Showing 1 to 100 of 288 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Summit Stage Position Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position YouTube
126 Abigail Hall Female 67 FU23 2 01:50:13 279 03:23:18 278 03:23:03 278
216 Adam Mounce Male 195 MOPEN 75 CARDURO 01:19:38 168 02:45:15 251 02:45:08 252
240 Adrian Payne Male 57 MOPEN 32 BADGERS 01:06:17 49 01:52:53 59 01:52:44 58
259 Ainsley Richards Female 10 FOPEN 6 01:15:31 125 02:05:58 119 02:05:52 119
287 Alan Stanley Male 162 M50+ 43 01:24:38 201 02:22:34 188 02:22:18 187
184 Aled Lloyd Male 115 MOPEN 55 RHEDWYR HEBOG RUNNERS 01:20:13 172 02:07:23 125 02:07:06 125
234 Aled Wyn Owen Male 92 M50+ 18 ERYRI HARRIERS 01:15:02 121 02:02:47 99 02:02:31 99
25 Alex Benson Male 185 M40+ 52 01:29:08 222 02:36:29 227 02:36:10 227
249 Alexandra Pritchard Female 64 FOPEN 25 ABERYSTWYTH AC 01:41:35 272 03:01:25 272 03:01:04 272
247 Alison Preece Female 16 F40+ 5 TELFORD AC 01:14:39 117 02:11:53 150 02:11:35 149
72 Andrew Davies Male 1 MOPEN 1 STOCKPORT HARRIERS AC 00:51:45 1 01:29:18 1 01:29:17 1
272 Andrew Salt Male 11 MOPEN 10 CROFT AMBREY RC 00:57:25 9 01:36:17 11 01:36:16 11
290 Andrew Stephens Male 33 M40+ 6 MONROSS TRAILBLAZERS 01:02:46 30 01:47:33 33 01:47:28 33
149 Andrew Holt Male 55 M40+ 16 HARBOROUGH AC 01:07:33 62 01:52:39 55 01:52:31 55
222 Andrew Noble Male 70 M50+ 14 ASHFORD & DISTRICT 01:07:32 61 01:56:25 75 01:56:16 75
15 Andrew Barnes Male 72 MOPEN 37 01:10:53 88 01:56:54 77 01:56:50 77
80 Andrew Dickens Male 127 M40+ 33 MYNYDD DU MOUNTAIN RUNNERS 01:19:54 171 02:10:26 139 02:10:21 139
139 Andrew Hearle Male 150 M60+ 5 MERCIA FELL RC 01:23:09 190 02:17:26 171 02:17:18 171
29 Andrew Blackmore Male 153 M50+ 40 MYNYDDWYR DE CYMRU 01:14:28 115 02:19:34 177 02:19:25 177
306 Andrew Trybus Male 173 MOPEN 70 SWINDON STRIDERS 01:19:45 169 02:27:16 204 02:27:04 204
280 Andy Smith Male 158 M50+ 42 MERCIA FELL RC 01:23:21 193 02:21:05 184 02:20:59 184
50 Andy Chapman Gibbs Male 164 M40+ 45 YORK KNAVESMIRE HARRIERS 01:22:21 184 02:24:24 191 02:24:16 191
98 Andy Farrell Male 200 MOPEN 77 SWANSEA HARRIERS AC 01:36:19 260 02:48:08 257 02:47:45 257
225 Andy O brien Male 204 M40+ 57 01:35:22 256 02:50:25 264 02:50:06 264
245 Anthony Powell Male 52 M40+ 14 MALDWYN H 01:07:31 60 01:52:15 52 01:52:09 52
73 Anthony Davies Male 56 M50+ 6 01:06:47 51 01:52:42 56 01:52:36 56
37 Anwen Brown Female 59 F40+ 18 DENBIGH HARRIERS 01:40:39 269 02:48:58 261 02:48:35 261
153 Arfon Hughes Male 124 M40+ 31 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 01:17:32 150 02:10:08 136 02:09:56 137
54 Arthur Clare-Hay Male 212 M70+ 3 MERCIA FELL RC 01:57:29 284 03:28:42 280 03:28:21 280
35 Ashley Brice Male 112 M40+ 27 MALDWYN H 01:14:08 111 02:06:37 122 02:06:27 122
85 Barry Eames Male 137 M40+ 34 LISS RC 01:17:12 149 02:12:24 153 02:12:15 153
315 Ben Wells Male 100 M40+ 25 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 01:15:00 120 02:04:16 108 02:04:04 108
