Showing 1 to 100 of 508 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position Photo
1001 Max Nicholls Male 1 MOPEN 1 SALOMON UK 01:25:05 1 01:25:05 1
1123 Daniel Connolly Male 2 MOPEN 2 MERCIA FELL RC 01:26:44 2 01:26:44 2
1181 Matthew Edmonds Male 3 MOPEN 3 HASTINGS RUNNERS 01:31:34 3 01:31:33 3
1004 David Lawson Male 4 MOPEN 4 MYNYDDWYR DE CYMRU 01:31:40 4 01:31:40 4
1005 Geraint Jones Male 5 MOPEN 5 RHEDWYR HEBOG RUNNERS 01:32:20 5 01:32:20 5
1152 Evan Davies Male 6 MOPEN 6 FORCE 12 EVENTS 01:33:57 6 01:33:56 6
1437 Rob Owens Male 7 MOPEN 7 KNOWSLEY HARRIERS 01:35:42 7 01:35:42 7
1002 Emma Clayton Female 1 FOPEN 1 SALOMON UK 01:36:36 8 01:36:36 8
1278 Tom Hiles Male 8 MOPEN 8 01:37:28 9 01:37:24 9
1003 Alice Taylor Female 2 FOPEN 2 01:40:46 10 01:40:45 10
1560 Daniel Thrift Male 9 MOPEN 9 01:41:32 11 01:41:29 12
1007 Rachel Normand Female 3 FOPEN 3 CARNETHY HILL RC 01:41:34 12 01:41:29 11
1145 Scott Darney Male 10 MOPEN 10 WITHAM RC 01:42:15 13 01:42:14 13
1228 Matthew Goodwin Male 11 MOPEN 11 UTS RUNNING CLUB 01:42:29 14 01:42:27 14
1324 Lucas Jones Male 12 MV40 1 GOYT VALLEY STRIDERS 01:42:43 15 01:42:41 15
1469 James Rees Male 13 MV40 2 GOYT VALLEY STRIDERS 01:43:56 16 01:43:53 16
1266 Michael Hazel Male 14 MOPEN 12 01:44:27 17 01:44:26 17
1136 James Crisp Male 15 MV40 3 WITHAM RC 01:44:42 18 01:44:40 18
1044 Nicholas Beazley-Long Male 16 MOPEN 13 01:44:53 19 01:44:45 19
1133 Martin Crane Male 17 MV40 4 BEARBROOK RUNNING CLUB 01:46:07 20 01:46:00 20
1459 Bobby Pritchard Male 18 MOPEN 14 MONROSS TRAILBLAZERS 01:46:08 21 01:46:04 21
1224 Jurian Glas Male 19 MOPEN 15 LOOPGROEP AART STIGTER 01:46:37 22 01:46:36 22
1054 Rich Bevan Male 20 MV40 5 MONROSS TRAILBLAZERS 01:46:48 23 01:46:45 23
1232 Stuart Gosling Male 21 MOPEN 16 UTS RUNNING CLUB 01:47:24 24 01:47:21 24
1013 Michael Alexander Male 22 MV40 6 MERSEY-TRI 01:47:40 25 01:47:38 25
1312 Dee Jolly Female 4 FOPEN 4 SARN HELEN CLUB 01:47:46 26 01:47:41 26
1508 Robert Sharkey Male 23 MV40 7 LOSTOCK AC 01:48:10 27 01:48:07 28
1356 Thomas Lawson Male 24 MV50 1 01:48:23 28 01:47:58 27
1219 George Georghiou Male 25 MOPEN 17 01:48:49 29 01:48:38 29
1182 Francis Edwards Male 26 MOPEN 18 DELAMERE SPARTANS 01:48:57 30 01:48:57 32
1239 Dan Gray Male 27 MOPEN 19 MONROSS TRAILBLAZERS 01:48:59 31 01:48:56 31
1118 Brett Collett Male 28 MV50 2 01:49:04 32 01:48:43 30
