Showing 1 to 100 of 154 results
Bib First Name Surname Gen Gen Pos Cat Cat Pos Club Gun Time O/A Pos Chip Time Chip Pos
211 Rob Grantham Male 1 M40 1 Pensby Runners 01:40:34 1 01:40:34 1
239 Joseph Burgon Male 2 MOPEN 1 01:47:31 2 01:47:29 2
212 Martin Cliffe Male 3 M40 2 Eryri harriers 01:51:18 3 01:51:18 3
339 Paul Atack Male 4 M40 3 01:55:54 4 01:55:53 4
343 Eddie Roche Male 5 M40 4 Pensby Runners 01:59:21 5 01:59:20 5
249 Joe Dorgham Male 6 MOPEN 2 02:02:15 6 02:01:54 6
297 Stuart Gosling Male 7 MOPEN 3 UTS 02:04:53 7 02:04:47 7
273 Tim Joy Male 8 MOPEN 4 Buckley Runners 02:05:26 8 02:05:22 8
312 Lee Lumb Male 9 M40 5 Tattenhall runners 02:05:59 9 02:05:54 9
280 Lucy Partridge Female 1 FOPEN 1 Pensby Runners 02:06:14 10 02:06:08 10
355 Ursula Moore Female 2 FOPEN 2 Pensby Runners 02:08:30 11 02:08:27 12
332 Iain Davies-Moore Male 10 M40 6 02:08:31 12 02:08:21 11
337 Paul Kerry Male 11 M50 1 FFE runners 02:10:19 13 02:09:51 14
251 Danny Rodrigues Male 12 MOPEN 5 02:10:32 14 02:10:30 15
356 Eleanor Fielding Female 3 FOPEN 3 02:10:42 15 02:10:40 16
304 Anthony Barbat Male 13 M50 2 Wallasey AC 02:10:47 16 02:10:44 17
218 Paul Samuels Male 14 M40 7 Wrexham AC 02:12:48 17 02:12:44 18
342 Stephen Myers Male 15 M50 3 Prestwich AC 02:12:50 18 02:12:48 19
219 David Simmons Male 16 M40 8 Prestwich AC 02:13:10 19 02:13:09 20
324 Liam Rushworth Male 17 MOPEN 6 02:14:31 20 02:14:23 22
231 Matthew Kelsey Male 18 MOPEN 7 02:14:32 21 02:14:13 21
254 Lucy Allen Female 4 FOPEN 4 San Domenico RC 02:16:47 22 02:16:38 24
330 Matt Allen Male 19 MOPEN 8 02:16:47 23 02:16:38 25
281 Andrew Ellis Male 20 M50 4 Meirionnydd Running Club 02:17:01 24 02:16:36 23
301 Tim Woodhead Male 21 M40 9 02:17:44 25 02:17:25 28
366 Neil Dalleywter Male 22 CANI-X 1 Canicross Clywd 02:19:22 26 02:09:29 13
296 Graham Coupe Male 23 M40 10 Wirral Vikings TRC 02:20:49 27 02:20:33 29
317 Peter Cushion Male 24 M40 11 Wirral Vikings TRC 02:20:49 28 02:20:34 30
234 Stephen Entwistle Male 25 M50 5 Wirral Vikings TRC 02:20:50 29 02:20:36 31
345 Ian Shorrock Male 26 M40 12 Pensby runners 02:22:05 30 02:22:01 33
334 Daniel Palmer Male 27 MOPEN 9 Vegan Runners 02:22:39 31 02:22:19 34
252 Nathan Ball Male 28 MOPEN 10 Sale Harriers 02:22:54 32 02:22:52 36
253 Wendy Lee Female 5 F40 1 Pensby Runners 02:23:00 33 02:22:37 35
347 Ciaran Lynch Male 29 M40 13 Pensby Runners 02:24:52 34 02:24:26 37
346 Chris Davies Male 30 M40 14 Pensby runners 02:25:00 35 02:24:36 38
262 Duncan Stewart Male 31 M40 15 02:25:39 36 02:25:16 39
306 David Baker Male 32 MOPEN 11 02:25:40 37 02:25:37 40
327 Les Jackson Male 33 M40 16 Run or Cake 02:25:50 38 02:25:40 41
336 Colin Price Male 34 M40 17 02:26:03 39 02:25:55 42
364 Darren O'Connor Male 35 CANI-X 2 Helsby Running club 02:26:42 40 02:16:50 26
369 Lynsey Coan Female 6 CANI-X 3 Canicross Clwyd 02:26:46 41 02:16:52 27
247 Nige Parr Male 36 M40 18 Deestriders 02:26:50 42 02:26:18 43
257 Steve Stuthridge Male 37 M40 19 02:27:20 43 02:27:14 45
264 Richard Wise Male 38 M50 6 Bollington Harriers 02:27:31 44 02:27:10 44
325 John Rolton Male 39 MOPEN 12 CRR 02:28:02 45 02:27:55 46
217 Janine Roberts Female 7 F40 2 Hart Road Runners 02:29:32 46 02:29:14 47
365 Rhodri Parfitt Male 40 CANI-X 4 02:30:55 47 02:20:59 32
313 Matthew Eglin Male 41 MOPEN 13 02:31:08 48 02:31:03 48
210 Paul Stevenson Male 42 M40 20 Liverpool running club 02:32:02 49 02:31:31 49