281 Ben Smith Male 103 MOPEN 51 HARBOROUGH AC 01:12:19 102 02:04:47 111 02:04:37 111
213 Bernie Morris Male 155 M40+ 41 BUCKLEY RC 01:18:46 161 02:20:11 180 02:20:08 181
204 Beverley Tucker Female 26 F50+ 9 01:23:55 195 02:20:48 183 02:20:38 183
57 Biddy Cole Female 44 F50+ 14 MERCIA FELL RC 01:30:58 237 02:38:41 232 02:38:21 232
289 Billy Starling Male 20 MU23 3 MERCIA FELL RC 01:02:31 29 01:42:21 20 01:42:21 20
105 Bob Foreman Male 69 M50+ 13 MATLOCK AC 01:10:40 85 01:56:17 73 01:56:11 74
324 Bryn Russell Male 123 MOPEN 58 01:15:31 126 02:09:42 135 02:09:22 134
13 Carl Aveyard Male 26 MOPEN 21 MERCIA FELL RC 01:01:09 20 01:44:58 26 01:44:56 26
84 Carys Durie Female 56 FOPEN 23 CARDURO 01:31:15 240 02:45:15 250 02:45:07 251
134 Cecilia Harman Female 41 FOPEN 15 RHAYADER DISTRICT AAC 01:30:34 234 02:35:15 222 02:34:53 222
208 Celia Mills Female 21 F50+ 6 01:23:13 191 02:17:26 170 02:17:07 170
23 Ceri Belshaw Female 15 FOPEN 9 DENBIGH HARRIERS 01:16:50 142 02:11:29 148 02:11:13 148
10 Charles Ashley Male 176 M60+ 7 WREXHAM AAC 01:25:03 202 02:30:41 212 02:30:24 212
203 Chris Mcmillan Male 2 MOPEN 2 WESTON AC 00:54:24 4 01:29:25 2 01:29:24 2
49 Chris Chambers Male 34 M40+ 7 MYNYDD DU MOUNTAIN RUNNERS 01:03:32 34 01:47:37 34 01:47:31 34
43 Chris Callaghan Male 36 M40+ 8 BUCKLEY RC 01:04:26 39 01:47:41 36 01:47:39 36
251 Chris Rampling Male 46 MOPEN 29 MEDWAY MAIDSTONE AC 01:05:59 47 01:49:54 46 01:49:48 46
238 Chris Palmer Male 74 MOPEN 39 RUN FREE FELL RUNNERS 01:11:28 95 01:57:14 79 01:57:11 79
292 Chris Stewart Male 120 MOPEN 57 OXFORD CITY AC 01:14:52 119 02:09:13 132 02:09:02 131
148 Chris Holliday Male 136 MOPEN 63 KINGSWINFORD 01:12:10 99 02:12:20 152 02:12:02 152
14 Chris Baker Male 178 M40+ 50 NEWBRIDGE 01:27:29 217 02:31:31 214 02:31:21 214
244 Christian Poulton Male 49 M50+ 3 CAMBRIDGE HARRIERS 01:06:02 48 01:51:52 49 01:51:51 49
135 Christopher Harness Male 143 M40+ 36 MONROSS TRAILBLAZERS 01:18:01 154 02:15:02 159 02:14:50 160
28 Christopher Bird Male 192 MOPEN 73 REDDITCH STARS 01:35:45 257 02:42:38 243 02:42:18 243
11 Clair Atterbury Female 66 F40+ 21 PRESTATYN RC 01:40:42 270 03:02:05 274 03:01:41 274
81 Clem Dixon Male 76 M50+ 15 CAMBRIDGE HARRIERS 01:07:48 64 01:57:55 81 01:57:53 81
211 Clive Morgan Male 12 MOPEN 11 MALDWYN H 00:58:21 13 01:37:32 12 01:37:30 12
166 Craig Jones Male 30 M40+ 4 ERYRI HARRIERS 01:05:36 44 01:46:47 30 01:46:38 29
255 Dafydd Rees Male 62 MOPEN 34 01:07:17 57 01:54:22 65 01:54:03 65
273 Dan Sandford Male 39 M40+ 9 FOREST OF DEAN AC 01:07:18 58 01:47:46 39 01:47:41 37
313 Dan Waters Male 146 M40+ 37 01:17:32 151 02:16:42 165 02:16:27 165
97 Dan Fairbank Male 159 M40+ 43 MYNYDD DU MOUNTAIN RUNNERS 01:22:50 186 02:21:20 185 02:21:10 185
30 Daniel Bodman Male 6 MOPEN 6 ABERDARE VALLEY AAC 00:55:41 5 01:33:57 6 01:33:57 6
182 Daniel Lewis Male 53 M40+ 15 WYE VALLEY RUNNERS 01:08:59 72 01:52:19 53 01:52:16 53
265 Daniel Rodrigues Male 90 MOPEN 46 01:12:37 107 02:02:30 97 02:02:20 97