1320 Graham Jones Male 29 MV60 1 SHREWSBURY AC 01:49:31 33 01:49:04 33
1097 Heddwyn Bye Male 30 MOPEN 20 01:49:40 34 01:49:07 34
1342 Robert Kestin Male 31 MOPEN 21 PORT TALBOT HARRIERS AC 01:50:27 35 01:50:23 36
1286 Paul Hodges Male 32 MV50 3 ERYRI HARRIERS 01:50:30 36 01:50:11 35
1245 Adam Grew Male 33 MV40 8 UTTOXETER 01:50:59 37 01:50:56 37
1495 Timothy Rudd Male 34 MOPEN 22 01:51:08 38 01:51:06 39
1515 Jordan Shum Male 35 MOPEN 23 01:51:15 39 01:51:04 38
1094 Emma Butters Female 5 FV40 1 WESTBURY HARRIERS 01:51:31 40 01:51:26 42
1471 Peter Rees Male 36 MOPEN 24 01:51:36 41 01:51:21 40
1605 Luke Woodland Male 37 MOPEN 25 01:52:30 42 01:51:26 41
1609 Calvin Wright Male 38 MV40 9 SHROPSHIRE SHUFFLERS 01:52:35 43 01:52:33 44
1391 Joe Maxwell Male 39 MOPEN 26 01:52:45 44 01:52:19 43
1353 Daniel Lane Male 40 MV40 10 LLISWERRY RUNNERS 01:53:21 45 01:53:07 45
1458 Tony Price-Jones Male 41 MOPEN 27 01:53:47 46 01:53:42 47
1049 Stephen Bellis Male 42 MV60 2 BUCKLEY RC 01:54:01 47 01:54:00 48
1205 Simon Fletcher Male 43 MV40 11 01:54:14 48 01:53:38 46
1621 Greg Wasinski Male 44 MOPEN 28 01:54:17 49 01:54:14 49
1203 James Fletcher Male 45 MV50 4 MONROSS TRAILBLAZERS 01:54:55 50 01:54:52 52
1256 Gareth Harding Male 46 MOPEN 29 NEBO 01:55:12 51 01:55:08 53
1236 Jason Grainger Male 47 MV40 12 ILKESTON RC 01:55:22 52 01:55:12 54
1284 James Hobson Male 48 MOPEN 30 GOYT VALLEY STRIDERS 01:55:24 53 01:54:26 50
1399 Daniel Mclaughlin Male 49 MOPEN 31 BEAUMONT RC 01:55:30 54 01:54:41 51
1558 Nick Thompson Male 50 MOPEN 32 ABERYSTWYTH AC 01:55:53 55 01:55:44 55
1099 Ruby Bye Female 6 FOPEN 5 01:56:20 56 01:55:46 56
1188 Dylan Evans Male 51 MV50 5 MEIRIONYDD RUNNING CLUB 01:57:00 57 01:56:53 58
1323 Ieuan Jones Male 52 MV40 13 MERCIA FELL RC 01:57:20 58 01:57:16 60
1516 Damian Sidnell Male 53 MV50 6 ABERYSTWYTH AC 01:57:27 59 01:57:19 61
1504 Mark Scrivens Male 54 MV40 14 MONROSS TRAILBLAZERS 01:58:05 60 01:58:00 66
1606 James Woollard Male 55 MV40 15 01:58:07 61 01:57:24 62
1587 Stephen Wilkinson Male 56 MV40 16 01:58:08 62 01:56:45 57
1550 Gary Thapa Male 57 MV40 17 CERIST TRIATHLON CLUB 01:58:24 63 01:57:05 59
1492 Robert Rossi Male 58 MV50 7 SK-RUECKENWIND TIROL 01:58:52 64 01:57:44 63
1170 Garret Doyle Male 59 MOPEN 33 01:58:54 65 01:57:47 64
1501 Brad Schmauss Male 60 MV40 18 YORKSHIRE VETERANS AA 01:59:01 66 01:58:43 67
