor Female 5 FSENIOR 3 CHELTENHAM COUNTY HARRIERS 00:41:37 54 00:41:37 54
770 Eden O'dea Female 6 FU20 1 WREXHAM AAC 00:41:39 55 00:41:39 55
768 Katie Reynolds Female 7 FSENIOR 4 00:41:43 56 00:41:43 56
750 Rob Davies Male 50 MV45 6 LLISWERRY RUNNERS 00:41:46 57 00:41:46 58
508 Daniel Williams Male 51 MSENIOR 19 ABERGELE HARRIERS 00:41:48 58 00:41:46 57
122 Rob Sheen Male 52 MV55 3 LEICESTER CORITANIAN AC 00:41:55 59 00:41:52 59
710 Owain Roberts Male 53 MSENIOR 20 00:42:06 60 00:42:04 60
692 Gemma Moore Female 8 FSENIOR 5 NORTH WALES ROAD RUNNERS 00:42:09 61 00:42:09 62
17 Craig Jones Male 54 MV45 7 ERYRI HARRIERS 00:42:14 62 00:42:12 63
452 Mathew Fenwick Male 55 MV35 11 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 00:42:15 63 00:42:06 61
251 Gethin Jones Male 56 MSENIOR 21 NORTH WALES ROAD RUNNERS 00:42:20 64 00:42:20 65
383 Bryn Russell Male 57 MV35 12 00:42:20 65 00:42:13 64
674 Steffan Evans Male 58 MV35 13 ERYRI HARRIERS 00:42:29 66 00:42:29 67
326 Robert Armstrong Male 59 MV35 14 ABERGELE HARRIERS 00:42:44 67 00:42:23 66
526 Sion-Kelly Williams Male 60 MU20 2 GOG TRIATHLON CLUB 00:42:49 68 00:42:49 69
419 Ian Gibson Male 61 MSENIOR 22 00:42:50 69 00:42:31 68
112 Ian Wright Male 62 MV50 3 FETCH EVERYONE RC 00:43:04 70 00:43:00 70
764 Kieran Williams Male 63 MU20 3 00:43:08 71 00:43:08 72
715 Mike Bridgeman Male 64 MV45 8 HEDGE END RC 00:43:14 72 00:43:04 71
166 Jonathan Ervine Male 65 MV35 15 ERYRI HARRIERS 00:43:16 73 00:43:14 73
346 David Lancaster Male 66 MV60 1 YORK ACORN RC 00:43:18 74 00:43:18 74
183 Andy Mayne-Flower Male 67 MV40 10 CREWE 00:43:24 75 00:43:22 75
504 Anthony Davies Male 68 MV50 4 ERYRI HARRIERS 00:43:26 76 00:43:25 76
758 Russell Godwin Male 69 MV50 5 COLWYN BAY AAC 00:43:27 77 00:43:27 77
72 Gary Porter-Jones Male 70 MV50 6 ERYRI HARRIERS 00:43:34 78 00:43:32 79
515 Dylan Huws Male 71 MV55 4 ERYRI HARRIERS 00:43:39 79 00:43:38 80
207 Dean Allison Male 72 MV35 16 NORTH WALES ROAD RUNNERS 00:43:41 80 00:43:30 78
75 Jim O'hara Male 73 MV35 17 HELSBY (BICC) RC 00:43:43 81 00:43:39 81
614 Simon Bonfield Male 74 MV45 9 ABERGELE HARRIERS 00:43:44 82 00:43:40 82
95 Rob Mahoney Male 75 MV35 18 BUCKLEY RC 00:43:50 83 00:43:42 83
173 Andrew Williams Male 76 MV45 10 GOG TRIATHLON CLUB 00:43:50 84 00:43:45 84
318 Owen Evans Male 77 MV35 19 PRESTATYN RC 00:43:52 85 00:43:46 85
563 Daniel Simmonds Male 78 MSENIOR 23 LLANDUDNO 00:43:56 86 00:43:56 86
203 James Singleton Male 79 MU23 3 NORTH WALES ROAD RUNNERS 00:44:01 87 00:43:58 88
700 Ceri Cook Female 9 FV50 1 BUCKLEY RC 00:44:04 88 00:44:02 89
260 Arwel Lewis Male 80 MV55 5 ERYRI HARRIERS 00:44:07 89 00:44:07 90
325 Tom Lister Male 81 MV35 20 00:44:10 90 00:43:57 87
193 Paul Hodges Male 82 MV50 7 ERYRI HARRIERS 00:44:17 91 00:44:15 91
314 Neil Burdett Male 83 MV45 11 00:44:32 92 00:44:26 92
307 Becki Law Female 10 FSENIOR 6 ERYRI HARRIERS 00:44:34 93 00:44:34 95
698 Anest Muller Female 11 FV35 1 WEST CHESHIRE AC 00:44:35 94 00:44:35 97
252 Pete Borlace Male 84 MV35 21 00:44:41 95 00:44:34 94
398 Timothy Woodhead Male 85 MV45 12 00:44:43 96 00:44:35 98
699 Carla Green Female 12 FV45 1 NORTH WALES ROAD RUNNERS 00:44:44 97 00:44:44 99
471 Stephen Bellis Male 86 MV60 2 BUCKLEY RC 00:44:53 98 00:44:53 102
285 Aime Hannant Female 13 FV35 2 00:44:55 99 00:44:32 93
192 James Rogers Male 87 MV40 11 PRESTATYN RC 00:44:57 100 00:44:35 96