Showing 1 to 100 of 154 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
203 Claudia Pagoulatou Female 39 F40 14 Pensby Runners 03:09:12 116 03:08:48 116
208 Noel Irwin Male 68 M50 13 Sale Harriers 02:54:07 92 02:54:02 93
210 Paul Stevenson Male 42 M40 20 Liverpool running club 02:32:02 49 02:31:31 49
211 Rob Grantham Male 1 M40 1 Pensby Runners 01:40:34 1 01:40:34 1
212 Martin Cliffe Male 3 M40 2 Eryri harriers 01:51:18 3 01:51:18 3
214 Adam Carter Male 46 MOPEN 15 02:36:34 56 02:36:16 55
215 Paula Robinson Female 20 F40 7 02:49:32 80 02:48:55 79
216 Roger Barlow Male 52 M40 24 Run Neston 02:40:25 64 02:40:20 64
217 Janine Roberts Female 7 F40 2 Hart Road Runners 02:29:32 46 02:29:14 47
218 Paul Samuels Male 14 M40 7 Wrexham AC 02:12:48 17 02:12:44 18
219 David Simmons Male 16 M40 8 Prestwich AC 02:13:10 19 02:13:09 20
220 Alison Macdonald Female 9 F50 1 Ellesmere Port RC 02:33:39 53 02:33:37 54
221 Andrew Harris Male 45 M50 8 02:33:53 54 02:33:33 53
222 Richard Scholey Male 82 M50 17 Karibu trail runnning 03:21:19 132 03:21:08 131
223 Liz Scholey Female 51 F40 20 Karibu trail runnning 03:21:20 133 03:21:08 132
225 Paul Murphy Male 77 M40 37 Wirral Vikings TRC 03:07:02 112 03:06:38 112
226 Trevor Fisher Male 50 MOPEN 16 02:39:34 62 02:39:16 62
227 Sharon Jones Female 61 F40 23 Runstrong 03:52:20 145 03:51:59 147
228 Olive Bigmore Female 15 F40 5 02:41:56 67 02:41:39 67
230 Jennie Woods Female 14 F40 4 Run Knutsford 02:41:30 66 02:41:14 66
231 Matthew Kelsey Male 18 MOPEN 7 02:14:32 21 02:14:13 21
233 Greg Doran Male 43 MOPEN 14 02:33:19 51 02:32:51 51
234 Stephen Entwistle Male 25 M50 5 Wirral Vikings TRC 02:20:50 29 02:20:36 31
235 Annie Craggs Female 49 FOPEN 17 Meirionnydd Running Club 03:20:51 129 03:20:25 129
236 Claire Thapa Female 50 F40 19 Cerist Tri Club 03:20:54 130 03:20:27 130
237 Tina Mcauley Female 23 F40 9 02:50:39 87 02:50:12 88
239 Joseph Burgon Male 2 MOPEN 1 01:47:31 2 01:47:29 2
240 Kate Houghton Female 12 FOPEN 6 02:38:59 61 02:38:38 60
241 Eleanor Houghton Female 8 FOPEN 5 02:32:57 50 02:32:36 50
242 Marie Carmen Lopez Female 33 F50 7 03:04:17 105 03:03:53 105
243 Ian Statter Male 83 M40 38 03:37:01 134 03:36:25 136
244 Steve Barrett Male 79 M50 15 03:10:48 119 03:10:11 119
245 Nicole Malloy Female 43 F40 15 Run Knutsford 03:14:24 122 03:14:06 123
246 Lucy Goldsmith Female 45 F40 16 Run Knutsford 03:14:59 124 03:14:42 125
247 Nige Parr Male 36 M40 18 Deestriders 02:26:50 42 02:26:18 43
248 Patrick O'Brien Male 80 M50 16 Run Knutsford 03:15:01 125 03:14:45 126
249 Joe Dorgham Male 6 MOPEN 2 02:02:15 6 02:01:54 6
250 Wendy Barker Female 41 F50 10 03:12:22 120 03:12:08 121
251 Danny Rodrigues Male 12 MOPEN 5 02:10:32 14 02:10:30 15
252 Nathan Ball Male 28 MOPEN 10 Sale Harriers 02:22:54 32 02:22:52 36
253 Wendy Lee Female 5 F40 1 Pensby Runners 02:23:00 33 02:22:37 35
254 Lucy Allen Female 4 FOPEN 4 San Domenico RC 02:16:47 22 02:16:38 24
256 Grace Crawford Female 44 FOPEN 15 Knutsford Triathlon club 03:14:27 123 03:14:10 124
257 Steve Stuthridge Male 37 M40 19 02:27:20 43 02:27:14 45
258 Maria Brockway Female 36 F50 8 Wirral AC 03:08:40 113 03:08:21 114
260 Kirstin Prager Female 28 F40 10 03:00:02 98 02:59:27 98
261 Sarka Jeremic Female 13 F40 3 02:41:03 65 02:40:48 65
262 Duncan Stewart Male 31 M40 15 02:25:39 36 02:25:16 39
263 Dan Bruffell Male 49 M40 23 Pensby Runners 02:38:59 60 02:38:34 58
264 Richard Wise Male 38 M50 6 Bollington Harriers 02:27:31 44 02:27:10 44
