Showing 1 to 100 of 213 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
61 Jon-Jo Doherty Male 1 MOPEN 1 ST. HELENS STRIDERS 00:28:00 1 00:28:00 1
133 Anthony Lawlor Male 3 M50 1 KNOWSLEY HARRIERS 00:28:33 3 00:28:32 3
201 Chris Taylor Male 11 M40 1 00:32:50 11 00:32:48 11
110 Kelly Hamilton Female 1 FOPEN 1 ST. HELENS STRIDERS 00:33:27 14 00:33:25 14
153 Sonya Monaghan Female 4 F40 1 ST. HELENS SUTTON AC 00:36:08 28 00:36:03 28
32 Frank Cahill Male 27 M60 1 ST. HELENS STRIDERS 00:37:25 31 00:37:18 31
206 Yvonne Tinsley Female 12 F50 1 ISABELLA ROSE FOUNDATION - IRF 00:45:01 77 00:44:56 77
204 Ros Thompson Female 33 F60 1 00:49:00 110 00:48:36 109
102 Kane Green Male 2 MOPEN 2 00:28:24 2 00:28:23 2
11 Mark Ashton Male 12 M40 2 ST HELENS TRI 00:33:10 12 00:33:09 12
123 Stephen Isles Male 20 M50 2 00:35:32 21 00:35:29 22
240 Emma Callery Female 2 FOPEN 2 00:35:41 23 00:35:38 24
119 Thomas Houghton Male 47 M60 2 ST. HELENS STRIDERS 00:41:06 53 00:40:51 53
172 Clare Pickavance Female 7 F40 2 ST. HELENS STRIDERS 00:41:39 57 00:41:31 58
79 Zoe Fillingham Female 32 F50 2 ST. HELENS STRIDERS 00:48:57 108 00:48:46 113
108 Jackie Hamilton Female 55 F60 2 ISABELLA ROSE FOUNDATION - IRF 00:56:17 149 00:56:04 149
162 Joseph Owen Male 4 MOPEN 3 00:29:16 4 00:29:15 4
218 Stephen Webb Male 13 M40 3 ISABELLA ROSE FOUNDATION - IRF 00:33:23 13 00:33:20 13
74 David Ellis Male 21 M50 3 00:35:33 22 00:35:28 20
37 Lisa Cheers Female 3 FOPEN 3 ST. HELENS STRIDERS 00:35:48 25 00:35:46 25
4 Alan Appleton Male 54 M60 3 00:42:19 61 00:42:03 61
25 Sarah Bowles Female 9 F40 3 ST. HELENS STRIDERS 00:42:36 63 00:42:28 64
109 Jayne Hamilton Female 37 F50 3 ISABELLA ROSE FOUNDATION - IRF 00:49:25 118 00:49:13 119
155 Sue Morris Female 93 F60 3 MADRUNNERS 01:07:10 199 01:06:53 198
38 Daniel Cheetham Male 5 MOPEN 4 ST. HELENS STRIDERS 00:29:28 5 00:29:26 5
176 Eric Ranson Male 14 M40 4 ST. HELENS STRIDERS 00:34:06 15 00:34:03 15
40 Simon Chorley Male 32 M50 4 00:38:42 36 00:38:40 36
217 Lauren Watkins Female 5 FOPEN 4 ISABELLA ROSE FOUNDATION - IRF 00:40:41 50 00:40:30 50
75 Paul Ellis Male 55 M60 4 00:42:37 64 00:42:30 65
190 Susan Smerdon Female 15 F40 4 WIDNES RUNNING CLUB 00:45:46 83 00:45:18 82
54 Rose Davis Female 41 F50 4 00:50:06 126 00:49:44 125
2 Steven Anders Male 6 MOPEN 5 ST. HELENS SUTTON AC 00:30:05 6 00:30:04 6
80 Stephen Firth Male 18 M40 5 00:35:15 19 00:35:05 19
84 Mark Foster Male 40 M50 5 00:39:22 44 00:39:39 45
41 Laura Clark Female 6 FOPEN 5 ISABELLA ROSE FOUNDATION - IRF 00:40:56 52 00:40:44 51
3 Mike Anderson Male 68 M60 5 00:45:34 81 00:45:10 81
81 Bev Fisher Female 20 F40 5 00:47:09 90 00:46:55 91
122 Christine Humphrey Female 42 F50 5 ST. HELENS STRIDERS 00:50:12 128 00:50:01 130
223 Nathan Woods Male 7 MOPEN 6 RUN SANDYMOOR 00:30:56 7 00:30:54 7
230 Carl Yu Male 19 M40 6 LIVERPOOL RC 00:35:30 20 00:35:29 21
85 Tony Foster Male 43 M50 6 WIGAN DISTRICT HARRIERS AC 00:40:17 47 00:40:14 47
182 Stephanie Rimmer Female 8 FOPEN 6 00:42:23 62 00:42:10 62
60 Kevin Dillon Male 69 M60 6 MADRUNNERS 00:46:37 86 00:46:12 85
24 Clare Blade Female 25 F40 6 00:47:48 96 00:47:35 97
126 Dianne Jones Female 59 F50 6 ISABELLA ROSE FOUNDATION - IRF 00:57:03 153 00:56:49 154
171 Shaun Phoenix Male 8 MOPEN 7 ST. HELENS STRIDERS 00:31:30 8 00:31:29 8
91 Steven Garner Male 23 M40 7 00:35:49 26 00:35:46 26
157 Kevin Nicholas Male 48 M50 7 00:41:09 54 00:41:05 54
166 Nicola Parsons Female 10 FOPEN 7 00:44:29 74 00:44:22 74
