Showing 101 to 175 of 175 results
Race Number First Name Surname Gender Gender Position Category Category Position Club Gun Time Overall Position Chip Time Chip Position
200 Victoria Rowntree Female 38 FOPEN 7 ELLESMERE PORT RC 01:26:43 149 01:26:26 149
181 Craig Tessyman Male 68 MOPEN 33 FYLDE COAST RUNNERS 01:10:20 77 01:10:15 77
156 Tony Hart Male 69 M45+ 16 FYLDE COAST RUNNERS 01:10:26 78 01:10:21 79
177 Ed Beattie Male 93 M45+ 22 GB ULTRAS RUNNING CLUB 01:16:30 115 01:16:22 115
33 Jan Watts Female 6 F45+ 2 INJANITY RUNNERS 01:08:03 59 01:07:54 59
32 Paul Watts Male 66 M45+ 15 INJANITY RUNNERS 01:09:59 75 01:09:50 75
175 Melissa Allen Female 53 F35+ 10 KIRKBY MILERS 01:45:42 172 01:45:15 172
176 Andrew Amos Male 120 MOPEN 49 KIRKBY MILERS 01:45:42 173 01:45:15 173
80 Kathyrn Horsley Female 30 F45+ 7 KNOWSLEY HARRIERS 01:21:53 135 01:21:32 135
151 Nick Bartlett Male 115 M45+ 26 KNOWSLEY HARRIERS 01:33:38 162 01:33:15 162
157 Sharon Martin Female 26 F40+ 8 KNOWSLEY HARRIERS AC 01:19:13 127 01:18:53 126
22 Jenny Mann Female 3 F40+ 1 LIVERPOOL 01:05:38 39 01:05:23 40
55 Jake Costello Male 47 MOPEN 21 LIVERPOOL 01:07:16 50 01:07:02 50
186 Ian Wood Male 86 M50+ 8 LIVERPOOL HARRIERS AC 01:14:01 103 01:13:37 102
124 Thomas Wilson Male 13 MOPEN 8 LIVERPOOL RC 00:57:55 14 00:57:46 14
165 Paul Brown Male 22 MOPEN 14 LIVERPOOL RC 01:00:23 23 01:00:06 22
125 Matt Helme Male 23 M55+ 1 LIVERPOOL RC 01:01:18 24 01:01:10 25
123 Paul Wilson Male 24 M45+ 5 LIVERPOOL RC 01:01:18 25 01:01:10 24
134 Laura Owens Female 2 FOPEN 2 LIVERPOOL RC 01:03:45 32 01:03:36 33
133 Alan Sanderson Male 31 M40+ 5 LIVERPOOL RC 01:03:46 33 01:03:35 32
126 George Mccann Male 38 M45+ 9 LIVERPOOL RC 01:05:52 41 01:05:42 41
107 John Lou Dillon Male 104 MOPEN 44 LIVERPOOL RC 01:19:27 130 01:19:05 130
89 Michael Tarpey Male 118 M45+ 27 LIVERPOOL RC 01:38:05 168 01:37:40 167
41 John Murphy Male 28 M45+ 7 LWRC 01:03:16 29 01:03:09 29
45 Clare Finlay Female 28 F45+ 6 M2M 01:19:37 132 01:19:24 132
110 Paul Skipper Male 10 MOPEN 5 MERSEY-TRI 00:56:10 11 00:56:08 11
193 Sean Britton Male 19 MOPEN 12 MERSEY-TRI 00:59:18 20 00:59:15 20
78 Ann Currie Female 35 F45+ 9 MERSEY-TRI 01:24:02 142 01:23:38 144
8 John Holmes Male 30 MOPEN 15 MERSEYSIDE FOXES 01:03:32 31 01:03:30 31
183 Alyssa Lloyd Female 11 FOPEN 4 MIKKELLER RUNNING CLUB 01:13:10 93 01:12:43 95
180 Phil Brougham Male 14 MOPEN 9 MIKKELLER RUNNING CLUB LIVERPO 00:58:23 15 00:58:20 15
145 John Reynolds Male 95 M40+ 18 MORETON 01:17:12 117 01:16:47 116
66 Stephen Draper Male 96 M60+ 1 MOSSLEY HILL AC 01:17:17 118 01:17:08 118
93 Rachel Nolan Female 15 FOPEN 5 NEW BRIGHTON 01:13:33 98 01:13:10 97
90 Miss Nolan Female 12 F45+ 3 NO 01:13:13 95 01:12:42 93
99 Gareth Brown Male 62 MOPEN 30 NORTHWICH 01:09:21 69 01:09:06 70
150 Gary Crockett Male 85 M45+ 20 PENNY LANE STRIDERS 01:13:55 101 01:13:36 101