141 Darren Hesleton Male 32 M40+ 5 BRO DYSYNNI AC 01:04:35 40 01:47:18 32 01:47:17 32
55 Dave Clarke Male 65 MOPEN 35 MERCIA FELL RC 01:11:47 98 01:55:46 68 01:55:39 68
194 Dave Martin Male 91 M40+ 24 CHASE HARRIERS 01:10:07 81 02:02:35 98 02:02:21 98
52 David Chetta Male 28 MOPEN 22 MERCIA FELL RC 01:05:21 43 01:46:21 28 01:46:20 28
317 David White Male 38 MOPEN 26 BUCKLEY RC 01:02:15 25 01:47:46 38 01:47:44 39
246 David Powell Male 98 M50+ 22 ABERYSTWYTH AC 01:15:26 123 02:03:47 106 02:03:45 106
202 David Mcculloch Male 118 MOPEN 56 01:12:24 103 02:08:25 128 02:08:05 128
260 David Richards Male 182 M50+ 48 FORMULA ONE CC 01:29:40 225 02:35:46 224 02:35:37 225
230 David Osborne Male 193 M50+ 51 CHERWELL RUNNERS JOGGERS 01:31:50 242 02:43:29 244 02:43:14 244
210 David Moreton Male 201 MOPEN 78 KINGFISHER HARRIERS 01:40:49 271 02:48:13 258 02:47:52 258
180 David Lawson Male DNF MOPEN DNF MYNYDDWYR DE CYMRU 01:01:18 21 DNF DNF DNF DNF
231 Dawn Osborne Female 40 F50+ 13 CHERWELL RUNNERS JOGGERS 01:30:15 230 02:34:08 221 02:33:53 221
189 Desirre Lubran Female 49 FOPEN 21 RHAYADER DISTRICT AAC 01:34:26 250 02:41:10 239 02:40:47 239
298 Dewi Thomas Male 79 M40+ 20 CHERWELL RUNNERS JOGGERS 01:10:55 89 01:58:20 84 01:58:08 84
183 Dylan Lewis Male 7 MOPEN 7 SARN HELEN CLUB 00:56:55 6 01:34:11 7 01:34:11 7
121 Dylan Griffiths Male 44 MOPEN 28 RHEDWYR HEBOG RUNNERS 01:04:15 38 01:48:52 44 01:48:35 44
90 Dylan Evans Male 96 M50+ 21 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 01:13:43 110 02:03:36 104 02:03:24 103
158 Dylan Huws Male 132 M50+ 34 ERYRI HARRIERS 01:17:09 147 02:10:59 146 02:10:54 146
214 Ed Morris Male 48 M40+ 13 SHROPSHIRE SHUFFLERS 01:07:07 55 01:50:40 48 01:50:37 48
91 Eilir Evans Male 19 MOPEN 15 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 01:02:19 27 01:42:17 19 01:42:07 19
67 Elliot Cox Male 16 MOPEN 14 BUCKLEY RC 00:57:53 10 01:40:54 16 01:40:53 16
125 Elliw Haf Female 2 FOPEN 1 ERYRI HARRIERS 01:07:35 63 01:52:50 58 01:52:46 59
235 Emlyn Owen Male 17 M40+ 2 ERYRI HARRIERS 01:00:29 17 01:41:34 17 01:41:33 17
58 Emma Collins Female 17 F50+ 3 DENBIGH HARRIERS 01:22:53 187 02:15:03 160 02:14:46 159
65 Emma Cornes Female 45 FOPEN 18 RUN FREE FELL RUNNERS 01:27:01 216 02:38:54 234 02:38:44 235
164 Faye Johnson Female 7 FOPEN 3 MYNYDD DU MOUNTAIN RUNNERS 01:11:04 91 01:58:47 86 01:58:42 86
70 Frances Dathan Female 33 FOPEN 13 01:28:17 220 02:28:22 207 02:28:09 207
107 Francis Rindi Female 13 FOPEN 8 01:16:20 138 02:10:29 140 02:10:26 142
264 Frank Szablewski Male 208 M60+ 11 FELL RUNNERS ASSOCIATION 01:44:52 275 02:59:41 270 02:59:22 270
215 Gareth Morris Male 85 MOPEN 44 BUCKLEY RC 01:10:39 84 02:01:33 92 02:01:29 92
167 Gareth David Jones Male 184 M70+ 2 MYNYDDWYR DE CYMRU 01:32:02 244 02:36:15 226 02:36:08 226
61 Geoff Cooper Male 82 M50+ 16 MATLOCK AC 01:13:32 109 02:00:19 89 02:00:12 89
191 Giacomo Maltman Male 102 MOPEN 50 01:10:49 87 02:04:42 110 02:04:31 110