1 Christine Abrathat Female 26 F40 7 00:48:18 99 00:47:50 99
116 Allan Heywood Male 79 M60 7 00:49:06 113 00:48:51 114
233 Julie Zdrenka Female 76 F50 7 01:01:11 176 01:01:01 175
16 Aidan Barchard Male 9 MOPEN 8 00:32:09 9 00:32:08 9
199 Darran Swift Male 25 M40 8 00:36:47 29 00:36:30 29
144 John Mackey Male 53 M50 8 PRESCOT RANGERS 00:42:05 60 00:41:51 60
50 Tracy Cully Female 11 FOPEN 8 RUN SANDYMOOR 00:45:01 76 00:44:54 76
179 Kim Redmayne Female 27 F40 8 RUNNING4CF 00:48:18 100 00:48:13 103
141 Johanna Liley Female 85 F50 8 ISABELLA ROSE FOUNDATION - IRF 01:02:47 187 01:02:21 185
31 Ste Byatt Male 107 M60 8 01:10:07 200 01:09:37 199
220 Marc Williams Male 10 MOPEN 9 VILLAGE ROAD RUNNERS AC 00:32:17 10 00:32:17 10
135 John Lee Male 28 M40 9 KIRKBY MILERS 00:37:28 32 00:37:25 32
78 Mark Fillingham Male 58 M50 9 ST. HELENS STRIDERS 00:43:04 67 00:42:57 67
36 Sarah Charlton Female 13 FOPEN 9 ST. HELENS STRIDERS 00:45:06 78 00:45:00 79
181 Sian Rigby Female 28 F40 9 TEAM GOULDING 00:48:23 102 00:48:04 101
95 Paula Glover Female 86 F50 9 01:04:28 188 01:04:16 187
15 Leigh Bannon Male 15 MOPEN 10 00:34:13 16 00:34:06 16
183 Greg Roughley Male 29 M40 10 00:37:53 33 00:37:51 34
145 Graham Maguire Male 61 M50 10 FYLDE COAST RUNNERS 00:43:33 70 00:43:21 70
238 Mel Sayed Female 14 FOPEN 10 00:45:40 82 00:45:29 83
101 Julie Grace Female 38 F40 10 00:49:28 119 00:49:06 117
134 Barbara Leather Female 90 F50 10 ST HELENS 01:06:12 195 01:05:48 193
73 Anthony Ellis Male 16 MOPEN 11 ST. HELENS STRIDERS 00:34:15 17 00:34:10 17
35 Mark Challinor Male 30 M40 11 00:37:57 34 00:37:48 33
47 Violet Costello Female 16 FOPEN 11 ST HELENS TRI 00:46:24 84 00:46:01 84
142 Martyn Liley Male 73 M50 11 ISABELLA ROSE FOUNDATION - IRF 00:47:59 98 00:47:33 96
224 Caroline Wright Female 40 F40 11 00:49:36 123 00:49:08 118
148 Sharon Mason Female 91 F50 11 ISABELLA ROSE FOUNDATION - IRF 01:06:14 196 01:05:58 194
235 Brian Middleton Male 17 MOPEN 12 00:34:56 18 00:34:50 18
68 Darren Eckersley Male 31 M40 12 00:38:21 35 00:38:16 35
76 Kim Evans Female 17 FOPEN 12 ISABELLA ROSE FOUNDATION - IRF 00:46:32 85 00:46:24 86
193 Ian Spencer Male 76 M50 12 ST. HELENS STRIDERS 00:48:49 105 00:48:39 110
120 Tracy Howden Female 50 F40 12 00:53:21 142 00:52:55 140
28 Andrew Brown Male 22 MOPEN 13 WIDNES 00:35:45 24 00:35:30 23
202 Peter Teeling Male 33 M40 13 ST. HELENS STRIDERS 00:38:53 37 00:38:47 39
192 Paula Smith Female 18 FOPEN 13 MAD RUNNERS 00:46:57 87 00:46:34 88
203 David Thompson Male 81 M50 13 00:49:24 117 00:49:19 124
175 Jeni Pumford Female 51 F40 13 ISABELLA ROSE FOUNDATION - IRF 00:54:26 143 00:54:15 143
241 Jason Pierce Male 24 MOPEN 14 00:35:55 27 00:35:48 27
136 Martin Leigh Male 34 M40 14 00:39:06 38 00:38:58 40
207 Lyndsey Titley Female 19 FOPEN 14 ISABELLA ROSE 00:46:57 89 00:46:44 90
14 Paul Balmer Male 85 M50 14 00:49:58 125 00:49:47 127
169 Gale Pennington Female 52 F40 14 00:55:28 146 00:55:09 145
77 Phil Evans Male 26 MOPEN 15 ISABELLA ROSE FOUNDATION - IRF 00:37:24 30 00:37:16 30
129 Barry Kenyon Male 35 M40 15 ISABELLA ROSE FOUNDATION - IRF 00:39:06 39 00:38:45 37
239 Jenny Graham Female 21 FOPEN 15 00:47:12 91 00:46:44 89
92 Tony Gartside Male 86 M50 15 00:50:08 127 00:49:46 126
227 Nicola Wright Female 53 F40 15 00:55:47 147 00:55:33 146
100 Tom Goulding Male 36 MOPEN 16 00:39:13 40 00:39:04 41
225 David Wright Male 37 M40 16 00:39:14 41 00:38:47 38
221 Rebecca Wilson Female 22 FOPEN 16 00:47:32 92 00:47:09 92