241 Eleanor Houghton Female 8 FOPEN 5 02:32:57 50 02:32:36 50
233 Greg Doran Male 43 MOPEN 14 02:33:19 51 02:32:51 51
335 John Cannon Male 44 M50 7 02:33:29 52 02:33:16 52
220 Alison Macdonald Female 9 F50 1 Ellesmere Port RC 02:33:39 53 02:33:37 54
221 Andrew Harris Male 45 M50 8 02:33:53 54 02:33:33 53
368 Carole Morrison Female 10 F50 2 Pensby Runners 02:36:32 55 02:36:21 56
214 Adam Carter Male 46 MOPEN 15 02:36:34 56 02:36:16 55
360 Jennifer Alys Crich Female 11 CANI-X 5 02:38:22 57 02:38:22 57
352 Andrew Barnard Male 47 M40 21 Buckley Runners 02:38:48 58 02:38:36 59
319 Andy Mcintosh Male 48 M40 22 Buckley Runners 02:38:51 59 02:38:40 61
263 Dan Bruffell Male 49 M40 23 Pensby Runners 02:38:59 60 02:38:34 58
240 Kate Houghton Female 12 FOPEN 6 02:38:59 61 02:38:38 60
226 Trevor Fisher Male 50 MOPEN 16 02:39:34 62 02:39:16 62
289 Mathew Tuomey Male 51 MOPEN 17 UTS 02:39:51 63 02:39:44 63
216 Roger Barlow Male 52 M40 24 Run Neston 02:40:25 64 02:40:20 64
261 Sarka Jeremic Female 13 F40 3 02:41:03 65 02:40:48 65
230 Jennie Woods Female 14 F40 4 Run Knutsford 02:41:30 66 02:41:14 66
228 Olive Bigmore Female 15 F40 5 02:41:56 67 02:41:39 67
373 Richard Wykes Male 53 M40 25 02:42:17 68 02:41:44 68
287 Peter Barnish Male 54 M50 9 02:44:16 69 02:43:38 69
318 Chris Prout Male 55 M40 26 Wirral AC 02:44:17 70 02:44:00 70
300 Kevin Malone Male 56 MOPEN 18 02:44:59 71 02:44:56 71
265 The Chairman Halligan Male 57 M50 10 02:47:12 72 02:46:37 73
338 Charlotte Brennan Female 16 F40 6 Chester Triathlon Club 02:47:23 73 02:46:56 74
357 Alexandra Fletcher Female 17 FOPEN 7 Eryri harriers 02:47:52 74 02:47:21 75
307 Martin Campbell Male 58 MOPEN 19 02:47:57 75 02:47:22 76
329 Davina Raidy Female 18 F50 3 Rossendale Harriers AC 02:49:09 76 02:48:52 77
314 Ben Darby Male 59 MOPEN 20 Pensby Runners 02:49:10 77 02:49:05 81
333 Sissel Lundberg-Bury Female 19 F50 4 Rossendale Harriers AC 02:49:10 78 02:48:52 78
349 Kev Charleston Male 60 MOPEN 21 Oensby Runners 02:49:10 79 02:49:04 80
215 Paula Robinson Female 20 F40 7 02:49:32 80 02:48:55 79
326 Matt Routledge Male 61 M40 27 02:49:43 81 02:49:33 83
278 Andrew Everett Male 62 M40 28 02:49:45 82 02:49:34 84
269 Graham Sutton Male 63 M40 29 02:49:57 83 02:49:30 82
323 Alastair Coldham Male 64 M50 11 Wirral Vikings TRC 02:49:59 84 02:49:43 85
322 Joanne Preston Female 21 F40 8 Wirral Vikings TRC 02:50:01 85 02:49:45 86
331 Carolyn Davies-Moore Female 22 F50 5 02:50:07 86 02:49:54 87
237 Tina Mcauley Female 23 F40 9 02:50:39 87 02:50:12 88
308 Jonathan Phillips Male 65 M40 30 02:50:54 88 02:50:33 89
276 Catherine Howell Female 24 FOPEN 8 Pensby Runners 02:52:32 89 02:52:07 90
267 Alasdair Bennell Male 66 MOPEN 22 Pensby Runners 02:52:48 90 02:52:39 91
367 Gordon Mcleod Male 67 M50 12 Pensby Runners 02:53:22 91 02:53:09 92
208 Noel Irwin Male 68 M50 13 Sale Harriers 02:54:07 92 02:54:02 93
361 Hannah Ridout Female 25 CANI-X 6 02:55:23 93 02:45:27 72
302 Alison Dore Female 26 F50 6 02:56:20 94 02:55:59 94
351 Jamie Hughes Male 69 M40 31 02:57:02 95 02:56:35 95
299 Gavin Carr Male 70 M40 32 02:57:03 96 02:56:35 96
350 Kerry Woodcock Female 27 FOPEN 9 Runstrong 02:58:57 97 02:58:37 97
260 Kirstin Prager Female 28 F40 10 03:00:02 98 02:59:27 98
266 Matthew Rycroft Male 71 MOPEN 23 03:01:42 99 03:01:39 103
290 Leigh Jenkins Female 29 FOPEN 10 03:01:49 100 03:01:19 102