Showing 101 to 154 of 154 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
231 Matthew Kelsey Male 18 MOPEN 7 02:14:32 21 02:14:13 21
313 Matthew Eglin Male 41 MOPEN 13 02:31:08 48 02:31:03 48
266 Matthew Rycroft Male 71 MOPEN 23 03:01:42 99 03:01:39 103
370 Melanie Liu Female 48 FOPEN 16 Wrexham AC 03:19:23 128 03:28:51 133
311 Michele Alty Female 60 F50 15 Wallasey AC 03:42:32 143 03:42:26 143
284 Muttie Waster Female 70 F50 17 05:39:22 154 05:38:46 153
252 Nathan Ball Male 28 MOPEN 10 Sale Harriers 02:22:54 32 02:22:52 36
366 Neil Dalleywter Male 22 CANI-X 1 Canicross Clywd 02:19:22 26 02:09:29 13
348 Nicola Brown Female 37 FOPEN 14 Bury AC 03:08:43 114 03:08:12 113
245 Nicole Malloy Female 43 F40 15 Run Knutsford 03:14:24 122 03:14:06 123
247 Nige Parr Male 36 M40 18 Deestriders 02:26:50 42 02:26:18 43
208 Noel Irwin Male 68 M50 13 Sale Harriers 02:54:07 92 02:54:02 93
228 Olive Bigmore Female 15 F40 5 02:41:56 67 02:41:39 67
248 Patrick O'Brien Male 80 M50 16 Run Knutsford 03:15:01 125 03:14:45 126
339 Paul Atack Male 4 M40 3 01:55:54 4 01:55:53 4
337 Paul Kerry Male 11 M50 1 FFE runners 02:10:19 13 02:09:51 14
218 Paul Samuels Male 14 M40 7 Wrexham AC 02:12:48 17 02:12:44 18
210 Paul Stevenson Male 42 M40 20 Liverpool running club 02:32:02 49 02:31:31 49
225 Paul Murphy Male 77 M40 37 Wirral Vikings TRC 03:07:02 112 03:06:38 112
215 Paula Robinson Female 20 F40 7 02:49:32 80 02:48:55 79
317 Peter Cushion Male 24 M40 11 Wirral Vikings TRC 02:20:49 28 02:20:34 30
287 Peter Barnish Male 54 M50 9 02:44:16 69 02:43:38 69
321 Rachael Graham Female 58 FOPEN 18 Wallasey AC 03:42:32 141 03:42:25 141
291 Rachel Saunders Female 54 F50 12 Wallasey AC 03:42:21 137 03:42:14 137
365 Rhodri Parfitt Male 40 CANI-X 4 02:30:55 47 02:20:59 32
264 Richard Wise Male 38 M50 6 Bollington Harriers 02:27:31 44 02:27:10 44
373 Richard Wykes Male 53 M40 25 02:42:17 68 02:41:44 68
222 Richard Scholey Male 82 M50 17 Karibu trail runnning 03:21:19 132 03:21:08 131
211 Rob Grantham Male 1 M40 1 Pensby Runners 01:40:34 1 01:40:34 1
216 Roger Barlow Male 52 M40 24 Run Neston 02:40:25 64 02:40:20 64
298 Sandraa Riley Female 47 F40 18 Village Road Runners 03:18:06 127 03:17:58 128
261 Sarka Jeremic Female 13 F40 3 02:41:03 65 02:40:48 65
305 Sharon Lamont Female 56 F50 14 Wallasey AC 03:42:28 139 03:42:22 139
227 Sharon Jones Female 61 F40 23 Runstrong 03:52:20 145 03:51:59 147
333 Sissel Lundberg-Bury Female 19 F50 4 Rossendale Harriers AC 02:49:10 78 02:48:52 78
282 Steph Roberts Female 35 F40 12 03:06:39 110 03:06:08 110
342 Stephen Myers Male 15 M50 3 Prestwich AC 02:12:50 18 02:12:48 19
234 Stephen Entwistle Male 25 M50 5 Wirral Vikings TRC 02:20:50 29 02:20:36 31
257 Steve Stuthridge Male 37 M40 19 02:27:20 43 02:27:14 45
244 Steve Barrett Male 79 M50 15 03:10:48 119 03:10:11 119
297 Stuart Gosling Male 7 MOPEN 3 UTS 02:04:53 7 02:04:47 7
316 Sue Cash Female 42 F60 1 Wirral Vikings TRC 03:12:57 121 03:12:41 122
265 The Chairman Halligan Male 57 M50 10 02:47:12 72 02:46:37 73
272 Thomas Donnelly Male 78 MOPEN 24 03:09:37 117 03:09:09 117
273 Tim Joy Male 8 MOPEN 4 Buckley Runners 02:05:26 8 02:05:22 8
301 Tim Woodhead Male 21 M40 9 02:17:44 25 02:17:25 28
237 Tina Mcauley Female 23 F40 9 02:50:39 87 02:50:12 88
274 Tinklebottom Waster Female 68 FOPEN 23 04:52:18 152 04:51:44 152
309 Tom Forshaw Male 72 M40 33 03:04:01 104 03:03:52 104
226 Trevor Fisher Male 50 MOPEN 16 02:39:34 62 02:39:16 62
310 Ultan Mulhern Male 75 M50 14 03:06:37 109 03:06:28 111
355 Ursula Moore Female 2 FOPEN 2 Pensby Runners 02:08:30 11 02:08:27 12
253 Wendy Lee Female 5 F40 1 Pensby Runners 02:23:00 33 02:22:37 35
250 Wendy Barker Female 41 F50 10 03:12:22 120 03:12:08 121