106 Matthew Harvey Male 109 M40+ 20 PENNY LANE STRIDERS 01:25:01 146 01:24:30 146
67 Ben Darby Male 81 MOPEN 38 PENSBY RUNNERS 01:12:45 91 01:12:18 91
189 Carole Morrison Female 16 F55+ 1 PENSBY RUNNERS 01:13:37 99 01:13:28 99
73 Gemma Cloney Female 34 F35+ 3 PENSBY RUNNERS 01:24:02 141 01:23:38 143
58 Heidi Finlay Female 18 F40+ 5 PONTELAND RUNNERS 01:14:07 105 01:13:48 104
70 Maria Panayiotou Female 43 F35+ 7 PRENTON 01:30:14 155 01:30:02 155
119 Rae Bullock Female 51 FOPEN 9 RUN IN WIRRAL 01:39:30 170 01:39:04 170
42 Samantha Gothard Female 46 F40+ 11 SCARBOROUGH 01:32:44 160 01:32:26 160
115 Gareth Chapman Male 12 MOPEN 7 SEFTON PARK LEGENDS 00:57:15 13 00:57:10 13
191 Natasha Sheel Female 1 FOPEN 1 SERPENTINE RC 00:53:19 8 00:53:17 8
43 Graham Dowling Male 46 M45+ 11 SKELMERSDALE BOUNDARY HARRIERS 01:07:02 49 01:06:55 49
2 James Brooker Male 49 M40+ 9 SOUTHPORT WATERLOO AC 01:07:30 54 01:07:28 56
138 Robert Hough Male 5 M45+ 1 SPECTRUM STRIDERS RC 00:52:51 5 00:52:49 5
197 Stuart Johnson Male 8 MOPEN 4 SPECTRUM STRIDERS RC 00:54:43 9 00:54:41 9
17 Rob Andrews Male 77 MOPEN 37 ST. HELENS STRIDERS 01:12:05 87 01:11:59 89
143 Alison Cardwell Female 8 F50+ 1 STYAL RUNNING CLUB 01:09:34 72 01:09:21 72
21 Richard Huxley Male 26 M50+ 1 TEAM BIRKENHEAD SCHOOL 01:03:08 27 01:02:56 27
111 Saffron Price-Walter Female 4 F40+ 2 TEAM BIRKENHEAD SCHOOL 01:07:19 51 01:07:17 54
146 Ryan Murphy Male 59 M40+ 11 TEAM BIRKENHEAD SCHOOL 01:09:12 66 01:08:54 67
54 Jon Rumley Male 58 M45+ 13 THUNDER RUNNERS 01:08:30 64 01:08:22 64
121 Dave Jones Male 80 M40+ 15 UTS RUNNING CLUB 01:12:45 90 01:12:18 90
85 Rob Davies Male 91 MOPEN 40 UTS RUNNING CLUB 01:15:18 110 01:14:57 110
129 Julie-Ann Mancini Female 45 F45+ 11 VILLAGE ROAD RUNNERS AC 01:32:38 159 01:32:21 159
112 Mark Bates Male 87 M50+ 9 WALLASEY 01:14:03 104 01:13:40 103
3 Jay Walker Male 1 MOPEN 1 WALLASEY AC 00:49:37 1 00:49:36 1
206 Matthew Wilson Male 6 M40+ 3 WALLASEY AC 00:52:56 6 00:52:54 6
122 Danny Lawson Male 21 MOPEN 13 WALLASEY AC 01:00:11 22 01:00:07 23
5 Hayley Mcnicholas Female 29 FOPEN 6 WALLASEY AC 01:21:24 134 01:21:08 134
161 Dermot Ferguson Male 113 M55+ 5 WALLASEY AC 01:31:38 157 01:31:16 157
98 Paul Jackson Male 61 MOPEN 29 WARRINGTON RUNNING CLUB 01:09:21 68 01:09:05 69
28 Julian Tegg Male 20 M45+ 4 WEST CHESHIRE AC 00:59:58 21 00:59:55 21
27 Angela Tegg Female 5 F45+ 1 WEST CHESHIRE AC 01:07:24 52 01:07:19 55
198 Peter Smith Male 76 M40+ 14 WIDNES RUNNING CLUB 01:12:03 86 01:11:57 87
136 Chris Burton Male 39 MOPEN 19 WIGAN DISTRICT HARRIERS AC 01:05:53 42 01:05:50 42
137 Rachel Naylor Female 44 FOPEN 8 WIGAN DISTRICT HARRIERS AC 01:30:54 156 01:30:46 156
114 Stephen O neill Male 32 M65+ 1 WIRRAL 01:03:49 34 01:03:45 34
187 Uyai Ikpatt Female 17 F40+ 4 WIRRAL AC 01:13:57 102 01:13:49 105
192 Matt Routledge Male 34 M45+ 8 YNWA 01:04:02 36 01:03:54 36