1306 Marc Jacques Male 62 MV50 8 LIVERPOOL RC 01:59:03 68 01:58:48 68
1062 Alex Blair Male 63 MOPEN 35 WOLVERHAMPTON BILSTON AC 01:59:15 69 01:58:55 70
1176 Harry Dyall Male 64 MOPEN 36 WOLVERHAMPTON BILSTON AC 01:59:16 70 01:58:55 69
1215 Craig Garfield Male 65 MV40 19 01:59:18 71 01:59:07 73
1252 Tony Hall Male 66 MV60 3 SARN HELEN CLUB 01:59:18 72 01:59:13 75
1113 Paul Chrisp Male 67 MV50 9 DELAMERE SPARTANS 01:59:23 73 01:59:02 72
1531 John Steenson Male 68 MV40 20 01:59:27 74 01:59:01 71
1475 Gareth Robbins Male 69 MOPEN 37 01:59:40 75 01:59:14 76
1538 Sverre Strandenes Male 70 MV60 4 01:59:43 76 01:59:37 77
1055 Matthew Bicknell Male 71 MOPEN 38 01:59:43 77 01:59:09 74
1532 Bryan Stevenson Male 72 MOPEN 39 UTS RUNNING CLUB 02:00:14 78 02:00:12 80
1238 George Graves Male 73 MOPEN 40 02:00:14 79 02:00:05 78
1598 Charlotte Rose Wilton-Jones Female 7 FOPEN 6 02:00:19 80 02:00:10 79
1009 Emma Collins Female 8 FV50 1 DENBIGH HARRIERS 02:00:35 81 02:00:25 84
1439 Gavin Parry Male 74 MV40 21 KNOWSLEY HARRIERS 02:00:39 82 02:00:18 81
1539 Benjamin Tams Male 75 MV40 22 02:00:43 83 02:00:25 83
1434 Janet Owens Female 9 FV40 2 KNOWSLEY HARRIERS 02:00:46 84 02:00:24 82
1524 Bill Smythe Male 76 MV40 23 WITHAM RC 02:01:14 85 02:01:08 88
1092 Richard Burrows Male 77 MOPEN 41 UTS RUNNING CLUB 02:01:19 86 02:01:11 89
1503 Danielle Scott Female 10 FOPEN 7 KNOWSLEY HARRIERS 02:01:23 87 02:01:01 86
1332 Sarah Kellett Female 11 FV40 3 BLACK PEAR JOGGERS 02:01:33 88 02:00:56 85
1105 Keith Carter Male 78 MV40 24 WOLVERHAMPTON BILSTON AC 02:02:04 89 02:01:29 90
1119 Emma Collett Female 12 FV40 4 02:02:07 90 02:01:04 87
1288 Keith Hollingsworth Male 79 MOPEN 42 RUN SANDYMOOR 02:02:11 91 02:01:47 92
1561 Gary Tootle Male 80 MV40 25 RUN SANDYMOOR 02:02:12 92 02:01:48 93
1248 Laura Guillaume Female 13 FOPEN 8 ABERYSTWYTH AC 02:02:15 93 02:01:46 91
1572 Tom Usher Male 81 MOPEN 43 02:02:19 94 02:02:06 94
1473 Rebecca Reynolds Female 14 FOPEN 9 MANX FELL RUNNERS 02:02:54 95 02:02:14 95
1316 Christopher Jones Male 82 MV50 10 LLISWERRY RUNNERS 02:03:00 96 02:02:46 97
1499 Alan Sanderson Male 83 MV40 26 LIVERPOOL RC 02:03:15 97 02:02:49 98
1480 Philippa Roberts Female 15 FV40 5 02:03:18 98 02:03:10 100
242 Ruben Lightfoot Male 84 MOPEN 44 02:03:18 99 02:03:01 99
1584 Matthew White Male 85 MOPEN 45 02:03:55 100 02:02:37 96
1589 Chris Williams Male 86 MV40 27 02:04:08 101 02:03:28 101