265 The Chairman Halligan Male 57 M50 10 02:47:12 72 02:46:37 73
266 Matthew Rycroft Male 71 MOPEN 23 03:01:42 99 03:01:39 103
267 Alasdair Bennell Male 66 MOPEN 22 Pensby Runners 02:52:48 90 02:52:39 91
269 Graham Sutton Male 63 M40 29 02:49:57 83 02:49:30 82
272 Thomas Donnelly Male 78 MOPEN 24 03:09:37 117 03:09:09 117
273 Tim Joy Male 8 MOPEN 4 Buckley Runners 02:05:26 8 02:05:22 8
274 Tinklebottom Waster Female 68 FOPEN 23 04:52:18 152 04:51:44 152
275 Birthday Girl Waster Female 67 FOPEN 22 04:51:20 151 04:50:46 151
276 Catherine Howell Female 24 FOPEN 8 Pensby Runners 02:52:32 89 02:52:07 90
277 Dawn Owen Female 52 F50 11 Resolution Runners 03:37:02 135 03:36:24 135
278 Andrew Everett Male 62 M40 28 02:49:45 82 02:49:34 84
280 Lucy Partridge Female 1 FOPEN 1 Pensby Runners 02:06:14 10 02:06:08 10
281 Andrew Ellis Male 20 M50 4 Meirionnydd Running Club 02:17:01 24 02:16:36 23
282 Steph Roberts Female 35 F40 12 03:06:39 110 03:06:08 110
283 Fowler Waster Female 66 FOPEN 21 Ellesmere Port RC 04:29:54 150 04:29:20 150
284 Muttie Waster Female 70 F50 17 05:39:22 154 05:38:46 153
285 Get A Grip Waster Female 69 FOPEN 24 05:39:21 153 05:38:46 154
286 Carl Joyce Male 76 M40 36 03:06:46 111 03:06:07 109
287 Peter Barnish Male 54 M50 9 02:44:16 69 02:43:38 69
288 Anne Fleming Female 34 F40 11 Kirkby Milers 03:06:18 108 03:05:48 107
289 Mathew Tuomey Male 51 MOPEN 17 UTS 02:39:51 63 02:39:44 63
290 Leigh Jenkins Female 29 FOPEN 10 03:01:49 100 03:01:19 102
291 Rachel Saunders Female 54 F50 12 Wallasey AC 03:42:21 137 03:42:14 137
293 Lizzy Deery Female 30 FOPEN 11 Chester Triathlon Club 03:01:49 101 03:01:19 100
294 Laura Ashford Female 31 FOPEN 12 Chester Triathlon Club 03:01:49 102 03:01:18 99
295 Jessica Archer-Clowes Female 32 FOPEN 13 Chester Triathlon Club 03:01:49 103 03:01:19 101
296 Graham Coupe Male 23 M40 10 Wirral Vikings TRC 02:20:49 27 02:20:33 29
297 Stuart Gosling Male 7 MOPEN 3 UTS 02:04:53 7 02:04:47 7
298 Sandraa Riley Female 47 F40 18 Village Road Runners 03:18:06 127 03:17:58 128
299 Gavin Carr Male 70 M40 32 02:57:03 96 02:56:35 96
300 Kevin Malone Male 56 MOPEN 18 02:44:59 71 02:44:56 71
301 Tim Woodhead Male 21 M40 9 02:17:44 25 02:17:25 28
302 Alison Dore Female 26 F50 6 02:56:20 94 02:55:59 94
303 Julie Barbat Female 55 F50 13 Wallasey AC 03:42:21 138 03:42:15 138
304 Anthony Barbat Male 13 M50 2 Wallasey AC 02:10:47 16 02:10:44 17
305 Sharon Lamont Female 56 F50 14 Wallasey AC 03:42:28 139 03:42:22 139
306 David Baker Male 32 MOPEN 11 02:25:40 37 02:25:37 40
307 Martin Campbell Male 58 MOPEN 19 02:47:57 75 02:47:22 76
308 Jonathan Phillips Male 65 M40 30 02:50:54 88 02:50:33 89
309 Tom Forshaw Male 72 M40 33 03:04:01 104 03:03:52 104
310 Ultan Mulhern Male 75 M50 14 03:06:37 109 03:06:28 111
311 Michele Alty Female 60 F50 15 Wallasey AC 03:42:32 143 03:42:26 143
312 Lee Lumb Male 9 M40 5 Tattenhall runners 02:05:59 9 02:05:54 9
313 Matthew Eglin Male 41 MOPEN 13 02:31:08 48 02:31:03 48
314 Ben Darby Male 59 MOPEN 20 Pensby Runners 02:49:10 77 02:49:05 81
315 Alejandra Garcia Female 46 F40 17 Village Road Runners 03:17:49 126 03:17:41 127
316 Sue Cash Female 42 F60 1 Wirral Vikings TRC 03:12:57 121 03:12:41 122
317 Peter Cushion Male 24 M40 11 Wirral Vikings TRC 02:20:49 28 02:20:34 30
318 Chris Prout Male 55 M40 26 Wirral AC 02:44:17 70 02:44:00 70
319 Andy Mcintosh Male 48 M40 22 Buckley Runners 02:38:51 59 02:38:40 61